Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 951 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ace 150 vs. zetex alfa,gama
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 10. duben, 2007 16:41    Předmět: Ace 150 vs. zetex alfa,gama Citovat

Kteremu detektoru byste daly přednost a proc!?! Laughing Wink
Návrat nahoru
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: úterý 10. duben, 2007 20:31    Předmět: Citovat

Ace 150, pretože ho mám a som spokojný! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 13. duben, 2007 15:35    Předmět: Re Citovat

Mám ACE 150 a spokojený nejsem.Vadí mě na něm jeho malý dosah.To co se někde píše o jeho dosahu (i s větší cívkou) není pravda. Zetex neznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 14. duben, 2007 10:35    Předmět: Citovat

Vzal bych zetex gama / protože ho mám/ , žádné zpoždění signálu , hloubkově dobrý , servis v republice ,
Řekl bych ,že je o třídu výš než 150.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben, 2007 19:52    Předmět: Citovat

Se zetexem žádnou zkušenost nemám ale se 150 jsem za ty peníze nadmíru spokojen. Mám možnost ze zkušeností srovnávat jen s MD a Tesoro Compadre a ty 150 jasně natře (hlavně v dosahu a samozřejmě i určení).
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben, 2007 19:59    Předmět: Re: Re Citovat

Pilbek napsal:
Mám ACE 150 a spokojený nejsem.Vadí mě na něm jeho malý dosah.To co se někde píše o jeho dosahu (i s větší cívkou) není pravda. Zetex neznám.


jestli nemáš vadnej kousek, na jakou vzdálenost ti bere sockorunu na max. sens? mělo by to být tak mezi 25 - 28 cm. V zemi tahám mince běžně 15 cm hluboko (na stupeň sens 3).
Návrat nahoru
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben, 2007 20:50    Předmět: Re Citovat

Ozzelot : Nezlob se,ale dosah ACE 28cm je nesmysl. Kdyby to tak bylo,tak všichni mají ACE za 5000Kč a ostatní dražší detektory jsou neprodejný. Very Happy Já nacházím mince tak kolem 10cm hluboko - max 15cm. ACE 150 je v podstatě dětský detektor ( už jen ty děti na pískovišti na obalu mě dost vyděsily Very Happy ) Když jsem chtěl začít,tak jsem si přečetl asi nesprávný článek na jednom webu,kde srovnávali ACE v dosahu s detektory za 25000Kč. Dnes už bych to neudělal. Tenkrát jsem si myslel,že pro začátek stačí a pak uvidím. Dnes vím,že jsem neudělal dobře a kupuji jiný. Už mi ACE nestačí. Na druhou stranu,se za ty peníze asi nic moc lepšího pořídit nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 7:51    Předmět: Citovat

Ace 250 je za ty peníze docela slušná volba, ale pokud to někoho chytne tak stejně si později koupí něco lepšího. Samozřejmě vše je i o financích. No ale největší kravina je srovnávat detektory v cenové hladině 25 000, s detektrory za 5 - 7 tisíc. To je prohnané gesto obchodníka.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 17:37    Předmět: Re: Re Citovat

Pilbek napsal:
Ozzelot : Nezlob se,ale dosah ACE 28cm je nesmysl. Kdyby to tak bylo,tak všichni mají ACE za 5000Kč a ostatní dražší detektory jsou neprodejný. Very Happy Já nacházím mince tak kolem 10cm hluboko - max 15cm. ACE 150 je v podstatě dětský detektor ( už jen ty děti na pískovišti na obalu mě dost vyděsily Very Happy ) Když jsem chtěl začít,tak jsem si přečetl asi nesprávný článek na jednom webu,kde srovnávali ACE v dosahu s detektory za 25000Kč. Dnes už bych to neudělal. Tenkrát jsem si myslel,že pro začátek stačí a pak uvidím. Dnes vím,že jsem neudělal dobře a kupuji jiný. Už mi ACE nestačí. Na druhou stranu,se za ty peníze asi nic moc lepšího pořídit nedá.


Jestli ti nebere na 25 cm sockorunu NA VZDUCHU!!! tak si ho vážně vyměň to bere každá ACE co jsem zatím viděl mě i na 28 cm a za tím si stojím a jestli tomu nevěříš klidně přijeď rád ti to předvedu. A to že je to dětský detektor s tím plně souhlasím a co? Tyhle dosahy jsou realita a můžeš se tu vztekat jak chceš na dosahu mi to neubere takže je mi jedno, že tě nepřesvědčím... holt mám ještě nějakej povedenější kousek no Very Happy

A co ostatní jaký je váš dosah na mosaznou 1 Kčs na vzduchu?
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 18:18    Předmět: Re: Re Citovat

Ozzelot napsal:
A co ostatní jaký je váš dosah na mosaznou 1 Kčs na vzduchu?


Koukni se na článek Air test a diskuzi pod ním, tam jsou dosahy na korunu u různých detektorů.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 19:55    Předmět: Re: Re Citovat

Tyhle dosahy jsou realita a můžeš se tu vztekat jak chceš na dosahu mi to neubere takže je mi jedno, že tě nepřesvědčím... holt mám ještě nějakej povedenější kousek no Very Happy

Ozzelot: Já se ale přece vůbec nevztekám ,ani přesvědčovat mě o ničem nemusíš Smile - já ACE vlastním a vím jaké je. Jen jsi založil diskuzi o ACE,tak jsem se snažil napsal objektivně své zkušenosti. Debata byla o detektoru - vůbec se s tebou nechci o něčem přít,nebo ti něco vymlouvat.Jestli ti bere ACE mince ve 28 cm,tak ti gratuluji a přeji ti to. Hodně štěstí při hledání přeje Pilbek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
makumba



Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 20:32    Předmět: Citovat

Mám ACE 250 a korunu ve vzduchu bere ve 22 cm. V zemi víc jak 13-14 cm ani náhodou. Několikrát měřeno metrem na různých lokalitách. Menší mince do 10 cm. Detektor to není špatnej, jenom ta hloubka mu trochu schází.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 21:06    Předmět: Citovat

SOUHLAS S OZZELOTEM ACE 150 A 28CM NA SOCKORUNU NESMYSL!!!!!!!!! Shocked Shocked
KAMOS MA ACE 150 A VADI MY OPOZDENA REAKCE A CELKOVE MI TENTO DETEKTOR VUBEC NESEDL DO RUKY!! Crying or Very sad VELICE ME TENTO DETEKTOR SKLAMAL I KDYZ JAK RIKATE ZA 5000 ASI NIC LEPSIHO NENI!!!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 21:09    Předmět: Citovat

AMLOUVAMSE SOUHLASIM S PILBEKEM SPATNE SEM TO PRECETL!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 23:26    Předmět: Citovat

Moje ace 25cm sockoruna.Prisiel som na jednu vec.Pokial predmet pomaly pretahujete pred cievkou je to len cca 20cm.Ale pri rychlom pohybe korunou to fakt zobere na tych 25cm.Air test.Na DVD je nahrane dost rychle luxovanie.Asi na tom nieco bude.

Doplnenie:
Dnes som to presnejsie premeral.Pri pomalom pretiahnuti pred cievkou 19cm
Pri rychlom spolahlivo 23cm obcas 24cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 25. duben, 2007 17:44    Předmět: Re: Re Citovat

Pilbek napsal:
Tyhle dosahy jsou realita a můžeš se tu vztekat jak chceš na dosahu mi to neubere takže je mi jedno, že tě nepřesvědčím... holt mám ještě nějakej povedenější kousek no Very Happy

Ozzelot: Já se ale přece vůbec nevztekám ,ani přesvědčovat mě o ničem nemusíš Smile - já ACE vlastním a vím jaké je. Jen jsi založil diskuzi o ACE,tak jsem se snažil napsal objektivně své zkušenosti. Debata byla o detektoru - vůbec se s tebou nechci o něčem přít,nebo ti něco vymlouvat.Jestli ti bere ACE mince ve 28 cm,tak ti gratuluji a přeji ti to. Hodně štěstí při hledání přeje Pilbek


Ale já se přece taky nechci přít, tak toho asi raději necháme aby tyhle stránky nesklouzli na úroveň jiných webů Wink Ale chlapi já vám vážně nekecám!!! Spíš se mi tedy zdá že u těhle Ace asi bude kus od kusu něco jiného snad jak se povedou... protože na 20 cm mi bere sockorunu bezproblémů na 3/4 sens. Takže jestli vám někomu bere na max kačku na 23 cm je mi vás docela líto ...asi vážně nějakej slabší kousek, jinak jak tu zaznělo ta rychlost to dost ovlivní. Pravda je že v terénu jedu někdy rychle a cinkne to tak začnu pomalu dohledávat a nic, když ale začnu mávat zase rychle nad tím místem opět se to ozve... to právě když je předmět hodně hluboko.
Návrat nahoru
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. duben, 2007 9:49    Předmět: Citovat

Hádanie sa nemá zmysel.Pred nejakym časom som robil dve presne rovnaké cievky.Všetko bolo rovnaké,priemery cievok,drátu aj závity.Jedna z nich bola výrazne lepšia ako ta druha.Myslím,že to bude rovnaké aj s profi detektormi.A možno aj čo sa elektroniky týka.To, že rýchlejším mávanim cievky je detektor citlivejši,je normalne a každy si to može vyskúšať.Vezmite si do ruky nejaku mincu a prejdite s nou pomaly nad cievkou no a potom zrýchlite.Výsledok je celkom jasný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. duben, 2007 13:19    Předmět: Citovat

môj postreh k ace 150/250
Občas sa mi stáva, ž brnknutím o vetvičku alebo konárik na zemi môj detík vydá tón. Ak to ale chcem urobiť niekoľkokrát za sebou nikdy viac ako jeden krát sa mi to nepodarí. Pravdepodobne konštrukcia (schéma) detektora počíta aj s nejakým takým vplyvom. Môže to byť spôsobené funkciou automatické odladenie pôdneho efektu. Z toho vyplýva, že ak pomaly prechádzam predmetom popod cievku, elektronika sa nastaví tak ako keby to bola zmena pôdneho zloženia. Ak potom prejde tým istým predmetom ešte raz a rýchlo, dosah bude menší ako v prípade že by som prvý krát a pomaly tým predmetom neprešiel. Stáva sa to v ojedinelých prípadoch a určite to neplatí pre veľké kusy kovov alebo kovy v blízkosti cievky. Skôr si myslím že je to v prípade malých predmetov na hranici dosahu cievky.

Je to to isté ako brnknutie o konár. Po brnknutí sa detektor akoby na chvíľu stal menej citlivý a nereagoval na daný podnet. Po chvílke sa to ale samo vráti do východiskovej polohy a znovu si zmeria pôdny efekt a prispôsobí sa.

Ak by bola schéma k dispozícií a vedeli by sme aj zdroják, dokázali by sme presnejšie určiť čo všetko vplýva na dosahy.

PS: ak sa mýlim, neukameňujte ma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. duben, 2007 13:41    Předmět: RE Citovat

ss2men: ACE žádnou funkci automatického odladění vlivu půdy nemá. ( což je nevýhoda)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. duben, 2007 17:43    Předmět: Citovat

Mam ho sice len niekolko dni,ale tiez som si to vsimol,co pise ss2men.Vyda signal bez narazu a potom uz nic.(inak uz dva tyzdne masivne sledujem rozne fora)Na nejakom PL fore som zachytil info o zvyseni dosahu serie ace vymenou jedneho smd svabu.Zatial o tom nebolo nic podrobnejsie.Inak je v nom jeden potenciometer tj nastavovaci prvok.Takto vyzera z vnutra:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?t=26803

Doplnenie:
Dnes som otvoril moje ace.Obsahuje 2 nastavovacie prvky.Co sa tyka tej vymeny svabu,predpokladam ze ide o LM386,ktory sa da vymenit za nizkosumovu verziu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO