Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 651 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Proč se všichni zbavujete F-75ky?
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 15:07    Předmět: Proč se všichni zbavujete F-75ky? Citovat

Koukám, že trendem posledních měsíců (dnes 2 poslední inzeráty v místní inzerci) je zbavovat se F-75ky za skorocokoliv... Proč, ptám se vás, zkušenější hledači? Je to kvůli nastavení na hledání amerických předmětů? Kvůli špatné reakci na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato (to by byl můj důvod - zkoušel jsem tyto věci nasucho a nekopal bych - taky jsem nic takového nikdy nekopl Crying or Very sad )? Nebo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 15:16    Předmět: Citovat

Nezbavoval bych se jí, kdybych neslíbil manželce Jokra. A možná jsem si měl nechat Fíšu....... A nebo ne........ Idea
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 15:33    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Nezbavoval bych se jí, kdybych neslíbil manželce Jokra. A možná jsem si měl nechat Fíšu....... A nebo ne........ Idea


Abych pravdu řek, Krokodille, u tebe mě to trklo nejdříve - na základě především tvých informací jsem si jako elév tenhle detík koupil (měl bys začít s dealeřinou Laughing ) - ale tvé důvody jsi mi osvětlil v jiném vlákně a chápu je... Ale ta epidemie s dnešním vyvrcholením, kdy inzerce připomíná second hand na F-75ky, mi už nedala zeptat se veřejněji... Já jsem pro své potřeby s Fíšou spokojen, tedy kromě toho Au a Ag, ale nedokážu to posoudit jako ten, kdo má nakročeno do druhého či třetího hledačského desetiletí... Na E-Traca bohužel nemám Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iruka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 313
Bydliště: severní vítr je krutý

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 15:35    Předmět: Citovat

Samozřejmě mi to nedalo se NEzeptat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 16:19    Předmět: Citovat

Já bych to neviděl na nějakou "epidemii".
F75 je mezi lidma dost a je normální v poměru s počtem prodaných, že ho někdo opět prodá nebo vymění.
Důvodů je dost.

Je to třeba jako s autem.
- někdo si ho koupí a pak zjistí že je pro něj zbytečný nebo třeba zbytečně luxusní, nebo nevhodný pro jeho potřebu (osobní, terénní, pickup...)
- potřebuje najednou za jedno auto, auta dvě
- nemá zrovna peníze, tak oželí koníček a peníze použije na důležitější věci
- honba za novým a novým typem vyráběných aut
.....

Já bych ho osobně nedal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Georypák



Registrace: 23.4. 2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Rakovnicko
věk: 35 let

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 16:36    Předmět: Re: Proč se všichni zbavujete F-75ky? Citovat

iruka napsal:
Kvůli špatné reakci na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato (to by byl můj důvod - zkoušel jsem tyto věci nasucho a nekopal bych - taky jsem nic takového nikdy nekopl Crying or Very sad )? Nebo?

Tys měl pocit, že F-75 má špatnou reakci na malé stříbrňáčky? Question
Zvuk mají stejný jako alobal a též i číselné vyhodnocení, ale stupnice přesvědčivosti dává jednoznačnou odpověď - alobal plná nebo téměř plná přesvědčivost, malá stříbrná kolečka do poloviny stupnice přesvědčivosti.
Zlato nevím - kde že ho hledáš Laughing
Jediné, co mi vadí, jsou prozvuky i při jemných nárazech cívkou. Třeba v borůvčí.
_________________
Jezdím v F-75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 16:46    Předmět: Citovat

iruka napsal:
Já jsem pro své potřeby s Fíšou spokojen, tedy kromě toho Au a Ag


Nasaď na F75 základní eliptickou koncentriku s F70, a máš po problému s Au a Ag. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 17:08    Předmět: Citovat

přesně jak píše guad---některým detektorům stačí dát nové obutí(cívku) a máš po problému s nacházením některých věcí.
Pár detektorů jsem už vyzkoušel a není detektor na všechno...Ale stříbro by nemělo být pro F75 problém..skus jinou cívku,nastavení..možností je hodně.
Kdysi jsem řekl,že bych rád F75 zkusil,ale až na ni bude normální cívka--))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 17:35    Předmět: Citovat

No jó, teď jsem si toho všiml Shocked Špatná reakce na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato, tak toto neé, to jsem nepoznal. Jak zlomky stříbrňáků, tak mrňavou zlatou náušničku s přehledem a i celkem jistou odezvou. Dokonce mě ani ta cívka nezlobila při jemném ťuknutí, jedině když jsem chodil s citlivostí vyšponovanou na 99 Laughing A vzpomínám na ni se zlzou v oku pusa
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 17:45    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
No jó, teď jsem si toho všiml Shocked Špatná reakce na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato, tak toto neé, to jsem nepoznal. Jak zlomky stříbrňáků, tak mrňavou zlatou náušničku s přehledem a i celkem jistou odezvou. Dokonce mě ani ta cívka nezlobila při jemném ťuknutí, jedině když jsem chodil s citlivostí vyšponovanou na 99 Laughing A vzpomínám na ni se zlzou v oku pusa


Řekl bych,že zachvílu budou inzeráty smazaný!!! Laughing Laughing Laughing Krokouši,napsals to tak,že uvažuju o jeho koupi!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 12. leden, 2009 19:52    Předmět: Citovat

jackies napsal:
Já bych to neviděl na nějakou "epidemii".
F75 je mezi lidma dost a je normální v poměru s počtem prodaných, že ho někdo opět prodá nebo vymění.
Důvodů je dost.

Je to třeba jako s autem.
- někdo si ho koupí a pak zjistí že je pro něj zbytečný nebo třeba zbytečně luxusní, nebo nevhodný pro jeho potřebu (osobní, terénní, pickup...)
- potřebuje najednou za jedno auto, auta dvě
- nemá zrovna peníze, tak oželí koníček a peníze použije na důležitější věci
- honba za novým a novým typem vyráběných aut
.....

Já bych ho osobně nedal Smile


Ahoj kámo, ještě si vzpomínám, jak ti přišla nová F75 a jak jsi mi psal, že asi něco děláš blbě, že je to jak na kolotočích, furt to něco řve, aŤ s ním děláš cokoliv Laughing
Pak, když jsem si ho na moment půjčil, sám jsem z toho byl celej zkoprnělej. Apropo, F75 umí hodně, a musí se jí člověk naučit štelovat. Je to jako s autama. S Matizem 0.9l pojede každej, kdo má ještě mokré papíry, ale kup si jako první auto po dodělání autoškoly Dodge Vipera nebo podobný dělo a na 90% ti Viper nakope hned při první jízdě prdku a prostě to nezvládneš. Laughing
Tak je to i s F75. Hodně z těch, co ho prodávají, a teď nemyslím jen tady na DR, ale všude po internetu, prostě ten detík nezvládla a prodávají ho po první sezóně, či rovnou po pár hledáních. (a teď nemyslím lidi, jako je krokouš, tam jsou důvody jasně jiné) Laughing Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 8:19    Předmět: Citovat

Zdravím na vláknu

Jen tak za sebe , pokud je to epidemie , tak jsem očkován kvalitou
tohoto detíku , větší problém jsem s ním neměl (pouze drobné úpravy )
To ťukání v borůvčí mě už tak nerozhodí a pokud jsem si jí naposlouchal už si jí ponechám . Wink Jinak obměna cívky je určitě zajímavá alternativa , pokud někomu nesedí citlivost .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 11:53    Předmět: Citovat

armon napsal:
Zdravím na vláknu

Jen tak za sebe , pokud je to epidemie , tak jsem očkován kvalitou
tohoto detíku , větší problém jsem s ním neměl (pouze drobné úpravy )
To ťukání v borůvčí mě už tak nerozhodí a pokud jsem si jí naposlouchal už si jí ponechám . Wink Jinak obměna cívky je určitě zajímavá alternativa , pokud někomu nesedí citlivost .


Já se připojuji k těm očkovaným. Nemám ho zase tak dlouho, ale něco jsem s ním už nachodil a něco jsem s ním i našel. Nějaké detíky jsem už taky vlastnil a F75 je mezi tím co jsem vlastnil ,, mercedes" ( tím v žádném případě nechci říci, že nad něho není, to rozhodně ne Wink ) Možná jsem měl štěstí na kus, ale chodím skoro pořád na max. citlivost a detík je stabilní. Jediná věc, ze které jsem trochu nešťastný (abych pořád jen nechválil) je v podstatě nemožnost hledání pod a v blízkosti VN.
Jinak myslím, že pokud někdo nějaký detík shání, tak teď má možnost sehnat Wink .
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 13:12    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
No jó, teď jsem si toho všiml Shocked Špatná reakce na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato, tak toto neé, to jsem nepoznal. Jak zlomky stříbrňáků, tak mrňavou zlatou náušničku s přehledem a i celkem jistou odezvou. Dokonce mě ani ta cívka nezlobila při jemném ťuknutí, jedině když jsem chodil s citlivostí vyšponovanou na 99 Laughing A vzpomínám na ni se zlzou v oku pusa


Určite ste si všimli aj moju ponuku na výmenu za Gold Maxx Power, práve kvôli tým drobným Ag a Au drobnostiam. Nemenovaný člen mi poradil nastavenie, ale ešte to stále nie je "to pravé orechové".
Týmto by som chcel poprosiť krokodilla o SZ s jeho nastavením na drobnosti - ak nie si proti Very Happy Vďaka.
PS: na tých 99 som citlivosť nikdy nešponoval, už pri 80-85 to bolo dosť o nervy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 14:40    Předmět: Citovat

tibko napsal:
krokodill napsal:
No jó, teď jsem si toho všiml Shocked Špatná reakce na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato, tak toto neé, to jsem nepoznal. Jak zlomky stříbrňáků, tak mrňavou zlatou náušničku s přehledem a i celkem jistou odezvou. Dokonce mě ani ta cívka nezlobila při jemném ťuknutí, jedině když jsem chodil s citlivostí vyšponovanou na 99 Laughing A vzpomínám na ni se zlzou v oku pusa


Určite ste si všimli aj moju ponuku na výmenu za Gold Maxx Power, práve kvôli tým drobným Ag a Au drobnostiam. Nemenovaný člen mi poradil nastavenie, ale ešte to stále nie je "to pravé orechové".
Týmto by som chcel poprosiť krokodilla o SZ s jeho nastavením na drobnosti - ak nie si proti Very Happy Vďaka.
PS: na tých 99 som citlivosť nikdy nešponoval, už pri 80-85 to bolo dosť o nervy. Laughing


Tibko, já mám teď doma oba tebou zmiňované strojky (F-75 a Goldmaxxe) a i když jsem s 75 moc nestihl naběhat, je to zajímavé srovnání a zůstanou ve stáji asi oba dva Wink
K tomu VN, schválně jsem to byl zkusit - program JE, citlivost na 95 a přímo pod dráty jen slabší prozvuky v klidu, při pohybu ticho... tak nevím, že by vadný kus Wink Laughing
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 15:08    Předmět: Citovat

Je zbytečné psát na s.z., s klidem šoupnu moje nastavení sem: chodil jsem téměř všude v programu JE a diskriminaci staženou pod 6, to se potom zapíná další zesilovač a detík jde hloubš. A tónově rozlišuje potom skoro jako SEčko. Hluboké tóny železo a čím vyšší tón, tím také vodivost... Akorát jsem chodil na 2F, neé na multitón. Toto platilo pro pole a zaželezená místa, jinak jsem chodil více v All M, zem odladěna automaticky, citlivost vyšponována tak, aby byl ještě stabilní ( pokud nebylo poblíž nějaké vedení VN, nebo ohradníky, s klidem jsem dal i 99 Tresh, na nule, nebo 1-2, opravdu jen jemně mě ho mni Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 15:17    Předmět: Citovat

http://www.detektory.cz/f-75-se-zblaznil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 15:20    Předmět: Citovat

U mě pomalu začala převažovat praxe taková, že pokud to podmínky dovolí
používám program JE s co největší nastavenou citlivostí a s diskriminací na max. 4. stupeň + 3tón.
(jsou lokality, kde i při citlivosti 99 s JE je mašina stabilní)
Jen si hlídám odladění země.
Tohle je myslím ideální jak pro barevnou drobotinku, tak i pro železné kousky.

Pokud podmínky nedovolují přepínám na jiné programy (nejčastěji na DE)


Ještě se musím ale hodně, hodně učit a někdo zkušenější mě vyvede z tohoto mého třeba omylu.
Rád se přiučím cokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 18:55    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
krokodill napsal:
No jó, teď jsem si toho všiml Shocked Špatná reakce na drobné stříbrné mince nebo jemné zlato, tak toto neé, to jsem nepoznal. Jak zlomky stříbrňáků, tak mrňavou zlatou náušničku s přehledem a i celkem jistou odezvou. Dokonce mě ani ta cívka nezlobila při jemném ťuknutí, jedině když jsem chodil s citlivostí vyšponovanou na 99 Laughing A vzpomínám na ni se zlzou v oku pusa


Řekl bych,že zachvílu budou inzeráty smazaný!!! Laughing Laughing Laughing Krokouši,napsals to tak,že uvažuju o jeho koupi!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink Laughing Laughing

Ani se Ti nedivím, mrkni na výsledky z Kdyně, jeden "kousek" tam posbíral VŠECHNO! Exclamation Skvělá obsluha, skvělej detík, měl jsem ho i na pár okamžiků v pazourách, líbivá mašinka, úžasnej design... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
arman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 932

PříspěvekZaslal: úterý 13. leden, 2009 19:52    Předmět: Citovat

Rád bych přispěl trochou do mlýna :
Mám F 75 krátkou dobu, zatím to vychytávám a převážně chodím v tomto nastavení : citlivost v cca 80, disk pod 6, v dE,ton 2F.
Pod dráty vůbec žádný problém ! Tukance do borůvčí často vnímám ale neřeším.Hlídám si odladění země. Bere mě to i drobotinu.
Zatím nevychytané dvě mouchy : silně podsvícený display / tedy pro mé oči v noci / a pinpointing s tím si zatím moc nerozumím když to srovnávám s předchůdcem.
Baterky Sanyo Ni-MH 2700 a spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO