Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 617 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektor EnergyMax
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 13:36    Předmět: Detektor EnergyMax Citovat

Tak jsem při surfování na eBay narazil na tento přístroj. Hledal jsem dál a zde je popis i fieltest.
http://www.garysdetecting.co.uk/energymax.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 13:46    Předmět: Citovat

Něco takovýho prodává lovecpokladu.cz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 13:55    Předmět: Citovat

Jo to je od stejné firmy. Je to Bulharský výrobek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:07    Předmět: Citovat

Mrkni na video! Ta cívka je docela macek,nebo se to jen tak jeví? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:21    Předmět: Citovat

Je opravdu velká. Tady je srovnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:23    Předmět: Citovat

Docela by mě zajímalo co umí a jakou má frekvenci? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:30    Předmět: Citovat

Frekvence je 7,2kHz. A na těch anglických stránkách je i field test. Ta cena taky není špatná. Jenom ti anglání ho mají pojmenovaný jinak než bulhaři. V čem je háček netuším. Možná obchodní politika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:30    Předmět: Citovat

Ahoj,
pokud se nepletu, jedná se o ten samej detektor jako je zde nabízen pod značkou výrobce Micron.
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21_44
Vše je to Bulharsko, ale testy jsou až podezřele luxusní. Viz. v odkazu přiložená videa.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:39    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Ahoj,
pokud se nepletu, jedná se o ten samej detektor jako je zde nabízen pod značkou výrobce Micron.
http://mdetectors.com/index.php?cPath=21_44
Vše je to Bulharsko, ale testy jsou až podezřele luxusní. Viz. v odkazu přiložená videa.
Nevím, jak poctivé jsou ty testy, ale Bulhary bych zas moc nepodceňoval co se elektroniky týče. Za socializmu byly Bulharsko a Československo výrobci mikroelektroniky a pár dobrých elektroniků tam asi budou mít. Nebude to žádná extratřída co se týče materiálů a součástek, ale asi to nebude to nejhorší, co se dá sehnat Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:40    Předmět: Citovat

Za ty peňýze určitě ne. To je myslím hodně dobrej kauf Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 14:54    Předmět: Citovat

Dobře upravený vstup na sluchátka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 15:00    Předmět: Citovat

Třeba bude lepší jak značkový detíky! Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopalek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.3. 2008
Příspěvky: 409
Bydliště: českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 16:06    Předmět: Citovat

Taky bych ho nepodceňoval.Určitá nedůvěra z neznámého výrobku by neměla sebrat šanci třeba dobrému detektoru.A jak tu někde psal Bába tak Bulhaři nejsou přez elektroniku tak špatný... Exclamation
_________________
Děj se vůle boží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 16:33    Předmět: Micron - bulharsko. Citovat

Tu je slovenský predajca:
http://www.detektory-ke.sk/product_info ... ts_id=1799

a tu originál stránka:
http://www.mikronbg.com/NRG100.html

okrem toho je aj Lovec výhradný dovozca, ale v ponuke ich nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 16:43    Předmět: Re: Detektor EnergyMax Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Tak jsem při surfování na eBay narazil na tento přístroj. Hledal jsem dál a zde je popis i fieltest.
http://www.garysdetecting.co.uk/energymax.htm

Na tom eBay je vyvolávací cena 299,-Euro a ihned k prodeji je za 450,-Euro. Je to divné. Oba jsou si velice podobné(stejné jen je jiný název),ale ta cena je úplně někde jinde. Nový se prodává za 250.- 270,-Euro. Buď to prodává nějaký vykuk, nebo jsou to dva rozdílné detektory. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 16:53    Předmět: Zdar všem Citovat

Jako dovozci detektorů Mikron bych rád řekl pár slov o těchto mašinkách.

1. Padlo tady, že se někde prodávají pod jiným jménem. To je možné a i my jsme je původně chtěli prodávat pod nějakým vlastním logem. Detektor se mohl jmenovat "Czech depth" nebo podobně.
Výkon detektoru je velice dobrý, dosah, separace a možnost odladění přesahuje možnosti digitálních detektorů v třídě do 10 000 kč. Detektor si dobře poradí i s aktivní keramikou atd. To jsou plusy.
Sondy, elektronika a její box jsou vyráběny průmyslově a na profeionální úrovni. Co se týče rámu je to dílenská práce. Prostě poznáte, že se to dělalo ručně. Fólie s tlačítkem, kterou můžete vidět na boxu, se vyrábí pro Mikron v ČR.
NGR 100 je zajímavá volba pro lidi co nedají na design, ale zajímají je hlavně výsledky. Nejedná se o převratný detektor, ale o dobrou volbu. Pokud vemu svoje první testy detektoru, tak nejzajímavější je chození v All Metalu, kde má detektor modulovaný tón. Železa jdou hezky dolu a barvy nahoru. A detík jde hluboko.

Druhou mašinkou od Mikronu je Land Craft. Tady se jedná o PI detektor. U detektoru pracuje diskriminace a mašinka má modulaci tónu. Musím říci že jsem z toho docela jelen:) Zpracování boxu je profesionální a to i co se týče sond. Ale hlavní je co tahle mašinka dokáže. Výkon je natolik zajímavý, že jsem se na posledním vánočním posezení v hospůdce dohodnul s p. Jarchovským, že uděláme nějaké lednové testování. Kluci přivezou i spektrák a tak se trochu podíváme Mikronu do kuchyně Smile Ono to není samo sebou a o PI detektorech s diskriminací jsem už přečetl hodně. Tady to prostě při testech funguje, což je víc než překvapení. Jelikož jsem PI detektory sám stavěl, nemám dost dobře ponětí jak to ti kluci bulharský dělají.

Přeju všem hezký nový rok. Elmara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 17:09    Předmět: Re: Zdar všem Citovat

elmara napsal:
Druhou mašinkou od Mikronu je Land Craft. Tady se jedná o PI detektor. U detektoru pracuje diskriminace a mašinka má modulaci tónu. Musím říci že jsem z toho docela jelen:) Elmara
A už ho prodáváš, nebo se jedná nejprve o stadium testů ? Docela by mě to zajímalo, neboť budu příští rok potřebovat na jednu velmi specifickou akci dobrý pulzák, který dokáže aspoň jakž - takž diskriminovat. Cena ?
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 17:20    Předmět: Citovat

Rád počkám na výsledek testů! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 17:51    Předmět: Citovat

Ahoj
Zatím jsem ho testoval sám a s freonem. V prodeji už je, což znamená že detektory jsou skladem.
Dosah té rámovky je dost šílený Smile Železo jsem ale testoval pouze na vzduchu. Jsem zvědavý jaký rozdíl v diskriminaci bude v půdě. A jak velký železný předmět se dá odfiltrovat. Na vzduchu je vše OK Smile

Elmara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2008 18:06    Předmět: Citovat

elmara napsal:
Ahoj
Zatím jsem ho testoval sám a s freonem. V prodeji už je, což znamená že detektory jsou skladem.
Dosah té rámovky je dost šílený Smile Železo jsem ale testoval pouze na vzduchu. Jsem zvědavý jaký rozdíl v diskriminaci bude v půdě. A jak velký železný předmět se dá odfiltrovat. Na vzduchu je vše OK Smile

Elmara


Zdravím Ťe Pane Very Happy
No zajímal by mě dosah na menší Ag kolečko,jestli umí i droboť a jak se chová na Au předměty,zejména menších rozměrů!!! Wink
Určitě nejsem sám koho to zajímá! Jinak ta cívka je pořádné koláč Exclamation Laughing
Bavím se o modelu NGR 100 Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO