Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 644 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

MXT
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 21. červen, 2009 21:57    Předmět: Citovat

Separace MXT300 na krabici od Mikronu Very Happy , video házím i pod výše uvedenou recenzi:
http://www.stream.cz/video/6/318351-separace-zeleza-s-detektorem-whites-mxt300
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: pátek 26. červen, 2009 21:08    Předmět: Citovat

Tak jsem zmatenej jako Goro bílý pes.To má MXT Mixed Mode,nebo ne? Shocked
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pátek 26. červen, 2009 21:32    Předmět: Citovat

Já bych řek že má. Má režim, kdy odmítnuté kovy se hlásí hlubokým tónem a zároveň přijáté (nad hranicí diskriminace) se hlásí vysokým tónem. Popřepnutí trigru dopředu se odmítnuté přestanou hlásit a přijaté se hlásí dál jen jedním tónem.
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 8:36    Předmět: Citovat

Kofíku, je to tak jak píše bublina, ale jestli má mixed mode to nevím Laughing Jestli je to to co myslím, pak ano. Ve dvou ze 3 programů.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 12:43    Předmět: Citovat

Mixed mode u dfx je bezpohybový režim kdy se hlásí všechny předměty jedním zvukem- takové vrzání.A akceptované předměty do toho zvuku vloží ještě vysoký tón.Dá se to taky vyjádřit ještě tak,jako by jsi hledal se zaseklou spouští pinpointu a u toho ti fungoval i režim s kterým jinak hledáš .Snad jsem se vyjádřil trochu pochopitelně Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: sobota 27. červen, 2009 17:18    Předmět: Citovat

Tak tohle neumi, jen prospecting.
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina6



Registrace: 20.3. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pondělí 06. červenec, 2009 20:45    Předmět: Citovat

Ahoj
Zkoušel jsem a přišel jsem nato, že v prospecting modu při barvě pod cívkou se výška tónu zvedá a při nálezu pod hranicí disc. jde tón směrem k hlubším frekvencím.
_________________
Whites MXT, 1.Equinox v ČR Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franta1969



Registrace: 8.1. 2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: sobota 18. červenec, 2009 13:36    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Tak cívku do bordelu jsem zatím přestal plánovat. Důvody se dají vytušit z krátké recenze, kterou jsem právě dopsal:
http://grimmi.cz/white39s-mxt-300.p40.html

- vyhrazuji si právo na případné úpravy honocení i popisu vlastností, jelikož předpokládám, že čím víc s ním budu chodit, tím se ve mě bude názor dopilovávat a to může jak do pozitivna tak naopak. Wink

Děkuji za hezkou recenzi.Jen se chci zeptat v jakým režimu Ti jede nejhlouběji a naopak.
A prosím Tě nevíš něco o krytech proti dešti?Nebavěj mě pořád ty igelitový sáčky,který tam mám i proto,abych to moc nepodřel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 18. červenec, 2009 15:04    Předmět: Citovat

Nejhlouběji jde v Prospectingu a naopak v Coins and jewelry. Já chodím většinou jen v Relic, hloubku nepovažuji zdaleka za nejdůležitější.
Kryty proti dešti budou i u nás, už je pár lidiček plánuje vyrábět, když pro výrobce není doplňkový sortiment asi zajímavý. Mě osobně kryty nezajímají, nesnesu žádná slídová, igelitová nebo gumová pouzdra ani na sobě, ani na ničem s čím pracuji. Dávám přednost pohodlí a to hledání v dešti nepřináší, stejně jako nastavování potenciometrů přes futrál Rolling Eyes

Pokud jde o displej, myslím si, že takový přetažený prezervativ je lepší než šitý kryt. Na jednotku, vzhledem k její členitosti a nutnosti ovládat poťáky snad nemůže být nic, co by mě nevytáčelo. Takže snad jen přelepit otvor pro repro.

Ale nejlepší je držet se faktu, že detektor není deštník a do deště ani bazénu prostě kryt nekryt nepatří. Ona ta voda se ti v takovém počasí vysráží i přímo uvnitř, přes všechny kryty, třeba právě proto, že se to v tom krytu zapaří.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franta1969



Registrace: 8.1. 2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: sobota 18. červenec, 2009 15:13    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Nejhlouběji jde v Prospectingu a naopak v Coins and jewelry. Já chodím většinou jen v Relic, hloubku nepovažuji zdaleka za nejdůležitější.
Kryty proti dešti budou i u nás, už je pár lidiček plánuje vyrábět, když pro výrobce není doplňkový sortiment asi zajímavý. Mě osobně kryty nezajímají, nesnesu žádná slídová, igelitová nebo gumová pouzdra ani na sobě, ani na ničem s čím pracuji. Dávám přednost pohodlí a to hledání v dešti nepřináší, stejně jako nastavování potenciometrů přes futrál Rolling Eyes

Pokud jde o displej, myslím si, že takový přetažený prezervativ je lepší než šitý kryt. Na jednotku, vzhledem k její členitosti a nutnosti ovládat poťáky snad nemůže být nic, co by mě nevytáčelo. Takže snad jen přelepit otvor pro repro.

Ale nejlepší je držet se faktu, že detektor není deštník a do deště ani bazénu prostě kryt nekryt nepatří. Ona ta voda se ti v takovém počasí vysráží i přímo uvnitř, přes všechny kryty, třeba právě proto, že se to v tom krytu zapaří.

Dík za odpověď,ale ten kryt se jmenuje proti dešti,ale já v dešti taky nechodím.Jde mi o to,aby detík zůstal jak novej,kdybych ho náhodou chtěl prodat či směnit za jinej.Nedávno jsem prodal F5 a kupující se jen divil v jakým je stavu.Téměř jako novej.Proto chci ty kryty.Ještě jednou dík
P.S. a buď opatrnej :nesnesu žádná slídová, igelitová nebo gumová pouzdra ani na sobě, ani na ničem s čím pracuji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 12:03    Předmět: Citovat

Přátelé, nevíte kolik váží cívka Eclipse Deepscan DD 1400 14x8" ??? Jak moc rozhodí vyvážení detektoru?

A Ti kdo jí používali (třeba Fanu nebo Kofa), nemohli byste poreferovat o jejích vlastnostech? Zajímá mne zejména:
dosah DD1400 versus Super 12"
Separace DD1400 versus Super 12" nebo BM950
Ciltivost na drobotinku pod 0,6g - zda nedochází ke ztrátě na takové cíle.
Děkuju. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 12:44    Předmět: Citovat

Ty jsi nějakej zvědavej Laughing když budeš chtít, tak ti jednu funglovku pošlu na testy. 1 zkušenost lepší než 1000 řádků Wink mě osobně tahle cívka, ale moc nesedla. Mám svého jasného favorita a tím je Super 12"
_________________
http://www.whites.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 12:51    Předmět: Citovat

Děkuju, více e-mail.
Super 12" je fakt excelentní cívka, ale člověk musí stále objevovat neobjevené Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 20:46    Předmět: Citovat

Grimíku,tohle nevím.Já měl 12" Super,10"DD.ted jsem si oblíbil 9×6DD . Je to zamotaný Very Happy
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 02. prosinec, 2009 20:51    Předmět: Citovat

A ještě jsem si vzpoměl,že tyhle cívky tady někdo vážil a myslím že to je v sekci M6,deepscan tam byl ale hodně těžký... Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. prosinec, 2009 14:25    Předmět: Citovat

Ja mám tiež svojho favorita Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: neděle 23. květen, 2010 15:19    Předmět: Citovat

jaké jsou vaše zkušenosti s mírou ,vidláctví, super 12" cívky ? Vzhledem k tomu, že je dost velká, tak se i častěji zachytí o šutry, haluze a jiný bordel. Reaguje na tyto falešnýma tónama nebo to už musí být pořádné třísknutí o skálu ? A hlavně jaké je zpracování te cívky, co se týče trvanlivosti, zda po čase takových provozních nárazů nezačne blbnout. Mimoto i jaká je odolnost elektroniky MXT celkově proti takovému dlouhodobému oťukávání ? Protože se může člověk někdy snažit sebevíc, ale vyhnout se tomu nedá.
_________________
C-Scope CS1MX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 25. květen, 2010 10:55    Předmět: Citovat

Chodím zásadně bez krytů na cívce. Super 12" je zespodu už pěkně odřená, ale žádná negativa jí to nepřidalo. Ran o šutry a kořeny dostala taky spoustu. Cívka je naprosto v pořádku, plasty OK, vodotěsnost OK, vlastnosti OK. Měnil jsem zatím jen zámky tyčí, ale taky musím říct, že s detíkem nezacházím jako v rukavičkách a dostává dost zahulit. Laughing
Už jsem na to narazil u kamaráda a prý se to u Super 12" občas stává, že jsou už z výroby vadné. Pozná se to podle vyšší nestability a prozvuků i ve volném prostoru. Prodejce je v takovém případě mění automaticky za nový kus.

Co se prozvuků týče, jsou na tom u MXt všechny cívky zhruba podobně. Náraz do kořenu, padlé větve atp. vyvolá falešný signál asi tak v polovině případů. Většinou je ignoruju, signál je to zcela charakteristický (+95 na displeji, to neudělá ani omnia víčko) Wink Detík, který je v tomto absolutně stabilní neznám. Doufal jsem třeba v Tesora, u nichž se mimořádná stabilita skloňuje ve všech pádech. Nárazy a tření u všech Tesor co jsem vyzkoušel ale vyvolává prozvuky minimálně ve stejné míře.

Cívka 9x5 mi přijde subjektivně chatrnější. Už po prvním hledání na ní jsou patrné šrámy. Plast mi přijde měkčí a popravdě, víc se o ní bojím. Je to ale i tím, že je dosahově slabší a tak se jí snažím vědomě cpát co nejblíže k terénu až ho lížu, kdežto se super 12" chodím "na pohodu". Ale i 9x5 zatím naprosto v pořádku.

Cívku BM950 jsem měl jen na Prizmu V. Dostávala zahulit asi nejvíc, páč s ním mávala Grimmice a ta omlátí cívku o všechno co se jí připlete do cesty. Laughing MAteriálově mi přijde blíž k 9x5. Je to asi tím volným prostorem uvnitř. Ty spider cívky se prostě tváří odolněji, i spider 9".
Nějaké nárazové zkoušky za účelem zničení cívky jsem ale nedělal.

Na Whitesech by toho šlo určitě dost vylepšit po stránce vlastností ( a na čem ne, že? ), ale co se týče kvality zpracování a materiálů, tak ta je určitě jedna z nejlepších mezi všemi výrobci.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červen, 2010 22:00    Předmět: Citovat

Tak tady máš grimmíku toho vysněnýho,vylepšenýho MXT Pro. Za dva měsíce sem napiš jak ti to s ním jde Laughing



_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. červen, 2010 22:49    Předmět: Citovat

Jo jo, vím o něm. Wink

Novinky:
---Podsvícení LCD (pro mě k ničemu, klidně mohli displej vypustit)
---Tónovka v mincovním programu.
---V RELICu možnost 1 nebo 2 tóny nebo Mixed Mode
---Tlačítko Ground Grab pro okamžité odladění půdy.
...možná ještě něco dalšího.
Nejvíc ze všeho by to chtělo detektor o trochu zrychlit, a pustit mu žilou víc než 5V. Rolling Eyes
Jo, a prý cívka by mohle být volitelná podle přání zákazníka. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO