Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 661 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s tímto detektorem?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2007 20:15    Předmět: Citovat

Jo, ohledně těch vlastních testů to už mne také teď napadlo, tak že zítra si to odzkouším a to s tou váhou, tak to máš sakra pravdu, také mám dnes ruku jako z olova Evil or Very Mad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2007 21:34    Předmět: Citovat

Dneska jsem ho chtěl koupit na eBay, ale někdo zkušenější mě peřízl. Kua

Naposledy upravil Drtikol.CZ dne sobota 06. říjen, 2007 6:59, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2007 21:49    Předmět: Citovat

kucíí nekupujte je všichni..Je těžký,baterky,,ty hoooodně dobré vydrží max 14 hodin..do kopců se absolutně nehodí..prostě nekupujte. Rolling Eyes(To co jsem napsal je sice pravda,ale stejně je to supr detektor---)))Mě kopce nevadí-já je tu nemám Laughing ) pohoda

Naposledy upravil cortes dne úterý 02. říjen, 2007 14:04, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2007 22:08    Předmět: Citovat

Máš recht, určitě stojí za h...o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: úterý 02. říjen, 2007 9:49    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Zdar mládenci,
tak i já jsem odložil svou starou dobrou ACE 250 ku a od včerejška jsem se stal majitelem nového Quttra. Včera jsem nastudoval manuál a dnes jsem vyrazil na první test do terénu. Abych řekl pravdu, po čtyřech hodinách nic moc, jeden dvouhalér, dva krejcárky a jeden soc. pětadvacetník. Hledat s touto mašinkou je úplně něco jiného než s ACE Shocked, pořád si nemohu zvyknout ne jiný režim zvuků z tohoto detíku Sad , hledal jsem na poli většinou v režimu Coins Jewelery, citlivost na AUTO, odpad jsem měl nastaven LOW a trvalo mi hodně dlouho než jsem vůbec kopl první kolečko Evil or Very Mad . Tak že po návratu domů jsem docela mrzutý, holt budu muset trénovat ušiska , jestli máte mládenci nějaký rady pro začínajícího Quttristu, přijmu každou Very Happy . Zítra vyrážím hned ráno do terénu a začnu na sobě makat, vzal jsem si na to dovču, tak doufám že to bude alespoň něco platné Very Happy


Chce to jen trpělivost.Přesně vím o čem mluvíš.Také jsem přešel z Ace na Quattro a také jsem byl pár hodin vyděšenej... Teď je to ale už v pohodě.Detík se musí naposlouchat a naučit se s ním.Než ho využiji úplně,tak to bude taky ještě trvat. Na ACE se není co učit-prostě zapneš a hledáš.S Quattrem je to složitější a úplně něco jiného. Už bych ho rozhodně nevyměnil. V diskriminačním modu mi to moc nevyhovuje a citlivost na "AUTO" detík sice zklidní ale hodně ubere citlivost. Já hledám už jen v All metalu s citlivostí 16-18.Na prozvuky se dá zvyknout-mají naštěstí zvuk jako železo.Myslím,že se to vyplatí. Už mám vyzkoušené,že hraniční signál mince v Allu ,bych v diskriminaci přešel.
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: úterý 02. říjen, 2007 20:25    Předmět: Citovat

To Pilbek - díky za povzbuzení Very Happy , abych ti řekl pravdu tak když jsem do Quttra šel, tak jsem s něčím podobným počítal, ale že to bude takový rozdíl, to jsem teda netušil Shocked . Ale jo už si na sebe začínáme pomaloučku zvykat, dnes jsem byl na dvě hoďky s kamarádem co má ACE, tak jsme porovnávali a testovali a ono to půjde, ale jak píšeš, vše chce svůj čas Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 3:08    Předmět: hledani Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 8:42    Předmět: Citovat

gabriel.7...Já jsem příští týden doma jen po,ut a pak až v pátek. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 9:42    Předmět: Citovat

Ahoj Gabrieli, pokud mohu posoudit, lze s normální cívkou najít i drobotinu, tedy alespoň podle mých zkušeností. Tajemství je opravdu v rychlosti pohybu hlavou detektoru.
Ta citlivost na 17 je ale utopie, alespoň u nás, protože by to byl varhanní koncert. Na uvláčeném a zamořeném poli jedu i na 12 v allu, s vyloučením 10 a 9, to samé v mincích a špercích. Pokud to jde, lezu až na citlivost 15. A využívám moc pomocníka Treshe!!!!! Ten napoví nejvíce. A hlavně, při lokaci to chce trpělivost. Tak zatím. Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 10:36    Předmět: Re: hledani Citovat

gabriel.7 napsal:
cortes s MP mam (teď už měl)nachozeno hodně hodin u něj je přijemna tonova odezva nalezu.DALŠÍ VĚCI JE že diky tomu spektru 1,5 - 100kHz ma vyborné rozlišení ale musíš sním chodit pomaleji protože by jsi hodně věcí přešel,mužeš projit nějaký usek rychle potom se vratíš a pomalu jej projdeš ze stejného směru a budeš se divit co jsi přešel,optimalni hledani je na citlivosti 17 ale pokud to jde tak dat na max. a v případě rušení snížit.Auto nepoužívat vůbec neboť ten dosah je jen poloviční oproti 17 rozdil je poznat i na vzduchu.Ta osmi palcova cívka je vynikající na drobotinu včetně stříb.mincí se standar. se bohužel přecházejí.Podstatou MP je vlastně jednoduchost ovládáni v četně nastavení,diky tomu že daš nastavení na mince tak nastavuješ zpracování na čtyři filtry signalu a ten postupně vylučuje neuplne nebo slabe signaly a poušti jen jasne,diky tomu je ten dosah menší a pomalejší odezva.Jinak příští týden jsem v Hodonině a Břeclavi a protože F 4 vozím sebou mužem se sejit.
Ahoj Gabriel.7
-Citlivost mám na 17..a chodím většinou na relic...na pěkně zahumusených polách.Ano..jsem si vědom,že s malou cívkou nepřekrývám..Ale meší kolečka bere opravdu hloub..Dnes jdu na to stejné místo a dám tam desítku cívku....ono to tam není ještě slehlé..tak ju tam skusím...stejně chci prochodit co největší prostor a vyčistit to na vrchu..než tam najedou ty bandy. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 10:49    Předmět: Citovat

Vidím, že značka Minelab začíná být velice úspěšná u zdejší hledačské obce. Asi to bude fakt mašinka to Quatro. Ty jsi měl taky M6, že jo? Když by jsi je porovnal tak Quatro by asi zvítězilo v mnoha bodech, co?
Ahoj
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 17:24    Předmět: Citovat

habros napsal:
Vidím, že značka Minelab začíná být velice úspěšná u zdejší hledačské obce. Asi to bude fakt mašinka to Quatro. Ty jsi měl taky M6, že jo? Když by jsi je porovnal tak Quatro by asi zvítězilo v mnoha bodech, co?
Ahoj
............. Rolling Eyes M6 měla dost velké prozvuky na zamořeném.Pokud by to tak nebolo..ju neprodám.
Quattro je dost těžké po 4-5 hodinách musím pauzírovat,ale je to zatím nejnabušenější mašina co jsem měl možnost skusit Rolling Eyes pohoda Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 18:38    Předmět: Citovat

Hm, to věřím. Začínám mít dojem, že minelab, je opravdu jednička na trhu.
Návrat nahoru
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 03. říjen, 2007 19:59    Předmět: Citovat

habros napsal:
Hm, to věřím. Začínám mít dojem, že minelab, je opravdu jednička na trhu.

Ahoj Habros, tak to si piš. Quattro má své mouchy, ale je to mašinka Exclamation Shocked Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. říjen, 2007 20:56    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Ahoj Gabrieli, pokud mohu posoudit, lze s normální cívkou najít i drobotinu, tedy alespoň podle mých zkušeností. Tajemství je opravdu v rychlosti pohybu hlavou detektoru.
Ta citlivost na 17 je ale utopie, alespoň u nás, protože by to byl varhanní koncert. Na uvláčeném a zamořeném poli jedu i na 12 v allu, s vyloučením 10 a 9, to samé v mincích a špercích. Pokud to jde, lezu až na citlivost 15. A využívám moc pomocníka Treshe!!!!! Ten napoví nejvíce. A hlavně, při lokaci to chce trpělivost. Tak zatím. Zdraví Feri


Zdravím Feri,
docela by mne zajímala tvá zkušenost s používáním Tresholdu, do jaké míry a hlavně jak na které lokalitě ho využíváš. Já zatím hledám se skoro potlačeným, jak jsi tu psal ze začátku diskuse ty. Diky za odpověd Bombero Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 12:02    Předmět: Citovat

Ahoj Bombero.
Já hledám se sluchátky, protože jinak si to už představit neumím. Tresh si nastavím na 12. To slyšíš bručení, ale dá se snést. No a reakce? Pokud najedeš na vydiskriminovaný předmět, tresh ztichne. To znamená, že železo, které způsobí prozvuk by nejdříve mělo ztišit nebo zrušit signál Tresh. A to samé, když hledáš něco malého, popř nedefinovátelného.
Jak už jsem říkal, hlavně pomalu pohybovat detíkem, ale na to si zvykneš. Tam, kde je čisto, tam je to paráda. Já taky někdy jedu i na tu citlivost 17, jak píše Gabriel, ale opravdu jen místy. Můj standard je tak citlivost 15.
Vidíš, Cortes jede v Relicu, já hledám v Allu.
Takže mé nastavení na standardním poli:
Program: All, vlastní nastavení
citlivost: od 12 do 17
tresh: 12
disc.: -10, -9
hlasitost: nepatrně vyšší, záleží na sluch kvůli rozeznávání tónu
filtr: high
Ale to není dogma. Podle podmínek je nutno nastavení měnit (citlivost a disc.). Též rychlost pohybu hledací hlavy je různá.
No a dohlédávku, tu použiju na kontrolu velikosti předmětu, někdy i na kontrolu kovu, protože po návratu do režimu hledání zjistíš, že bys vlastně kopal to, co nechceš Very Happy , ale vlastní formu hledání jsem zde již popisoval.
Toto je pouze mé nastavení! Není to žádná šablona, jen zkušenost z desítek a desítek nachozených km s detíkem. Shocked
A další návod? Zkoušet. A chodit co nejvíce a umět se do detíku zaposlouchat. Je to jako s řízením auta Very Happy Někdo jede ještě na 4 rychlostní stupeň, druhý dávno na 5 a někdo to rve ještě na 3. A další se jen veze.....
Tak hodně zdaru Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 12:33    Předmět: Citovat

Zdarec Feri,
díky moc za rady, dnes jestli počasí vydrží vyrazím do terénu a hned to oprubuji. Jak píšeš důležitá je hlavně praxe a mnoho hodin odposlouchávání, po pravdě řečeno začínal jsem být již mírně nervózní, s 250 kou Garrettem to byla brnkačka, ale toto je již o něčem jiném Very Happy . Ještě jednou dík za instrukce a měj se fajn a samozřejmě mnoho štěstí při hledání ti přeje Bombero Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 12:43    Předmět: re Citovat

Jak napsal Feri...Tímto jemu i jiným ještě jednou děkuju za pomoc v začátcích s quattrem.

Já mám citlivost na 17-18
tresh: 12

na discriminaci mám povoleno do mínusu -1, -2
hlasitost vyšší
filtr podle situace
A to všechno opravdu v Relicu
A s malou plnou 8 cívkou....Jsem polař a jsem zatím Rolling Eyes s quattrem hodně spokojený...
ještě mu dlužím místní les ..tam jsem s ním ještě nehledal. Hledání pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 15:48    Předmět: Citovat

Ahoj Cortes, tak to máte na políčkách čisto. Tady na kladensku snad není metr, který není již od pravěku znečištěn Very Happy .
Prosimtě, jaký je, jak Ti psal prodejce ten rozdíl hledáví v Rellic a All? V Allu mám minimální filtraci, takže by to relativně mělo být nejlepší na hledání. Oboje využívá k vyhodnocování fázový posun, takže, když si nastavím v těchto obou režimech svůj program, tak by to mělo být stejné.... Exclamation Nemýlím-li se, he Question , jak říká starý dobrý Sam. Shocked
Měj se. A děkovat nemusíš. Je zde plno lidí, pro které je hledání koníček a mě též mnohokrát poradili. Na tomto fóru to beru zatím jako samozřejmost. Čus. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 12. říjen, 2007 16:14    Předmět: re Citovat

Feri napsal:
Ahoj Cortes, tak to máte na políčkách čisto. Tady na kladensku snad není metr, který není již od pravěku znečištěn Very Happy .
Prosimtě, jaký je, jak Ti psal prodejce ten rozdíl hledáví v Rellic a All? V Allu mám minimální filtraci, takže by to relativně mělo být nejlepší na hledání. Oboje využívá k vyhodnocování fázový posun, takže, když si nastavím v těchto obou režimech svůj program, tak by to mělo být stejné.... Exclamation Nemýlím-li se, he Question , jak říká starý dobrý Sam. Shocked
Měj se. A děkovat nemusíš. Je zde plno lidí, pro které je hledání koníček a mě též mnohokrát poradili. Na tomto fóru to beru zatím jako samozřejmost. Čus. Feri
---no čisto tu není..co se týče různých želézek,plééšků a hodně starých hřebů,skob a pod. od barevnejch kovů jsem to s kamošem docela vyčistil.
Ale quattro si s tím železným zamořením hravě poradil.
Ještě nikde jsem nemusel snižovat citl. pod 16..
K tomu relic--To mě řekl osobně prodejce v Kdyni.....nějak jsem to s ním neřešil...jen mě to řekl..ukázal nastavení...snad to má byt rychlejší než v programu kolečka a kolečka a šperky... :roll:PS-jen dodám,že tu hustotu odpadu mě kompenzuje ta malá cívka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO