Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 954 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

máte zkušenost ge-designe.cz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. únor, 2009 16:06    Předmět: máte zkušenost ge-designe.cz Citovat

Ahoj hledači,
našel jsem dobrou cenu na tesoro vaquero za 12990,-Kč na eshopu www.ge-designe.cz. Chci se vás zeptat jestli jste tam v poslední době něco objednávali a jestli bylo všechno v pořádku. Objednávku jsem posílal před 3dny přišel mi email, že se mi ozvou následující den a nikdo se nezval. Tak jsem volal a nikdo to nebral. Mám zadán osobní převzetí, ale nerad bych čekal do aleluja. Jestli víte někdo o podobné ceně nebo máte zkušenost tak to sem napište. Nějakou diskuzi jsem našel z roku 2007 kdy začal eshop a vypadalo to na konkurenční boj. Díky všem.
Návrat nahoru
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: čtvrtek 19. únor, 2009 21:48    Předmět: Citovat

U nich zatím jen jeden nákup (jaro 2008).
Komunikace a vyřízení bleskové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 20. únor, 2009 12:25    Předmět: Citovat

Dnes ráno se pan Zatřepálek ozval a omluvil, že zapoměl zavolat. Tak snad to bude ok. Jinak už někdo něco reklamova v eshopu?
Návrat nahoru
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: pátek 20. únor, 2009 13:53    Předmět: Citovat

jackies napsal:
U nich zatím jen jeden nákup (jaro 2008).
Komunikace a vyřízení bleskové.


Nápodobně.... spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. únor, 2009 16:26    Předmět: Citovat

Férové jednání pana Zatřepálka. Nákup doporučuji.
Návrat nahoru
seddy



Registrace: 23.1. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Klatovy

PříspěvekZaslal: pátek 27. únor, 2009 14:47    Předmět: Citovat

Nevím jak je to možné, ale já jsem si objednal kryty cívek na F4. Když do 14 dnů nedošly tak jsem volal a pán mi řekl, že byly poslány. Potom mi řekl, že je posílá znovu. Po dalších 14 dnech zase nic nepřišlo. Volal jsem znovu a bylo mi řečeno že byly poslány. To mi bylo divné, že už má někde v háji 2.000,- Kč. Potom mi řekl, že jede poblíž mého bydliště, tak že ke mně zajede a přiveze je osobně a zavolá až bude u nás. Od té doby se již neozvala a je to asi ta 3/4 roku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 27. únor, 2009 16:11    Předmět: Citovat

seddy napsal:
Nevím jak je to možné, ale já jsem si objednal kryty cívek na F4. Když do 14 dnů nedošly tak jsem volal a pán mi řekl, že byly poslány. Potom mi řekl, že je posílá znovu. Po dalších 14 dnech zase nic nepřišlo. Volal jsem znovu a bylo mi řečeno že byly poslány. To mi bylo divné, že už má někde v háji 2.000,- Kč. Potom mi řekl, že jede poblíž mého bydliště, tak že ke mně zajede a přiveze je osobně a zavolá až bude u nás. Od té doby se již neozvala a je to asi ta 3/4 roku.

Tomu se ani nechce věřit, takové chování by bylo takřka likvidační. Exclamation
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kabras



Registrace: 28.3. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: záhorie

PříspěvekZaslal: pátek 27. únor, 2009 20:55    Předmět: Citovat

bacha hoši ja sem sa tez tady pred nedavnem vyjadril negativne o panovi Z. a vlakno skoncilo v chlivku ale Seddy vis ze ti to verim ? ja sem byl tez dluho vodeny za nos az sem to kupil sice o neco drahsi inde ale ta neistota dodavky tovaru je na hovno furt nevis ci mas cekat alebo sa na to vys...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pátek 27. únor, 2009 21:09    Předmět: Citovat

Bral jsem od něj před měsícem pinpointer a taky jsem musel volat co je s ním a bylo mi řečeno že ho poslal do jiného města Shocked ale pak poslal a mám ho. Very Happy

Naposledy upravil Petr67 dne středa 08. červenec, 2009 21:55, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 21:13    Předmět: Problém na GE-DESIGN Citovat

No nevím jak kdo, ale já tam měl dost špatnou zkušenost. Kupoval jsem tam ACE 250, který psali že je skladem a trvalo to více jak týden než došel. Pak reklamace byl problém a po třech urgencích a osobní návštěvě dvakrát jsem dostal detektor nový. Už tam nejdu. Mimochodem jsem se ptal na tesoro když jsem tam byl, které měl taky napsané skladem tak jen na objednávku. Tak že Tesoro jsem si koupil už na www.hledejpoklad.cz a jsem velice spokojen. Maj skladem slušný výběr a na Garrett i příslušenství. A hlavně se dá vyzkoušet přímo venku.
Razz
Návrat nahoru
ge-designe



Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 23:04    Předmět: Re: Problém na GE-DESIGN Citovat

pokladd napsal:
No nevím jak kdo, ale já tam měl dost špatnou zkušenost. Kupoval jsem tam ACE 250, který psali že je skladem a trvalo to více jak týden než došel. Pak reklamace byl problém a po třech urgencích a osobní návštěvě dvakrát jsem dostal detektor nový. Už tam nejdu. Mimochodem jsem se ptal na tesoro když jsem tam byl, které měl taky napsané skladem tak jen na objednávku. Tak že Tesoro jsem si koupil už na www.hledejpoklad.cz a jsem velice spokojen. Maj skladem slušný výběr a na Garrett i příslušenství. A hlavně se dá vyzkoušet přímo venku.
Razz


p. Pokladd

Nespletl jste si náhodou prodejce té vaší 250-ky? Protože takovou reklamaci jsem opravdu neřešil. Jinak značku Tesoro jsme nikdy neměli skladem! Vždy u zboží bylo "dodáváme do 10 dnů"! (ti co objednaly a chodí na stránky pravidelně to ví!)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 03. březen, 2009 23:21    Předmět: Citovat

pokladd mi přijde spíš jako nějaký lobysta přímo z hledejpoklad.cz - tím jak neopomíná vždy odkázat na tento obchod, pochválit jejich služby, znalostí sortimentu, znalostí možnosti vyzkoušení hned u prodejny, když nákupoval po internetu atp. Možná se pletu, ale běžný nakupující by za větu:"mají skladem slušný výběr" nikdy nedodal:"a na garrett i příslušenství". A také v jednom příspěvku tam "prý" kupoval Rutuse a ve druhém Tesoro Rolling Eyes
To sou ale praktiky toto Laughing
Ty vaše hry jsou ale pěkně vypečené pane pokladd Laughing Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: středa 04. březen, 2009 7:50    Předmět: Citovat

Designe.cz v naprostý pohodě, nákup mimo pracovní dobu přímo v bydlišti, ačkoliv vánoční akce již dávno neběžla dostal jsem k detektoru i vánoční příslušenství, ačkoliv to mohl prodat zvlášť. Majitele samozřejmě neznám, nemohu hodnotit komplexně, ale toto mi připadá jako velmi férovéa a slušné jednání. Za sebe: jednoznačně doporučuji.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
husenka



Registrace: 25.5. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: neděle 21. červen, 2009 19:23    Předmět: Citovat

Perfektní jednání,rychlovka,prostě všechno v pohodě.Mohu jen doporučit. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
garos



Registrace: 3.2. 2008
Příspěvky: 74
Bydliště: morava

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červen, 2009 18:51    Předmět: Citovat

bohuzel, ja si objednal civku na coinstrike,uz je to mesic a nic,nejdriv ze to odeslal jinde,ze jak mu dojde zpet tak ihned preposle,psal jsem mu co se deje a ze to zena odeslala a zas nic,uz je to mesic a prestava me to bavit celkem,pockam jeste tento tyden a pak nevim jak to resit,ale takovy jednani nemusim Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krtecek_
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 08. červenec, 2009 21:39    Předmět: Citovat

no já jsem si přes aukro objednal kryt na cívku a všecko přišlo rychle a kryt vypadá vcelku kvalitně..uvidím, jak se osvědčí v terénu Exclamation
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 20. září, 2009 16:44    Předmět: nikdy už bych tam nic nekupoval! Citovat

mám velice špatnou zkušenost s panem Zatřepálkem..detektor jsem koupil špatný a záruka, kterou dodává-té bych opravdu neveřil!
Návrat nahoru
husenka



Registrace: 25.5. 2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: neděle 20. září, 2009 19:03    Předmět: Citovat

Kolego musim oponovat.Detik a kryt dorazil v v pořádku.Detik šlape jako hodinky a mam snim spoustu nalezu.To same i muj kolega ktery si koupil detektor v akci,bo byl předváděcí a měl ho i s polepama.Takže jsme spokojení oba dva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: úterý 22. září, 2009 21:07    Předmět: Re: nikdy už bych tam nic nekupoval! Citovat

aragonit napsal:
mám velice špatnou zkušenost s panem Zatřepálkem..detektor jsem koupil špatný a záruka, kterou dodává-té bych opravdu neveřil!
Ty budes asi pekny ptacek. Mimochodem,kdyz bys umel trosku cist, tak bys uz vedel, ze Minelab X-series je sunt. Opravdu nerozumim tomu, ze jsi ji koupil novou. Snad ze sekace,ale novou? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hayamen-Brno
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2009
Příspěvky: 141
Bydliště: kósek vod štatlu

PříspěvekZaslal: úterý 13. říjen, 2009 18:32    Předmět: Citovat

Moje zkušenost s panem Zatřepálkem je super.2 x jsem objednával přes ge-designe, a pokaždé naprostá spokojenost.
_________________
Fisher F75 Ltd
Garrett ACE 250
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO