Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 530 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s tímto detektorem?
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2007 13:25    Předmět: Zkušenosti s tímto detektorem? Citovat

Zdravím všechny, mohl by někdo napsal své zkušenosti s detektorem Minelab Quattro? Uvažuji o jeho zakoupení a přivítal bych vaše poznatky z praxe. Díky Pilbek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2007 18:07    Předmět: Citovat

napis mi na mail poslu ti k tomu neco
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: úterý 27. březen, 2007 18:39    Předmět: Citovat

vrcinak napsal:
napis mi na mail poslu ti k tomu neco


Vrcinak nedělej s tím tajnosti. Já a určitě i ostatní si rádi rozšíříme znalosti i o jiných detektorech. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. březen, 2007 17:12    Předmět: Citovat

Ahoj Pilbek, už jsi se rozhodl pro Quattro, nebo jsi to vzdal? V pondělí chci jet na celý den do Příbrami a mezi šotolí vybírat šutry, tak pak Ti řeknu, jak detík fachal. Jinak přeloženo do češtiny, jdu na odval plnej zátek a v tom schválně naházeným bordelu chci najít ryzí stříbro. Tak uvidíme, jak si Minelab poradí tam, kde ostatní selhávají. Čus.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 30. březen, 2007 12:27    Předmět: Citovat

Ahoj Feri , už jsem víceméně rozhodnutej. Teď řeším financování Laughing Zvažuji nákup v Polsku nebo ebay ... Ty máš dokoupenou i 8" cívku? Jestli jo,tak jakou s ní máš zkušenost? - porovnání s tou základní? Silné nervy při sběru zátek,hodně štěstí a pořádnej kus stříbra přeje Pilbek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 30. březen, 2007 13:16    Předmět: Citovat

Dík, budu se snažit. Ohledně Quattra, zkus se zeptat zde na webu Gabtiela.7, jestli Ti poradí. Já dokončil úpravu napájení detektoru, je úplně jiná, než ten článek na hlavní stránce, ale je to univerzál, tak se těším. Zatím.... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 30. březen, 2007 22:48    Předmět: Quatro MP Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen, 2007 9:17    Předmět: quatro Citovat

zdar
svata pravda co pise Gabriel ja to tu neumim tak napsat tak se omlouvam
jen doplnim mam origo malou civku 8" minelab dosahove jde min nez zakladni ale zato budete prekvapeni co se da najit o co jste prisli pri hledani stou velkou je ale dost draha 6tis. kolega ma od fi Detech civku elipsa DD
asi za 3500k a je mozna lepsi nevim chtelo by to porovnat ja mohu srovnat jen s XP GEMAX civka 22cm - naboje do stg44 mi quatro s civkou 8" pisklo i jako barvu XP jen zelezo pozor XP neni spatna masinka je to pouze o civce
osobne nebejt vysazenej na displei jdu do golda
dale jeste pro ty co maj quattro nebojte se dobijecich aku. nekde se pise ze se maj davat pouze cl. 1.5V - neni to pravda vyrobce dodava ke quatru akublok stejnej jako k ostatnim to je 9.6V quatro je ocesane a nema tedy ani moznost prepnout na mereni dobijecich aku 1.2V nechali tam jen funkci mereni pro clanky 1.5V
takze pokud vam po chvilce spadne mereni aku o jeden dilek nic se nedeje jede se dal az do uplneho zdechnuti ja mam na quattru udelanej konektor pro ext.napajeni pouzivam olovene gel aku 12V/1.2Ah taham to jako nahradni zdroj pridelam to gumickama na tu spodni operku pod loktem zapichnu konektor a jede se
samo ze zasobnik s baterkama vyndam ze vahove se to da zvladnout
dale uz se rozepisovat nebudu nekomu jsem posilal nejake obrazky mereni minelabu s tech.FBS na spektraku , problem zlate retizky, reklama na 28 frekvenci, sirka prijmace a nasledne vyhodnoceni a td.
tak me pripadne doplnte
jinak jak pise Gabriel zdar vrcinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen, 2007 9:52    Předmět: Citovat

Ahoj Gabrieli, ten dosah do hloubky je fakt bomba. Takže více kopu. Až mě uvidíš, tak mě nepoznáš, jak jsem po této fyzické práci zhubnul. Prý koníček.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 31. březen, 2007 9:59    Předmět: Re: quatro Citovat

[quote="vrcinak"] nekomu jsem posilal nejake obrazky mereni minelabu s tech.FBS na spektraku [/quote

Ahoj Vrcinak, obrázky jsi posílal mě, ještě jednou dík. Pokud je chceš hodit na web, domluv se s adminem, aby mohl fotky upravit. Já teď dodělal ten článek o napájení.
Já mám přídavný zdroj dělaný jinak, než Ty, pokud chceš, pošlu fotku. S detíkem se lépe pracuje, je trochu jiné vyvážení, které zrovna mě vyhovuje. Měj se. Laughing
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben, 2007 23:12    Předmět: mala cívka Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 10. duben, 2007 17:28    Předmět: Citovat

Lokality procházím s původní cívkou. Mám nastavenu celkem vysokou citlivost (17), takže zkorodované železo se mě ozývá slabým vysokým pípnutím. Je to sice pakárna, ozývá se každou chvilku, ale vyplácí se mě to. Pak přejedu místo nálezu v režimi pint-point. Pokud na středu cívky předmět po přepnutí do hledacího programu stále pípne (a nevydává kloktavé pazvuky), je to barva, pokud ne, přepnu na All, kde většinou identifikuji železo. Někdy však ne. A pak je to většinou super nález.
Samozřejmě, jde detektor na železe zatlumit, ale ztratí se citlivost. Záleží na každém, jak mu to vyhovuje.
Já, jak už jsem psal, jsem s mašinkou strašně spokojen. Chce to sice ze začátku zkoušet a poslouchat, ale když si člověk zvykne, tak prostě jinej detektor nechci. Zdravím všechny quattristy. Doufám, že máte alespoň podobnou zkušenost a názor, jako já.
Hezké nálezy. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: středa 11. duben, 2007 8:19    Předmět: Re Citovat

Ještě by mne zajímalo,jestli jste někdo testoval dosah tohoto detektoru na minci. ( 1Kč, Krejcar 1800 ....). Vím,že se dosah mění s podmínkami v terénu , ale jen pro představu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 11. duben, 2007 20:04    Předmět: Citovat

Ahoj Pilbek, zítra zkusím soc. korunu v poli. Uvidíme. Doufám, že se nestrhnu, až budu kopat díru až do Austrálie.... Laughing Laughing
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben, 2007 18:31    Předmět: Re: Re Citovat

Pilbek napsal:
Ještě by mne zajímalo,jestli jste někdo testoval dosah tohoto detektoru na minci. ( 1Kč, Krejcar 1800 ....). Vím,že se dosah mění s podmínkami v terénu , ale jen pro představu.



zdar
komance jsem take testoval mam ho na zahrade zakopanej uz asi rok v 28cm diru jsem delal trubkou aby jsem co nejmin porusil okoli
testoval jsem na tom vice detektoru - rekl by jsem ze je to pomalu na hranici dosahu
moje quattro ji bere tak tak ale bere ji s urcenim kovu v almetalu
nejlepe ji delal XP Goldmaxx civka 22cm


Naposledy upravil vrcinak dne pátek 13. duben, 2007 22:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben, 2007 18:54    Předmět: Citovat

Ta koruna je tak na hraně. Záleží samozřejmě na půdě a jeím složení, vlhkosti, jak je tam mince dlouho a jak je uložena. Ale detíky jsou na tom zhruba stejně. Důležité je, aby bylo možno rozeznat barvu kovu v All metalu.
Dnes jsem v lese, v hájku, kde pramení říčka a jsou povalené balvany u pramene kopal. Signál, jako blázen, pod cívkou díra 40 cm, původní podklad a stále nic. Prostě jsem to vzdal. Po celodenním hledání už nezbyla ani kapka síly.
Až na podzim, kdy budou opět volná pole tam zase zajdu. Někdy je ta citlivost a dosah prostě neakceptovatelná. Díru, která byla nakonec hluboká půl metru jsem zasypal a odvlekl se dalších 5 km k autu a frčel zdrchán k domovu. Nálezy sice nic moc, ale bylo krásně! Přímo nádherně, okolo krásná krajina, jaro a radost ze života. A o tom to je. Čus.[/b]
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 20. duben, 2007 12:53    Předmět: Rychlost hledání Citovat

Je pravda,že se musí s tímto detektorem pohybovat při hledání pomaleji ,než s ostatními detektory,kvůli pomalejšímu vyhodnocování signálu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 20. duben, 2007 18:40    Předmět: Re: Rychlost hledání Citovat

Pilbek napsal:
Je pravda,že se musí s tímto detektorem pohybovat při hledání pomaleji ,než s ostatními detektory,kvůli pomalejšímu vyhodnocování signálu?


Je to podobné jako u EXII nebo SE - když hledáš v all metalu, je velmi rychlý a perfektně zvukově i číselně ohlašuje co je pod cívkou. Jak zapneš diskriminaci (pracuješ třeba v módu coins), obereš se o hloubku a detík se v blízkosti železa zahltí a nehlásí například 10 krejcar FJI vedle hřebíku. All metal je ale potřeba týdny poslouchat, než se to naučíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
JuraZbiura
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 22. duben, 2007 0:23    Předmět: Citovat

Zdar
Na jaké hodnotě většinou necháváte fičet treshold v allmetalu a jak lze dobře a bezpečně poznat zajímavější zkorodované železo od železného bordelu?
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. duben, 2007 21:53    Předmět: test Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO