Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 857 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X tera 70 vs F70?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 20:58    Předmět: X tera 70 vs F70? Citovat

Ahoj chlapi,představte si ,že žádám o radu já,"starý hledač".Máte to ale snadnější o to ,že hledám jen člověka který měl tu možnost vyzkoušet oba detektory a něco o tom tudíž může napsat.Mám Explorera na kterýho mám ale kupce a před jeho koupí jsem o Teře 70 uvažoval a později i o F70.Oba jsou to citlivé stroje a četl jsem hodně recenzí a slyšel hodně rad,ale teď mi jde opravdu o to kdo má zkušenosti a tudíž mohl srovnat tyto detektory a poradí mi který mu v jeho případě sedl lépe.Nechci si k teře kupovat další cívky atd. chtěl jsem prostě jen citlivější detektor na menší věci(militarie nedělám)s dobrým dosahem do cca 15000kč(koupím klidně bazarový v případě tery).Přeci jen jeden z nich má více proti druhému a tudíž by mohl být můj favorit.Díky všem kteří poradí,ale opravdu jen ten kdo měl možnost delšího srovnání.Díky Karel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 21:02    Předmět: Citovat

Jediný quad měl oba dva. Wink

Ps..klidnější bude terra--))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 21:07    Předmět: Citovat

Viděl bych to tak 70:70 Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 21:09    Předmět: Citovat

Přesně tak quad měl oba,ale mám dojem,že jeho favorit je F-70! Pokud chceš Karle poslat podrobnej manuál na F-70 tak není problém! posílal mi ho před časem quad! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 22:06    Předmět: Citovat

Kokerss:Díky mě ho asi taky posílal ,ale dal jsem ho omylem do koše.Budeš hodnej,díky.Vím ,že mě právě zaujala ta F70 tím co jsem se dočetl,vím že to nestačí ale byla mi sympatická.Ta terra ,ikdyž jsem měl advantage a Explouše,mi nějak nesedne.Přiznám se ,že jsem ji ze začátku sledoval a chtěl ji ,ale od Fishera jsem měl 1270 a byl to zatím můj nej detektor,ikdyž advantage byl také super ,tak pro mé potřeby a hlavně váha a zpracování,když odmyslím citlivost a jiné vlastnosti,tak to vše hrálo pro fíšu.Explorer je hodně dobrý,ale je fakt těžký a stejně nevyužiju jeho funkce,chodím v all metallu a zbytek nepoužívám a hlavně mě vadí že nebere opravdu titěrné věci a nebo bere,ale špatně.Vše díky za rady a můžete klidně pokračovat.K
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 22:26    Předmět: Citovat

Ja jsem ti psal, že o F70 taky uvažuju, tak jsi mě tady v poradně předběhl Very Happy Černou můrou hledačovou je vždy výběr nového detektoru a je úplně jedno jestli začínáš nebo už máš něco za sebou. Hlavně, "Ať vyhraje ten lepší".
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 22:56    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
Ja jsem ti psal, že o F70 taky uvažuju, tak jsi mě tady v poradně předběhl Very Happy Černou můrou hledačovou je vždy výběr nového detektoru a je úplně jedno jestli začínáš nebo už máš něco za sebou. Hlavně, "Ať vyhraje ten lepší".


Máš to tam!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 23:00    Předmět: Citovat

Díky ti dobrý člověče Laughing
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 23:05    Předmět: Citovat

Kluci díky za SZ a všeobecně za Váš čas.Téma ještě ale platí,jen pište další,ať si to sesumíruju Laughing .A hlavně tu bude recenze i pro ostatní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 23:12    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
Díky ti dobrý člověče Laughing


Rádo se stalo! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 23:32    Předmět: Citovat

Snad mi to odpustí, že to pustím do diskuze ale mám tu malou recenzičku od jednoho kolegy, kterou mi poslal na mail, snad to někomu pomůže:

K fischeru F-70.Mám ho jen krátce za tím jsem s nim nachodil jen něco kolem 25 hodin takže těch zkušeností moc nemám.Když jsem se rozhodoval o koupi nového detíku tak jsem měl jasné požadavky.Nízká váha,rychlost (zpracování signálu),dosah,perfektní diskriminace a pokud to bude možné DD cívka v základu no a to splňoval jen fischer.Jak je důležitá váha jsem se přesvědčil u QUATTRA kdy jsem ho pro přetrvávající bolest v lokti musel prodat.Rychlost je perfektní nemusím se s nim ploužit a tak prohledám větší plochu při zachování krásné reakce na barvu.Na ten dosah je zatím brzo,ale na vzduchu komančskou korunu chytám úplně jasně ve 28 cm a to je nastavený tak aby se s nim dalo normálně hledat.Žádná citlivost na max nebo něco podobného.Diskriminace je úplně bezvadná id čísla od 0 do 99 jsou daleko lepší než u minelabu kde je rozsah jen do 40.Další dobrá věc je graf důvěryhodnosti trvalo mi to než jsem se ho naučil používat .Sice kopu všechno sichr je sichr ale fungu je to.No a ta DD cívka je jen u fischeru.DD cívka protože chodím jen tak prostě na náhodu a potřebuji pokrytí.Rozhodoval jsem se ještě nad terou 70 ta splňuje všechno až na tu cívku.Sice je možnost si ji vyměnit ale to už tera ztratí vyváženost a po celadením hledáním to jde poznat.(zkušenost mého kolegy).Jediné co bych fischeru vytkl je ochrana displeje to je fakt otřes takové tenké pleksi sklíčečko.Musím používat ochranný kryt.Další věc je že při položení na zem je vratký.Budu si muset vyrobit nějaký podstavec.Docela jsem měl strach z nastavení ale jestli už máš nějaké zkušenosti s hledáním tak je to hračka.Za tu chvilku co ho mám jsem s nim chodil kvůli mrazům jen les a tam je určitě lepší než QUATTRO
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 23:39    Předmět: Citovat

Jenom podotknu,že toto sem já nepsal! Wink S tím igelitem na displei je to pravda!!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 01. únor, 2009 23:58    Předmět: Citovat

Pánové, ze mně už nic nedostanete, já už sem tady všechno vykecal. Laughing ... Jenom snad poznámku k anonymní recenzi Surprised ... u F70 není v základu DD ale eliptická koncentrika, a co se týká převracení detíku, taky jsem uvažoval o stojánku ale vybodl jsem se na to. Prostě ho pokládám nabok, pak už se nepřevrátí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 0:45    Předmět: Citovat

Nemůžu absolutně radit, ale nemá F70 pomalu dvakrát vyšší frekvenci vůči Teře se standardní cívkou?
To si myslím je dost důležité na drobotinu i finančně.

Pokud má F70 (fakt nevím) jako F75 dvoje NEZÁVISLE na sebe vyhodnocování signálu (audio / ID) + navíc s kombinací skvělého ukazatele jistoty a hloubky tak ...

Ale to už všechno stejně víš, jen jsem chtěl napsat příspěvek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 12:52    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že Quad měl oba a teď má jen F70, bych to viděl právě na tu F70 Laughing Laughing
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 13:07    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
Vzhledem k tomu, že Quad měl oba a teď má jen F70, bych to viděl právě na tu F70 Laughing Laughing


Moudrá dedukce Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 13:53    Předmět: Citovat

cortes napsal:
sallyk napsal:
Vzhledem k tomu, že Quad měl oba a teď má jen F70, bych to viděl právě na tu F70 Laughing Laughing


Moudrá dedukce Laughing Laughing Laughing


Pokud jsem s ním mluvil tak mu ta F70 celkově líp sedla Smile
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 13:56    Předmět: Citovat

Zatím vše hovoří příznivěji pro F70,ale ještě uvidím a hlavně se musí prodat Explouš,zájemce je,ale uvidíme jak to dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 14:14    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
cortes napsal:
sallyk napsal:
Vzhledem k tomu, že Quad měl oba a teď má jen F70, bych to viděl právě na tu F70 Laughing Laughing


Moudrá dedukce Laughing Laughing Laughing


Pokud jsem s ním mluvil tak mu ta F70 celkově líp sedla Smile


no právě..člověk by si měl oba dva zkusit ..a pak kupovat..není to zadarmo a když nesedne tak se zase prodává..ale ze ztrátou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dareb



Registrace: 25.1. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Rousínov

PříspěvekZaslal: pondělí 02. únor, 2009 14:28    Předmět: Citovat

to by chtělo domluvit se s někým kdo má oba,nebo s dvouma lidma co mají každej jeden detík a na 4 hodky se projít,a zkusit si je. Je jasný že je to málo,že je potřeba se s nima zžít a až po čase poznáš jakej opravdu je(jsou), ale myslím si že i tak po těch pár hodkách mohlo dobře rozhodnou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO