Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 328 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

C.Scope 1220 XDP
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 12:44    Předmět: C.Scope 1220 XDP Citovat

Zdravím chtěl bych rozpoupat diskusi o neprávem opomíjených jinak kvalitních britských detektorech C.Scope .Vzhledem k tomu , že mám C.Scop 1220 XDP již 8 let zajímaly by mě názory ostatních vlastníků tohoto konkrétního ,, no motion´´ detektoru. Já osobně s ním mám dobré zkušenosti. Je to spolehlivý bytelný držák .
Návrat nahoru
Paul
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 19:57    Předmět: Citovat

Ahoj Georgi,
jsem rád že jsi načal toto nové téma, protože s tebou souhlasím, že značka C.Scope je neprávem opomíjena. Bude to nejspíše tím, že jakožto malá tradiční anglická firma nemají tolik zbytečných peněz na bombastické reklamní kampaně.
C.Scopy jsou opravdu výborné detektory, jejich zpracování a bytelnost je příkladná a celková kvalita je dle mého názoru na nesrovnatelně vyšší úrovni než u nových Fisherů F-serie, ale i ostatních digitálních přístrojů s mnoha světýlky, budíčky a zvonečky (které jsou často/většinou k nepoužití) ostatních výrobců.
Minulý týden jsem dovezl nové modely CS440XD (bezpohybové),CS1MX a CS3MX (oba pohybové), které mají nový menši design boxů, jsou lehké a jednoduché na ovládání. Ale co je nejdůležitější - makají jak mají a bez zbytečných cingrlátek a jsou za slušné peníze. Za jediné minus považuji to, že nová digiální 1220 se mi jeví méně vydařená než dobrá stará knoflíková 1220 kterou máš ty.
Nové modely si můžete prohlédnout na www.detektory.cz.
P.S: Georgi, popiš prosímtě v jakém režimu hledáš ty a přidej nějaké postřehy. Za ta léta ho máš určitě zmáklý. Co já vím z vlastních zkušeností tak bezpohybáky jsou na vláčená pole nepřekonatelné. Potvrdili by to určitě všichni ti Tomíci co s nimi v Anglii hledají.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. březen, 2008 21:56    Předmět: C.Scope 1220 XDP Citovat

Na 1220 XDP se mi líbí právě to že je bezpohybový analogový což kdo s ním nehledá nepochopí. Nepotřebuješ mačkat žádný pinpoint, rovnou zastavíš cívkou nad cílem a kopeš .Já osobně používám manuální nastavení v G1- jednotónové při diskriminaci nastavené na 1-3 .Přitom o průměrný břebík si neškrtnu , všechnu barvu to hlásí zároveň to bere suprově zátky což je pro mě žádoucí protože prakticky stejnou odezvu mají všechny dnešní platné koruny i Eura. Je sním radost chodit po digitálech Smile 70% 50,20, 10 korun vydloubnu v lokalitách prošlých mraky digitálů. 1.2,5 kč po digitálech najdu v 90% případů.Prostě diskriminace na platné koruny a eura super .Např.s XLT najdu tak 10% 1,2,5 kč .Pokud snížím diskriminaci abych je bral tak zase tahám i drobné hřebíky což je problém i ostatních digitélních značek.
Další klad je , že i pod vysokým napětí 440000 voltů detektor neštěbetá bez žádoucího cíle pod cívkou akorát pouze tón zní trochu nakřáple pokud je pod cívkou barva , takže jde hledat dál.
Nabíjení acubloku je řešeno šikovně .Pouze zastrčím konektor nabíjecího trafa do nabíjecí zásuvky na krabici pro baterky a už se nabíjí .Jde to i přes autozásuvku .
Jediná necnost je na lokalitách s vysokým poměrem kovů v půdě , že ho musíš nakalibrovat o trošku víš od země a ubrat sensitivity . Je to pak trochu na úkor hloubky (problém mineralizace ověřen na geomamách ) , ale to bude asi problém i jiných značek.
Manželka na 1220 XDP nedá dopustit.
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 8:19    Předmět: Citovat

Uznávám, že by nebylo špatné denně najít několik padesátikaček nebo vyšších eur, ale jinak si myslím že schopnost vyčmuchat současné mincovní hybridy je celkem k ničemu. Aspoň pro mne. Spíš by mne zajímalo jak si 1220 poradí s malými Ag kolečky, a jak je na tom s Au. A co dosah?? Můžeš sem hodit nějaké dosahy třeba na komančkačku ap.?? V odkaze od Paula mi taky chybí cena a váha. Jinak C-Scope Promet 3 byla kdysi dávno moje první tovární mašina. Nebyla špatná, až na mechanickou konstrukci. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 9:13    Předmět: Citovat

Malé sříbrná kolečka bere bez problému rovněž zlaté.Problém je jako u většiny ostatních značek s velmi jemnými řetízky.Vydloubl jsem s ním zatím pouze dva.Byly , ale pouze 3 cm pod povrchem.
Dosah na komančskou kačku je průměrný okolo 20 -25 cm záleží v jakém modu hledáš a v jaké půdě .Výkon jsem míval nastaven tak na půl.
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 18:11    Předmět: Citovat

GeorgeTuma napsal:
Malé sříbrná kolečka bere bez problému rovněž zlaté.Problém je jako u většiny ostatních značek s velmi jemnými řetízky.Vydloubl jsem s ním zatím pouze dva.Byly , ale pouze 3 cm pod povrchem.
Dosah na komančskou kačku je průměrný okolo 20 -25 cm záleží v jakém modu hledáš a v jaké půdě .Výkon jsem míval nastaven tak na půl.


Nnno - trošku si ubral - nie? Mal ho jeden čas môj známy, a chválil si ho pre jeho hĺbkový dosah. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moskvich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.1. 2008
Příspěvky: 1927

PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 20:43    Předmět: Citovat

tibko:
A proč už ho nemá?
_________________
Sluníčkáři celého světa, polibte si p...l.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pátek 28. březen, 2008 21:42    Předmět: Citovat

moskvich napsal:
tibko:
A proč už ho nemá?


Klasika - stále chcel niečo lepšie, tak to striedal - myslím detektory, a nakoniec aj banuje za ním. Ale ako vidím, zas sa dostávajú do obehu.

PS: aký je rozdiel medzi 1220 s inými koncovými písmenami? 1220XP, XDP, P a podobne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 29. březen, 2008 9:12    Předmět: Citovat

Tady na foru je sekce encyklopedie a v ní galerie detektorů kde je spousta typů i C. Scopů např.C.scope CS1220XD
C.scope CS1M
C.scope CS220
C.scope CS2M
C.scope CS2MX
C.scope CS5MX
C.scope CS330
C.scope CS550
C.scope CS660
C.scope CS6Pi
C.scope CS770
C.scope CS7umd
C.scope CS8SST
C.scope CS9000HPX
C.scope CS990XD
C.scope Newforce R1
C.scope CS1220
C.scope CS1220R
C.scope Joan Allen
C.scope PROMET
C.scope METADEC 3
C.scope CS4ZX
C.scope CS3300
Rozdíl mezi 1220xd a xdp je ve větší power cívce 25cm atd...
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 29. březen, 2008 9:43    Předmět: Citovat

Takže z toho co tady čtu... 1220 XDP je analog, a už se nevyrábí. 1220 R je jeho inovace a je to digitál. 0ba bezpohybové. Podle Paula 1220 R už není tak dobrý jako analog XDP ?? Docela mě láká si nějakej non motion aparát vyzkoušet. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 29. březen, 2008 17:07    Předmět: Citovat

Nová 1220 R je pohybová !
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 29. březen, 2008 20:46    Předmět: Citovat

GeorgeTuma napsal:
Nová 1220 R je pohybová !

Tady čtu ale něco jinýho Rolling Eyes http://www.cscope.co.uk/metdet/cs1220r.htm ... Operating system: non motion 17 khz ?? A jak si poradí s al. foliemi? ... Dík...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 8:55    Předmět: Citovat

Máš pravdu . Sorry .Poplet jsem si to pro vizuální podobnost s R1. Alobal se dá potlačit , ale v praxi to nedělám jelikož odladíš zároveň např. jemnější gold přívěsky ,náušnice , hrubší gold řetězy a jemné prstýnky , ale to platí u všech značek.Alobal velmi rád kopu.V praxi se to mnohokrát vyplatilo.Smile
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 10:56    Předmět: Citovat

To máš pravdu, taky mi to většinou nedá, a kopu téměř všechnu barvu. U toho 1220 R digitálu by měla být výhoda že ty folie alespoň částečně odhadneš podle ID čísla. U tohoto stroje mě ale nejvíc láká možnost prohledávat i stísněné prostory, kde se s normálním motion detektorem nechytáš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 14:36    Předmět: Citovat

Pokud to není někde u drátěného plotu tam je to stejné jako u pohybových d. v pinpointu Crying or Very sad
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 30. březen, 2008 20:23    Předmět: Citovat

No tak místo u plotu jsem zrovna nemyslel. Smile Spíš bych potřeboval prohledat staré štoly a skalní štěrbiny. A taky by se hodil pro hodně zarostlá místa v lese, kde se nedá pořádně mávat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 31. březen, 2008 16:07    Předmět: Citovat

Na to je non motion detík super.
Návrat nahoru
Paul
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 9:45    Předmět: Citovat

Georgi,
tu nabíječku máš originál od C.Scopu? Funguje to tak, že dáš do konektoru a a nabíjíš? A jak si vyřešil anglitskou zásuvku? Jaké používáš baterie a jak dlouho se nabíjí ?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 10:31    Předmět: Citovat

Ahoj Pavle,universální nabíjecí trafo jsem koupil před 6 lety v Hypernově od Hamy .Jde na něm něnit napětí od 1,5v až do 12v .Nastaveno mám na 8 tužkovek 12V.Trafo dává 300 mA.Spočítáno na NICD GP tužkovky 1000 mAh - nabíjím 4 hodiny.Baterky vydrží tak 2 dny.Jinak to nabíjím i v autě přes adaptér se stabilizátorem napětí ze zapalovačové zásuvky -stejně .Trafo má výměné koncovky takže nebyl problém najít ten správný do zásuvky detíku.akorát se musí nastavit správná polarizace na výstupu z trafa a je to. Jo trafo pasuje do našich zásuvek bez problému.
Návrat nahoru
Pan-zer
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.1. 2008
Příspěvky: 861
Bydliště: od Místku na západ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. duben, 2008 22:09    Předmět: Citovat

Zdar, máte už někdo zkušenost s CS1-MX , popř. CS2-MX ? Našel jsem na něj zatím jen kladné info, v jeho cenové kategorii se mi jeví jako solidní a kvalitní. Na mince by mohl byt snad lepší než mé dosavadní MD3009 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> C.Scope Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO