Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 571 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Cívky S.E.F 15x20 , 25x30, 30x38 cm na Garrett ACE 150/250
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Azaz163



Registrace: 13.10. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Nedaleko HK

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 15:58    Předmět: Citovat

Někdo tam měl kopii nejmenší keltské mince, tuším osminka, nevím přesný název, byla s motivem koně. Dosah s ACE150 byl asi 3cm na vzduchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vb



Registrace: 12.12. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: slovensko bb, rv

PříspěvekZaslal: úterý 12. leden, 2010 18:12    Předmět: Citovat

pre :feri:
jasne ze mas pravdu co sa tyka takto poskodenej cievky (naraz do kamena a pod.)ale azaz163 tu spominal ze mal malo pouzivanu cievku,
cize som tym myslel -ze s vadnou cievkou ako od vyroby s fabriky
som sa este nestretol.dufam ze ani ty nie .
ale poskodenych po hladani som uz par videl Sad
inak co sa tyka malych cielov tak tam SEF neuspela,
cize fyzika, ako si uz spomenul Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 10:22    Předmět: Citovat

vb napsal:
pre :feri:
jasne ze mas pravdu co sa tyka takto poskodenej cievky (naraz do kamena a pod.)ale azaz163 tu spominal ze mal malo pouzivanu cievku,
cize som tym myslel -ze s vadnou cievkou ako od vyroby s fabriky
som sa este nestretol.dufam ze ani ty nie .
ale poskodenych po hladani som uz par videl Sad
inak co sa tyka malych cielov tak tam SEF neuspela,
cize fyzika, ako si uz spomenul Wink


Cívka může vypadat jako nová, setkal jsem se i s tím, že někteří jednotlivci nasazují krytky na cívku nohou a pak se diví, že po po křupnutí nefunguje Crying or Very sad
Anebo se konektor cívky standardně pevně nedotahuje chyba
Prostě, rád bych viděl ten detektor i s cívkou u sebe na stole na servisu, a byl bych hned o něco chytřejší Shocked Very Happy
Ty malé cíle jsou jasné, ale pořád nikdo neuvádí ty "skvělé separační vlastnosti" a chování detíku při vydiskriminovaných vodivostíExclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Azaz163



Registrace: 13.10. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Nedaleko HK

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 15:53    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Cívka může vypadat jako nová, setkal jsem se i s tím, že někteří jednotlivci nasazují krytky na cívku nohou a pak se diví, že po po křupnutí nefunguje Crying or Very sad
Anebo se konektor cívky standardně pevně nedotahuje chyba
Prostě, rád bych viděl ten detektor i s cívkou u sebe na stole na servisu, a byl bych hned o něco chytřejší Shocked Very Happy
Ty malé cíle jsou jasné, ale pořád nikdo neuvádí ty "skvělé separační vlastnosti" a chování detíku při vydiskriminovaných vodivostíExclamation


detektor jsem prodal někdy v červnu, stížnosti od nového majitele jsem nedostal tak nevím, je fakt, že občas docela překvapil, krejcar MT v 15cm nebo 30k 1807 v 20cm ale když jsem rozbil o kameny cívku, kterou jsem dostal k detektoru, tak jsem koupil novou od jednoho slováka, co si koupil ACE250 s větší cívkou a tu malou standartní nepotřeboval, poté co detektor reagoval opravdu na těch 5cm sem toho měl dost a koupil si jiný detektor, 150 je fakt pro začátečníky, navíc prozvuky, kterými trpěl kdykoliv, kdekoliv, obzvlášť v mokrém borůvčí byly na moji povahu moc, zjišťovat, že z 10 pípnutí je 9 falešných a desátý je alobal... Nechtěl sem ztratit dosah na barvu a tak jsem chodil na all metal a max citlivost, našly se i pěkný kousky ale za málo peněz málo muziky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ssgti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2009
Příspěvky: 137
Bydliště: vychod SR

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 17:41    Předmět: Citovat

Azaz163 napsal:
Feri napsal:

Cívka může vypadat jako nová, setkal jsem se i s tím, že někteří jednotlivci nasazují krytky na cívku nohou a pak se diví, že po po křupnutí nefunguje Crying or Very sad
Anebo se konektor cívky standardně pevně nedotahuje chyba
Prostě, rád bych viděl ten detektor i s cívkou u sebe na stole na servisu, a byl bych hned o něco chytřejší Shocked Very Happy
Ty malé cíle jsou jasné, ale pořád nikdo neuvádí ty "skvělé separační vlastnosti" a chování detíku při vydiskriminovaných vodivostíExclamation


detektor jsem prodal někdy v červnu, stížnosti od nového majitele jsem nedostal tak nevím, je fakt, že občas docela překvapil, krejcar MT v 15cm nebo 30k 1807 v 20cm ale když jsem rozbil o kameny cívku, kterou jsem dostal k detektoru, tak jsem koupil novou od jednoho slováka, co si koupil ACE250 s větší cívkou a tu malou standartní nepotřeboval, poté co detektor reagoval opravdu na těch 5cm sem toho měl dost a koupil si jiný detektor, 150 je fakt pro začátečníky, navíc prozvuky, kterými trpěl kdykoliv, kdekoliv, obzvlášť v mokrém borůvčí byly na moji povahu moc, zjišťovat, že z 10 pípnutí je 9 falešných a desátý je alobal... Nechtěl sem ztratit dosah na barvu a tak jsem chodil na all metal a max citlivost, našly se i pěkný kousky ale za málo peněz málo muziky.


musel som nechat oba texty
prezvuky ace - vela faktorov - poda citlivost bordel atd
ale netvrdil by som ze za malo penazi malo muziky, ace je univerzalny a aj ked mu pribudne u mna v stajni konkurencia ze bude najoblubenejsi, mam ho tak napocuvany ze nan nedam dopustit. i ked obcas nastve ale vzdy potom pride zistenie napr (vysokopecna struska v pode)
no a male ciele- vsetko zavisi od vodivosti predmetu a jeho umiestnenia v pode ci je na plocho alebo kolmo ako aj fyzikalnych vlastnosti tej kotrej pody.
_________________
garrett ace 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Azaz163



Registrace: 13.10. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: Nedaleko HK

PříspěvekZaslal: středa 13. leden, 2010 20:20    Předmět: Citovat

ACE150 pracuje na frekvenci 6kHz, tedy na malý cíle není, malinký ag v zemi slabá barva na vrchu na hlíně jako železo!!! Kdybych ho neviděl tak díru zahrnu a jdu dál. Tedy na válku by šel ale na mince, to se raději podívám třeba po CS1MX, který pracuje na 17kHz. I když na Lovci pokladů loví se žlutými ďábli pokud si dobře pamatuju jedna rodina (login Jahoda) a nálezy mají velice pěkné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. leden, 2010 10:38    Předmět: Citovat

Azaz163 napsal:
ACE150 pracuje na frekvenci 6kHz, tedy na malý cíle není, malinký ag v zemi slabá barva na vrchu na hlíně jako železo!!! Kdybych ho neviděl tak díru zahrnu a jdu dál. Tedy na válku by šel ale na mince, to se raději podívám třeba po CS1MX, který pracuje na 17kHz. I když na Lovci pokladů loví se žlutými ďábli pokud si dobře pamatuju jedna rodina (login Jahoda) a nálezy mají velice pěkné.


Maličko Tě poopravím, ACE 150 pracuje na f=6,5KHz. Celková koncepce je navržena na sběr MALÝCH cílů nízko pod zemským povrchem.

Co se vodivostí mincí týče, něco jsem již psal a něco vyjde již brzy na našem novém webu.
A o malých Ag a Au cílech si nedělá špatnou představu jen ACE Very Happy I jiné detektory poněkud lžou.
Takže, dovolím si maličko nesouhlasit Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ssgti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2009
Příspěvky: 137
Bydliště: vychod SR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. leden, 2010 17:25    Předmět: Citovat

nechajme ich nech ohovaraju ace, ak mam zratat dokopy nalezy z ace za jeden rok chodenia vo dvojici ace versus terra x 50 tak ace poctivo drzal krok a v niektorych situaciach daval terre na frak (najme pri ID ciela v zemi, terra nekopala , ace kopal, terra presla ace nasiel)je to aj o hladacovi ako ma napocuvane aj o stasti. aj ked musim priznat niekedy ace vytocil urobil nervy ale potom sa bohate odmenil.
_________________
garrett ace 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Venawass
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.12. 2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 01. únor, 2010 17:00    Předmět: Citovat

Nevim jak začít, hmmm- mám ace 250, základní cívku, tu používám jen do zarostlých míst a jen tam kde v okolí něco bylo. Potom doplňkovou 9"x12", s tou jsem chodil 2 roky než jsem koupil sef 30x38cm. 9"x12" nebyla špatná, oproti základní měla o dost větší dosah. U obou originálních cívek je tragická kvalita plastu, po roce a půl byla cívka . 9"x12 na vyhození jen jsem se divil že do ní neteče, musel jsem ji potáhnout vrstvou dvousložkové pryskyřice aby se nerozpadla. Bohužel NEJSM ZASTÁNCEM KRYTŮ NA CÍVKY, a tím to možná bylo, ale. Rok používám sef 30x38cm a ta je pořád jako nová. Po malé úpravě- prodloužení loketní opěrky asi o 10cm se zlepšilo vyvážení a dá se tím celý den chodit. Co se týče dosahu, není problém najít krejcar 1851 ve 30cm. I diskriminace je slušná (na 250 ku) Falešné tony občas jsou, chodím na ubranou jednu čárku sensitivy (teda pokud nejdu kolem železnice nebo vysílače, to musím jít o 4 čárky dolu)
Je neuvěřitelné jaké malé věcičky nacházím, možná to je zdejší půdou (vysočina)
Uvažuji o koupi další cívky sef buď 25x30 nebo 15x20 cm.
Na srazu jsem musel nasadit cívku 9"x12" při soutěži v rozeznávání předmětů, a zjistil jsem že už s ní neumím vůbec hledat, oproti sef je to úplně něco jiného. Ale i přesto jem skončil druhej.

Na hledání chodíme ve třech, oba kolegové mají XP a mnohokrát nevěřícně koukali z jaké hloubky kopu nálezy. A to nemluvím o hledání na polích, ten záběr je znát.
_________________
AT Pro, CS6MX, G. propointer, Nokta Velox One
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 02. únor, 2010 9:50    Předmět: Citovat

Venawass napsal:
Nevim jak začít, hmmm- mám ace 250, základní cívku, tu používám jen do zarostlých míst a jen tam kde v okolí něco bylo. Potom doplňkovou 9"x12", s tou jsem chodil 2 roky než jsem koupil sef 30x38cm. 9"x12" nebyla špatná, oproti základní měla o dost větší dosah. U obou originálních cívek je tragická kvalita plastu, po roce a půl byla cívka . 9"x12 na vyhození jen jsem se divil že do ní neteče, musel jsem ji potáhnout vrstvou dvousložkové pryskyřice aby se nerozpadla. Bohužel NEJSM ZASTÁNCEM KRYTŮ NA CÍVKY, a tím to možná bylo, ale. Rok používám sef 30x38cm a ta je pořád jako nová. Po malé úpravě- prodloužení loketní opěrky asi o 10cm se zlepšilo vyvážení a dá se tím celý den chodit. Co se týče dosahu, není problém najít krejcar 1851 ve 30cm. I diskriminace je slušná (na 250 ku) Falešné tony občas jsou, chodím na ubranou jednu čárku sensitivy (teda pokud nejdu kolem železnice nebo vysílače, to musím jít o 4 čárky dolu)
Je neuvěřitelné jaké malé věcičky nacházím, možná to je zdejší půdou (vysočina)
Uvažuji o koupi další cívky sef buď 25x30 nebo 15x20 cm.
Na srazu jsem musel nasadit cívku 9"x12" při soutěži v rozeznávání předmětů, a zjistil jsem že už s ní neumím vůbec hledat, oproti sef je to úplně něco jiného. Ale i přesto jem skončil druhej.

Na hledání chodíme ve třech, oba kolegové mají XP a mnohokrát nevěřícně koukali z jaké hloubky kopu nálezy. A to nemluvím o hledání na polích, ten záběr je znát.


Pokud Ti seef cívka vyhovuje a máš podmínky pro její využití, tak nemám co dodat Very Happy
Co se týče využití a chování ACE versus ostatní detektory, můj názor je všeobecně známý Very Happy
Myslím, že u detektoru není hlavním faktorem výše ceny, ale jeho užitnost. Takže mě opravdu těší, když je někdo s tímto přístrojem spokojen Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chardon



Registrace: 14.9. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: úterý 06. duben, 2010 22:23    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Myslím, že u detektoru není hlavním faktorem výše ceny, ale jeho užitnost. Takže mě opravdu těší, když je někdo s tímto přístrojem spokojen Exclamation


Já už s 250tkou začínám čtvrtou sezónu a nemůžu si na nic stěžovat. Prostě pohoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: úterý 06. duben, 2010 22:35    Předmět: Citovat

Feri, kamaráde, jestli ještě uvidim, že napíšeš cívka seef, tak mam u tebe pivko. Laughing Laughing Pardón za offtopič. Laughing
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 07. duben, 2010 11:40    Předmět: Citovat

seef napsal:
Feri, kamaráde, jestli ještě uvidim, že napíšeš cívka seef, tak mam u tebe pivko. Laughing Laughing Pardón za offtopič. Laughing


Pavliku, už dlouho pivko nebylo. A jednoho seefa bych skousnul, ač cívky seef nemusím Very Happy
Takže, ozvi se mi.
Čus. Franta
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vb



Registrace: 12.12. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: slovensko bb, rv

PříspěvekZaslal: neděle 25. duben, 2010 13:04    Předmět: Citovat

sice mimo temu,ked tak nech to admin zmaze, ale jeden dotaz na feriho
http://www.youtube.com/watch?v=_vI5BISYMDg
sice nezorumiem o co tam ide, ale co ty na tu podobnost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 26. duben, 2010 10:01    Předmět: Citovat

vb napsal:
sice mimo temu,ked tak nech to admin zmaze, ale jeden dotaz na feriho
http://www.youtube.com/watch?v=_vI5BISYMDg
sice nezorumiem o co tam ide, ale co ty na tu podobnost? Smile


Viděl jsem podobnější čínské ACE Very Happy
I security čínské Garretty Shocked
Obal stejný, ale elektronika poněkud jiná chyba
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 04. srpen, 2010 18:59    Předmět: Citovat

Rusko - zem neobmedzených možností!!! Ale asi aj u nich sú ACE v kurze. Nové cievky Made in CCCP.

NEL Tornado
http://www.youtube.com/watch?v=P7qjD087o7A

NEL Sharpshooter
http://www.youtube.com/watch?v=7BdG23xwunU&feature=related



Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 04. srpen, 2010 21:24    Předmět: Citovat

Jo ve vzduchu se to hledá Laughing To je jako jezdit na trénažéru Závod Míru Laughing
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. srpen, 2010 15:28    Předmět: Citovat

Stačí položit monci na zem a skenovat. Myslím, že to ukáže, čeho je přístroj schopen nebo neschopen. Tedy alespoň pro orientaci.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vb



Registrace: 12.12. 2008
Příspěvky: 67
Bydliště: slovensko bb, rv

PříspěvekZaslal: středa 01. září, 2010 15:28    Předmět: Citovat

pri vacsich cievkach predlzenie laktovej opierky , bez
zasahu do konstrukcie, na ebay za 25 US
za par poldeci spravene na pockanie Smile
http://www.youtube.com/watch?v=iMbCxpBPcLM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: středa 01. září, 2010 16:58    Předmět: Citovat

vb napsal:
pri vacsich cievkach predlzenie laktovej opierky , bez
zasahu do konstrukcie, na ebay za 25 US
za par poldeci spravene na pockanie Smile
http://www.youtube.com/watch?v=iMbCxpBPcLM


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPII.dll?ViewItem&item=170492512990

S poštovným do ČR to vychází na cca 682,-Kč.

Zkusím výrobu toho prodloužení z nějakého lehkého materiálu a uvidíme na jakou cenu se dostanu,ale odhaduji na max. 100,-Kč. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO