Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 542 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nastavení Expl. SE aneb jak chodíte
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 10. květen, 2009 18:40    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
kokerss napsal:
1350 napsal:
mno myslím že budu hrát nadále mrtvého brouka jak ostatní


Třeba už nikdo SEčko nemá! Laughing


Ale víš že má Wink
Tak já chodím po lese senz.na 27-29,treš podle nálady,g na 8,ferous,fast,normal a v allmetalu bez sluchátek Cool
Políčka 22-26 senz.podle bordelu,g na 6,ferous,fast,normal a v allmetalu abych slyšel případné jemné mršky vedle železa.Myslím,že se z SEčka dělá zbytečně velkej bubák a lituju,že jsem si ho nepořídil dřív.Zatím žádnej z detíků co jsem měl nedosáhl tak hluboko,pouze pulzák,ale ten neměl diskriminaci Wink Ještě k těm políčkum:Přendavám raději sondy na malou 20cm-detektor je mnohem stabilnější a má lepší separaci.(Dosahově je také dobrá na senz 25 mě na mém polygonu veme 1kč komanče ve 30cm.)


Habáne,zas to SE tolik nechval,protože jak si ho začnou lidi pořizovat,tak na nás zbyde ho.............lá zem bez koleček!!! Laughing Laughing Laughing
Já chodím ve vlastním nastavení těsně nad železem a nazpět se vracím do starých lokalit,kde opět zbírám překrásný nálezy! Wink
Pravdou je to,že na pole a louky nosím velkej rýč,člověk se tak nadře míň!!! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 10. květen, 2009 19:42    Předmět: Citovat

Když to tak vezmu kolem a kolem (tak je to dokola, já vím Wink ), tak používám ouplně stejné nastavení, jako Habán Wink Tzn.: AM, sens 25-28, Ferrous, G-6. I na to zabordelené pole mám, také jako Habán, v autě malou cívku na spodní tyči Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 10. květen, 2009 21:45    Předmět: Citovat

Ještě pro šťouraly: TH.TONE 5,Variability 8,limits 7,recovery bez zapnutí nebo fast, Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: pondělí 11. květen, 2009 9:46    Předmět: Citovat

[quote="Habáni"]Ještě pro šťouraly:

Šťourat se musí, jinak by tady nebyl žádný užitečný příspěvek,
dále jsem zapoměl napsat, že chodím zásadně se sluchátkama, bez nich nic neslyším.
Tady píšete, že kopete hluboko, to dělám asi někde chybu, detektor mám vyšponovaný na max., asi ten max nebude ono. Dosahy jsem nezkoušel, ale mince chytám tak do 20 cm a SE jsem kupoval nový ne z druhé ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 11. květen, 2009 10:15    Předmět: Citovat

[quote="1350"]
Habáni napsal:
Ještě pro šťouraly:

Šťourat se musí, jinak by tady nebyl žádný užitečný příspěvek,
dále jsem zapoměl napsat, že chodím zásadně se sluchátkama, bez nich nic neslyším.
Tady píšete, že kopete hluboko, to dělám asi někde chybu, detektor mám vyšponovaný na max., asi ten max nebude ono. Dosahy jsem nezkoušel, ale mince chytám tak do 20 cm a SE jsem kupoval nový ne z druhé ruky.

No naplno to není ono SEčko je jeden z těch detektorů co při plném vyšťavení není zrovna stabilní.Já si s detíkama dost hraju Wink a mám svůj polygon kde mám zakopanejch asi 15 cílů.Na kačku ve 30 sáhnu i s senz 22 se základní cívkou 10" g na 7.Hlásí jí hodně k železu,ale to je v pořádku-vždyť železná je Cool Mám zakopnutou i měděnou velikostí a váhou stejnou starou ruskou minci ve 30cm a hlásí jí čistě do barvy.Koukni se na to jestli nemáš něco zaškrtlé v odmítnutých věcech a jestli nejsi v automatickém nastavení senz.V automatu se pere i s kačkou v 25cm Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: pondělí 11. květen, 2009 10:29    Předmět: Citovat

[quote="Habáni"][quote="1350"]
Habáni napsal:

Koukni se na to jestli nemáš něco zaškrtlé v odmítnutých věcech a jestli nejsi v automatickém nastavení senz.V automatu se pere i s kačkou v 25cm Wink


automat nepoužívám, g 8 a levý horní rožek(železo) vyškrknuto, musím odzkoušet ještě ubrání sens. a uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 11. květen, 2009 18:13    Předmět: Citovat

Co se týká té hloubky tak mám možná ještě někde natočené video z reálného hledání jak jsem pípnul malou rolničku ve 36cm navíc pod kamenem.Když ho vyhrabu tak ho dám na stream a na lovce.Když bude zítra obstojně a pújdeme hledat,tak natočím nějakej reál Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: úterý 12. květen, 2009 13:09    Předmět: Citovat

[quote="1350"]
Habáni napsal:
Ještě pro šťouraly:

Šťourat se musí, jinak by tady nebyl žádný užitečný příspěvek,
dále jsem zapoměl napsat, že chodím zásadně se sluchátkama, bez nich nic neslyším.
Tady píšete, že kopete hluboko, to dělám asi někde chybu, detektor mám vyšponovaný na max., asi ten max nebude ono. Dosahy jsem nezkoušel, ale mince chytám tak do 20 cm a SE jsem kupoval nový ne z druhé ruky.


tady je potřeba zohlednit dva faktory:
1) každý má trochu jiné představy, co to je 20 cm Very Happy
2) je něco jiného hledat korunu ve 30 cm, pokud víš, že je tam zakopaná. Mám pocit, že takhle hluboko uloženou minci jsem ještě nekopnul, a to ani na polích s hlubokou ornicí, kde jsou nálezy rovnoměrně rozloženy ve vrstvě silné 35 cm. Avšak pokud zkouším detík na polygonu, tak socka se jasně hlásí i na 8palcovou cívku.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 13. květen, 2009 7:48    Předmět: Citovat

tady je potřeba zohlednit dva faktory:
1) každý má trochu jiné představy, co to je 20 cm Very Happy
2) je něco jiného hledat korunu ve 30 cm, pokud víš, že je tam zakopaná. Mám pocit, že takhle hluboko uloženou minci jsem ještě nekopnul, a to ani na polích s hlubokou ornicí, kde jsou nálezy rovnoměrně rozloženy ve vrstvě silné 35 cm. Avšak pokud zkouším detík na polygonu, tak socka se jasně hlásí i na 8palcovou cívku.[/quote]

1)Hlavně ženský Laughing Laughing
2)Na polygonu je pravda,že Minelaby s FSB jak už jednou o nález zavaděj,tak ho už viděj pořád Cool Jinak mám teď pár víkendů naběhanejch po lese(víš jakej jsem šťoural) a párkrát jsem si sáhnul docela hluboko,párkrát jsem to i měřil a pro kačku z roku 1922 jsem si hrábnul do těch 30cm(Vím samozřejmě že je větší než komanč)pro 5 hal. hliníkáč-(ten větší) do 23cm 6kr. Ag 1849 do 17 cm knoflík kropenáč z uniformy 25cm plechovka od májky 41cm Rolling Eyes
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: středa 13. květen, 2009 13:34    Předmět: Citovat

Na lesnej luke pri chodniku zlepeny 2x1krajcar (ten najmensi cca 1868) v hlbke nad 30cm.Samozrejme ze to bol hranicny signal.Tak ma napadlo ako hlboko musia byt starsie mincicky.Komanc a nabojnice do 20cm.Je mozne ze by sa to prepadavalo tak hlboko na neoranej luke?(A ze vraj mince do 20cm)
_________________
= XLT / EXll =
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: středa 13. květen, 2009 13:53    Předmět: Citovat

derick napsal:
Na lesnej luke pri chodniku zlepeny 2x1krajcar (ten najmensi cca 1868) v hlbke nad 30cm.Samozrejme ze to bol hranicny signal.Tak ma napadlo ako hlboko musia byt starsie mincicky.Komanc a nabojnice do 20cm.Je mozne ze by sa to prepadavalo tak hlboko na neoranej luke?(A ze vraj mince do 20cm)


většina nynějších luk jsou dřívější políčka.
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. květen, 2009 7:30    Předmět: Citovat

Tak včera 30 koleček Laughing Senz 26 na louce-nejhlubší měřená 32 cm 3-krejcar 1800,30 cm 4 krejcar 1861, 27 cm 2kč komouš Cool Cívka základní 10"
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: úterý 19. květen, 2009 12:15    Předmět: Citovat

Tak jsem to zkoušel to nižší nastavení senz., ale nebyl jsem na příznivém místě, nic jsem nenašel. Jo a chci se zeptat, když jdem na hroty z kuší, tak mám problém, hroty jsou přímo v levém horním rohu displeje a drží to tam jak přibité a ozývají se mi i malé hřebíky. Dá se to nějak nastavit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 1:12    Předmět: Citovat

Ahoj kluci - nikde jsem nenašel,jestli má někdo zkušennost s Detech SEF cívkama ??? Přesedlal na tuto cívku někdo z vás z klasiky ??? Jde opravdu o nějaký rozdíl a nebo je to zas nějaký blaf !!! ???? Nerad bych vyhodil peníze jen tak pro nic za nic! Wink

Jinak nastavení svého SE používám takové, že nastaveno nemám nic - tedy chodím na všechny kovy - citlivost 27 - bez treše a jakéhokoliv nastavení - v módu ferrous ! Většinou jen zapnu a du pokud mám nějaké ruchy, tak přeladím ,ale nic nenastavuji - takto mám asi za celou dobu nej výsledky,ale je to o poslechu - pokud je barva hodně hluboko a nebo drobná a je na hranici dosahu, hlásí se jako železo a to v Am lehce přejdeš - docela často kopnu i kuté hřebíky ,ale za to se nestydím - občas místo nich vypadnou docela jiné věci Wink - takto se dá chodit,ale jen pomalu, pokud je někdo zvyklý při hledání běhat, tak hromadu věcí přejde ! Tuto skutečnost ale asi každý z Exploreristů dobře zná ! Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matej



Registrace: 1.9. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 10:37    Předmět: Detech Citovat

Mrkni na http://www.detektory.cz/test-detech-f75.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 10:56    Předmět: Re: Detech Citovat

matej napsal:
Mrkni na http://www.detektory.cz/test-detech-f75.


Ahoj Od Pavla jsem už nějaké komentáře četl ,ale zajímá mne přímá zkušennost s SE - jestli je opravdu stabilnější,či ne - mně sice nějaké ty prozvuky nevadí - protože pokud chodím na ploše, tak si s každým tónem pohraju,ale jde mi o info od majitele detech cívky, jestli zaznamenal nějaké rozdíly - dík za odkaz !

A co Krokóš ???? Ten myslím detech používá - ale nevím jak dlouho chodil s klasikou ?????? Question
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 10:57    Předmět: Citovat

matej..Stránka nenalezena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 11:13    Předmět: Citovat

cortes napsal:
matej..Stránka nenalezena Wink


smaž na konci tečku
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 11:26    Předmět: Citovat

Aha Wink Sem si nevšiml.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: středa 04. listopad, 2009 11:39    Předmět: Citovat

[quote="rival"]Ahoj kluci - nikde jsem nenašel,jestli má někdo zkušennost s Detech SEF cívkama ??? Přesedlal na tuto cívku někdo z vás z klasiky ??? Jde opravdu o nějaký rozdíl a nebo je to zas nějaký blaf !!! ???? Nerad bych vyhodil peníze jen tak pro nic za nic! Wink

Zdar Rivale, jestli chceš, můžu ti půjčit na zkoušky SEF cívky 38x30 nebo 25x30. Velká je těžká, dobrá na rovný terén. Jde houběji a neztráci moc citlivost na malé věci. Tu menší používám místo základní. Bere menší šmuky hlouběji. Prozvuky jsou tam kde hledávám já vyšší nebo stejné. Mám ještě 15x20 ,ale tu nedám z ruky Very Happy Ta je zatím nejlepší.
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO