Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 375 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prizm 6T
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's PRIZM
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 29. listopad, 2008 22:01    Předmět: Prizm 6T Citovat

http://whiteselectronics.com/content/view/4654/497/

http://www.youtube.com/watch?v=HNZRWHaRJMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 01. prosinec, 2008 19:37    Předmět: Citovat

Už abych ho měl. Rajská hudba pro mé ouško Wink

http://cz.youtube.com/watch?v=YvKHCiJoKbU&feature=related
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 05. prosinec, 2008 19:06    Předmět: Citovat

Mam dotaz, o kolik je Prizm 6T horsi jak M6 a kdyz, tak v cem? Vi to nekdo?

http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/whitesmetaldetectors.htm
Návrat nahoru
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: pátek 05. prosinec, 2008 19:25    Předmět: Citovat

zda se mi, že to budou předchozi prizmy v bledě modrem. X pi*ovin navíc, ale dosah nijak zvlášť větší. Větší je jen cena a spotřeba energie. Kolega měl krátkou dobu DFX, tam byl dosah o třetinu vetší než u mě, ale to je úplně jiná třída. Čemu tam mět tisic milion rozlišovani a diskriminaci, když se s tym potom přejde hromada pěkných věcí.
_________________
C-Scope CS1MX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 05. prosinec, 2008 20:47    Předmět: Citovat

Tak PRIZM 6T má především rozlišování pomocí ID čísel, což je u prizmů premiéra. Dále by si měl mnohem lépe poradit na mineralizované půdě díky přítomnosti automatického odladění, a dosah je o něco větší než u PRIZM V (informace přímo od whites.cz). A PRIZM V má zase docela lepší dosah, než III a IV. Novinkou je také speciální plážový program a displej má podsvícení pro hledání v noci.
I konstrukce je v podstatě rozdílná, prizm 6T má 3 dílné tělo, předchozí prizmy jsou "dvoudílné". Změna napájení znamená hlavně přechod na běžnější AA baterie. Sice za cenu cca 14.500,- co u nás bude stát naráží na konkurenci v podobě Fisher F70, což se mi zdá pro PRIZM 6T jako dost tvrdej oříšek, ale nechám se rád překvapit.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 05. prosinec, 2008 20:54    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Mam dotaz, o kolik je Prizm 6T horsi jak M6 a kdyz, tak v cem? Vi to nekdo?

http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/whitesmetaldetectors.htm

PRIZM 6T není horší. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 10:38    Předmět: Citovat

Někde jsem četl že bral lépe než T70.Uvidíme,namluví se toho hodně Wink
grimmi přeskoč o třídu víš at to někdo skusí a víme jak 6T hraje Twisted Evil
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 20:07    Předmět: Citovat

no vite jde o to, ze M6 stoji 420 liber a Prizm VI 360 liber... a ted babo rad! Nejak mi to nejde dohromady... rozdil necelich dvou tisic je preci znat a me jde jen o to, zjistit, jaky by byl vhodnejsi pro hledani. Napr. o kolik ma mensi dosah. apod. Zatim se libi ta o pul kila mensi vaha, to je velke plus. V noci kopat nehodlam, takze podsviceni displeje nevyuziju. Ale myslim si, ze kdyz je levnejsi, ze bude i horsi, bylo by nesmyslny davat natrh od jedny a ty samy firmy detektor s lepsim vykonem levnejsi, nez jinej o neco mene vykonej drazssi, co vy na to?
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 20:21    Předmět: Citovat

A proč by mělo být levnější horší?
Staré DDR paměti pro PC jsou taky dražší než moderní DDR3. Jde v tom snad hledat logiku?
Teď netvrdím, který z detektorů je lepší, jen vysvětlím možnou cenotvorbu. M6 je několik let starej detektor, Jeho nynější cena se odvíjí od ceny, za kterou přišel na trh ve své době, kdy i vývoj stál jiné peníze a protože ceny detektorů se vážně velmi málo hýbou směrem dolů, většinou nějaký výběhový model zakotví na nějaké své poslední ceně a na ní se může držet až do úplného ukončení prodeje. Paradoxně přitom poměr cena může být mnohem horší, než u nastupujících novinek.
Dosah, diskriminace, separace, to jsou věci, které se ze žádných tabulek nevyčtou, na to je třeba otestovat oba strojky, ale co do funkční výbavy je PRIZM 6T o generaci napřed. Myslím si, že i výkonově by mohl na tom být hodně podobně a třeba diskriminace bude asi velkou výhodou Prizmu, páč jde nastavovat vyloženě napřeskáčku, prostě oddiskriminuješ jakej kov chceš a ostatní necháš.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 21:25    Předmět: Citovat

Tak konečně už je v ČR v prodeji Wink

http://www.whites.cz/eshop/detektory-kovu-s-displejem-prizm
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 21:44    Předmět: Citovat

I z poštovným,za 11500 kč. Wink Laughing
http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/prizm6metaldetector.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 06. prosinec, 2008 21:58    Předmět: Citovat

Z UK ani náhodou Wink Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 8:40    Předmět: Citovat

Tak dík za info. Ta masinka se mi zacina cim dal vic libit. Pokud na tom s dosahem nebude o 20% hur jak M6, jdu do toho v lete.

Zasadne jen z UK, si blazen, pokud koupis jakykoli detektor v CR a ne v cizine, kde je o nekolik tisic levnejsi. Treba T6 o 3 tisice, vis co to je 3300kc? si blazen... Teda pokud mas penize navic a nevis co s nima, tak samozrejme ne Very Happy

a na co ti je nastaveni ruzny diskriminace, kdyz stejne budes kopat vsechno mimo zeleza? Staci preci jen diskr,.na zelezo¨a tu M6 ma a myslim, ze bude mit i kvalitnejsi
Návrat nahoru
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 10:17    Předmět: Citovat

ninja-nagato: cena Prizm 6T v ČR je doporučená MC od výrobce ! Wink
http://whites.co.uk/content/view/4770/513/
Celosvětovu cenovou válku rozdmýchávat nebudu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 11:03    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Tak dík za info. Ta masinka se mi zacina cim dal vic libit. Pokud na tom s dosahem nebude o 20% hur jak M6, jdu do toho v lete.

Zasadne jen z UK, si blazen, pokud koupis jakykoli detektor v CR a ne v cizine, kde je o nekolik tisic levnejsi. Treba T6 o 3 tisice, vis co to je 3300kc? si blazen... Teda pokud mas penize navic a nevis co s nima, tak samozrejme ne Very Happy

a na co ti je nastaveni ruzny diskriminace, kdyz stejne budes kopat vsechno mimo zeleza? Staci preci jen diskr,.na zelezo¨a tu M6 ma a myslim, ze bude mit i kvalitnejsi


Proč by měl být blázen Shocked 3300kč zase nejsou takové peníze aby stálo za to jít do rizika nákupu z ciziny.V případě že s detektorem budeš mít problémy reklamace bude určitě dražší protože poštovné do Anglie bude stát určitě o hodně víc než tady do čr.A to nevím jak je to se zpátečním poštovným,jestli si ho budeš muset hradit sám nebo jej zaplatí prodejce v anglii.Ja jsem taky kupoval detektor v cizině (USA) ale už je to nějaký pátek a tehdy M6 u nás stála 28 000kč a mě v USA vyšla se vším všudy,s poštovným+nějaké menší příslušenství něco málo přes 13 000kč tak se mi to vyplatilo ale měl jsem strach že se balík někde ztratí nebo dojde vykradený,a kdybych měl tohle riskovat kvůli 3 tisícům tak ani náhodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 11:25    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Tak dík za info. Ta masinka se mi zacina cim dal vic libit. Pokud na tom s dosahem nebude o 20% hur jak M6, jdu do toho v lete.

Zasadne jen z UK, si blazen, pokud koupis jakykoli detektor v CR a ne v cizine, kde je o nekolik tisic levnejsi. Treba T6 o 3 tisice, vis co to je 3300kc? si blazen... Teda pokud mas penize navic a nevis co s nima, tak samozrejme ne Very Happy

a na co ti je nastaveni ruzny diskriminace, kdyz stejne budes kopat vsechno mimo zeleza? Staci preci jen diskr,.na zelezo¨a tu M6 ma a myslim, ze bude mit i kvalitnejsi

O tom kdo je tady blazen bych pomlčel.
Když pominu věci jako, otestování kusu přímo u prodejce před koupí, subjektivně snažší vyřízení oprav / servisu (hodím detektor do auta a když jedu okolo, vysadím ho prodejci přímo na stůl), nemusím nic balit a jezdit s tím čekat do půlhodinové fronty na poště. Dále nenakupuji v zahraničí třeba i kvůli podpoře domácího obchodu. Zní to nerozumně, ale já taky musím prodat zboží o 20% dráž, než si ho zákazník může koupit vedle v Tesco (příklad) a prodám, protože dokážu zvednout přidanou hodnotu k tomu zboží o služby, které by Tesco nedokázalo poskytnout.
Víš nindžo, mé hodnoty jsou zjevně úplně jiné než tvé, mě taková hodina strávená balením detektoru a odesíláním poštou může přijít i na několikatisícovou ztrátu. Pro mě je blázen zase ten, který je tak nehospodárný se svým časem, že je ochoten ztrátu několika hodin svého času riskovat. Čas jsou peníze nindžo, ne nějakých 3300 teď hned momentálně krátkozrace ušetřených!
A k té diskriminaci: Jak víš, že chci oddiskriminovat jen železo? Co je to za kec tohleto? Ty snad víš co hledám a kde? Víš na co se zaměřuju? Já naopak kolikrát potřebuju slyšet jenom železo a ostatní oby mě neotravovalo!
Nebo hledáš-li konkrétní věc, třeba na zakázku. Také si odfiltruješ vše ostatní, kromě vodivostního rozsahu té konkrétní věci kterou hledáš. A neotravujou tě ani nižší vodivostní čísla ale hlavně ani vyšší. Toho s každým detektorem nedosáhneš.
Tak hlavu vzhůru a rozum do hrsti! (mám pinzetu, kdybys potřeboval) Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 14:31    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
ninja-nagato: cena Prizm 6T v ČR je doporučená MC od výrobce ! Wink
http://whites.co.uk/content/view/4770/513/
Celosvětovu cenovou válku rozdmýchávat nebudu Cool


zajimavy to vyrobce... a co tohle? Very Happy

http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/prizm6metaldetector.htm
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 14:38    Předmět: Citovat

Robis, postovny z Aglie je cca 300 kc, mozna i kdyby 500, tak das za jednu reklamaci 1000 kc. Kolik das v Cr postovny, 500? A co je lepsi, koupit o 3300kc levnejsi detktor a kdyz se ti mozna poroucha, jako ze na 99% ne... dat o 500kc navic do anglie, tak porad si 2700 v plusu, i kdyby si ho raklamoval do UK 3x , si na tech samych penezich, jako kdyby si to koupil tady.. a to je jeste relativne levny detektor, vubec nezminuji drazsi detektory v radu desitkach tisich, je to fakt nehorazny rozdil. Jinak nakup v cizine je to samy jako tady, posta jako posta, akorat ze to jede pres hranice... Ale jinak fakt netusim, jak mi muze white.cz poslat, ze doporucena cena je 440 liber, kdyz se prodava v anglii bezne za 360 Smile no treba maj akci, i to je mozny, ja nevim
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 14:44    Předmět: Citovat

grimmy a co doma delas cely dny? Ja mam teda tolik casu, ze nevim co s nim, balik mi problem nedela postavit. Jinak mas pravdu s tou diskriminaci, ja zapomel, ty hledas vlastne stary zelezo Smile ne delam si srandu, tak kdyz to vyuzijes, tim lim pro tebe.. me osobne by to bylo na nic a beru to jako zbytecny zasah do eletroniky a tim i zbytecne komplikovat cely detektor.. cim vic toho tam bude, tim vic se ti toho taky muze po**** jinak nocni videni mam taky, na tachometru s vyskomerem za 3 tis. a ver, ze to zapnes jen parkrat a muzes menit baterky Smile ale nevim jak je to tady, hadat se nechci, kazdopadne je to dost na odber a tim klesa i zivotnost baterii. Navic kdyz se premackes ve dne, tak ani nevis, ze svitis a zbytecne si je tim plytvas. Jinak nevi nekdo, co presne znamena to sensvita? Dival jsem se na video o 6T a ta sensivita tam hezky tak skalala Very Happy Jen jeste vedet co to je.. to je neco jako citlivost?
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 15:10    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Robis, postovny z Aglie je cca 300 kc, mozna i kdyby 500, tak das za jednu reklamaci 1000 kc. Kolik das v Cr postovny, 500? A co je lepsi, koupit o 3300kc levnejsi detktor a kdyz se ti mozna poroucha, jako ze na 99% ne... dat o 500kc navic do anglie, tak porad si 2700 v plusu, i kdyby si ho raklamoval do UK 3x , si na tech samych penezich, jako kdyby si to koupil tady.. a to je jeste relativne levny detektor, vubec nezminuji drazsi detektory v radu desitkach tisich, je to fakt nehorazny rozdil. Jinak nakup v cizine je to samy jako tady, posta jako posta, akorat ze to jede pres hranice... Ale jinak fakt netusim, jak mi muze white.cz poslat, ze doporucena cena je 440 liber, kdyz se prodava v anglii bezne za 360 Smile no treba maj akci, i to je mozny, ja nevim


Ja se nechci dohadovat o tom co vyjde levněji jen mě zarazilo že podle tebe ten kdo nechce koupit detektor v zahraničí je blázen.Někdo třeba neumí anglicky tak aby se dohadoval s prodejcem z anglie co vlastně s detektorem je nebo jsou i jiné důvody např. to co psal Grimmi.Jestli si chceš detektor koupit v zahraničí tak jdi klidně do toho,je to tvoje věc.
Tímto tu končím debatu,nechci tu zasírat diskuzi o prizm 6T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's PRIZM Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO