Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 571 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F75
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 16:11    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

Dobře, a když po odladění země zvedneš cívku vysoko nad zem je detektor úplně zticha? Mně se chová tak, jakoby stále chytal nějaké interference. Zkoušel jsem i měnit frekvence, ale nepomáhá.
A jak to je uvnitř baráku? Na kolik můžeš vytočit citlivost JE? V baráku mi to řve furt.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 16:14    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

Dík, zkusím ještě ten threshold.

krokodill napsal:
Petronius napsal:
V lese s JE programem chodím na 90 i trochu nad. Důležité je dobře odladit zem.

Jen si dovolím lehce doplnit Petroniuse. Také je potřeba si pohrát s thresholdem, protože pokud ho máš např. v plusových číslech, tak ti bude štěbetat opravdu i při citlivosti kolem pětatřiceti. Chce si to pořádně prostudovat návod Wink , který jsem bohužel já nečetl, ale určitě to tam je Laughing Laughing Laughing . VŠECHNO.
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 17:15    Předmět: Citovat

Vím, že to asi v návodu není, ale detektor se používá na hledání na polích, v lese, na loukách, nebo třeba v potoce, ale hledat v baráku a ještě v JE je asi blbost, že? Barák je protkán elektrikou, elektronikou, kabely, trubkami, mobily, atd. atd. a ty ho chceš testovat v tom nejcitlivějším módu Question Exclamation chyba Shocked Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 17:27    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

VladaT napsal:
Dobře, a když po odladění země zvedneš cívku vysoko nad zem je detektor úplně zticha? Mně se chová tak, jakoby stále chytal nějaké interference. Zkoušel jsem i měnit frekvence, ale nepomáhá.
A jak to je uvnitř baráku? Na kolik můžeš vytočit citlivost JE? V baráku mi to řve furt.


Jak ladíš? Setkal jsem se s pár borci, kteří ladili špatně. Návod na to, jak naladit je zde.
http://www.detektory.cz/f-75-se-zblaznil

A v baráku detektor ani nezapínej chyba chyba chyba
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 18:24    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

Tak to chápu, že v baráku ve městě je xy zdrojů rušení. Ale jestliže je detektor v baráku stabilní v DE modu s citlivostí na nějakých 50, pak uvažuju že v JE modu při nějaké minimální citlivosti by také mohl být stabilní. Samozřejmě závisí, kolikrát je JE mod citlivější než DE mod, jestli je stupnice citlivosti lineární, logaritmická atd. - to ale nevím a v technické specifikaci to není...
Prostě jsem znepokojen, že se mi JE mod u mého přístroje a to i v "čisté přírodě", kde prakticky vylučuji exitenci interferencí, jeví jako nestabilní, když vy tady píšete že jedete v pohodě na 90 a víc.
Ladění jsem dosud dělal automatickou metodou. Tu manuální zkusím.
Jinak proč bych třeba nemohl detektor využít v domě např. na hledání elektrického vedení ve stěně???
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 18:31    Předmět: Citovat

Vlado pokud tak vysoko zvedneš detektor 2m tak bude pískat každý(skoro) je to naprosto běžné navíc pokud hledáš v blízkosti např.zakopaného potrubí a máš citlivost nad 50 tak detik reaguje ve vzdálenosti 8 až 10 m tím že není stabilní bude přelitávat.navíc v programu JE se špatně ladí tam je citlivost nejvyší.A reaguje i na drobnosti v blízkosti.Další věci je že pinpoint je kalibrovaný na mince to znamena pokud je tam barva a není v udané hloubce nic tak ještě kopnu 5cm a necham to být protože to není mince ale kus barvy nebo pokud několikrát přeskočí tak je to zkorodovaný metál.To si ale ještě hodně nakopeš než se naučíš poznat co tam je určitého?

Ahoj gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 18:55    Předmět: Re: potřehy a problémy Citovat

VladaT napsal:
Tak to chápu, že v baráku ve městě je xy zdrojů rušení. Ale jestliže je detektor v baráku stabilní v DE modu s citlivostí na nějakých 50, pak uvažuju že v JE modu při nějaké minimální citlivosti by také mohl být stabilní. Samozřejmě závisí, kolikrát je JE mod citlivější než DE mod, jestli je stupnice citlivosti lineární, logaritmická atd. - to ale nevím a v technické specifikaci to není...
Prostě jsem znepokojen, že se mi JE mod u mého přístroje a to i v "čisté přírodě", kde prakticky vylučuji exitenci interferencí, jeví jako nestabilní, když vy tady píšete že jedete v pohodě na 90 a víc.
Ladění jsem dosud dělal automatickou metodou. Tu manuální zkusím.
Jinak proč bych třeba nemohl detektor využít v domě např. na hledání elektrického vedení ve stěně???


Obávám se, že jsi vůbec neladil, jen zjišťoval číslo potřebné k naladění, tak jak je popsáno v odkazu, který jsem ti dal. Manuální ladění je ještě mnohem zdlouhavější. Já si zprvu taky myslel, že mám naladěno, tak jak to popisuješ. Mohl jsems Thresholdem hrát jak chtěl a hrálo to jak rádio. Myslel jsem, že mám vadu detektoru, ale po té co dodržuji radu z odkazu jsem s F75 nejlepší kamarád a Threshold používám jen minimálně.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jindrabindra
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2008
Příspěvky: 110
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 21:13    Předmět: Fíša Citovat

Využil jsem zkušeností kolegů a už jsem nachodil pár desítek hodin. Bohužel nenavštěvuji lokality, kde bych nemusel nastavit diskriminaci. Přesto mám dobré zkušenosti. Barvu hlásí bezpečně jedním tónem podle nastavení a jen v malém rozmezí na displeji. U železa mám problém jen s většími kusy ve větší hloubce, občas se ještě nechám zmást, nebo spíše vyhraje zvědavost a kopu. U většího železa mi totiž detektor hlásí barvu, ale blikne tam i železo a podle toho bezpečně poznám, že je to zoxidovaný větší kus. Chce to fakt nachodit a vypozorovat, jiná rada není.

Uvídíme se v Anníně.
čus
_________________
Nacházím i ztrácím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 05. květen, 2008 22:45    Předmět: Citovat

Stačí detík zvednout o dvacet čísel nad zem a pokud stále hlásí barvu, tak je to na devadesát percent Wink velký kus železa. 10 procent nechám na velký kus barevného kovu muhehe muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 07. květen, 2008 16:13    Předmět: Re: Fíša Citovat

OK, díky všem za postřehy, zkusím se s tím o víkendu znova poprat. Škoda, že mi nevyjde ten Annín Sad
Není z vás nahodou někdo z Prahy?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 13:48    Předmět: Připomínka k F 75! Citovat

Nemáš-li F 75 jako bys nebyl! Shocked
Návrat nahoru
tomas27



Registrace: 12.6. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: východ čech

PříspěvekZaslal: sobota 13. září, 2008 1:12    Předmět: to krokodill Citovat

prosímtě krodille já at šponujuj 75 jak chci tak se na ty tvé dosahy nemužu dostat.jsou tu tři možnosti bud mám vadný přístroj nebo jsem vadný já nebo jsi to špatně změřil.Není to provokace ,ale prosím o radu prostě na ty tvoje čísla(40cm)dosahu se nedostanu ani kdybych se ...budu rád když mi poradíš at to tam mám taky.díky Tom
_________________
Fisher F 75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomas27



Registrace: 12.6. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: východ čech

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. září, 2008 0:14    Předmět: Citovat

to je taky dobrá rada Wink
_________________
Fisher F 75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 28. září, 2008 18:52    Předmět: Citovat

Asi máme ve VČ na F 75 nějaký rušič nebo máme oba zakoupený nějaký šrot. Že mě od zakoupení nesvítí dispej, to jsem překousl, v noci hledat nechodím. Sliboval jsem si od tohoto přístroje více. Začínal jsem s G 250, který jsem věnoval vnoučkovi jako hračku, ale asi s ním brzy udělám výměnu a ještě mu připlatím.
Návrat nahoru
tomas27



Registrace: 12.6. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: východ čech

PříspěvekZaslal: neděle 28. září, 2008 20:49    Předmět: Citovat

Ahoj,já jsem s F 75 spokojenej.Šlape mě bez problému a na nálezy si nemohu s ním naříkat.A už jsem se s ním pěkně z žil a nebýt toho ,že vylezl nový e track tak bych neměl žádného brouka v hlavně(co ještě vyzkoušet).e track mi tam trochu haraší Very Happy jak tedy říkam detektor je to super ,ale nějak se na ten dosah 40cm nemůžu dostat. Ale třeba je to moje chyba a třeba něco dělám špatně a to jsem právě chtěl poradit.
_________________
Fisher F 75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomas27



Registrace: 12.6. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: východ čech

PříspěvekZaslal: středa 01. říjen, 2008 13:20    Předmět: Citovat

Tak!Už tam mám těch 40cm Very Happy a možná ještě o fous lepší. Shocked Díky moc za rady Gabriel.7.!!!
_________________
Fisher F 75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: středa 01. říjen, 2008 13:25    Předmět: Citovat

tomas27 napsal:
Tak!Už tam mám těch 40cm Very Happy a možná ještě o fous lepší. Shocked Díky moc za rady Gabriel.7.!!!

Já už jsem na 70 cm, heč!
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 01. říjen, 2008 20:59    Předmět: Citovat

Vankelt napsal:
tomas27 napsal:
Tak!Už tam mám těch 40cm Very Happy a možná ještě o fous lepší. Shocked Díky moc za rady Gabriel.7.!!!

Já už jsem na 70 cm, heč!

Keci, keci, kecičky.
Návrat nahoru
tomas27



Registrace: 12.6. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: východ čech

PříspěvekZaslal: čtvrtek 02. říjen, 2008 0:37    Předmět: Citovat

jo 70cm ,,to je dobrý Very Happy keci kecičky - přesně .Ale poradit prd

ještě jednou díky gabriel.7
_________________
Fisher F 75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: čtvrtek 02. říjen, 2008 6:37    Předmět: Citovat

tomas27 napsal:
jo 70cm ,,to je dobrý Very Happy keci kecičky - přesně .Ale poradit prd

ještě jednou díky gabriel.7

Dobrá, poradím. Zakopej sud do 70 cm. Pak to přejeď detíkem a uvidíš ... Wink
Žádný kecičky, záleží, co máš v půdě.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO