Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 767 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 20:14    Předmět: Pros. Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. říjen, 2007 23:28    Předmět: Citovat

Ahoj, nevite nekdo, jaky rozmery ma krabice ve ktery je X-70 dodavana? Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. říjen, 2007 23:48    Předmět: Citovat

62,5x27x8 cm. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 8:05    Předmět: Citovat

quad napsal:
62,5x27x8 cm. Hledání

Moc diky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 9:03    Předmět: Citovat

Gabriel,jakou používáš citlivost v analogu běžně a kolik dílků dáváš v něm na odrušení železa. Používáš při něm na odrušení Track nebo jen automaticky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen, 2007 19:49    Předmět: Citovat

Ahoj lidi, neporadili byste do zacatku nejaky tipy pri hledani s terrou? jak rozlisujete co kopat a co ne, resp. jestli jste napr. schopni poznat, ze mate pod civkou minci atd.? Treba u myho staryho detiku se mince (nebo kulata med napr.) poznala tak, ze jsem hooodne pomalu prejel pres cil a signal se "netrhal". Mam x-70 od patku a je mi jasny, ze to bude trvat dost hodin v terenu, nez se s ni poznam Laughing , ale nejaky ty tipy a triky do zacatku by se hodily. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 10:05    Předmět: Citovat

Qyzzi, odkud jsi ? Mám Terru 3 týdny, chodím většinou v digitálu All Met, Fe přecházím. Většinou železo hází hodnoty mínusové se skokem na 48 , mince mají signál krátký a ostrý, žádné dlouhé přechody signálu. Zkouším chodit i v analogu, ale jak již bylo řečeno, je citlivější , trochu nestabilnější, ale na druhou stranu kopat každou chvíli nějakou barvičku přes 20 cm se mi ani moc nechce. Na poli to jde, ale na zemi kde je to udusané, samý kořen nebo balvan, to pohoda není, takže tam analog vypouštím. Když mi docházejí baterky, mám tu zkušenost, že se Terra začne vypínat, sama od sebe.Normálně jsem myslel, že je porouchaná a chystal jsem se ji reklamovat. Po výměně baterek bylo vše OK (musím to zaklepat, jsem pověrčivý na to). Pokud je označení stavu baterek na poloviční hodnotě, je jistota, že v ten den přístroj rychleodejde a přitom doma po změření, kdy přístroj už odmítal makat, byly baterky docela OK. Vyplívá mi z toho, že malá voltáž už jen o pár desetin voltů snížená Terre nesvědčí. Zkusím příště NiCd akumulátorové s 1,2 V, to jsem zvědavý, jak se bude přístroj chovat.Rozhodně těch proklamovaných 20-25 hodin Terra s jedněmi baterkami nevydrží ani náhodou, alespon v mém případě. Zajímala by mě tvá zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 10:13    Předmět: Citovat

A musím ještě dodat jednu maličkost, někteří kolegové si stěžují u jiných přístrojů na těžký detík. Tak s Terrou můžu máchat (i bez předpírky) celý den a ruka mě nebolí, je prima lehoučká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 11:21    Předmět: Citovat

Cau Pajik,
dikes za info. Ja sem od Kralup, tak jestli ses z okoli, tak bysme se mohli nekdy dohodnout Wink Vydrz baterii netusim, zatim jsem chodil jenom jeden den, kolem osmi hodin, tak uvidim.. Jinak terra je fakt lehoucka, to se musi nechat, proste parada a libi se mi i jak je stabilni. S tim analogem mas pravdu, pak uz jsem v lese taky prepinal na digital, ono kopat po paty mezi korenama pres deset cm kvuli broku... a pak ho jeste pul hodiny v ty hromade hliny hledat Laughing S tim signalem u minci to zkusim, ja zatim zkousel jenom bordel, co sem ten den nasel a hazel mi stejny ID jako RU 2 haler, a i signal byl stejny... mozna to bylo tim, ze ten bordel byl malej. No uz se tesim, az se s terrou naucim a budu jenom chodit a vybirat si co kopnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 12:13    Předmět: Citovat

Já jsem z Prahy, takže tak dalece od sebe nejsme. Můžeme se klidně domluvit a vyzkoušet místa někde mezi. S jakou hledáš cívkou, já si koupil 10,5 palcovou DD s 7,5 kHz (s tou hledám) a dokoupil jsem si malou 6 palcovou DD cívku na 18,7 kHz, tu jsem ještě nezkoušel. Zatím hledám bez sluchátek, ale asi přejdu na ně, nebo je alespon vyzkouším. Ono to pípání asi pěkně žere baterky, no uvidím. Určitě se ozvi co a jak a někam vyrazíme. Jak jsem psal, raději chodím ve vícero, alespon mohu mít radost nejen ze svých nálezů ale i z těch druhých
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 12:57    Předmět: Citovat

Tak to je super, ja v Praze pres tyden bydlim a pracuju, takze klido bysme mohli vyrazit i behem tydne, ale muzu zustat i pres vikend a muzem vyrazit v okoli Prahy. Jinak ja mam 9" konc. 18,75 kHz civku a pak 6" 7,5 kHz, s tou jsem taky jeste nehledal. Tu 10,5" DD 7,5 kHz mam taky v planu poridit Laughing a taky si musim koupit poradnou lopatku, se zahradnickou uz asi u x-terry nevystacim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 14:08    Předmět: Citovat

Jak jsi na tom zítra odpoledne, pujdu z práce dříve. Jestli se ti to hodí, můžeme se sejít někde na kraji Prahy kolem 14 hodin. Co ty na to ? Další dny už volna moc nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
qyzzi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pondělí 15. říjen, 2007 16:08    Předmět: Citovat

Tenhle tyden mam zabity... Mad Ale muzem se domluvit trebas na ten pristi, pondelky urcite ne, jinak bych to snad moh nejak zaridit, pokud nebude neco akutniho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. říjen, 2007 8:15    Předmět: X Terra Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. říjen, 2007 8:40    Předmět: Citovat

Gabriely, proč jsi přešel na jiný detík, v čem ti Terra nevyhovovala ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. říjen, 2007 20:52    Předmět: Terra Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 19. říjen, 2007 0:21    Předmět: Citovat

Souhlas s Gabrielem, Terra by mohla mít lepší dosah. Z 10,5 DD 7,5 khz to ale není vůbec špatné. Co se týká mineralizace, tak s tím nemám nejmenší problém, přestože většinou hledám v okolí opuštěných dolů na železnou rudu. Baterie... Terra mi taky vypíná - bez varování krátkým audiosignálem každých 60 vteřin, jak se popisuje v manuálu. Ale ne dřív, než když končí životnost baterií cca asi po 30. hodinách provozu. Viděl bych to na nějaký problém ve vyhodnocování stavu napětí baterií. Terra totiž vypne dřív než se ikonka baterií úplně vyprázdní, takže vlastně při vypnutí ukazuje ještě poloviční nabití. Rolling Eyes .... No, ale tohleto mi tedy opravdu nevadí. Myslím že X-Terra 70 je dobrá volba pro ty co chtějí výjmečně lehký a stabilní stroj. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pátek 19. říjen, 2007 7:15    Předmět: Citovat

no já osebně terru nemám ale občas se mi dostane do ruky a pokud bych neměl F75 tak by ji hned bral(s cívkou 7,5 kHz), ten problém s baterkama už u minelabu vyřešili - byl tam nějaký špatný kontakt u baterek (tuším že ta pružinnka byla slabá a nepřitláčela baterku a to způsobovalo ono vypínání)
jinak názor že je terra horší než F4 si myslím že je hodně zavádějící, dotyčnému asi nesedla a sedla mu více F4, jak už jsem psal mám F75 a jsem s ní spokojený, pri porovnávání s terrou(s cívkou 7,5 kHz) se terra tvářila sebevědomějc. Nechci se nikoho dotknout, ale co by musela umět F75ka když je F4 tak dobrá. Rozdíl v ceně(jde o jednoho výrobce) je (f4 -13300 a F75 26800)13500, což by mělo mluvit za všechno, ale nemusí to být pravda. Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 19. říjen, 2007 8:08    Předmět: Citovat

Nemyslím že v mém případě je problém s kontaktem baterií. Terra nikdy nevypíná s novými bateriemi, pouze když už jsou u konce s dechem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 19. říjen, 2007 9:49    Předmět: Citovat

Když jsem prsknul do Terry nové baterky, nevypínala se. Ale stejně jsme si o tom vypínání nerozuměli. Když ji dojde dech, tak to je jasné, že začne kvílet každých 60 s (je to napsané v manuálu) a občas se vypne. Ale ona se vypínala i předtím, když ještě šťávu měla a to tak, že když se skulila na levý nebo pravý bok, tak se pokaždé vypla. S tím mínusem u zlata jste mě moc nepotěšili. Na takovém poli mně pípá při každém prdu, ať už jsou to jen kamínky s obsahem kovu, strusky, broky, a jiný šrot. Jak vidím, asi se ukopu, když nebudu chtít nic přejít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
Strana 2 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO