Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 506 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prizm 6T
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's PRIZM
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 15:54    Předmět: Citovat

ij mas pravdu, to mi nenapadlo ta jazykova bariera.. ja se jen tesim, az tuhle masinu nekdo vyzkousi!!! To ji jeste nikdo nema? co whites.cz? Very Happy Very Happy Very Happy povidej povidej? tak jak je to z tou diskriminaci Very Happy
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 20:01    Předmět: Citovat

Jsem myslel, že obtížnej hmyz v zimě nelétá, ale koukám, že se asi některé druhy otužily a otravujou i v mrazu a dešti. Idea

btw...jo, sbírám železa, co je na tom. Mají pro mne velmi vysokou vypovídající hodnotu.
A co dělám celé dny doma? Jednoduché, nejsem celé dny doma.OMG
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 21:48    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Jsem myslel, že obtížnej hmyz v zimě nelétá, ale koukám, že se asi některé druhy otužily a otravujou i v mrazu a dešti. Idea

Doprčic, a nejhorší je, že nezabírá žádnej Repelent a ani plácání po tykadlech !
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 22:11    Předmět: Citovat

Hoši, neříkali jste nedávno něco o "neútočení"? Very Happy Very Happy Very Happy

Ale máte pravdu, já s tím zatím bojuju a daří se mi na to nereagovat Very Happy Very Happy Very Happy

Ale kdo ví jak ještě dlouho.....
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 22:36    Předmět: Citovat

Jak sis asi všiml, já absolutně ignoruji to bzučení a trpělivě se snažím radit a pomáhat, skoro jako příslušník, až na to chránění. Laughing
Akorát, že za každou radu, objasnění nejasného nebo za každé dobře míněné slovo dostanu dloubanec do zad. A tak sklopím uši a dál pomáhám a radím, páč to rád dělám, i když je to jako kdybych mluvil do větru. S jistotou už můžu říct, že mi dalo méně práce zasvětit 6 leté děti do základů jazyka C#, přesto mám tu trpělivost...jen si občas trošku rejpnu no
Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: neděle 07. prosinec, 2008 22:40    Předmět: Citovat

Vždyť vím Wink

Máš výdrž, já bych ji neměl, proto se snažím raději nereagovat vůbec. Very Happy

Jinak bych musel použít RAID či jak se to jmenuje Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pondělí 08. prosinec, 2008 8:10    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
Hoši, neříkali jste nedávno něco o "neútočení"? Very Happy Very Happy Very Happy .


Tak to máš pravdu, vždycky se pak sám za sebe stydím, ale mazat to nebudu. Mě fakt vážně štve to ignorantství a přecházení, resp. nepracování s informacemi a radami, které tady nezištně dostává. A další věc: jakmile by musel přiznat, že plácá kraviny, tak změní téma...

A pokud jde o Prizm 6T - pokud budu pořizovat (někdy v budoucnu) další detektor, tak tohle je favorit (i když donedávna jsem moc k těm multitónům a "displejům" neinklinoval). Ale je pravda, že to člobrdíkovi nejspíše ušetří zbytečné kopání...
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pondělí 08. prosinec, 2008 8:39    Předmět: Citovat

skaj napsal:

Tak to máš pravdu, vždycky se pak sám za sebe stydím, ale mazat to nebudu. Mě fakt vážně štve to ignorantství ...


Doufám že ze smailíků je jasné že jsem to myslel v legraci Smile
Já s Tebou naprosto souhlasím. Naštěstí se mi zatím daří se zdržet reakcí .... Very Happy
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pondělí 08. prosinec, 2008 9:16    Předmět: Citovat

Pánové o hmyzu a repelentech se kydá zde Evil or Very Mad
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1736&highlight=klo%B9i

Všeho s mírou. Wink
Jinak moje rada je na podobný ninjanagatoviny nereagovat,připadá mě že se baví víc on než vy Laughing Laughing
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 08. prosinec, 2008 20:59    Předmět: Citovat

ale ne, co se stalo? Cim jsem vas zase nastval? Tak ja uz mlcim.. jen jsem chtel vedet, jak je na tom Prizm 6 z hloubkou.. tak ja uz mizim, uz nebudu otravovat, sry. no spam prizm 6 pls, je to hezky detektor, nezaslouzi si!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. prosinec, 2008 16:39    Předmět: Citovat

Ahoj, tak co, uz nekdo zjsitil alespon naznak dosahu tohoto detiku? treba nekde na forech v cizine apod..
Návrat nahoru
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 20. prosinec, 2008 17:07    Předmět: Citovat

Jenom fakt hodně v rychlosti.
Jak v airtestu, tak v hlíně (ale jen hlínou nadusanej obří květináč Laughing ) mi Prizm 6T jde o cca 3cm hlouběji než Prizm V.
Testováno na pětníku, sockoruně, hřebíku a stříbrném prstýnku.
Ještě zkusím na obou prohodit cívky, uvidíme kam půjde Prizm 6T s nepatrně větší cívkou BM950!
Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 21. prosinec, 2008 23:42    Předmět: Citovat

Dneska pár hodin venku s Prizm 6T i Prizm V. Obě mašinky odvedly super práci.
Prizm 6T exceloval oproti pětce svou full notch diskriminací, hrál jsem si s tím dost dlouho a je to vážně příjemné. Byl jsem v místě nějakého smeťáku nebo tábořiště, na cca 50x10 metrů to bylo samej kelímek od jogurtu a krabička od cigaret. Po oddiskriminování příslušných ID jsem dál hledal železo i jinou barvu, a o těchto alobalech jsem už neslyšel. Prostě bezva.
V tom bordelu, sněhu a mokru jsem zaznamenával dost prozvuků, zejména pak tipické signály pouze na jednu stranu pohybu cívkou. Prostě při pohybu nad místem X z leva do prava = signál, z prava do leva nic. Nejdříve jsem tyhle půlsignály a různé prozvuky (směs signálu a OL ID mimo rozsah) ze zvědavosti kopal a jak jsem předpokládal, nic tam nebylo. Mohl jsem to dál spolehlivě přecházet a už jsem zjistil, že když pod cívkou skutečně něco je, signál je naprosto jednoznačný.
To třeba u Fíši F2 se to takto "uchem" určovat nedá. Tam je každý signál "čistý" nebo "žádný", maximálně přeskakuje v různých ID, ale nikdy se nedá spolehlivě říct, že jde o prozvuk z důvodu čedičového podloží nebo chytá-li signál z vysokého napětí atp...
U Prizmu 6T, ale i V, tohle sluchem určit jde, prostě lze spolehlivě poznat jestli pípá pod cívkou předmět, nebo silně mineralizovaná půda, a že jsem byl na hodně kvalitním čediči Wink
Jednoznačně také Prizm 6T jde v půdě hlouběji než v airtestu, ale to je přirozený jev.
Já bych to po prvním dnu v terénu s Prizm 6T ohodnotil slovy: velmi velká spokojenost, a nadšení z chování tohoto klacku. A to i přesto, že všechny kolečka, které jsme dnes vytáhli, našla první manželka s Prizm V
Wink Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 22. prosinec, 2008 19:24    Předmět: Citovat

S tím dosahem to je dobrý, jak si testoval - pochvala 100%

Dokážeš ale určit, o kolik je Prizm 6 horší do hloubky než M6? Píšeš srovnání Prizm V versus Prizm 6 (o 3cm), ale nevím tedy, kolik cm jde do hloubky samotný Prizm V, tím pádem nemůžu srovnat s M6 a to je konec..

nevíš aspoň samotné čisla s Prizm 6? Našel si třeba sockorunu ve 30 cm? To by pro mě bylo dostačující pro koupi toho stroje, tak 28-30cm, pač M6 jde do 33cm, pokud se nepletu.
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 23:33    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Dneska pár hodin venku s Prizm 6T i Prizm V. Obě mašinky odvedly super práci.
Prizm 6T exceloval oproti pětce svou full notch diskriminací, hrál jsem si s tím dost dlouho a je to vážně příjemné. Byl jsem v místě nějakého smeťáku nebo tábořiště, na cca 50x10 metrů to bylo samej kelímek od jogurtu a krabička od cigaret. Po oddiskriminování příslušných ID jsem dál hledal železo i jinou barvu, a o těchto alobalech jsem už neslyšel. Prostě bezva.
V tom bordelu, sněhu a mokru jsem zaznamenával dost prozvuků, zejména pak tipické signály pouze na jednu stranu pohybu cívkou. Prostě při pohybu nad místem X z leva do prava = signál, z prava do leva nic. Nejdříve jsem tyhle půlsignály a různé prozvuky (směs signálu a OL ID mimo rozsah) ze zvědavosti kopal a jak jsem předpokládal, nic tam nebylo. Mohl jsem to dál spolehlivě přecházet a už jsem zjistil, že když pod cívkou skutečně něco je, signál je naprosto jednoznačný.
To třeba u Fíši F2 se to takto "uchem" určovat nedá. Tam je každý signál "čistý" nebo "žádný", maximálně přeskakuje v různých ID, ale nikdy se nedá spolehlivě říct, že jde o prozvuk z důvodu čedičového podloží nebo chytá-li signál z vysokého napětí atp...
U Prizmu 6T, ale i V, tohle sluchem určit jde, prostě lze spolehlivě poznat jestli pípá pod cívkou předmět, nebo silně mineralizovaná půda, a že jsem byl na hodně kvalitním čediči Wink
Jednoznačně také Prizm 6T jde v půdě hlouběji než v airtestu, ale to je přirozený jev.
Já bych to po prvním dnu v terénu s Prizm 6T ohodnotil slovy: velmi velká spokojenost, a nadšení z chování tohoto klacku. A to i přesto, že všechny kolečka, které jsme dnes vytáhli, našla první manželka s Prizm V
Wink Laughing



grimmi díky za první infa o novém prizmu,vypadá to opravdu dobře. Co se týká té diskriminace tak bych se zeptal jak se to u prizmu nastavuje.
Někde se tady psalo že to nejde po čísle ale po nějakých skupinách,tak jestli mužeš věc trochu objasnit,abych byl víc v obraze.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 23:47    Předmět: Citovat

Není zač. Snad ti objasním správně tu diskriminaci. V podstatě se jedná o to, že Prizm 6T má 9 skupin do kterých řadí signály.

Ukážu na obrázku, i když je to obrázek prizmu IV, který má jen 8 skupin.

Na obrázku vidíš horní řadu symbolů od hřebíku, přes menší mince atd.
Každá skupina odpovídá určitému rozsahu ID čísel, než ukazatel přeskočí do další. A právě tyto skupiny můžeš libovolně oddiskriminovat, nebo nechat volné.
Prostě řekněme, že si oddiskriminuješ první skupinu pod symbolem hřebíku. Tím oddiskriminuješ vše, co se bude hlásit řekněme ID 0-15 (teď nevím přesný rozsahy z hlavy), když k tomu přidáš druhou skupinu, máš oddiskriminováno vše v rozsahu ID 0-30. Když necháš oddiskriminovanou druhou skupinu a první povolíš, oddiskriminuješ vše v rozsahu ID 16-30, ale nadále bude detektor signalizovat to nejhorší železo ID 0-15.
Tak co?
Laughing Embarassed
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 23. prosinec, 2008 23:52    Předmět: Citovat

Už jsem to pobral a je mi to naprosto jasné,díky za fotoinstruktáž a bleskovou reakci Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. leden, 2009 20:04    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=S5KoRmS4IqQ
http://www.youtube.com/watch?v=YvKHCiJoKbU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 28. leden, 2009 22:07    Předmět: Citovat

Test na detekci a ID zařazení zlata.
Testováno na: Prizm 6T, Prizm V a Fisher F2
http://cz.youtube.com/watch?v=0aiBjFZFgyA

PS: Tohle vidoe už tu dávno proběhlo nekde v hlavní diskuzi, není to nic nového, tak si to nemusíte pouštět Wink
Já jen aby to bylo ve správné sekci. Rolling Eyes
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 07. březen, 2009 12:02    Předmět: Moje první dojmy s Prizm 6T Citovat

Po dlouhém porovnávaní detektorů různých značek na různých webech jsem měl jasno.Preferoval jsem detíky s display.Přestože nemám hudební "hluch" Smile více informací tedy i zrakových není na škodu.Vybral jsem si dva detíky a rozhodoval již mezi nimi.Rutus Proxima nebo Prizm 6T. Rutus Proxima se přiznám lákal tím že ovládání je v češtině což jsem nakonec zavrhl s tím že čeština nedělá detík vykonějším ,ale
prodejnějším.Tady jsem si také našel kdo již vlastní Prizm 6T (grimmi) a získával informace i s tohoto zdroje.Tímto bych mu chtěl poděkovat za ochotu a trpělivost se mnou co by začátečníkem a nadále mu slibuji ,že ho budu ještě s pár dotazy otravovat Very Happy . Takže pokračuji, moje volba padla jasně na Prizm 6T a nelituji ,je to špičkový detektor za přijatelnou cenu.Před rokem jsem měl na krátký čas Garet ACE250.Z mého hlediska nebe a dudy.Tím ACE nechci hanět,ale s Prizm 6T jsem se během prvního hodinového hledání hned zžil a ani češtinu nepotřebuji.Návod v češtině jsem měl prostudován dřiv než jsem se pro Prizm 6T rozhodl.Ani jednou jsem nekopal zbytečně což jsem s Ace kopal často.Ale to nemuselo být detíkem ,ale mnou.Dnes jsem díky tomuto webu víc poučen než prve.A také jsem využil zvýhodněné nabídky a spolu s detíkem kopil i POINTER Bullseye II . Za hodinu jsem našel pár hřebíků ,ale pak to přišlo jedna podkova za druhou a zlomky podkov.Někdo řekne šrot,ale mě i takové nálezy uspokujují.
Moje celkové hodnocení Prizm 6T je kladné
+automatické odladění půdy s možností uzamčení nastavení
+přehledný display
+ID čísla
+snadná manipulace ohledně nastavení diskriminace atd.
A to největší + už nekopu zbytečně :-DDD


Naposledy upravil Anonymní dne úterý 10. březen, 2009 17:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's PRIZM Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO