Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 577 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CS5MXP
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 18:54    Předmět: CS5MXP Citovat

Zdar! Máte ho také někdo a jaké je vaše hodnocení? Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 04. listopad, 2008 23:57    Předmět: Re: CS5MXP Citovat

Habáni napsal:
Zdar! Máte ho také někdo a jaké je vaše hodnocení? Cool


Ahoj ! Mám ho od narození a docela spokojenost- doufám, že ještě nějakou chvilku bude fungovat bez závad! Laughing Laughing Laughing

PS:- Nemohl jsem si to odpustit- zase su nadrolené - tak omluva za nepatřičný příspěvek! Embarassed
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 7:32    Předmět: Re: CS5MXP Citovat

rival napsal:
Habáni napsal:
Zdar! Máte ho také někdo a jaké je vaše hodnocení? Cool


Ahoj ! Mám ho od narození a docela spokojenost- doufám, že ještě nějakou chvilku bude fungovat bez závad! Laughing Laughing Laughing

PS:- Nemohl jsem si to odpustit- zase su nadrolené - tak omluva za nepatřičný příspěvek! Embarassed


Laughing Laughing Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 7:39    Předmět: Citovat

A co pan Habán, má ho ? Very Happy

Ale teď vážně: nemám ho, ale dostal se mi také do výběru před uvažovanou koupí detektoru, odradila mě jeho vyšší váha. Jinak se mi líbil vemi (osobně jsem si vybral CS3MX, do něhož půjdu až došulím kačky). Pokud jej máte nebo jste měli některý z řady CS, přivítal bych )a stejně tak jistě i ostatní začínající kolegové) nějaké informace a zkušenosti z provozu. Zdravím skaj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 16:16    Předmět: Citovat

skaj napsal:
A co pan Habán, má ho ? Very Happy

Ale teď vážně: nemám ho, ale dostal se mi také do výběru před uvažovanou koupí detektoru, odradila mě jeho vyšší váha. Jinak se mi líbil vemi (osobně jsem si vybral CS3MX, do něhož půjdu až došulím kačky). Pokud jej máte nebo jste měli některý z řady CS, přivítal bych )a stejně tak jistě i ostatní začínající kolegové) nějaké informace a zkušenosti z provozu. Zdravím skaj


Pan Habán ho má.... Laughing Ale mám i CS3MX a CS5MXP Cool Musím říct,že oba jsou to velice rychlé a přesné analogy.CS5ka mě dost připomíná fíšu11270 a má větší dosah,ale to je tím že má větší sondu.CS3ku mám už s novou sondou(s dírou uprostřed a rád si ho beru na hledání na políčka,když mě omrzí poslouchat X-TERRu 70 a koukat na displej.Kolečka jí chutnaj a pouhým cvaknutím z allmetalu opravdu vypne železo.Před čtrnácti dny jsem dumal na poli proč hlásí kolečko dvěma signály a po umytí jsem zjistil,že má vyvrtanou malou dirku na pověšení a CS3ka jí registruje jako mezeru Exclamation Laughing Hloubkově jsem skoušel komouše v 23cm vedle rezavé skoby a vzala ho.Další co se mě líbí je že oba C.Skopy berou moderní mince jako barvu Idea Takže CS3MX v poměru cena-váha-užitek docela vede Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 18:16    Předmět: xxx Citovat

Máš na mysli tuto sondu ?

http://www.csmetaldetectors.com/product.aspx?pid=29
Tu jsi dokupoval k původní nebo jsi kupoval detík "venku" i s touto sondou ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 18:24    Předmět: Re: xxx Citovat

skaj napsal:
Máš na mysli tuto sondu ?

http://www.csmetaldetectors.com/product.aspx?pid=29
Tu jsi dokupoval k původní nebo jsi kupoval detík "venku" i s touto sondou ?


Ano mám na mysli tuhle sondu Laughing koupil jsem jí v základu s detektorem u českého zástupce: http://www.cscope.cz/ Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 18:30    Předmět: xxx Citovat

Beru zpět, všiml jsem si až teď, že spřátelený prodejce má již detíky s touto sondou, i když na předváděcím videu používá starší, plnou.

http://www.lovecpokladu.cz/home/c-scope-cs3mx-predstaveni-noveho-detektoru-845
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 20:09    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
skaj napsal:
A co pan Habán, má ho ? Very Happy

Ale teď vážně: nemám ho, ale dostal se mi také do výběru před uvažovanou koupí detektoru, odradila mě jeho vyšší váha. Jinak se mi líbil vemi (osobně jsem si vybral CS3MX, do něhož půjdu až došulím kačky). Pokud jej máte nebo jste měli některý z řady CS, přivítal bych )a stejně tak jistě i ostatní začínající kolegové) nějaké informace a zkušenosti z provozu. Zdravím skaj


Pan Habán ho má.... Laughing Ale mám i CS3MX a CS5MXP Cool Musím říct,že oba jsou to velice rychlé a přesné analogy.CS5ka mě dost připomíná fíšu11270 a má větší dosah,ale to je tím že má větší sondu.CS3ku mám už s novou sondou(s dírou uprostřed a rád si ho beru na hledání na políčka,když mě omrzí poslouchat X-TERRu 70 a koukat na displej.Kolečka jí chutnaj a pouhým cvaknutím z allmetalu opravdu vypne železo.Před čtrnácti dny jsem dumal na poli proč hlásí kolečko dvěma signály a po umytí jsem zjistil,že má vyvrtanou malou dirku na pověšení a CS3ka jí registruje jako mezeru Exclamation Laughing Hloubkově jsem skoušel komouše v 23cm vedle rezavé skoby a vzala ho.Další co se mě líbí je že oba C.Skopy berou moderní mince jako barvu Idea Takže CS3MX v poměru cena-váha-užitek docela vede Cool


Habáne ahoj , moc ty naše C. Skopy moc nepropaguj nebo nebudeme mít co hledat když se masově rozšíří Laughing
Návrat nahoru
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 20:32    Předmět: Citovat

[/quote]
Habáne ahoj , moc ty naše C. Skopy moc nepropaguj nebo nebudeme mít co hledat když se masově rozšíří Laughing[/quote]

No jo, je blbý, že když se člověk ponoří do zkoumání "kterej z nich je ten pravej", nechá si poradit a uvědomí si, jestli chce analog nebo digitál, a pokud přihléde k tomu, že na kolečka je dle různých referencí asi fakt dobrej, nezbyde než konstatovat, že se tenhle detík propaguje v podstatě sám... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 20:43    Předmět: Citovat

skaj napsal:

Habáne ahoj , moc ty naše C. Skopy moc nepropaguj nebo nebudeme mít co hledat když se masově rozšíří Laughing[/quote]

No jo, je blbý, že když se člověk ponoří do zkoumání "kterej z nich je ten pravej", nechá si poradit a uvědomí si, jestli chce analog nebo digitál, a pokud přihléde k tomu, že na kolečka je dle různých referencí asi fakt dobrej, nezbyde než konstatovat, že se tenhle detík propaguje v podstatě sám... Very Happy Very Happy[/quote]

To je pravda Cool U nás doma jsme vystřídali už pár detíků všechmožných výrobců a některé byli ve výzbroji déle a některé se ani moc neohřáli Laughing Laughing Nyní máme X-TERRU 70 s třema cívkama,CS3MX a CS5MXP(Jo a děti BH-junior)Tyhle detektory už myslím zůstanou a příští rok na jaře ještě něco přibyde Idea Laughing Idea
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 20:48    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
skaj napsal:

Habáne ahoj , moc ty naše C. Skopy moc nepropaguj nebo nebudeme mít co hledat když se masově rozšíří Laughing


No jo, je blbý, že když se člověk ponoří do zkoumání "kterej z nich je ten pravej", nechá si poradit a uvědomí si, jestli chce analog nebo digitál, a pokud přihléde k tomu, že na kolečka je dle různých referencí asi fakt dobrej, nezbyde než konstatovat, že se tenhle detík propaguje v podstatě sám... Very Happy Very Happy[/quote]

To je pravda Cool U nás doma jsme vystřídali už pár detíků všechmožných výrobců a některé byli ve výzbroji déle a některé se ani moc neohřáli Laughing Laughing Nyní máme X-TERRU 70 s třema cívkama,CS3MX a CS5MXP(Jo a děti BH-junior)Tyhle detektory už myslím zůstanou a příští rok na jaře ještě něco přibyde Idea Laughing Idea[/quote] Tož Dane, vsadim se že uhodnu co přibude Very Happy Jinač C scope plánuju také
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 21:00    Předmět: Citovat

Tom2 napsal:
Habáni napsal:
skaj napsal:

Habáne ahoj , moc ty naše C. Skopy moc nepropaguj nebo nebudeme mít co hledat když se masově rozšíří Laughing


No jo, je blbý, že když se člověk ponoří do zkoumání "kterej z nich je ten pravej", nechá si poradit a uvědomí si, jestli chce analog nebo digitál, a pokud přihléde k tomu, že na kolečka je dle různých referencí asi fakt dobrej, nezbyde než konstatovat, že se tenhle detík propaguje v podstatě sám... Very Happy Very Happy


To je pravda Cool U nás doma jsme vystřídali už pár detíků všechmožných výrobců a některé byli ve výzbroji déle a některé se ani moc neohřáli Laughing Laughing Nyní máme X-TERRU 70 s třema cívkama,CS3MX a CS5MXP(Jo a děti BH-junior)Tyhle detektory už myslím zůstanou a příští rok na jaře ještě něco přibyde Idea Laughing Idea[/quote] Tož Dane, vsadim se že uhodnu co přibude Very Happy Jinač C scope plánuju také[/quote]

Tome asi uhodneš....Co na tom konečně udělali 4 tóny k tomu multitónu tak mě začal zajímat Idea Laughing No a taky uvidíme co přibyde za vánoční překvapení některých výrobců Wink Wink Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 21:12    Předmět: Citovat

Tome asi uhodneš....Co na tom konečně udělali 4 tóny k tomu multitónu tak mě začal zajímat Idea Laughing No a taky uvidíme co přibyde za vánoční překvapení některých výrobců Wink Wink Wink Na naší vlajkové lodi, která má chlívek jinde Very Happy Jsem taky začal chodit v multitonu, ale jak se mi doneslo že C scope převálcovali, tu naši vlajkovou lod, na stříbrném políčku, tak sem naočkovanej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2008 21:17    Předmět: Citovat

Tom2 napsal:
Tome asi uhodneš....Co na tom konečně udělali 4 tóny k tomu multitónu tak mě začal zajímat Idea Laughing No a taky uvidíme co přibyde za vánoční překvapení některých výrobců Wink Wink Wink Na naší vlajkové lodi, která má chlívek jinde Very Happy Jsem taky začal chodit v multitonu, ale jak se mi doneslo že C scope převálcovali, tu naši vlajkovou lod, na stříbrném políčku, tak sem naočkovanej Very Happy


Není problém se domluvit a zajdem hledat ať si ho vyskoušíš Idea Idea Ale naše vlajková loď s vysokofrekvenční cívkou taky hodně zvedla svou laťku Very Happy
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 19:27    Předmět: Citovat

moc hezkej a jednoduchej detektor,ale cscope trojka sem líbí víc...ma sice menší cícvku v zakladní vybyve ale to vubec nevadí... Wink
Návrat nahoru
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 20:14    Předmět: Citovat

miman napsal:
moc hezkej a jednoduchej detektor,ale cscope trojka sem líbí víc...ma sice menší cícvku v zakladní vybyve ale to vubec nevadí... Wink


Zase tak úplně jednoduchej není Rolling Eyes
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. listopad, 2008 20:20    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
miman napsal:
moc hezkej a jednoduchej detektor,ale cscope trojka sem líbí víc...ma sice menší cícvku v zakladní vybyve ale to vubec nevadí... Wink


Zase tak úplně jednoduchej není Rolling Eyes



to je sice pravda ale porovnej to třeba s fisherama a poznaš co mam na mysli.... Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. listopad, 2008 20:13    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
miman napsal:
moc hezkej a jednoduchej detektor,ale cscope trojka sem líbí víc...ma sice menší cícvku v zakladní vybyve ale to vubec nevadí...


Zase tak úplně jednoduchej není



to je sice pravda ale porovnej to třeba s fisherama a poznaš co mam na mysli....
Ale jo maš pravdu neni to jako osvědčenej c-scope3 ......
Návrat nahoru
Dareb



Registrace: 25.1. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Rousínov

PříspěvekZaslal: středa 28. leden, 2009 21:25    Předmět: Citovat

Zdarec,v pondělí mě došel CS5MXP,tak čekám až bude nějakej ten časík a budu moct konečně vyjít! už se těším. Jsem zvědavej jak se to bude jevit!!!! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO