Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 604 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

airtest F2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 22:34    Předmět: Citovat

Jde o to,že stále posloucháš to mručení železa a musíš koukat jedním okem na displej.Zlato se projevuje taky mručením,ale jiným číslem.Takže bacha.Zkoušel jsem dát disk.železa a lopatka si ani nevrzla a byla těsně nad cívkou.Takže opravdu to železo nevnímáš,nevím ovšem kolik cm v dosahu zmizí?
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 22:36    Předmět: Citovat

Na 4 je v základu právě ta 28 ale koncentika a tu jsme zkoušeli.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 22:44    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
Na 4 je v základu právě ta 28 ale koncentika a tu jsme zkoušeli.
Mám tři cívky a zkoušel jsem všechny.Testoval jsem je právě s těmi detíky a v sobotu jsem byl s kolegou Mankem a dělal jsem vyloženě testy na hloubkový dosah v porovnání s jeho CZ7.Stalo se i to že ten můj ukázal to co jeho nedokázal.Myslím si proto,že to je v jednotlivých strojích.A kopal jsem i dobrých 40cm.Nebyl to sice malý mědák ale asi osmi cm.koník.Jak jsem psal dřív,vyzkoušej a uvidíš.Ajoj
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 22:51    Předmět: Citovat

Máš pravdu je to DD 29 Ale pracuje na jiné frekvenci než F2
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 22:55    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
Máš pravdu je to DD 29 Ale pracuje na jiné frekvenci než F2
Nemůže pracovat na jiné frekvenci když je to cívka pro F2,F4,F5 http://www.lovecpokladu.cz/civky-fisher KOUKNI SEM!!! Cool
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 23:05    Předmět: Citovat

Fajn F2 maká na 5,8kHz F4 na 6,8kHz a F5 na7,8kHz
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 23:10    Předmět: Citovat

To je prakticky shodné.Jsou detíky které pracují na deset a víc a tam už je rozdíl.Výrobce by nedával v nabídce něco co nemůže spolupracovat!Tyto cívky jsou dodávané ke konkrétním přístrojům.Proto ti radím aby jsi vyzkoušel tu větší a potom můžeš hodnotit.Já už mám odzkoušené.
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 23:18    Předmět: Citovat

A já ti píšu, že jsem ji měl z Gabrielovy F4 a stálo to za hovno. Proto jsem tady na toto téma už psal, že to nefunguje. Ale mi detík jede a ta F4 od Gabriela fungovala taky, takže kde udělali soudruzi z NDR chybu?????
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 23:22    Předmět: Citovat

Tak to opravdu nevím?Je mi líto,ale asi ti nepomohu.Jisté ale je to,že když mávám lopatkou kterou nosím v levé ruce v úrovni kolena tak stále chytám zvuky.Musím ji nosit více do leva nebo spíš krapet do zadu.To jest fakt.Rozdíl v cm.si dovedeš asi spočítat?!Ajoj.
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 23:28    Předmět: Citovat

Udělej s ní zkoušku na socku na luftě. Moje jsi určitě čet, tak mi pak dej vědět co ti to řeklo.Zdar jdu chrápat, zíta mám soud.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 30. březen, 2009 23:30    Předmět: Citovat

Pokud tě nezavřou,tak ti napíšu výsledek s oběma cívkama. Wink Ajoj
Návrat nahoru
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 31. březen, 2009 22:18    Předmět: Citovat

Testoval jsem dnes detík se dvěmi cívkami a zde jsou výsledky. Test cívek pro F2 28DD bez diskriminace .1Kčs 23cm č.62 Krajní signál .. .25hal 23cm č.74 Krajní signál.. 50pfen. 23cm č76 Krajní signál 1Dime 20cm č74 stříbro Krajní signál 6Kreuzer 22cm č61 stříbro Krajní signál 3Kreuzer 24cm č76 mědˇ Krajní signál 15Kreuzer 26cm č82 mědˇ Krajní signál Svátostka 26cm č64 mědˇ Krajní signál Odznak CCCP 25cm č70 Krajní signál Mutter Kreuz 25cm č73 Krajní signál ID 37cm č73 Krajní signál ………………………………........................... S diskriminací 1Kčs 23cm Krajní signál 25hal 23cm Krajní signál 50pfen. 23cm Krajní signál 1Dime 19cm Krajní signál 6Kreuzer 23cm Krajní signál 3Kreuzer 23cm Krajní signál 15Kreuzer 24cm Krajní signál Svátostka 26cm Krajní signál Odznak CCCP 25cm Krajní signál Mutter Kreuz 25cm Krajní signál ID 37cm Krajní signál ………………………………........................... Klasická cívka pro F2 s diskriminací 1Kčs 25cm č62 Krajní signál 25hal 27cm č73 Krajní signál 50 Pfenig 26cm č76 Krajní signál 1Dime 22cm č73 Krajní signál 6Kreuzer 24cm č64 Krajní signál 3Kreuzer 28cm č80 Krajní signál 15Kreuzer 28cm č90 Krajní signál Svátostka 28cm č64 Krajní signál Odznak CCCP 29cm č79 Krajní signál Mutter Kreuz 29cm č68 Krajní signál ID 40cm č70 Krajní signál ………………………………......................... Bez diskriminace 1Kčs 28cm Krajní signál 25hal 28cm Krajní signál 50Pfenig 26cm Krajní signál 1Dime 23cm Krajní signál 6Kreuz 25cm Krajní signál 3Kreuz 27cm Krajní signál 15Kreuz 28cm Krajní signál Svátostka 29cm Krajní signál Odznak CCCP 29cm Krajní signál Mutter Kreuz 29cm Krajní signál ID 40cm Krajní signál ……………………………........................... Odznak CCCP je Vorošilovskij
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 31. březen, 2009 22:36    Předmět: Citovat

Ho hou, kdepak bys vzal F2 s klasickou 20cm cívkou 1,-Kčs ve 25cm???
Takhle hluboko ta socka vydává takovej signál (pokud ho náhodou vydá), že bys to normálně přešel. Rolling Eyes
Jasný, kopatelný signál na socku dáš max. 20cm +- 1cm
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 31. březen, 2009 22:37    Předmět: Citovat

Leda bys tu socku rozklepal paličkou do velikosti OMNIO víčka muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 31. březen, 2009 22:39    Předmět: Citovat

Toto bylo dělané na zemi a ne v zemi.Při pohybu korunou se ozýval krajní signál v těchto cm.Jak se bude chovat při hledání v zemi nevím?
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 31. březen, 2009 22:43    Předmět: Citovat

No já taky mluvím o airtestu v obýváku. Copak mě někdy někdo viděl s detektorem v terénu? Laughing
JNé, že bych si v 25cm nebrnkl, ale signál je to už fakt naprd, a hlavně se podaří tak jednou ze 4 projetí sockou pod cívkou.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 31. březen, 2009 22:46    Předmět: Citovat

Souhlasím,já to bral opravdu až na hraně kdy to bylo takové jednostrané.Ale byl tam a číslo taky,takže kopat! Wink
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: středa 01. duben, 2009 18:14    Předmět: Citovat

Já nevím, asi jsem magor, ale pokud to chápu, tak krajní signál je to , co se mi pod cívkou ozve jako naprosto nestabilní zvuk, s tím, že mi ID skáče od nuly po 99. Ovšem mě zajímá dosah, který je spcifikovatelný, to je stálý zvukový signál a ID maximálně v rozmezí jednoho čísla. Jinak si myslím ,že se nedá o dosahu hovořit.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokr
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 01. duben, 2009 19:16    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
Já nevím, asi jsem magor, ale pokud to chápu, tak krajní signál je to , co se mi pod cívkou ozve jako naprosto nestabilní zvuk, s tím, že mi ID skáče od nuly po 99. Ovšem mě zajímá dosah, který je spcifikovatelný, to je stálý zvukový signál a ID maximálně v rozmezí jednoho čísla. Jinak si myslím ,že se nedá o dosahu hovořit.
No to je ono,krajní signál je už opravdu nestabilní,ale dá se ještě zachytit.V tom případě uber 1-2 cm a máš jistotu.Ovšem jen na vzduchu.Vzemi nevím jak se to bude chovat.Musíš to natrénovat a to nejlépe s někým jiným.Já to dělám tak,že se chodím přesvědčit o síle signálu k někomu druhému popřípadě ho pošlu na můj nález.Ovšem ještě před kopáním.Ajoj Wink
Návrat nahoru
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: středa 01. duben, 2009 19:42    Předmět: Citovat

Jestli jsi se díval na tu mojí tabulku, tak tam v posledním sloupci píšu identifikovatelný dosah, o zamená ID stabilní a stálý ton. A to mi na socku dává 13 centimetrů.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO