Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 566 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

něco výrazně lepšího než xterra70?Poradte s výběrem..
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 20. září, 2009 19:05    Předmět: Citovat

aragonit napsal:
Když je to teda tak jednoduché, zkus mi to jednoduše popsat.
já praktikoval tenhle návod od ale nepomohlo..a na tu diskriminaci nevím..jak s ní..

Když jí zapneš tak je důležité naladit frekvenci-nalistuješ jí v menu(Ta frekvence je v menu NOISE CNCL.Její ladění je aby tě nerušilo něco z okolí,obzvláště když jdeš hledat s někým dalším.Se základní cívkou,kterou si myslím že na detíku máš chodím v plné senzitivitě a ubírám jen,když je moc prozvuků.) zvedneš cívku 30cm nad zem a zmačkneš auto a čekáš až se zahlásí zvukově.pak zmáčkni ground balanc a po něm auto a pumpuj cívkou směrem k zemi a odladí se to samo.Funkci trak nepoužívám ubírá dosah.CHodím ve 4 tónu a senzitivitu nastavuju podle podmínek.Habán

Ne máš lepší využít nabízenou pomoc od Cortese,něž se stým trápit. Idea Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: neděle 20. září, 2009 19:25    Předmět: Citovat

Jak piše Scorpion, jestli máš teru od prosince a nechápeš co ti poradil Habáni,nezbývá,než vzít demižon a valit za Cortesem Very Happy Já používám na teře jen allmetal v multitonu asi takhle. Podle toho kam a na co jedu nahodím cívku s určitou frekvencí. Zapnu detik a hned do allmetalu. Naladím noise,dále napumpuju GB a není co řešit. Nekolikrát během hledáni zapnu nachvílu track aby se popřípadě přeladil GB a zase to vypnu a to je prosím všechno. spat
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajix
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.12. 2008
Příspěvky: 487
Bydliště: venkov - 27 let

PříspěvekZaslal: neděle 20. září, 2009 19:29    Předmět: Citovat

Citace:
Když je to teda tak jednoduché, zkus mi to jednoduše popsat.
já praktikoval tenhle návod od ale nepomohlo..a na tu diskriminaci nevím..jak s ní..


Tak to vypadá, že čekáš až tě s tím detektorem někdo naučí zacházet.

Já vždy když dostanu do ruky nějaký nový stroj i třeba jen krátce půjčený, vyrazím na svůj vyčištěný plácek za vesnici. Taková obdoba Kdyňského polygonu. Tam zakopu do různých hloubek předměty které bych rád i nerad hledal (meďáky, stříbrňáky, víčka, náboje, dráty, olovo, hřebíky,....) A zkouším jak se který předmět hlásí. Jak se dá který vydiskriminovat. Jak reaguje detektor na díru ve které je mince společně se železem. Různá nastavení > disc. nebo all metal. .......travím takto i dva dny po sobě. Mám rád když vím co mě čeká a že nemůsím během hledání furt něco štelovat a zkoušet. Však se říká: "těžce na cvičišti, lehce na bojišti".

Doporučuji ti nesedět u počítače a čekat, že tě po internetu někdo naučí ovládat tvůj detektor a raději si vyjdi ven a testuj, zkoušej, prostě hledej. Praxe, praxe, praxe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 20. září, 2009 20:08    Předmět: Citovat

... a úplně nejlepší je, si před koupí vybraného detíku v předstihu opatřit manuál, nastudovat ho, no a pak už to jde jako po másle... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: úterý 22. září, 2009 21:01    Předmět: Citovat

aragonit napsal:
Jenže ty lidi co mi nabídli že mi osobně ukážou jak se s ní hledá,

...a najdou nejake to zlato atd.Nezlob se na me, ale jsi uplne vedle. Podle toho jak pises se na tebe vys.ali pravem. Kdyz chces jit do hloubky, tak si kup pulzak. A kdyz chces levny detik, tak se vrat k ACE. Mimochodem to neni spatna volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. září, 2009 21:01    Předmět: zlato.. Citovat

no s tím zlatem možná tomu nerozumím, ale aby jste rozumněli, nechci detektor, který najde zlato(tzn.nehlásí jen železo) v bežném režimu, ve ktrém stejně tak dobře nahlásí i měd či stříbro, nechci jak u xterry přepínat podle mně naprosto nepohodlné pískající modu ve kterých by se prase nevyznalo, ono vetšinou málo kdo pozná že má právě pod cívkou zlato a že si tím pádem má přepnout režim..Smile
Mimochodem co vám tedy hlásí standartní cívka nad zlatem..?
Mně pořád železo..
Návrat nahoru
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 25. září, 2009 8:51    Předmět: Citovat

Něco VÝRAZNĚ lepšího než XT70 není, když na ni šoupneš 18KHz cívku, bude to podobné jako XP GMP, s Terrou jsem byl taky spokojen, ale Géempéčko mi víc sedlo... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 25. září, 2009 9:59    Předmět: Kaprál.. Citovat

no jistě jsou výrazně lepší detektorx, jinak by mezi nimi nebyli takové finanční rozdíly, ne?Co třeba X-TERRA 705?
Návrat nahoru
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 25. září, 2009 11:28    Předmět: Citovat

Myslím, že se tu zbytečně snažíte. Aragonit nechce poradit, jak vyladit Terru (i když to píše), ale poradit, jak chodit s detektorem tak, aby padaly zlaté dukáty sami do kapsy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 25. září, 2009 16:13    Předmět: Citovat

Asi tak nějak jak to napsal Pajik. Na X-Terra toho není moc k štelování. Zapnout a jít.Maximálně odladit zem a ve vyjímečných případech odladit rušení.Další nastavení už záleží na každém jedinci, zkušenostech, okolnostech a chuti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 25. září, 2009 19:53    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked 705ku si nekupuj, je to šmejd.

P.S. A zkusil sis někdy narazit na kebuli sluchátka, a vyzkoušet náběh zvuku na různý kovy?Asi ne, viď! Tipuju tě na čísla, segmenty a vohulenej reprák.
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 25. září, 2009 20:42    Předmět: Citovat

yetti buď v klidu. Blahoslaveni budiž chudí duchem, neboť jejichž je Království nebezké. Laughing Laughing Laughing Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 8:22    Předmět: Citovat

yetti napsal:
... sis někdy narazit na kebuli sluchátka, a vyzkoušet náběh zvuku na různý kovy...



Tak tak. Minulý týden jsem si sluchátka zapomněl doma a byl jsem zoufalý.... Kopal jsem pak každou "pitchovinu" protože i u F70 jsou ve zvuku nádherně slyšet různé "podzvuky" k hlavnímu tónu.

Ovšem jen ve sluchátkách !!!!
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
arkleb
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.12. 2007
Příspěvky: 792
Bydliště: Zlínský kraj 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 14:30    Předmět: Citovat

Chodit zkoušet, bojovat,bojovat. I ten nejobyčejnější zvládnutý detektor je víc, než mašina za tisíce, kterou neumiš naladit. Takže demižón a za Cortésem, to je ta nejlepší rada. Potom uvidíš jak je to jednoduché. Nová funkce pro Cortése, učitel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 14:50    Předmět: Citovat

vztek pohoda Ale jo..měsíčně dostávám několik meilů a sz(ne od jednoho člověka,,) ..tak to klidně zkusím i osobně Wink
Už jsme si psali..A možná už to má opraveno..a pokud by to nešlo,,tak se třeba ještě ozve.


Naposledy upravil cortes dne sobota 26. září, 2009 17:11, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 15:36    Předmět: Citovat

čtu to a nestačím se divit..místo takových řečí jako aragonit chce a nechcve bych spíše uvíta strohé rady jak na to.
tak například ta informace s těma sluvátkama mně velice překvapila..ještě jsem je nezkoušel, ale zkusím.
Za další jestli jsem to poeld enávodu pochopil dobře tak režim kde je kruhový hledač je jen v režimu dohledávání?
Hlavní hlůedající režim je ten neřád s těma segmentama..?Jestli ano, tak pak mi ten dohledávací reřim vyhovuje víc než ten se kterým by se mělo hledat a kde jsou nastavit diskriminace:-(

Navíc co to zlato..?Ještě mi na to nikdo neodpověděl..?Proč..?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 15:46    Předmět: cortes Citovat

cortes
jo, díkmoc počítám že se ozvu, pokud to dřív neprodám, nebo mně neosvítí duch svatý, zatím jsem studoval návod přišel jsem na pár věcí, zjistil jsem zatím to že když nastavím diskriminaci na železo stejně se mi tam občas objeví..
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 16:41    Předmět: Citovat

..ještě poznámečka k tomu proč mi vyhovuje víc režim dohledávání a ne ten ve kterém by se asi mělo hledat, v dohledávání je zvuk nalezeného předmětu delší, u druhého reřimu je zvuk neuveřitelně krátký a pro mně sotva potřehnutelný..
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 17:21    Předmět: Citovat

aragonit-Nějaké to železo,,hlavně to staré se ti sem tam ozve na každém detektoru i při odmítnutí železa.
Já mám odmítnuto jen -8 a -6 ..jinak vše povoleno..dané 2-3 tony..dle nálady--)) citlivost co to jde..zem odlaďuju většinou ručně..nebo sem tam v automatu,ale jedno dvě čísla ještě přidám.
I malá mince dá skvělou odezvu..tak nechápu co to dělá tobě.
Pokud chceš lepší odezvu na ty nejmenší mince nebo zlato..Musíš nebo měl by si mět cívku s větší frekvencí ..což jsi asi k detíku nedostal.
Zlato ti může jít opravdu dost nízko..záleží na tvaru a velikosti.
Nezlob se ,ale jsi asi jediný kdo má tolik problémů Wink s detektorem.
Je možné že máš špatný kus...Ale v tom případě to nezapomeň při prodeji uvést.
Jinak pokud budeš chtít..Čas si najdu.
Ps..a v dohledávacím režimu se opravdu nechodí
Měj se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 26. září, 2009 17:51    Předmět: Citovat

aragonit napsal:
v dohledávání je zvuk nalezeného předmětu delší, u druhého reřimu je zvuk neuveřitelně krátký a pro mně sotva potřehnutelný..


Jakou frekvencí - jak rychle Terrou máváš?? Nebo ji používáš jako bezpohybovej detík i vAllu a v discu... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO