Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 933 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 13:22    Předmět: Citovat

Veny, pokud máš možnost si vybrat zadarmo, tak asi tu 6 palcovou v 7,5 kHz (pokud už 7,5kHz nemáš). Nenapsal jsi ale jakou první cívku máš, to je docela podstatné. Pokud máš za tu druhou zaplatit, neber žádnou, ani jedna z nich se moc nevyplatí na normální chození.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 13:57    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Veny, pokud máš možnost si vybrat zadarmo, tak asi tu 6 palcovou v 7,5 kHz (pokud už 7,5kHz nemáš). Nenapsal jsi ale jakou první cívku máš, to je docela podstatné. Pokud máš za tu druhou zaplatit, neber žádnou, ani jedna z nich se moc nevyplatí na normální chození.


Pro upřesnění, na detektoru je základní sonda 9" 7,5 kHz a druhou sondu, buď 9" 3 kHz, nebo 6" 7,5 kHz, si mohu k detektoru vybrat zdarma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 14:11    Předmět: Citovat

Ukecej ho, aby Ti dal raději nějakou 18,75... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 14:42    Předmět: Citovat

Veny, takže máš 9 palcovou koncentriku 7,5 kHz. Ta 6 palcová 7,5 kHz je myslím taky koncentrika, že ? Tak to potom je ti úplně nanic. No a ta 9 palcová 3 kHz koncentrika je při normálním hledání malých až středních předmětů ještě horší než 7,5 kHz, takže taky v podstatě nanic. Ta nízká frekvence je na velké předměty ve větší hloubce, ale kvůli tomu se ti nebude chtít měnit cívky, protože tím přejdeš některé malé předměty. Rozhodně+ bud tvrdej a chtěj 18,75 kHz DD cívku bud 6 palcovou nebo 10,5 palcovou. U jiných prodejců ji dostaneš každopádně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 15:33    Předmět: Citovat

Ta 6 palcová 7,5 kHz by na políčku mohla být ale fajnová.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 20. duben, 2008 19:36    Předmět: Citovat

Jasně Veny, buď tvrdej. Dnes už Terru nabízí tolik prodejců, že když Ti k ní nedá cívku kterou chceš TY, klidně mu řekni ať si ji strčí někam... vztek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 7:30    Předmět: Citovat

Zdar pardi všichni tady píšete velikost cívky v palcích to je sice krásné ale tady jsme v česku a míra je trochu jiná a s tou frekvencí je to jasné ale jak poznám že mí přišla ta cívka kterou jsem chtěl? Cool co to zadat v cm a trochu popsat cívku co by tam mělo být napsané aby se podle toho dalo orientovat co to je za frekvenci? je tady nekdo takovej kdo by to zvládl?
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 10:59    Předmět: Citovat

Milan75 napsal:
Zdar pardi všichni tady píšete velikost cívky v palcích to je sice krásné ale tady jsme v česku a míra je trochu jiná a s tou frekvencí je to jasné ale jak poznám že mí přišla ta cívka kterou jsem chtěl? Cool co to zadat v cm a trochu popsat cívku co by tam mělo být napsané aby se podle toho dalo orientovat co to je za frekvenci? je tady nekdo takovej kdo by to zvládl?


Zdar parde, nás jenom zkoušíš, a děláš si z nás prču Smile Sám přece víš že palec je něco přes 2,5 cenťáku... Co se týká cívek, tak jsou označené: 3khz - L - šedý numero, 7,5khz - M - černý, 18,75 - H - bílá. Navíc když cívku připojíš, tak se Ti sama načte a zobrazí na displeji. Koncentriky jsou označeny c , DD cívky d . Jediný rozdíl je v tom, že střední frekvence 7,5khz je místo písmene M označena jako S - standart. Jinak tohle všechno najdeš v manuálu kterej se dá stáhnout i tady na webu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 14:01    Předmět: Citovat

tak to je super že to tady někdo ovládá a nebo to ovládají všichni jenom já jsem blbej ale každopádně si myslím že nejsem sám komu se tyto informace hodí ale k tomu zobrazení alespon já jsem si nikdy po pripojení cívky nevšiml že by se něco zobrazilo hned to dneska vyzkouším
a dík za upřesnujici informace
Návrat nahoru
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 14:38    Předmět: Citovat

Milane, parde, palce neuvádíme proto, že bychom chtěli naši řeč nebo písmo poangličtovati (jak bývá dneska dobrým zvykem), ale z z důvodu toho, že prostě průměry cívek se v palcích udávají prodejci a výrobci. To by v tom byl potom guláš, uvádět stejnou cívku jednou v palcích a někdy v cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 15:38    Předmět: Citovat

Milan75 napsal:
tak to je super že to tady někdo ovládá a nebo to ovládají všichni jenom já jsem blbej ale každopádně si myslím že nejsem sám komu se tyto informace hodí ale k tomu zobrazení alespon já jsem si nikdy po pripojení cívky nevšiml že by se něco zobrazilo hned to dneska vyzkouším
a dík za upřesnujici informace


Aby se ti načetl typ cívky, musíš namačkat nějakej ten čudl, ale to najdeš taky v manuálu... nakonci... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 17:09    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Milane, parde, palce neuvádíme proto, že bychom chtěli naši řeč nebo písmo poangličtovati (jak bývá dneska dobrým zvykem), ale z z důvodu toho, že prostě průměry cívek se v palcích udávají prodejci a výrobci. To by v tom byl potom guláš, uvádět stejnou cívku jednou v palcích a někdy v cm.


Nazdarek parde : to ja samozrejme chapu ale mam doma civku a nevedel jsem si rady co to je vlastne zac zmerit ji muzu ale v cm prevest na palce to taky zvladnu jenom jsem chtel rict ze pokud by bylo napsano prumer v cm tak by bylo hned jasno mam civku prumer 15cm a je na ni M22691 tak jsem chtel jenom vedet co to je zac. Ale samozrejme chapu proc to uvadis v palcich kdyz to tak uvadi i prodejci tak bys potom poradne nevedel co objednat. Ono totiz palec neni presne 2,5cm Počátkem 20. století odpovídal 1 palec 25,39954 mm, od roku 1959 je však definován jako přesně 25,4 milimetru tak tolik asi k mojemu dotazu jo a kdybys vedel co to mam zac tak dej vedet dik
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 17:11    Předmět: Citovat

Jo a pismo je bile na cernem podkladě
Návrat nahoru
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 18:07    Předmět: Citovat

Ahoj pardále Milane, to, co uvádíš, je evidenční číslo cívky To "M" značí frekvenci 7,5 kHz, ale to už ti napsal Quad.A jestli máš koncentriku nebo DD, to poznáš už vizuálně, tam není , co řešit.Typ cívky se dá i zjistit tímto způsobem : zmačkni Menu/Select a potom zmačkni a drž stisknuté Accept/Reject a vyjede ti na displeji typ cívky dle značení od Quada. Srozumitelné ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. duben, 2008 9:06    Předmět: Citovat

super dik moc jeste ze tydle fora existujou jinak bych byl stracenej
Návrat nahoru
veny



Registrace: 18.7. 2006
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: sobota 26. duben, 2008 20:24    Předmět: Manuál x-terra 70 Citovat

Zdravím Vás,
marně se snažím sehnat český návod na X-Terru 70 (o detektor mám zájem a než si ho koupím, chtěl bych se do návodu podívat). Chtěl jsem proto požádat toho, kdo návod vlastní, zda by mi ho neposlal na e-mail veny111@seznam.cz. Za případné zaslání předem děkuji. Veny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 11. květen, 2008 20:49    Předmět: Citovat

Včera jsem učinil pro mne do té doby neznámou zkušenost. Přejel jsem na cestě cívkou přes šedočerný kámen a brum brum. Vedle u cesty hromádka stejných kamenů a to stejné -8. Že by to byl čedič. Jinde nic. Asi nějaká navážka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 12. květen, 2008 15:55    Předmět: Citovat

A nebyla to nějaká struska? někdy se hlásí i jako barva
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 12. květen, 2008 18:49    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Včera jsem učinil pro mne do té doby neznámou zkušenost. Přejel jsem na cestě cívkou přes šedočerný kámen a brum brum. Vedle u cesty hromádka stejných kamenů a to stejné -8. Že by to byl čedič. Jinde nic. Asi nějaká navážka.

A co meteority? Question
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pondělí 12. květen, 2008 20:31    Předmět: Citovat

Ne ne pánové. Byly to opravdu kameny. Ostrých tvarů, jako z lomu. Nebylo jich moc a většina ležela na hromadě vedle cesty. Protože jsem zde na fóru četl o vlivu čediče na detektor, tak mě napadlo, že to bude asi tento nerost. Ještě nikdy jsem se tím nesetkal. Nejspíš jde o přivezený materiál na vyspravení lesní cesty. Nedaleko jsou doly a tak to může být hlušina z haldy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Další
Strana 7 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO