Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 660 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Fisher ID EXCEL
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher ID Excel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2008 12:46    Předmět: Citovat

Shocked Tak to čumím Shocked Mě netvrd, že jsi otom neveděl, nebo jsi totálně zabedněnej. Doufám, že si mě ted nebudou stebou plést. .W.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2008 20:41    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Jo tak to tady asi vědomě končím..Jo to jsem nevěděl ale to je asi stejně jedno, když už jsem tam byl tak jen dodám sám k sobě- no coment...


Každej někdy uděláme chybu, důležitý je se z ní poučit a nikdy jí už neopakovat.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2008 22:23    Předmět: Citovat

Není to oficiální naleziště, o žádném archeologickém průzkumu jsem neslyšel, jen se tam říká na Hraběnčině kole. Ale určitě je to blbost. To jsou školácké chyby, ale i to se stane...No aspon tady jest hodím příhodu..Včera jsem byl s kámošem co taky hledá na pivě, a sedíme u velkého stolu. V tom si k nám sednou 2 chlápci..Později se jentak bavíme o nějakém nálezu a ten jeden se nás ptá, vy hledáte??Jedne znich byl angličan a byl slepý, po delší konverzaci z nich vypadlo, že už hledají 35 let a jentak nám na stůl vysypali pár stříbrňáčků a že napsali nějakou publikaci. No cítil jsem se jak pitomec, co Vám budu povídat...Každopádně je to nářez..Ten slepec prý hledá s CZ21..Přirovnal bych to k blýzkým setkáním 3. druhu...Surprised)))Mějte se... V
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 29. duben, 2008 22:33    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Není to oficiální naleziště, o žádném archeologickém průzkumu jsem neslyšel, jen se tam říká na Hraběnčině kole. Ale určitě je to blbost. To jsou školácké chyby, ale i to se stane...No aspon tady jest hodím příhodu..Včera jsem byl s kámošem co taky hledá na pivě, a sedíme u velkého stolu. V tom si k nám sednou 2 chlápci..Později se jentak bavíme o nějakém nálezu a ten jeden se nás ptá, vy hledáte??Jedne znich byl angličan a byl slepý, po delší konverzaci z nich vypadlo, že už hledají 35 let a jentak nám na stůl vysypali pár stříbrňáčků a že napsali nějakou publikaci. No cítil jsem se jak pitomec, co Vám budu povídat...Každopádně je to nářez..Ten slepec prý hledá s CZ21..Přirovnal bych to k blýzkým setkáním 3. druhu...Surprised)))Mějte se... V


S tou CZ21 to máš asi popletený. To je detektor pro potápění.
_________________
Fisher Coinstrike, Fisher Excel a F70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 30. duben, 2008 9:33    Předmět: Citovat

Já vím, vysvětloval nám to, prej se nepotápějí ale hledají jentak v neoprenech po prsa. Má ještě nějaké malé Tesoro, nevím bližší specifikaci..Každopádně si nedokážu představit jak hledá slepý člověk...No zkrátka to bude asi týpek přes analogy.Ten druhý říkal že vidal nějakou publikaci mince Příbramska nebo Sedlčanska už si nepomatuji, tak jsem koukal ještě víc jelikož tam odsud pocházím..Taky tvrdil, že nej. sraz pořádá v srpnu nějaký pán u Tachova.Tak jsem zvědav..
Návrat nahoru
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: pondělí 19. květen, 2008 20:18    Předmět: Citovat

http://www.aukro.cz/item365931275_detektor_kovu_fisher_id_excel.html

Wendys008, takže končíš?? Si moh klidně dát inzerát i na detektoring, hlavu by ti nikdo neutrh.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dmitrij



Registrace: 8.4. 2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Prossnitz, Brünn

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 9:18    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
http://www.aukro.cz/item365931275_detektor_kovu_fisher_id_excel.html

Wendys008, takže končíš?? Si moh klidně dát inzerát i na detektoring, hlavu by ti nikdo neutrh.


No Wendys008 píšeš tam jako nový, ale... Já na svým excelu teda nemám tak parádně odlomený kus té plastové aretace... Asi mám nějakej starej model Sad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 14:06    Předmět: Citovat

Dmitrij napsal:
sallyk napsal:
http://www.aukro.cz/item365931275_detektor_kovu_fisher_id_excel.html

Wendys008, takže končíš?? Si moh klidně dát inzerát i na detektoring, hlavu by ti nikdo neutrh.


No Wendys008 píšeš tam jako nový, ale... Já na svým excelu teda nemám tak parádně odlomený kus té plastové aretace... Asi mám nějakej starej model Sad Smile


No, nevím kde teda vidiš odlomený kus aretace? Podívej se pořádně a zjistíš, že je to kovový konektor kabelu cívky .W.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendys
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2008
Příspěvky: 152
Bydliště: hradec kralove

PříspěvekZaslal: úterý 20. květen, 2008 14:12    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
http://www.aukro.cz/item365931275_detektor_kovu_fisher_id_excel.html

Wendys008, takže končíš?? Si moh klidně dát inzerát i na detektoring, hlavu by ti nikdo neutrh.


Proč by měl končit? Však sám psal, že chce jiný strojek. A nebo myslíš, že tady dostal takovou čočku a zabalil to uplně?
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dmitrij



Registrace: 8.4. 2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Prossnitz, Brünn

PříspěvekZaslal: středa 21. květen, 2008 9:50    Předmět: Citovat

wendys napsal:
Dmitrij napsal:
sallyk napsal:
http://www.aukro.cz/item365931275_detektor_kovu_fisher_id_excel.html

Wendys008, takže končíš?? Si moh klidně dát inzerát i na detektoring, hlavu by ti nikdo neutrh.


No Wendys008 píšeš tam jako nový, ale... Já na svým excelu teda nemám tak parádně odlomený kus té plastové aretace... Asi mám nějakej starej model Sad Smile


No, nevím kde teda vidiš odlomený kus aretace? Podívej se pořádně a zjistíš, že je to kovový konektor kabelu cívky .W.


Jujda, tak to jsem nepodchytil Very Happy Jsem se na to jen tak podíval a teď když jsem to zvětšil, tak.... Se omlouvám za křivé obvinění... Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 23. květen, 2008 9:03    Předmět: Novinky Citovat

jo kůži jste mi vyprali pěkně, ale detektoringu se nevzdám. Ten ID Excel je jak nový, dyt mu nic neni. Akorát žádná reakce. Chtěl bych do budoucna COINSTRIKE a kámoš co má 1270 taky. Taky jí prodával, někdo mu zavolal, že přijede a když došlo na lámání chleba tak se už ten zájemce neozval, doufám že dám ID Excela aspoň do správných rukou:o)Zkrátka mi neseděl a coinstrike bude asi lepší volbou nevím..Zatím je aktuální prodej Excela a když se pak budu rozhodovat co dál dělat, coinstrike pro mě bude jasná volba, jasně člověk se...............No dyt už to znáte. Zatím V
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 9:01    Předmět: detík Citovat

Dobrý den ve spolek, tak jsem neprodal. Nevím čím to, zkrátka asi není zájem či jsem byl s cenou moc vysoko. No dal jsem ho tam ted od 11 tak uvidím.
Návrat nahoru
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: pondělí 26. květen, 2008 18:08    Předmět: Citovat

Wendys008 napsal:
Já vím, vysvětloval nám to, prej se nepotápějí ale hledají jentak v neoprenech po prsa. Má ještě nějaké malé Tesoro, nevím bližší specifikaci..Každopádně si nedokážu představit jak hledá slepý člověk...No zkrátka to bude asi týpek přes analogy.Ten druhý říkal že vidal nějakou publikaci mince Příbramska nebo Sedlčanska už si nepomatuji, tak jsem koukal ještě víc jelikož tam odsud pocházím..Taky tvrdil, že nej. sraz pořádá v srpnu nějaký pán u Tachova.Tak jsem zvědav..
S tím slepcem jezdí můj známej a je to tak,jak říká Wendys008.Používá nějakou hlasovou navigaci,kam si zadá mapu lokality a je hlasově upozorněn na srázy,skály atd.Díky svému postižení a pomalému skenování je daleko úspěšnější,než jeho vidoucí kolegové.On jednoduše zajde tam,kam by vidící hledač nešel(obdoba hledání v noci)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. červen, 2008 8:48    Předmět: Otázka Citovat

Čau lidi, jak tak koukám po inzercích, docela často se objevejí detektory ACE 250 a když ho někdo prodává, lidi mu můžou utrhnout ruce..Fakt nechápu..Nebo jestli je ACE skvělá volba v poměru cena kvalita?.. Názory?? Opravdu rád bych věděl co je na nich lepší než na jiných detíkách.... Dík za reakce ... Venca
Návrat nahoru
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: středa 04. červen, 2008 11:28    Předmět: Citovat

Wendys008, nevalíš nám náhodou klíny do hlavy.
Napřed prodáváš detík, protože nemáš čas viz. aukro ( Prodám detektor kovů Fisher ID Excel, je jako nový, mám ho asi měsíc, kvůli nové práci, ale vůbec nemám čas.)
Potom zase napíšeš že (jo kůži jste mi vyprali pěkně, ale detektoringu se nevzdám) tak teda nevím, jestli nám trošičku nekecáš.
_________________
Hladání zdar Fredy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 04. červen, 2008 19:57    Předmět: Jo Citovat

Jo ale taky jsem rikal ze chci lepsi tak je tech duvodu vic, mluvili jsme tady o OINSTRIKE takze bych si ho koupil az budou taky ty prachy za tenhle,nemam uz fakt na to aby mi tu staly detiky dva. Zkratka jak rikam nekdo si ho koupi a v dohledny dobe sezenu COIN..Ale nemusim se ti tady nijak ospravedlnovat.. Exclamation
Návrat nahoru
historial
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 542
Bydliště: Komotau-Oberdorf

PříspěvekZaslal: neděle 01. březen, 2009 18:30    Předmět: Citovat

Ahoj,chlapi nemáte někdo zkušenosti s otevřením jednotky Excelu,nevidno žádný šroubek,kudy se tam leze Very Happy .
Chtěl jsem natáhnout šikovný slídový kryt a odšrouboval jsem jednotku,že propíchnu jenom dirky na slídě na šroubky,ale ty matky uvnitř nejsou na pevno Rolling Eyes .Tak teď mi to tam uvnitř chrastí a musím to otevřít.
Za případné rady dík Wink .

PS: Jestli se to už někde řešilo,prosím hoďte odkaz,já to nenašel.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 01. březen, 2009 19:10    Předmět: Citovat

Mám pocit, že musíš vyšroubovat konektor na sluchátka a potom ti celej blok vyjede ale jistej si tím teď nejsem. Měl jsem F Edge a toho mi rozebíral Feri, tak mu napiš sz.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
historial
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 542
Bydliště: Komotau-Oberdorf

PříspěvekZaslal: neděle 01. březen, 2009 19:20    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
Mám pocit, že musíš vyšroubovat konektor na sluchátka a potom ti celej blok vyjede ale jistej si tím teď nejsem. Měl jsem F Edge a toho mi rozebíral Feri, tak mu napiš sz.


Jé děkuju ti,kvůli něčemu tak jednoduchému tady otravuju Embarassed ,to je ono + ještě odšroubovat konektor kabelu k cívce a vyjede to.Ale ty matky si tam uvnitř pro jistotu trochu cvaknu tavící pistolí.
Ještě jednou díkes sallyku Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 01. březen, 2009 22:30    Předmět: Citovat

Za to málo si ani nemusel děkovat Wink Spíš se stydím za to, že Fíšu nemám z domu ani měsíc a už jsem zapomněl, že dole jsou konektory dva Embarassed
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher ID Excel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO