Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 924 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 31. říjen, 2008 17:45    Předmět: Citovat

Byl jsem na pooraném a stále se mi hlásily mínusové hodnoty a jen minimálně to šlo do plusu, ale jen minimálně. Tak mi to nedalo a rejpl jsem si do země při těch mizerných hodnotách. A ouha. Z malé hloubky jsem vytáhl kousek měděného plíšku. Ani ne 10 cm. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 17:23    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Byl jsem na pooraném a stále se mi hlásily mínusové hodnoty a jen minimálně to šlo do plusu, ale jen minimálně. Tak mi to nedalo a rejpl jsem si do země při těch mizerných hodnotách. A ouha. Z malé hloubky jsem vytáhl kousek měděného plíšku. Ani ne 10 cm. Question

Snad zehn milimeter? Nikoli centimeter.
Jenom poznámka k X Teře 70: jeví se mi mnohem vhodnější do lesejčka, než na pole, ale možná je to pouze moje sugesce, tak mi to klidně vymluvte... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 17:41    Předmět: Citovat

Mě se zatím zamluvá..umí i ty prťavounké kolečka..
Rád bych skusil i cívku 18.75 kHz..ta musí tu drobotinku táhat sama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 18:16    Předmět: Citovat

Terra je dobrej strojek,ale čím je mince hloubž tím mizernější je signál! Wink Nedávno sem kopl v lese mincičky a kousek od nich byl další dost mizernej a nečistej signál,přeskakoval do železa,stejně sem ho kopl a ejhle, Shocked vykoukl na mě Ag 3krejcar 1770 (Marie Th.)!!!
Tak nevím jestli se radovat a nebo přemýšlet kolik sem toho přešel! Rolling Eyes
Je to třeba jen můj případ! Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 18:35    Předmět: Citovat

Kaprále tim jsem myslel hloubku, nikoli velikost předmětu.
Kokerss, tak to si piš, že jsi něco přešel. Pokud tam něco bylo a ty bereš jen jasné signály, tak si trhej vlasy. Terra je už taková. Ty malé mincičky se hlásí už v malých hloubkách mínusově. Stačí vzít jednu takovou mincičku a udělat díru a zadupat. To budeš čučet, to budeš valit očiska. Shocked


Naposledy upravil Drtikol.CZ dne neděle 02. listopad, 2008 18:59, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom2



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 18:56    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Kaprále tim jsem myslel hloubku, nikoli velikost předmětu.
Kokerss, tak to si piš, že jsi něco přešel. Pokud tam něco bylo a ty bereš jen jasné signály, tak si trhej vlasy. Terra je už taková. Ty malé mincičky se hlásí už v nemalých hloubkách mínusově. Stačí vzít jednu takovou mincičku a udělat díru a zadupat. To budeš čučet, to budeš valit očiska. Shocked
Přesně tak, do cca 8-10 centáku jsem zahrabal, bílej peníz Jagelonce, pfenik Salzburk, malinký středověký kolečka. A u obou mi Terra hlásí -6 -8 ani náznak barvy Shocked A já se furt divil že takhle starý kolečka ne a ne vykopat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:01    Předmět: Citovat

Já jsem napsal v nemalých hloubkách a mělo tam být v malých hloubkách. Tak pardóón! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:02    Předmět: Citovat

To mě pánové vůbec neděláte radost Evil or Very Mad U X-T70 se mě malé stříbrňáčky hlásí jako hliník ID 10-12. Hledám s diskriminací železa, tedy mínusové hodnoty ID ne. Chcete mi říct, že se hlásí i "mínusově"? K čemu tedy je ta diskriminace Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:07    Předmět: Citovat

to je divné..já jsem včera kopl hezký stříbrňáček..grošík--))
v pohodě..a v plusu..Pokud mě na polu veme nejmenší střbro do 10 cm ..tak stačí Wink .
testoval jsem kolečka 0,25 g....a v pohodě...umí je...žádný detektor je nebude brat na dvacet čísel--))))

A máte někdo koncentriku 18.75 kHz?Ta je přece na drobotinku Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:11    Předmět: Citovat

Ahoj, sice x-terru vůbec neznám, viděl jsem ji leda z letadla Laughing , ale stejnej problém mají i digitální fíšové. S přibívající hloubkou se jasná barva mění v jasnou folii a ještě hlouběji v naprosto nejasné železo, proto taky zásadně nediskriminuju a to co je pod cívkou vyhodnocuju v makovici vzorečkem velikost předmětu / hloubka x předtucha = větší nebo menší možnost barvy. Wink
Ze stejného důvodu je logické, že diskriminace zkrátí i dosah, neboť oddiskriminuje právě i ty hluboké signály.
Zajímalo by mě, jestli někdo zná digitál, který tímto neduhem netrpí, páč já když nad tím přemýšlel, přijde mi nemožné, aby to bylo jinak, aby ta hloubka neměla na ID signálu vliv. Wink Co na to znalci?
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:14    Předmět: Citovat

Tom2 napsal:
Drtikol.CZ napsal:
Kaprále tim jsem myslel hloubku, nikoli velikost předmětu.
Kokerss, tak to si piš, že jsi něco přešel. Pokud tam něco bylo a ty bereš jen jasné signály, tak si trhej vlasy. Terra je už taková. Ty malé mincičky se hlásí už v nemalých hloubkách mínusově. Stačí vzít jednu takovou mincičku a udělat díru a zadupat. To budeš čučet, to budeš valit očiska. Shocked
Přesně tak, do cca 8-10 centáku jsem zahrabal, bílej peníz Jagelonce, pfenik Salzburk, malinký středověký kolečka. A u obou mi Terra hlásí -6 -8 ani náznak barvy Shocked A já se furt divil že takhle starý kolečka ne a ne vykopat Rolling Eyes

A jaké jsi měl nastavení?
Už jsem to tu tuším psal..ale mám zakopanou korunu kolem 25 cm už asi rok ..tu mě terra vzala...zakopal jsem kč ještě vedle.. a tu mě nevzala... Rolling Eyes ..věc co už nějaký pátek v té půdě je bere lepší než čerstvě zakopanou..
Skus zatestovat..díra pak dírka v boku díry a tam dej kolečko..nad ním bude neporušená půda.Záleží i -bude sucho ,něco tam može rušit..atd,atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:16    Předmět: Citovat

Chlapci udělejte si ten testík. Z mé zkušenosti vím, že pokud je ID+, tak je mince hodně blízko povrchu. Stačí malá hloubka a je to v pr... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:20    Předmět: Citovat

grimmi..no můj názor je že každý detektor od určité hloubky a vel. předmětu..začne hlásit buď do železa nebo naopak hluboké velké nebo duté atd železo bude hlásit jako barvu.
to je naprosto normální u mnoha draheeejch i levných detektorů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:23    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Kaprále tim jsem myslel hloubku, nikoli velikost předmětu.
Kokerss, tak to si piš, že jsi něco přešel. Pokud tam něco bylo a ty bereš jen jasné signály, tak si trhej vlasy. Terra je už taková. Ty malé mincičky se hlásí už v malých hloubkách mínusově. Stačí vzít jednu takovou mincičku a udělat díru a zadupat. To budeš čučet, to budeš valit očiska. Shocked


Beru všechnu barvu,kdo mě zná osobně,může potvrdit!!! Wink
Tohle,ale bylo něco úplně jinýho Exclamation Shocked
Jinak detektor to není špatnej,ale..... Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:27    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Jinak detektor to není špatnej,ale..... Exclamation


Ale! No právě, chodím s ní skoro rok a furt se s ní nějak nemůžu sžít. Několik let před tím s analogem asi udělalo své. Začínám čím dál tím víc přemýšlet o změně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:32    Předmět: Citovat

Tak máte někdo tu koncentriku 18.75 kHz?Ta je přece na drobotinku --)))
Kdo ji nemá tak podle mě přecházet može..i já...
mám povoleno do -2 ..citlivost jsem měl včera 27(čím menší citlivost-tím menší hloubka),
Ten grošík byl kolem 10 cm plus dalších X cm cívka nad zemou..id nálezu kolem 17..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:40    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Tak máte někdo tu koncentriku 18.75 kHz?Ta je přece na drobotinku --)))
Kdo ji nemá tak podle mě přecházet može..i já...
mám povoleno do -2 ..citlivost jsem měl včera 27(čím menší citlivost-tím menší hloubka),
Ten grošík byl kolem 10 cm plus dalších X cm cívka nad zemou..id nálezu kolem 17..


Nastavení mam stejný jako ty od -2 navrch,citlivost 28! Bez prozvuků Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:48    Předmět: Citovat

Kdo chodíte na detektor gold..koukni te do sekce-testy detektorů-X-TERRA 70..Josef si tam dal opravdu dost velkou práci a zatestoval.Sice hodně suchá půda,ale je to test...a obsáhlej.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 19:49    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
cortes napsal:
Tak máte někdo tu koncentriku 18.75 kHz?Ta je přece na drobotinku --)))
Kdo ji nemá tak podle mě přecházet može..i já...
mám povoleno do -2 ..citlivost jsem měl včera 27(čím menší citlivost-tím menší hloubka),
Ten grošík byl kolem 10 cm plus dalších X cm cívka nad zemou..id nálezu kolem 17..


Nastavení mam stejný jako ty od -2 navrch,citlivost 28! Bez prozvuků Exclamation


Já mám DD Cool a chodím po sobě a loupu další kolečka a samozřejmě fólie Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 02. listopad, 2008 20:17    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Už jsem to tu tuším psal..ale mám zakopanou korunu kolem 25 cm už asi rok ..tu mě terra vzala...zakopal jsem kč ještě vedle.. a tu mě nevzala... Rolling Eyes ..věc co už nějaký pátek v té půdě je bere lepší než čerstvě zakopanou..
Skus zatestovat..díra pak dírka v boku díry a tam dej kolečko..nad ním bude neporušená půda.Záleží i -bude sucho ,něco tam može rušit..atd,atd.

Koruna je už macek a parádní materiál, ale tenoučké předměty jsou trochu jiná káva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Další
Strana 13 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO