Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 560 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nové modely 305, 505, 705
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 7:45    Předmět: Citovat

Prospecting občas používám hlavně v lese, když se chci dostat hloubš. Mám zapnutý Iron mask třeba na 8. Jinak stejně pak přepínám většinou na CT mód, abych zjistil zhruba co mám pod cívkou. Někdy používám prospect obráceně, když se chci ujistit v CT módu u hlubokých signálků na hraně, nebo skákavých signálů, jestli jde o barvu či železo. Taky jsem prospect s Iron mask používal na jedný lokalitě, kde bylo plno železných hřebíků podobné velikosti, takže jako diskriminaci na určitou velikost železa. Jinak o nějakém "zahlcování" a ztrátě signálu c prospectu nelze mluvit Wink .
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 9:22    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
To ALL. Co Vám víc sedí na 705 ? Multiton nebo čtyřton? Chodím od začátku na multi, páč ho používám na E-Tracu, ale na 705 mám z něho pěknej hokej Sad


Jeden čas sem chodil taky na multi.,ale teť mě baví 4 tón! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 9:50    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
mek71 napsal:
To ALL. Co Vám víc sedí na 705 ? Multiton nebo čtyřton? Chodím od začátku na multi, páč ho používám na E-Tracu, ale na 705 mám z něho pěknej hokej Sad


Jeden čas sem chodil taky na multi.,ale teť mě baví 4 tón! Wink


Nazdar kamaráde Very Happy , právě to doma po večer testuju co je lepší, jestli multi nebo čtyřton. Čtyřton je takový jednoznačný, ale uvidím až co v terénu. Když jdeš v C/T nebo Prospektingu, ladíš u každého zvlášť zem ? Už jsem mluvil se Zbyňou, na jaro se ozvem a dovalíme za Váma na tiskovku Very Happy
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 10:48    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
To ALL. Co Vám víc sedí na 705 ? Multiton nebo čtyřton? Chodím od začátku na multi, páč ho používám na E-Tracu, ale na 705 mám z něho pěknej hokej Sad

Vyhovuje mi a chodím ve čtyřtonu,jako asi většina z majitelů.Jak se říká zlatá střední cesta,jen na ní sem tam nějaké zlato kopnout. Rolling Eyes
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 11:28    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
kokerss napsal:
mek71 napsal:
To ALL. Co Vám víc sedí na 705 ? Multiton nebo čtyřton? Chodím od začátku na multi, páč ho používám na E-Tracu, ale na 705 mám z něho pěknej hokej Sad


Jeden čas sem chodil taky na multi.,ale teť mě baví 4 tón! Wink


Nazdar kamaráde Very Happy , právě to doma po večer testuju co je lepší, jestli multi nebo čtyřton. Čtyřton je takový jednoznačný, ale uvidím až co v terénu. Když jdeš v C/T nebo Prospektingu, ladíš u každého zvlášť zem ? Už jsem mluvil se Zbyňou, na jaro se ozvem a dovalíme za Váma na tiskovku Very Happy


Už se moc teším kámo a pozdravuj Zbyňu!!! Very Happy Zem ladím pro jistotu vždy a jak sme se bavily naposled,nejrači manuálně Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 13:28    Předmět: Citovat

že bych se byl zmínil o větším dosahu v Prospectingu? Nebyla to stabilita? Cool

Prospecting používám na již vyhledaných lokalitách, nebo na plácku, kde něco najdu. Myslím, že po dočištění v prospectingu toho po XT705 moc pro ostatní nezbude. Wink Na běžné hledání používám C&T ve dvoutónu - analogový Advantage se na mě podepsal. Laughing

Přepínací tlačítko hledacího režimu neřeším, na Terru je 3 roky záruka a kdyby tlačítko odešlo po záruce, tak Guy je schopen od Minelabu dodat novou fólii a prý není drahá...

Se železem nemám problém, v Prospectingu (IM) se nechá s trochou praxe celkem slušně rozeznat. Co se mi ale libí, je jeho citlivost. Na 7.5kHz 10" DD to je fakt třída a myslím, že si v tomto nezavdá snad ani s Goldmaxem. Osobně jsem to ale neporovnával!


mexican napsal:
Zdravím Tome,zmínil si se o větším dosahu prospektingu na novější terce,využíváš ho často?Z důvodu občasné závady na terách promáčknutí tlačítek(řešil to zde tuším Drtikol),která není častá jako totální umrtvení nebo diskotéka,ale možná má souvislost,raději příliš na pinpointy apod raději moc nemačkám,jenom když opravdu v klasickém režimu nemohu dohledat,dám pinpoint.Brácha chodí s terou a má vysledováno,že v prospektingu sa signál zahlcuje a mizí v případě detekce Fe.Používáte někdo prospekting častěji,proč a v čem Vám vyhovuje,na jaké lokalitě nebo při dohledávce.
P.S.Možná to patří do jiného vlákna,ale na "prospektingu"to nežije a stále je zde řeč o nové sérii strojků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 21:49    Předmět: Citovat

[quote="Tom"]že bych se byl zmínil o větším dosahu v Prospectingu? Nebyla to stabilita? Cool
Myslel jsem hloubkový dosah prospektingu v porovnání s klasickým režimem,ne 70ka versus 705.
Ty detíky jak to tak vypadá kromě jiného designu palubky a pár vychytávek (podsvícení displeje) budou téměř totožné.Aspon takový mám dojem z diskuzí.No a jestli je stabilnější,tak to je bonus i když zvyknout se dá na všechno.Nemám porovnání s lepším strojem,myslím si,že lepších jich moc nebude,takže jsem spokojen.Pořizoval jsem terku na základě testů a porovnání(Kdyně a pod.),chtěl jsem Advantáž,vycházela v porovnání v té době nejlíp,ale váha a především menší viditelnost těch nejtenčích a nejmenších věcí pro tento strojek mně přiklonila k 70ce i když jsem ji v ruce neměl a v akci neviděl.Nebejt reklamace a tenkejch oček na cívce,chtěl bych ji jako manželku na celý život,ale je mi sympatická Francie a Francouzi,takže třeba časem xp.Ale to by se musela terra podělat total,nebo se na trhu objevit něco převratného,nebo alespon o půl třídy lepší.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. leden, 2010 10:27    Předmět: Citovat

Aha, tak to pak ja. Prospecting je hloubkově oproti CaT někde úplně jinde. Stačí si zakopat korunu do 30cm a porovnávat oba režimy a je jasno.

Jinak co se týče těch vylepšení X705, nelze čekát zázraky v podobě zvýšení dosahu o 50%. Laughing Co jsem očividně zaregistroval, když jsem s oběma střídavě chodil, bylo míň prozvuků u 705 a to v obou řežimech a trochu jasnější odezva na hraničící cíle.
To podsvětlení displeje jsem zatím nevyužil, ale jeho čas přijde. Vzpomínám na doby, když jsem na X70 svítil mobilem, abych změnil nastavení. Wink

Hlavní přínos by mělo být odstranění zamrzání displeje, to má být s novým HW/SW údajně pořešeno. Je zajímavé, že to dělalo jen u některých Xterr. Každopádně jich celosvětově málo určitě nebylo...

[quote="mexican"]
Tom napsal:
že bych se byl zmínil o větším dosahu v Prospectingu? Nebyla to stabilita? Cool
Myslel jsem hloubkový dosah prospektingu v porovnání s klasickým režimem,ne 70ka versus 705.
Ty detíky jak to tak vypadá kromě jiného designu palubky a pár vychytávek (podsvícení displeje) budou téměř totožné.Aspon takový mám dojem z diskuzí.No a jestli je stabilnější,tak to je bonus i když zvyknout se dá na všechno.Nemám porovnání s lepším strojem,myslím si,že lepších jich moc nebude,takže jsem spokojen.Pořizoval jsem terku na základě testů a porovnání(Kdyně a pod.),chtěl jsem Advantáž,vycházela v porovnání v té době nejlíp,ale váha a především menší viditelnost těch nejtenčích a nejmenších věcí pro tento strojek mně přiklonila k 70ce i když jsem ji v ruce neměl a v akci neviděl.Nebejt reklamace a tenkejch oček na cívce,chtěl bych ji jako manželku na celý život,ale je mi sympatická Francie a Francouzi,takže třeba časem xp.Ale to by se musela terra podělat total,nebo se na trhu objevit něco převratného,nebo alespon o půl třídy lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. leden, 2010 12:28    Předmět: Citovat

X-Terru 70 mám už dva a půl roku a musím konstatovat zatím žádný problém a naprostá spokojenost. Žádné praskání oček, diskotéky, zamrzání displeje atd. Musím "zaklepat". Takže důvod pro změnu detíku jsem zatím nenašel, dokud bude šlapat, tak budu rád a čím dýl to bude tím lépe. Takže je to určitě kdo jak se trefil při koupi do kusu. Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. leden, 2010 22:27    Předmět: Citovat

Tak ten můj je z Emeriky a huš to ták vypadá,že se mu nechce v Evropě makat.Za louží by asi neměl tolik práce,v Mexiku v době příchodu evropanů začínala doba údajně měděná QuestionA indošský luky a šípy pod zemí moc dlouho nevydržely.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: sobota 16. leden, 2010 10:07    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
To ALL. Co Vám víc sedí na 705 ? Multiton nebo čtyřton? Chodím od začátku na multi, páč ho používám na E-Tracu, ale na 705 mám z něho pěknej hokej Sad

Já osobně chodím na 4 tóny. Těch 99 tonů je pro mě masakr a divím se klukům co v tom chodí. Asi jim to vyhovuje.Mě to budka nebere.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 18. leden, 2010 9:48    Předmět: Citovat

... taky chodím jenom na 4 tónech. Ten multiton je fakt hodně těžkej Rolling Eyes
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pondělí 18. leden, 2010 12:08    Předmět: Citovat

Pokud tě nic nenutí k upgradu, tak není co řešit. Každopádně u té řady bude něco vývojově špatně. Za nějakých vnějších okolností resp. jejich kombinací totiž může na konkrétním náchylnějším ??? hardwaru dojít k nevratnému poškození dat v DSP procesoru (Texas Instrument). To se nejprve projevuje "diskotékou", následně "zamrzáním" a konečně úplnou smrtí detektoru. V nové verzi XT705 už jsou nějaké HW/SW změny, které minimálně tento velký problém řeší. Minelab prý těch reklamací málo tedy neměl.

MarekFox1 napsal:
X-Terru 70 mám už dva a půl roku a musím konstatovat zatím žádný problém a naprostá spokojenost. Žádné praskání oček, diskotéky, zamrzání displeje atd. Musím "zaklepat". Takže důvod pro změnu detíku jsem zatím nenašel, dokud bude šlapat, tak budu rád a čím dýl to bude tím lépe. Takže je to určitě kdo jak se trefil při koupi do kusu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: pondělí 18. leden, 2010 22:23    Předmět: Citovat

Zajímalo by mně,jestli při výměně tohoto procesoru dávaly identickou součástku,nebo již něco novějšího ,vychytanějšího.Já vůbec netuším,když jsem měl detík v opravě v Irsku,co na něm dělali.Bylo to přes Elmaru,zajímal jsem se o to pomocí mailu,nechtěl jsem otravovat telefonicky,ale odpovědi jsem se nedočkal.Trochu mně to mrzí,rád bych věděl,co bylo konkrétně opraveno,vyměněno,přehráno.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: úterý 19. leden, 2010 7:39    Předmět: Citovat

Tom napsal:
Pokud tě nic nenutí k upgradu, tak není co řešit. Každopádně u té řady bude něco vývojově špatně. Za nějakých vnějších okolností resp. jejich kombinací totiž může na konkrétním náchylnějším ??? hardwaru dojít k nevratnému poškození dat v DSP procesoru (Texas Instrument). To se nejprve projevuje "diskotékou", následně "zamrzáním" a konečně úplnou smrtí detektoru. V nové verzi XT705 už jsou nějaké HW/SW změny, které minimálně tento velký problém řeší. Minelab prý těch reklamací málo tedy neměl.


... mě by spíš zajímalo celkové procento reklamací z celkového počtu prodaných detíků celosvětově. Podle toho se pak dá hovořit buď o nepovedeném výrobku a nebo pak o "normálním" procentu reklamací. Ale je to jedno, výsledek pro cílového zákazníka jako hledače je s každou poruchou detíku vždycky mrzutý. Takže doufám, že Terka nějakou dobu ještě pošlape a pak to budu řešit dále. A navíc co jsem měl možnost porovnat a vidět pár detíků v terénu, tak zatím stále hledám jejího případného podobného nástupce. Razz Každopádně je to jenom elektronika a stárne jako každá jiná Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 20. leden, 2010 6:19    Předmět: Citovat

V začátcích měnili celou desku, ale pak už vyměňovali pouze DSP procesor (stejné označení). Wink

mexican napsal:
Zajímalo by mně,jestli při výměně tohoto procesoru dávaly identickou součástku,nebo již něco novějšího ,vychytanějšího.Já vůbec netuším,když jsem měl detík v opravě v Irsku,co na něm dělali.Bylo to přes Elmaru,zajímal jsem se o to pomocí mailu,nechtěl jsem otravovat telefonicky,ale odpovědi jsem se nedočkal.Trochu mně to mrzí,rád bych věděl,co bylo konkrétně opraveno,vyměněno,přehráno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 20. leden, 2010 6:24    Předmět: Citovat

to ti nikdo neřekne, dealeři záměrně "nemluví pravdu". Každopádně to číslo nemůže být malé. Znám jednoho dealera, kterému můžu věřit a ten měl poruchovost téměř 50%. Prostě půlku strojů vracel na opravu. Shocked

MarekFox1 napsal:
Tom napsal:
Pokud tě nic nenutí k upgradu, tak není co řešit. Každopádně u té řady bude něco vývojově špatně. Za nějakých vnějších okolností resp. jejich kombinací totiž může na konkrétním náchylnějším ??? hardwaru dojít k nevratnému poškození dat v DSP procesoru (Texas Instrument). To se nejprve projevuje "diskotékou", následně "zamrzáním" a konečně úplnou smrtí detektoru. V nové verzi XT705 už jsou nějaké HW/SW změny, které minimálně tento velký problém řeší. Minelab prý těch reklamací málo tedy neměl.


... mě by spíš zajímalo celkové procento reklamací z celkového počtu prodaných detíků celosvětově. Podle toho se pak dá hovořit buď o nepovedeném výrobku a nebo pak o "normálním" procentu reklamací. Ale je to jedno, výsledek pro cílového zákazníka jako hledače je s každou poruchou detíku vždycky mrzutý. Takže doufám, že Terka nějakou dobu ještě pošlape a pak to budu řešit dále. A navíc co jsem měl možnost porovnat a vidět pár detíků v terénu, tak zatím stále hledám jejího případného podobného nástupce. Razz Každopádně je to jenom elektronika a stárne jako každá jiná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. leden, 2010 22:15    Předmět: Citovat

Když jsem strojek pořídil z pozaoceánu,tak byly dovezeny dva,můj se total umrtvil,druhej téměř od začátku je chabrus na reprák,takže s ním bratr šlape jen na sluchátka,také občasná závada o které se tady někde psalo,takže z mého pohledu je poruchovost 100%. Laughing Berte to s nadhledem.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 22. leden, 2010 7:02    Předmět: Citovat

... no vidíš, já zas mám úplně jiné zkušenosti. Kupoval jsem detík skoro na stejně s kamarádem a oba šlapou dodnes. Takže s těma vašema jsme už na 50 % poruchovosti Laughing
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 18:46    Předmět: Citovat

Zamýšlím koupi X-Terry 705, proto sleduji ceny tohoto detektoru. Nestačím se divit: slovenský NOX zvedl cenu ze dne na den z 600 € na 730€. Velmi zajímavý postup při tvorbě cen v dnešní době. Příprava na jaro?
_________________
XP GOLD MAXX POWER
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO