Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 649 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

POZOR na podvodníky - Titaniumm system ADONIS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Titanium Adonis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 11:15    Předmět: POZOR na podvodníky - Titaniumm system ADONIS Citovat

Ahoj kolegové,
Protože jsem se stal obětí podvodu ze strany francouzského výrobce Titaniumm system, tak se rád podělím o celou kauzu s Vámi, aby se podobná věc nikomu z Vás už nemusela přihodit. Celé se to začalo tím, že mi byl doručen mail od A. Tartar, ředitel Titanium System, v němž bylo uvedeno, že jejich produkt Adonis je možné koupit v jejich internetovém obchodě. Samozřejmě jsem se zajímal o tento produkt již delší dobu, viděl jsem i prezentaci ve Fr. TV a nebylo možné přehlédnout fotky Adonise na titulních stranách časopisu Le Fouilleur a samozřejmě video, dosahy a zmíněná diskriminace, uvedené na stránkách výrobce mě přesvědčili o tom, že detektor je plně funkční. Proto jsem se rozhodl detector objednat. Po zaplacení částky 1649 EUR, mě byl po týdnu detektor doručen. Takže jsen dobil baterie a hurá do terénu. Byl jsem nadržený jako lev v říji, ale velice rychle mě Adonis vyvedl z tohoto endorfinového opojení a mě začala rychle přepadat skepse a veliké zklamání. Hned po zapnutí mě detektor nemile překvapil tím, že se kousl software a neexistovala sebemenší možnost ho vypnout, takže jediné řešení bylo vytáhnout baterie. Po poté jsme baterie zpět nainstalovali a stroj zapli. Teď vše vypadalo, že bude fungovat jak má, ale chyba lávky. Detektor odmítal detekovat menší kovy a velmi velké kusy železa detekoval do 15 cm. Tak jsme se rozhodli nastavit větší citlivost, ale nic se nestalo, žádná změna, tak jsme se ji rozhodli snížit a opět vůbec nic. Takže jsme vše vrátili do firemního nastavenía znovu jsme chtěli začít hledat, ale co se nestalo detektor se sám od sebe vypnul, tak to už jsme byli s kolegou opravdu na pokraji šílenství, ale řekli jsme si, že to se může přihodit a už se to opakovat nebude, tak jse adonise zapli a začali hledat s tím, že kolega půjde po mě stejnou trasu s VLF detektorem a zkontrolujem si výsledky. Já s adonisem jsem nedetekoval vůbec nic a navíc mě ten šmejd neustále vydával nějaké chrchlavé zvuky což bylo už do nebe volající. Kolega pak prošel stejnou trasu s mým VLFkem a detekoval správně několik kovů, které jsem bez známky registrace s adonisem přešel. Tak jsme vytáhli 1 Kčs a zkusily jednoduchý test, výsledek je tristní. Adonis korunu detekoval do 5 cm a pak už mlčel, jen pořád vydával chrchlavé zvuky a vypisoval čísla na LCD, úplně mimo zakopanou korunu, kde nebyl žádný kov. A navíc se nám několikrát sám od sebe vypnul. Tak jsme chtěli nastavit jiné parametry, ale nešlo to, pořád se na displeji objevoval nápis invalid anešlo cokoliv jiného, kromě nefungující citlivosti nastavit. To už bylo na naše nervy dost a rozhodli jsme se vrátit domů. Já si řekl, že problém může být v nastavení tak jsem se rozhodl opět prostudovat návod, ale tam se nebylo možné vůbec nic dočíst, jen, že vše abstará automatika a nastavování uživatelem se nedoporučuje. Druhý den jsme se rozhodli opět vyrazit do terénu s tím super detektorem všech dob a výsledek: nebylo možné cokoliv nastavit, nedetekoval kovy, neustále chrchlal a vypisoval na LCD čísla, kde nebyl žádný kov a pořád se vypínal. Takže jsem napsal výrobci, že vadný výrobek posílám zpět a chci vrátit peníze, načež mě výrobce poslal mail i s novým programem. Po nahrátí programu do detektoru se všechny chyby opět opakovaly. Takže jsem vše uvedl do původního nastavení tak, jak mi byl detektor doručen, vše zabalil a poslal výrobci i s dopisem o vrácení peněz a uvedením mého účtu. Podle poštovní doručenky si výrobce převzal poštovní balík dne 22.9. Od té doby se výrobce neozývá na maily, které mu prokazatelně došli a nekomunikuje se mnou ani písemně, navíc peníze dodnes nevrátil a podle naprostého nezájmu vrátit ani nehodlá. Včera jsem poslal mail výrobci, že pkud mi peníze nevrátí, budu nucen vše oznámit na polici a jsem nucen podat žalobu. Bohužel zase žádná reakce. Včera jsem se obrátil na Evropské centrum spotřebitele s žádostí o pomoc. Jelikož se nechci smířit s tím, že někdo v EU je schopný tak podvodně získávat peníze od detektorářů, chci využít jakékoliv možnosti aby jsem dosáhl svých práv a vrácení peněz, proto Vám budu vděčný za pomoc a za radu jak můžu dosáhnout nápravy. Předem Všem děkuju a pozor na tyto prodejce. Crying or Very sad
Návrat nahoru
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 12:55    Předmět: Citovat

To je síla!!!!!!
Kamaráde!


Já jim nikdy nevěřil! Žabožroutum vztek
Jsem pod nima nějakou dobu dělal a stačilo mi to!


Bohužel ti moc neporadím ale bude to asi nejspíš chtít právníka! Exclamation
Jsem moc zvědavej jak tvůj příběh dopadne!
Ono to zase není tak málo 1650eur že?
Držím ti palce protože to asi budeš potřebovat Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 13:02    Předmět: Citovat

I tak děkuju, za psychickou podporu. Uvidím co Evropské spotřebitelské centrum. Je to hodně peněz, manželka má tento měsíc porodit naši holčičku, takže ty peníze bych utratil raději za malou.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 13:48    Předmět: Citovat

To je důvod proč nedoporučuji kupovat detektory v zahraničí přes net či jinak si je nechat posílat. Při osobním odběru víte co kupujete a i se zárukou je to jednoduší než u poslaných. Soudit se se zahraničním dodavatelem je šíleně drahá záležitost a nejrůznější organizace na ochranu zákazníků jsou většinou na nic. Naprosto jiná situace je při zakoupení v ČR. Ať už u prodejce nebo na inzerát což jednoznačně preferuji vzhledem k ceně. I kdyby se teoreticky stalo, že koupíte na inzerát vadný kus, což jsem ještě o nikom neslyšel, že by se mu to stalo, tak v občansko právním řízení dostanete peníze zpět poměrně bezproblémů, ale musíte si spolu s prodávaným předmětem nechat poslat prohlášení od původního majitele o stavu předmětu. Podepsané a s rodným číslem či číslem OP. Pak je vše bez problému a vážně bych se toho nebál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sorisso



Registrace: 5.1. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 14:35    Předmět: Citovat

Velmi nepříjemná věc. Moc ti držím palce, aby se vše vyřídilo k tvé spokojenosti. Za poslední rok jsem vyřizoval několik reklamací nábytku, který jsem koupil přes internet a ač to bylo tady v ČR, ne každý byl zrovna ochotný a vstřícný reklamaci uznat a vyřídit, ale vždy to dopadlo dobře i když to trvalo déle ( kromě jednoho prodejce, ten začal spolupracovat, až když jsem ho vyhledal a dostal facana ). je někdy neuvěřitelné, co někteří prodejci zkoušejí. Takže ještě jednou, držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 14:41    Předmět: Citovat

To je právě ono. V ČR to jde, ale běž si došlápnout na nějakého amíka. Trochu z ruky:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 14:54    Předmět: re Citovat

Smutný příběh...Nejsem proti nakupování v zahraničí...Ale vše je o přístupu prodejce..zákazník.. Mám pocit ,že i UCE z DW ho posílal sklamán spátky.Ať ti to dobře dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 15:12    Předmět: Citovat

Ahoj Habros. Nevím jestli Ti to pomůže, nezkoušels volat na 777840878 DetektorGold Aleš Bureš? Měli by Adonis taky začít prodávat, možná by věděl jak na ně... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 16:56    Předmět: Citovat

Držím Ti palce ,je to nepříjemná situace.Leba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 16:57    Předmět: Citovat

Ve Francii nemá prodejce zákonem stanovenu žádnou lhůtu ve které musí vyřídit reklamaci ( jako je u nás 30dní ) - platí tam něco jako přiměřená lhůta povaze věci - což je cca. 4-6 týdnů. Pokud ti výrobce detektor zaslal poštou, měl bys mít nárok i na úhradu nákladů spojených s dopravou. Reklamační lhůtu jsi jim měl stanovit v průvodním dopise. Jinak pokud zboží reklamuješ do 6měsíců od zakoupení, máš právo si sám stanovit jestli chceš opravit zboží, vyměnit zboží nebo vrátit peníze - opět bys to měl uvést v průvoďáku. Já bych se neplašil a počkal co z toho bude - peníze už stejně nemáš. Pokud ti pošlou adonise kterej se bude opět zasekávat atd. vrať jim ho a přesně v dopise uveď co od nich žádáš (peníze nebo výměnu).
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 18:47    Předmět: Citovat

Děkuju všem za ochotu. Samozřejmě budu nadále informovat o tom jak se výrobce postaví k problému a jakým směrem se celá kauza bude ubírat. Ještě jednou díky všem.
Dnes ještě napíšu jeden email výrobci a opět budu požadovat vrácení peněz do 5.9.
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 02. září, 2007 18:56    Předmět: Citovat

Ahoj, udělal jsem ti z toho článek:

http://detektory.hantec.cz/clanky/l-adonis-francouzsky-kulhajici-kanec-112.html

tak prosím v diskuzi pokračujte pod článkem...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Titanium Adonis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO