Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 868 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Metal sniper II
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tars
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 1893
Bydliště: Slavkovské bojiště

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 19:21    Předmět: Citovat

TomTP:sice si to uzavřel,ale cítím potřebu ti sem trochu přidát.
Já mám stejnou dohledávačku a dnes si nedovedu představit že půjdu hledat bez ní,ono to je fajne věc a zjistíš to v době když nemůžeš nález vykopnout a neustále zvětšuješ díru,na políčku to vem čert,ale v kamení či polní cestě je to k nezaplacení,každopádně je to dobře utracená tisícovka.
_________________
nejhorší srážka je s volem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 19:31    Předmět: Citovat

Když už se tu spemuje...
Za ty prachy je ta "dohledávačka" ok. Každej nemá zbytečné love na propointer.
Šuntem bych to nenazval. Je to prostě levnější model. No.
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 20:16    Předmět: Dohledávačka Citovat

V GM maj stavebnici na detektor kovů pod omítkou (hledač vedení) za asi Kč 150.-, nenajde se koumák, kdo by to vyzkoušel jako "low grade" pinpointer? To by teprve byla cenová bomba a Fíša s dědkem Garrettem by mohli zavřít krám!
f.


Himbajz napsal:
Když už se tu spemuje...
Za ty prachy je ta "dohledávačka" ok. Každej nemá zbytečné love na propointer.
Šuntem bych to nenazval. Je to prostě levnější model. No.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 20:21    Předmět: Citovat

A nenajde se někdo, kdo to začne řešit v sekci pro pinpointry a ne v inzerátu? Sorry za rejpání, ale přecejenom by to pak mohlo bejt poněkud přehlednější..
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 20:37    Předmět: Citovat

seef napsal:
A nenajde se někdo, kdo to začne řešit v sekci pro pinpointry a ne v inzerátu? Sorry za rejpání, ale přecejenom by to pak mohlo bejt poněkud přehlednější..

A ty se tomu ještě směješ s pívem v ruce.... Už mlčím, už mlčím... Smile
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 21:10    Předmět: Re: Dohledávačka Citovat

franny napsal:
V GM maj stavebnici na detektor kovů pod omítkou (hledač vedení) za asi Kč 150.-, nenajde se koumák, kdo by to vyzkoušel jako "low grade" pinpointer? To by teprve byla cenová bomba a Fíša s dědkem Garrettem by mohli zavřít krám!

Pokud vím, tak jsi vždy dělal drahoty podělit se tady s klukama o cokoliv z tvého bastlení, furt samé tajnůstkaření a prd z toho, ale aby za tebe někdo jiný vyzkoušel něco kvůli směšné investici 150,-Kč, to by se ti hodilo.
Kup si to, postav, vyzkoušej, zaklej si a zkovej do krabice na dno šatníku. Vyzkoušel jsem dost těchto detektorů pro elektrikáře atp. od pár korun do několika stovek a s hledačským speciálem jako je Garrett se to nedá srovnávat.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 21:41    Předmět: Citovat

tars napsal:
TomTP:sice si to uzavřel,ale cítím potřebu ti sem trochu přidát.
Já mám stejnou dohledávačku a dnes si nedovedu představit že půjdu hledat bez ní,ono to je fajne věc a zjistíš to v době když nemůžeš nález vykopnout a neustále zvětšuješ díru,na políčku to vem čert,ale v kamení či polní cestě je to k nezaplacení,každopádně je to dobře utracená tisícovka.


Chodím hledat nějakých 9-10 let a zatím jsem neměl nějakou vyšší potřebu používat nějaký doplněk ke klasickýmu detektoru, vím, že by mi akorát překážel, ale z důvodu přece jen malé pochybnosti jsem si ho pořád držel...nicméně je mi fakt na nic. Jsem prostě konzevra, stejně tak jako nevyměním klasickou vojenskou lopatku za nic na světě, žádný tlučnice nebo péra z V3S, motyky a já nevim co všechno...sluchátka mam taky klasický, levný, obyčejný a taktéž nemam potřebu si vyšívat na bundu nášivku mrsacníků nebo lepit na auto nějaký samolepky se siluetou hledače Wink V tý jednoduchosti a obyčejnosti je pro mě ta síla toho pravýho ořechovýho kdy je důležitý to jedno podstatný a to informace a lokality..což už dneska málokdo zajde do archivu a na místo mu pak postačí i obyčejný MD 3009. Prostě nepotřebuju kufr s vymoženostma současné doby..postačí mi základní vybavení a informace o lokalitě Cool A pokud prodaný pinpointer udělá dobrou službu někomu jinému, kdo ho prostě bude brát sebou, tak se účel naplnil a jsem rád že poslouží.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 21:53    Předmět: Citovat

Koukal jsem na něj když jsi ho prodával na DW a potom jsem zpětně hledal inzerát-nenašel...myslel jsem že už jsi ho prodal a vono né-tak to jsem zaváhal Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 23:07    Předmět: Citovat

simsa napsal:
Koukal jsem na něj když jsi ho prodával na DW a potom jsem zpětně hledal inzerát-nenašel...myslel jsem že už jsi ho prodal a vono né-tak to jsem zaváhal Confused


Byl prodaný ihned prostřednictvím emailu tak nemusíš mít výčitky Wink
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tars
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 1893
Bydliště: Slavkovské bojiště

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 23:50    Předmět: Citovat

TomTP: víš Tome já asi tak dlouho nehledám,těžko říci možná 6,7 s vodřenýma ušima 8 let,pamatuji doby kdy prodejci detíků ještě dávali zlatou minci,tudiž těžko říci kolik let již proběhlo,pravda na hovadinky si taky nepotrpím,stačí mi slušnej detík a poslední tři roky vhodný doplněk dohledávačka,tet bude od G.,ta mi přišla vhod v kamení,tam se blbě kope i s mím KTéčkem Wink každá díra je tvrdě zaplacena.Na pole však pouze rejček,jinak svačinky limonádky nálepky a další serepetičky nemusím,vesměs na sebe neupozurnuji,noc je mím přítelem,jediný s čím se vláču je soumradlo na sajrajt abych ho podruhý již nekopal Cool každopádně dohledávačku někdo používá a pro druhého jsou to vyhozený peníze,takže co chlap to názor.
_________________
nejhorší srážka je s volem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. leden, 2010 0:53    Předmět: Citovat

Ta stavebnice se plně vyrovná těm levnějším pinpojťákům,jeden foto návod na úpravu hledačky kabelů za dvě kila sem dával do sekce "hogo fogo tuning" a píská i na plomby v zubech Wink
http://jeffbond.galerie.cz/3838862-dohledavacka#55541827
_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
slavek4060



Registrace: 8.4. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. leden, 2010 17:05    Předmět: dohledávačka....METAL SNIPER II.... Citovat

Ahoj všichni, prosím admina aby toto vlákno ještě neuzavíral.....našel jsem na NETu dohledávačku METAL SNIPER II , cena je 50 EURo ....jde o to zda to funguje ?....prosím někoho - jestli má někdo zkušenost ať ji dá ve známost....omrkněte to sami....firma se jmenuje "NOX Detektory kovov" je to prodejce det. Minelab ..... sídlí v Žilině.....Kontakt

NOX
Mateja Bela 75
SK 010 15 Žilina
Slovenská republika

0905 421 044
+421 905 421 044

nox@stonline.sk

Docela jsem zvědav co Vy na to...???? Díky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: pátek 22. leden, 2010 1:14    Předmět: Citovat

Ahoj Slávku,přesně tenhle oranžový model

ale bez tý anténky se u nás v AVtechniku v Sedlčanech a asi i jinde prodával za 190Kč jako hledačka kabelů.Všimni si dýlky tý anténky a prostoru pod ní,v tý anténce je feritová cívka,která byla púvodně v tom prostoru pod anténkou.Fungovat to bude a myslím si že i dobře ale dávat za to 50 euro? - i kdyby to stálo 20 euro tak to bude pořád dost předražený...
_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pátek 22. leden, 2010 19:42    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem to najít v Čechách,ale marně...mají to jenom na tom webu jak jste zmiňovali...50 euro je dost,ale vypadá to zajímavě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: neděle 24. leden, 2010 11:19    Předmět: Citovat

Tak co kucí,poznáváte to?


http://www.gme.cz/cz/index.php?product=729-003
_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
slavek4060



Registrace: 8.4. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: neděle 24. leden, 2010 14:24    Předmět: dohledávačka.... Citovat

Jóó...toooo je ono...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jeffbond
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.9. 2008
Příspěvky: 428
Bydliště: Sedlč. kotlina Věk 35let

PříspěvekZaslal: pátek 05. březen, 2010 3:34    Předmět: Citovat

Předělávka zkoušečky MK-101 za 179Kč na METAL SNIPER II.
Použil jsem novodur.trubku na teplou vodu vnějš.průměr 20mm,vnitřní průměr 13mm - stočená je na 16mm.Navíc je také vysocesvítivá bílá LEDdioda sériově s odporem 300 Ohm.Cívka je v trubičce zalitá tavným lepidlem (PŘED ZALITÍM!!! -posouváním cívky po feritovém jádru lze ještě doladit citlivost) Trubička se zalitou cívkou je potažená černou elektrikářskou smršťovačkou.Do boku dohledávačky jsou vyvrtány dirky (nad piezo měničem) z důvodu lepšího šíření akustického signálu.Dirky jsou zevnitř přelepeny látkou aby se tam nedostaly nečistoty.

http://jeffbond.galerie.cz/4450872-dohledavacka-ii#62519237














































_________________
F-1270 HOME TUNING + RUSKÝ MĚŘIČ RADIACE


Naposledy upravil jeffbond dne sobota 27. březen, 2010 3:45, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 05. březen, 2010 9:26    Předmět: Citovat

Jeffbond: Paráda! Šikula.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
slavek4060



Registrace: 8.4. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pátek 05. březen, 2010 9:56    Předmět: Metal Sniper II Citovat

Jeffbond: To bych nikdy nedokázal, to je ono.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pátek 05. březen, 2010 14:32    Předmět: Citovat

Klobouk dolu...a jak to maká???až při kontaktu s cílem-nebo nějaký ten cm od něj... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO