Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 753 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Whites M6 nebo Prizm 6T?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. prosinec, 2008 19:08    Předmět: Whites M6 nebo Prizm 6T? Citovat

Mam totalni depku... jaky je rozdil mezi M6 a Prizm 6 v hledani? Nemyslim ted podsviceny displej, ani o pul kila mensi vahu, apod., ale treba hloubku - dosah, jestli je to vubec srovnatelne, nebo je Prizm 6T o dost horsi... nebo stejny... nevim o hloubce vubec nic a nemuzu ani najit, nebo co se tyce lepsi identifikace... treba bych i ozelel hloubku, kdyby mel lepsi identifikaci cile... muze nekdo pomoct, nebo je jeste na tyto otazky priliz brzy, protoze ho jeste nikdo nema? Co zahranicni fora? Je tu nejaky fanda Whites?
Návrat nahoru
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pátek 12. prosinec, 2008 19:10    Předmět: Citovat

Bóže Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pátek 12. prosinec, 2008 21:33    Předmět: Citovat

nindžo nindžo Rolling Eyes
Tobě se musí o tom výběru detektoru snad i zdát Laughing
Prizm 6T je u nás novinka a málokdo měl možnost zatím porovnat oba detektory,možná pan Chládek.Ja si myslím že rozdíl v dosahu nebude nějak velký,velikost cívky totiž mají skoro stejnou.
Na jednom zahraničním fóru někdo řešil stejný problémy jako ty a dostal 2 doporučení na M6 (ze 2 odpovědí ve fóru).
Tady máš jedno zahraniční fórum-přímo sekci pro detektory whites:

http://www.findmall.com/list.php?31

tady máš menší recenzi jednoho uživatele

http://www.findmall.com/read.php?31,845856

(pokud bys měl problém s překladem tak když to shrnu majitel prizm6T je s ním spokojený,píše že cenu sice mají téměř stejnou ale jsou to odlišné detektory,oba jsou dobré ale každému hledači vyhovuje něco jiného)

Tady máš airtest:
(ten ve 3.příspěvku je srozumitelnější)

http://www.findmall.com/read.php?31,844155

Na tomto fóru máš skoro 100 stránek s diskuzema o detektorech whites tak čti čti a čti a konečně vybírej Laughing A pokud neumíš anglicky tak si sežeň nějaký překládač. Informací tam najdeš víc než dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pátek 12. prosinec, 2008 22:37    Předmět: Re: Whites M6 nebo Prizm 6T? Citovat

ninja-nagato napsal:
Mam totalni depku... jaky je rozdil mezi M6 a Prizm 6 v hledani? Nemyslim ted podsviceny displej, ani o pul kila mensi vahu, apod., ale treba hloubku - dosah, jestli je to vubec srovnatelne, nebo je Prizm 6T o dost horsi... nebo stejny... nevim o hloubce vubec nic a nemuzu ani najit, nebo co se tyce lepsi identifikace... treba bych i ozelel hloubku, kdyby mel lepsi identifikaci cile... muze nekdo pomoct, nebo je jeste na tyto otazky priliz brzy, protoze ho jeste nikdo nema? Co zahranicni fora? Je tu nejaky fanda Whites?


týýý woééé, kup si už konečně třeba žluťáka 150, choď ven, pípej a kopej..a za půl roku si povíme, jestli je tohle vůbec koníček pro tebe...zatím jenom teoreticky plácáš a je to o ničem !
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 12. prosinec, 2008 23:03    Předmět: Citovat

Máš recht,ať už si koupí cokoli,takhle zmateně vybírat detektor sem ještě neviděl.Já začínal s MD,a jaká byla spokojenost,i stříbrňáčky byly,ale hlavně proto že mě vždy zajímala archeologie,a o tu tady hlavně jde,ne o to jestli máš detík hned na začátek za tisíc nebo za dvacet.Nejlíp je se naučit s levným klackem,pochytat skušenosti a pak se vrhnout na dražší stroj.Ale na to snad časem přijde sám...... Idea Question Idea
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 10:11    Předmět: Citovat

ja uz ale z levnym klackem hledal... rad bych M6, nebo Prizm 6T, nebo T2... zalezi, kterej je lepsi a ja na to casem prijdu!
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 10:53    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
ja uz ale z levnym klackem hledal... rad bych M6, nebo Prizm 6T, nebo T2... zalezi, kterej je lepsi a ja na to casem prijdu!


Na tý fotce vypadáš jako cyklistickej profík, určitě jsi už vyjezdil balík muhehe Tak si kup všechny tři a uvidíš, protože takhle virtuálně na to nepřijdeš nikdy... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 11:18    Předmět: Citovat

Quad má pravdu v každém tvojem příspěvku je jen teorie.Tak pokud můžeš,sedni na kolo a jeď se podívat někam do prodejny kde mají tvoje vytipované detektory.Aspoň trochu se s každým seznam a pak uvidíš nad kterým dál budeš uvažovat.
Takhle budeš celou zimu jen přemýšlet a psát teorie který detík je pro tebe asi nejlepší,jak se ovládá a jeho vyvážení.Pak se rozhodneš třeba pro T2.Detík rozbalíš,vyzkoušíš a nakonec zjistíš že ti vůbec nepadne jak do ruky tak třeba jeho ovládání...
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 17:52    Předmět: Citovat

no do Prahy nefim.. v Praze sem byl asi 2x v zivote a uz me tam asi jen tak nikdo nedostane... bych se jeste nekde ztratil

Naposledy upravil Anonymní dne sobota 13. prosinec, 2008 17:54, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 17:54    Předmět: Citovat

http://www.whites.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 18:31    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
no do Prahy nefim.. v Praze sem byl asi 2x v zivote a uz me tam asi jen tak nikdo nedostane... bych se jeste nekde ztratil


Tak si dej inzerát sem na Hantec nebo jiný web,jestli je někdo v okolí kdo ti ukáže ten konkrétní detík.Třeba budeš opravdu hodně překvapen co sis chtěl koupit... Wink
Já dělal to stejné co ty teď a koupil jsem ACE250 vůbec jsem mu nepřišel na chuť a po měsíci jsme ho zase prodal dál...
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 18:37    Předmět: Citovat

darden napsal:
ninja-nagato napsal:
no do Prahy nefim.. v Praze sem byl asi 2x v zivote a uz me tam asi jen tak nikdo nedostane... bych se jeste nekde ztratil


Tak si dej inzerát sem na Hantec nebo jiný web,jestli je někdo v okolí kdo ti ukáže ten konkrétní detík.Třeba budeš opravdu hodně překvapen co sis chtěl koupit... Wink
Já dělal to stejné co ty teď a koupil jsem ACE250 vůbec jsem mu nepřišel na chuť a po měsíci jsme ho zase prodal dál...

Já taky měnil, měnil, až vyměnil, teď je to konečně to pravý vořechový, chce to opravdu zkoušet, zkoušet a pak se učit, se učit, se učit... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 18:50    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
darden napsal:
ninja-nagato napsal:
no do Prahy nefim.. v Praze sem byl asi 2x v zivote a uz me tam asi jen tak nikdo nedostane... bych se jeste nekde ztratil


Tak si dej inzerát sem na Hantec nebo jiný web,jestli je někdo v okolí kdo ti ukáže ten konkrétní detík.Třeba budeš opravdu hodně překvapen co sis chtěl koupit... Wink
Já dělal to stejné co ty teď a koupil jsem ACE250 vůbec jsem mu nepřišel na chuť a po měsíci jsme ho zase prodal dál...

Já taky měnil, měnil, až vyměnil, teď je to konečně to pravý vořechový, chce to opravdu zkoušet, zkoušet a pak se učit, se učit, se učit... Wink
Ano kaprále vidím že máš pod linkou jeden z řady best of the best
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 20:02    Předmět: Citovat

darden napsal:
Quad má pravdu v každém tvojem příspěvku je jen teorie.

Prd teorie. To jsou jen zmatky nad zmatky. Přece kdyby chtěl tak moc hledat jak se prezentuje, tak už chodí s čímkoliv. Třeba s ACE, nebo jinou levnější mašinkou. Na trhu je jich spousta a dají se vždy pustit s malou ztrátou dál. Nevím proč chce kupovat ojetiny venku, když si ani neumí přečíst ty stránky v angličtině. Nakonec koupí nějakou prasečinu a prodělá kalhoty, protože tu starou berlu tady možná prodá dost těžko.
A hlavně detektor je jen stroj a k ovládání toho stroje je potřeba mozek. A teď Ninjo promiň, ale já mám dojem, že jsi na kole jezdil moc rychle a mozek ti namrzl. Už se prober a něco kup, protože tak jak měníš názory na detektory, tak si myslím, že až si koupíš ten už několikátý vysněný, tak stejně budeš chtít hned jiný. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 20:13    Předmět: Citovat

[quote="ninja-nagato"]ja uz ale z levnym klackem hledal... rad bych M6, nebo Prizm 6T, nebo T2... zalezi, kterej je lepsi a ja na to casem prijdu!


No tak právě proto když už si hledal,určitě ses potkal i s jinými hledači a mohl porovnat jaké mají oni,já takhle po MD a Fisheru přišel na chuť Tesoru,kámoš hledá se Silvrem U max,ujasnil sem si co vlastně chci hlavně nacházet,a to sou mince,a na ty jsou Tesora moc dobrý,ikdyž třeba někteří namítají že pokulhávají na hloubku,ale když vidíš co Silvr umí vytáhnout za drobotinu tak není co řešit,jen sem si pak ujasnil který typ, vyhrál Tejón.Bral sem to tak že nemá cenu jít z cenové hladiny Fisheru1225(8 tis.?) jen o třídu výš a šel sem rovnou po tom nejlepším co může Tesoro nabídnout(jinak přišel mě i s poštovným na 16,5 tis. ,u nás stojí 24 tis.),takže sem spokojen. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 20:38    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
no do Prahy nefim.. v Praze sem byl asi 2x v zivote a uz me tam asi jen tak nikdo nedostane... bych se jeste nekde ztratil


Mám sílící dojem, že si z nás šogůn dělá srandu...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 20:55    Předmět: Citovat

Citace:
ja uz ale z levnym klackem hledal... rad bych M6, nebo Prizm 6T, nebo T2... zalezi, kterej je lepsi a ja na to casem prijdu!


Ty jsi hledal s levným klackem? Mám pocit, že jsi hledal s Jokrem ne?
Tak potom nechápu proč se rozhoduješ mezi M6 a Prizm 6T, páč v tomhle směru by asi dost lidí volilo právě Jokra jako nejlepší možnost, aj já teda. Wink

A jináč gratuluji, snad poprvé co jsi nindžíku omylem na tomto fóru, jsi se trefil příspěvkem do správné sekce. Sem měla putovat dobrá polovina všeho, co jsi napsal a ta druhá polovina rovnou do chlívku.
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne sobota 13. prosinec, 2008 21:04, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 21:04    Předmět: Citovat

Ninjo taková krásná zima je!Ty si doma leštíš ráfky a ostatní hledají....,já bych se asi neudržel Twisted Evil Pořídil bych si třeba jetý ace a pípal bych taky. pohoda Hledání Hledání
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 21:06    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Citace:
ja uz ale z levnym klackem hledal... rad bych M6, nebo Prizm 6T, nebo T2... zalezi, kterej je lepsi a ja na to casem prijdu!


Ty jsi hledal s levným klackem? Mám pocit, že jsi hledal s Jokrem ne?
Tak potom nechápu proč se rozhoduješ mezi M6 a Prizm 6T, páč v tomhle směru by asi dost lidí volilo právě Jokra jako nejlepší možnost, aj já teda. Wink

A jináč gratuluji, snad poprvé co jsi nindžíku omylem na tomto fóru, jsi se trefil příspěvkem do správné sekce. Sem měla putovat dobrá polovina všeho, co jsi napsal a ta druhá polovina rovnou do chlívku.


grimmi:nagato chce detektor s ciferníkem Twisted Evil Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 13. prosinec, 2008 21:09    Předmět: Citovat

To není úplně pravda. Před 27 dny byl nezlomně přesvědčen, že jedině bez ciferníku je ta správná volba, páč má prý hudební sluch jak Beethoven a nedělá mu potíž poznat od sebe pár tónů. Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO