Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 561 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s tímto detektorem?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 21:51    Předmět: Re: MP Citovat

gabriel.7 napsal:
Pajik zavidět neni co protože na jednom vebu u mostu majitel ACE uvaděl že našel minci buď v 35 nebo 38cm ale jednalo se o půdu hlinitopisčitou.Tak to je dosah.MP je chudší bratr SE ale zase nad T 70 ma hodně navrch.Ta tvoje T 70 ma zase jine přednosti a pokud vim tak dosah T 70 na minci byl kolem 31 cm ale to teď nevim přesně, takže MP se klidně na hraniční signal muže pohybovat kolem 38 cm.Tam totiž záleží na typu půdy a někde jsi rad že se dostaneš s max. citlivosti do 25cm.Na jilovite půdě jsem s T 70 se dostal na mince do 18cm a MP na tom samem mistě 24až 25 cm podle polní lopatky na ktere mam miru,ostatně kopat z takove hloubky je pořádna dřina.A TO DOHLEDAVAM RUČNÍM DETEKTOREM TAKŽE VYPADNUTI MINCE Z BOKU NEHROZÍ.
Ahoj Gabriel.7


Ahoj Gabrieli, super fórum. Každopádně, kdo nevěří, ať tam běží. Very Happy
Pokud kolem sebe postavím 10 Quatter a 10 hledačů, kteří budou mít stejné podmínky na hledání, tak bude 10 různých výsledků Exclamation Exclamation Exclamation
Pokud uvedu, že na mince běžné velikosti je dosah u tohoto stroje v rozmezí od 27 - 32 cm, tak myslím, že nepřeháním. Někdo půjde hloub, někdo zase zůstane hodně vysoko. Prostě, tento detík se chová k majiteli různě. A výsledek ovlivňujě hafo faktorů a ne jen citlivost a stav předmětu v zemi a jeho hloubka. Shocked
Já jsem naprosto spokojen Exclamation A zážitek z hledání je fantastický.
Zdravím Tě tam k Vám. Měj se. Franta
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mambo.61



Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 18:09    Předmět: Citovat

Pánové, zdravím všechny.Mám prosbu .Pohybujete se někdo na trase Praha , Mladá Boleslav,Liberec,Turnov,Jičín nebo žijete v tomto okolí ? Chtěl bych porovnat své Quattro s jiným Quattrem.Nějak se mi to moje chvílemi nezdá,tak se chci ujistit kde je chyba,jestli v rukách a uších , což je pravděpodobné nebo v detiku.Jen pro upřesnění ,dnes jsem musel stáhnout citlivost až na 10 aby přestal hrát jak varhany,ale stejné pole jsem procházel jindy na 18 a v pohodě. Nebo že by byla na vině vlhkost a zima?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 18:41    Předmět: Citovat

mambo.61 napsal:
Pánové, zdravím všechny.Mám prosbu .Pohybujete se někdo na trase Praha , Mladá Boleslav,Liberec,Turnov,Jičín nebo žijete v tomto okolí ? Chtěl bych porovnat své Quattro s jiným Quattrem.Nějak se mi to moje chvílemi nezdá,tak se chci ujistit kde je chyba,jestli v rukách a uších , což je pravděpodobné nebo v detiku.Jen pro upřesnění ,dnes jsem musel stáhnout citlivost až na 10 aby přestal hrát jak varhany,ale stejné pole jsem procházel jindy na 18 a v pohodě. Nebo že by byla na vině vlhkost a zima?


V jakém stavu bylo pole - hluboká orba, anebo zarovnané? A byl sníh? Bláto?
Mě včera také Quattro trošičku lhalo, to když na cívce zůstal sníh anebo něco bylo v blátě. Hrálo při 17 i na vzduchu. Přeci jen, voda je vodič a pole je hnojené, tak se občas může chovat, jako pláž. Dusičnaté soli, draslík.... a pak se není čemu divit.
Máš-li cestu kolem (můžeš jet Kladno, Mělník, MB), tak se zastav, můžem to prubnout, ale myslím si, že je to v normálu a že se tak bude chovat celá řada detíků, ne jen Quattro.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 19:07    Předmět: Citovat

Feri napsal:
mambo.61 napsal:
Pánové, zdravím všechny.Mám prosbu .Pohybujete se někdo na trase Praha , Mladá Boleslav,Liberec,Turnov,Jičín nebo žijete v tomto okolí ? Chtěl bych porovnat své Quattro s jiným Quattrem.Nějak se mi to moje chvílemi nezdá,tak se chci ujistit kde je chyba,jestli v rukách a uších , což je pravděpodobné nebo v detiku.Jen pro upřesnění ,dnes jsem musel stáhnout citlivost až na 10 aby přestal hrát jak varhany,ale stejné pole jsem procházel jindy na 18 a v pohodě. Nebo že by byla na vině vlhkost a zima?


V jakém stavu bylo pole - hluboká orba, anebo zarovnané? A byl sníh? Bláto?
Mě včera také Quattro trošičku lhalo, to když na cívce zůstal sníh anebo něco bylo v blátě. Hrálo při 17 i na vzduchu. Přeci jen, voda je vodič a pole je hnojené, tak se občas může chovat, jako pláž. Dusičnaté soli, draslík.... a pak se není čemu divit.
Máš-li cestu kolem (můžeš jet Kladno, Mělník, MB), tak se zastav, můžem to prubnout, ale myslím si, že je to v normálu a že se tak bude chovat celá řada detíků, ne jen Quattro.



Vcera i dnes jsem chodil na snehu a taky me detektor stebetal,sice nemam Quattro ale tohle je normalni jev,bud se musi hodne ubrat a nebo ty prozvuky ignoruj,ja delam to druhy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 9:52    Předmět: Citovat

Pilbek napsal:
Mám Quattro s novou tenčí cívkou - jsem s ním nadšenej a hrozně spokojenej. Rozhodně bych ho nevyměnil. 25mm minci ve 37cm v zemi nevezme.Podle toho co jsem zkoušel si myslím,že je hranice dosahu na takto velkou minci ca. 30cm v zemi. Což mě přijde velice pěkný a mě to určitě stačí. Kopat na lesní cestě 40cm díry bych asi ani dlouho nevydržel Laughing

Tak včera jsem na vzduchu zkoušel "porovnávačku" Quattra a Garretta GTP 1350. Bylo to hódně zajímavé! Úplně stejná mince, která byla v oněch 37. centimetrech Shocked se u Quattra MP hlásí maximálně na 17. cm!!! Garrett 1350 pouze do 15. cm!!! Shocked Pravítko z plastu neomylne porovnalo! Z tohoto jsem Ptolemájoš! A citlivost stejná jako tenkrát a nastavení taky. Prosím vysvětlit! Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 10:00    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Pilbek napsal:
Mám Quattro s novou tenčí cívkou - jsem s ním nadšenej a hrozně spokojenej. Rozhodně bych ho nevyměnil. 25mm minci ve 37cm v zemi nevezme.Podle toho co jsem zkoušel si myslím,že je hranice dosahu na takto velkou minci ca. 30cm v zemi. Což mě přijde velice pěkný a mě to určitě stačí. Kopat na lesní cestě 40cm díry bych asi ani dlouho nevydržel Laughing

Tak včera jsem na vzduchu zkoušel "porovnávačku" Quattra a Garretta GTP 1350. Bylo to hódně zajímavé! Úplně stejná mince, která byla v oněch 37. centimetrech Shocked se u Quattra MP hlásí maximálně na 17. cm!!! Garrett 1350 pouze do 15. cm!!! Shocked Pravítko z plastu neomylne porovnalo! Z tohoto jsem Ptolemájoš! A citlivost stejná jako tenkrát a nastavení taky. Prosím vysvětlit! Rolling Eyes


Rozdíl 20cm větší dosah v zemi než na vzduchu je nesmysl. Ve vzduchu 17cm je zase nějak málo .Nějak jsem z těch tvých měření zmatenej Shocked
Laughing
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 10:25    Předmět: Citovat

To jsem práve taky - zmatenej Shocked , proto kladu takovýto otázky. Je docela možný, že to ruší: traverzy v baráku, zapnutá televize, a podobný békoviny? Až počas dovolí, zkusím tu sockorunu na vzduchu a v hlíně, uvidíme... Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 21. listopad, 2007 10:47    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
To jsem práve taky - zmatenej Shocked , proto kladu takovýto otázky. Je docela možný, že to ruší: traverzy v baráku, zapnutá televize, a podobný békoviny? Až počas dovolí, zkusím tu sockorunu na vzduchu a v hlíně, uvidíme... Rolling Eyes
..v baráku je měřní na prd,ale věř,že ta správná konstalace a půda ..na to max je jen jednou za 10 let Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. listopad, 2007 11:37    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
To jsem práve taky - zmatenej Shocked , proto kladu takovýto otázky. Je docela možný, že to ruší: traverzy v baráku, zapnutá televize, a podobný békoviny? Až počas dovolí, zkusím tu sockorunu na vzduchu a v hlíně, uvidíme... Rolling Eyes


Ahoj Kaprál, ano, rušení v bytě ovlivňuje všechny detektory bez rozdílu. Proto je lepší provádět testy venku.
A hlavně, půdní vlastnosti, vlhkost, minerály......o tom už jsem psal, že půdní vlastnosti ovlivní dosah detíku.
Takže, buď v klidu. Vždyť i Jokr připustil, že někdy je to mezi nebem a zemí Very Happy Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 23. listopad, 2007 9:00    Předmět: Citovat

Feri, moc díky, Elmara mi to už také dopodrobna vysvětlil. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 23. listopad, 2007 12:18    Předmět: Citovat

Doma je jasné, že je jakékoliv měření detíků nanic. To jedině, že by byl domek postavený z hlíny nebo cihel a na stropě a v podlaze žádný železobeton. Já ten svůj ani nemůžu zapnou doma, protože piští, jak rozčilená ženská. Ne a ne ztichnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 03. prosinec, 2007 16:05    Předmět: Citovat

Pánové, všichni jste měli pravdu, včera prsten ve 33. cm!! Krásnej a jasnej signál č. 36! Nekompromisně! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 17. prosinec, 2007 20:44    Předmět: Citovat

kaprál-přeju ti ještě hodně takovejch pípanců...V létě pojedeme na dovču na tu Jedovnicu..tak tam tomu dáme spolu na prdel.. Laughing Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec, 2007 13:59    Předmět: Citovat

Leč jsem se stal též majitelem tohoto strojku,tak zatím študuji ale potřeboval bych aby ty vychytávky drželi v palici až do terénu.No nic,je někdo komu bych mohl popřípadě z terénu zavolat ,až budu v ouzkých??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec, 2007 15:55    Předmět: Citovat

phac napsal:
Leč jsem se stal též majitelem tohoto strojku,tak zatím študuji ale potřeboval bych aby ty vychytávky drželi v palici až do terénu.No nic,je někdo komu bych mohl popřípadě z terénu zavolat ,až budu v ouzkých??
::pokud budu vědět..tak poradím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec, 2007 16:30    Předmět: Citovat

Nezná někdo nějaké to video s tímto detektorem?Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. prosinec, 2007 16:36    Předmět: Citovat

cortes napsal:
phac napsal:
Leč jsem se stal též majitelem tohoto strojku,tak zatím študuji ale potřeboval bych aby ty vychytávky drželi v palici až do terénu.No nic,je někdo komu bych mohl popřípadě z terénu zavolat ,až budu v ouzkých??
::pokud budu vědět..tak poradím Rolling Eyes
Cortes Díkes.....Zatím budu poslouchat a kopat a učitse,kdyby se mi něco nezdálo,ozvu se.Ale zatím se mi to moc líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 30. prosinec, 2007 17:44    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Nezná někdo nějaké to video s tímto detektorem?Dík

Pane kólego, zkoušel jste youtube.com ? Určitě by se tam něco s Quattrem našlo, ačkoliv jsem tam viděl pouze většinou Explorer. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 30. prosinec, 2007 17:59    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
cortes napsal:
Nezná někdo nějaké to video s tímto detektorem?Dík

Pane kólego, zkoušel jste youtube.com ? Určitě by se tam něco s Quattrem našlo, ačkoliv jsem tam viděl pouze většinou Explorer. Wink


Pánové musím vás zklamat, co se týká videa s Quttrem na Youtube ani někde jinde nic na netu není Sad , bohužel.
Ale při hledání jsem narazil na zajímavé stránky, po registraci se tam dají zjistit zajímavé věci, bohužel pouze v anglině.
http://minelabowners.com/forum/index.php
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 19:19    Předmět: Citovat

cortes napsal:
kaprál-přeju ti ještě hodně takovejch pípanců...V létě pojedeme na dovču na tu Jedovnicu..tak tam tomu dáme spolu na prdel.. Laughing Hledání


Kam že to pojedete?????????????? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 8 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO