Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 544 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

kryty whites
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben, 2009 13:50    Předmět: kryty whites Citovat

Od: WHITE´S ČR přidat do kontaktů
Komu: vrn@atlas.cz;
Datum: 27.4.2009 10:21:04

Dobrý den,
společnost White´s Electronics bohužel žádné kryty proti dešti nevyrábí
--
S
pozdravem
Jiří Chládek
------
Skoda ze je nevyrabi ale nasel jsem je tady: http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/whitescontrolboxcovers.htm
nebudete nekdo obednavat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skuhry



Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben, 2009 14:07    Předmět: Re: kryty whites Citovat

kdyz bys objednaval tak bych taky nejakej vzal...
Nedavno tu nekdo nabizel od nejake sicky kryty na m6, tak jsem do toho sel a na alektroniku to sedi docela pekne, displej je na "ostro" ... Laughing
_________________
11 % beran
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 27. duben, 2009 23:38    Předmět: Re: kryty whites Citovat

vrcinak napsal:
Od: WHITE´S ČR přidat do kontaktů
Komu: vrn@atlas.cz;
Datum: 27.4.2009 10:21:04

Dobrý den,
společnost White´s Electronics bohužel žádné kryty proti dešti nevyrábí


Jak jednoduché... Rolling Eyes Mnohem jednodužší a logičtější by ale bylo prostě kryty pro svoje zákazníky zajistit jinde, když už je výrobce nedodává. Mít skladem pár krytů po necelých pěti librách by asi nikoho nezruinovalo. A firem které kryty dodávají je dost, kromě zmiňovaného Regtonu např...
http://www.detectorland.co.uk/shop/index.php?act=viewProd&productId=268

http://www.detector-distribution.co.uk/covers.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 12:44    Předmět: Citovat

Abych uvedl věci na pravou míru. Za prvé mi pán napsal, jestli nemám kryty proti dešti, že se mu nechce psát do regtonu. Už to, že jsem pánovi na mail psaný tímto stylem odpověděl a nehodil ho rovnou do koše je dle mého názoru projev minimálně dobré vůle. Za druhé kryt proti dešti chce zhruba jeden zákazník za 3 roky. A za třetí, když si k ceně krytu v Anglii připočtete 15 - 20 GBP poštovné + 100 Kč zisk + 19% DPH tak jsme někde mezi 800 - 1000 Kč a za takovou cenu bych se je styděl nabízet, když Vám je šikovná švadlena ze stejného materiálu "spíchne" za 2 - 3 stovky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 16:33    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
Abych uvedl věci na pravou míru. Za prvé mi pán napsal, jestli nemám kryty proti dešti, že se mu nechce psát do regtonu. Už to, že jsem pánovi na mail psaný tímto stylem odpověděl a nehodil ho rovnou do koše je dle mého názoru projev minimálně dobré vůle. Za druhé kryt proti dešti chce zhruba jeden zákazník za 3 roky. A za třetí, když si k ceně krytu v Anglii připočtete 15 - 20 GBP poštovné + 100 Kč zisk + 19% DPH tak jsme někde mezi 800 - 1000 Kč a za takovou cenu bych se je styděl nabízet, když Vám je šikovná švadlena ze stejného materiálu "spíchne" za 2 - 3 stovky.


Hm to jo to jo - to bude asi velkej problem - kryty - pro predejce detektoru problem bude asi i ta sikovna svadlena to uz by kryty asi prodejce mel o materialu nemluve budu muset asi do holesovicky trznice k vietnamcum tam snad usijou vsechno nic ve zlem jen me stve ta umatlana ovladacka od hliny a skrinaka s elektronikou to same - a jeji vodotesnost ?! - mel jsem to otevrene a ne jen u DFX zase takovej zazrak vodotesnej to neni sroubovaci kryt ma sice tesneni ale to je cele na ho..o kdyz tam muze natect dvirkama od baterky kdo ma whites at se podiva dokonce i tistak kterej je v prostoru pro aku normalne videt nema ze spodu ani ochrannej nastrik ale to je fuk me jen stve ze se tu takova blbost na detik pomalu za tricet tisic neda normalne koupit a clovek musi improvizovat nosit igelitaky prezervaky a podobne kdyz jsem mel minelaba nebo XP nebyl to problem
cena v uk a naklady na dopravu hm ... asi nekoho odradi a nasadi primeros ale ten kdo ma na whitese ... mozna mu zustal nejakej drobak alespon na ten nejlevnejsi kryt ovladacky ten je fakt dost potrebnej to vy kazdej kdo stim chodi

safra - jeste me napadlo napsat jednomu prodejci na sever

takze zdar zdar jdu schanet material hlavne ten mekcenej pruhlednej aby bylo videt na displei - nemate nekdo typ - jo vlastne uz jsem nekde zahlid ze to jde z nejakeho obalu na draka nebo destnik co prodavaj v lidlu tak ja mazu jo a nesmim zapomenout tasku na koleckach jak ze ji to rikali - rvhp - co kdyz toho nekde budou mit vic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 17:51    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
když si k ceně krytu v Anglii připočtete 15 - 20 GBP poštovné + 100 Kč zisk + 19% DPH tak jsme někde mezi 800 - 1000 Kč a za takovou cenu bych se je styděl nabízet, když Vám je šikovná švadlena ze stejného materiálu "spíchne" za 2 - 3 stovky.


No nevím, ta cena 800 - 1000 Rolling Eyes Zhruba stejně velkej kryt displeje jako na DFX se na LP prodává za 375 Kč i s DPH. Jedná se o kryt na Garretta 2500 GTI...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 18:57    Předmět: Citovat

Já myslím, že pláčete na špatném hrobě. Prvně byste klucí měli napsat do fabriky Whitesů, proč ke svým drahým detíkům nevyrábějí toto, pro někoho základní příslušenství, co jsou to vůbec za firmu atd. a pak se můžete ptát dovozce, proč to nedováží.
Jen jak to vidím já, tak je trošku rozdíl v tom, kdo je prodejce všeho pro hledače a kdo je zastupitelem a dovozcem konkrétní jedné firmy. "Všehochuť" prodejce prodává cokoliv, co s hledáním souvisí napříč značkama, tj. různé značky DK, příslušenství i doplňky jiných výrobců.
Zastoupení nějaké firmy dováží zboží té firmy kterou zastupuje a zásobuje i ony jiné prodejce, kteří prodávají vše možné. Nemá smlouvu se žádnou jinou firmou. Kryty prodávané na Regtonu může nějaká manufaktura vyrábět čistě pro Regton a tento prodejce nemusí jiným kontakt na svého dodavatele, kvůli jedinečnosti nabídky ani sdělit.
Aby prodejce mohl zaručit normální cenu, nemůže přeci nakupovat u jiného prodejce, který už na zboží má svou marži, ale musel by nakupovat od výrobce, který je v tomto případě neznámý.
Mě tedy vyjádření whites.cz nepřijde nijak postavené na hlavu a je naprosto jasně podané.
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne úterý 05. květen, 2009 8:56, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 19:47    Předmět: Citovat

Já teda nevím,ale řekl bych,že žádný prodejce nekupuje kryty po jednom kuse s UK! Laughing Podle mě se to dá obědnat i s detektory a potom je poštovné jednotné,nebo nééé??? Wink
I kdyby si na tom prodejce přirazil 350kč tak ve finále je to pořád to pětikilo!!! Laughing
A kde je těch 800-1000kč??? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 20:57    Předmět: Citovat

hehe, a můžeš mi říct, proč by zastoupení Whites ČR kupoval detektory na Regtonu a ne přímo od Whitesu? Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 21:28    Předmět: Citovat

ach jo tak ještě jednou.
Společnost White´s Electronics kryty proti dešti nevyrábí! Dovážím pouze detektory a příslušenství White´s Electronics. Nedovážím žádné kryty proti dešti, lopatky, cívky jiných výrobců, podstavce pro detektory, USB mikroskopy, čističky nálezů, knihy o hledání ani nic jiného, vyjma sortimentu White´s. V tom případě jsem schopný dovést přepínač,konektor nebo součástku na detektor i 20 let starý za pár korun, protože to přijde v zásilce s detektory. Kryty na Regtonu nejsou originální příslušenství. Na Regtonu nic neobjednávám, takže poštovné by bylo jenom za kryty. Když se mě na něj ptal člověk naposledy před 3 lety, kolik bych jich asi tak měl objednat, aby se poštovné (oněch cca 20 liber) rozpočítalo? Wink
K vrcinakovo kritice zpracování DFX se nebudu vyjadřovat Rolling Eyes
A chtěl bych poprosit jestli je pro příště možné plnit fórum o detektorech jako jsou DFX/XLT nečím užitečnějším než plkáním o tom jak Vám nechci prodat nepotřebný kryt, který společnost, kterou zastupuji ani nevyrábí. Děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 21:31    Předmět: Citovat

Shocked a koukám, že grimmi mě předběhl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 30. duben, 2009 22:49    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:

A chtěl bych poprosit jestli je pro příště možné plnit fórum o detektorech jako jsou DFX/XLT nečím užitečnějším než plkáním o tom jak Vám nechci prodat nepotřebný kryt, který společnost, kterou zastupuji ani nevyrábí. Děkuju


To je fakt, nač zbytečně plkat. Kdo chce Whites i s kryty, může si ho přece koupit u jiného dealera Cool Apropo, jsem zvědavej jestli ani na novou Spectru nebude Ken dodávat nějakej nepotřebnej ochranej obal. Toho barevnýho displeje by byla škoda... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pátek 01. květen, 2009 10:27    Předmět: Re: kryty whites Citovat

vrcinak napsal:
Od: WHITE´S ČR přidat do kontaktů
Komu: vrn@atlas.cz;
Datum: 27.4.2009 10:21:04

Dobrý den,
společnost White´s Electronics bohužel žádné kryty proti dešti nevyrábí
--
S
pozdravem
Jiří Chládek
------
Skoda ze je nevyrabi ale nasel jsem je tady: http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/whitescontrolboxcovers.htm
nebudete nekdo obednavat ?


Muj prvni prispevek mel ucel pouze informativni !!! jelikoz jsem stoprocentne pochopil ze Whites zadne kryty nevyrabi a zadne se zde neprodavaj a ja je nasel jinde neorigo!!! proto jsem se pozeptal zda je nekdo nebude obednavat jelikoz to sam v zahranici neumim
to ze jsem se prvne obratil primo na kovare cz je snad normalni na tom snad neni nic spatneho
------------------------------------------------------------------------------------
mozna ze se nekterym patolizalum zda muj dotaz a nasledne info moralne nevhodne ale stim se budou muset nejak vyrovnat jelikoz nechci mit zmatlanej detektor od hliny a tak nejak uz je rok 2009
------------------------------------------------------------------------------------
to ze to neni origo kryt od Whites me nevadi hlavne ze to splni ucel a slusne to vypada a ne jako nejakej bastl lepenej doma - jak rikam hodil by se hlavne na tu ovladacku
dale - to ze do hlavni elektroniky muze vniknout voda kolem pantu dvirek od baterky je snad kazdemu kdo vlastni whites a ma dobre oci jasne zde opravdu neni k cemu se vyjadrovat a rozebirat to !!! rozhodne nejsem slepej a med kolem ust si mazat nenecham v elektrice se stouram uz 32 let i se tim zivim - tedy rikam zase by se hodil kryt -
dovolil jsem se tedy pozeptat jinde v cechach zda by to slo nejak s tema krytama vyresit - dam vedet ale zrejme nebudu muset pokud budu urcite se obevi v nabidce na strankach prodejce a verim tomu ze zajemcu bude vic nez jeden za tri roky
miru zdar vrcinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 16. květen, 2009 18:42    Předmět: Citovat

http://www.metaldetectorshop.co.uk/Whites/whitescontrolboxcovers.htm
Poštovné zdražilo.teď je do Česka za 31GBP,2x tolik jak ty kryty, ale muže Ti to někdo při přibrat když tam bude kupovat detik třeba White's Spectra V3 bude tam asi za 40 tis.kč, Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franta1969



Registrace: 8.1. 2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: sobota 13. červen, 2009 22:22    Předmět: Citovat

no a co kdyby jsme se domluvili všicí a učinili objednávku jednu s více krytama a na poštu se složili
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: úterý 16. červen, 2009 0:08    Předmět: Citovat

http://cgi.ebay.com/HAND-MADE-ONE-OF-A-KIND-DETECTOR-BODY-COVER-FREE-SHIP_W0QQitemZ200341707521QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item2ea54bdb01&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=|301%3A1|293%3A1|294%3A30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franta1969



Registrace: 8.1. 2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: úterý 16. červen, 2009 10:44    Předmět: Citovat

hezký,jen jak na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: úterý 16. červen, 2009 10:56    Předmět: Citovat

ak je to reakcia na to "moje" tak to tak hezký nie je, je to len na "unit" nie na displej a free poštovné je len v USA. Ale je to taká ukážka, že je viac možností. Osobne mám radšej zlaté českoslovenké ručičky, takú prkotinu podľa mňa netreba kupovať.

A pokiaľ ide o nákupy na ebay je to zadarmo, registrácia trvá pár minút, overenie platobnej karty trvá tak do troch dní a potom už nie je problém - ak teda človek aj trochu myslí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: sobota 20. červen, 2009 15:00    Předmět: Citovat

Práve mi písal predajca či ich beriem 5, že mi dá poštovné zdarma... našli by sa tu záujemcovia? Zarobiť na vás nehodlám, som blbec zo starej školy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franta1969



Registrace: 8.1. 2008
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: sobota 20. červen, 2009 21:01    Předmět: Citovat

ahoj,klidně si vezmu,jen sem dej foto jak to vypadá.Viděl jsem jedny a to byla síla,to raději igelitku.Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO