Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 495 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. duben, 2010 12:54    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
mek71 napsal:
Já zase chci detektor,aby mi vyhovoval a splňoval moje požadavky.Všechny zkušenosti a dojmy od majitele detektoru ovlivňují moje rozhodování.Cena mě nezajímá Very Happy


Doufám,že se dojedeš pochlubit! Wink


Do těch Vašich zlatých dolů si vezmu jen zbíječku,UNC a Tatru Very Happy Very Happy
_________________
Nic není dokonalé. I hovno má své mouchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. duben, 2010 14:36    Předmět: Citovat

Apollo444 napsal:
...Snažil jsem se vysvětlit, že lidi mají z těch "10ti hodin" až zbytečně moc přehnanej strach. Kolik z nás chodí na více jak desetihodinový hledání ? Kolik z takovejch lidí si neudělá půl hoďky pauzu na sváču a případný dobytí.. ? Když napíšu, že asi nikdo, což nebudu daleko od pravdy, tak mi tu zase půlka lidí začne oponovat, páč se mají chuť přít a hádat...
Zbytečně se čertíš a nasíráš. Každý chce o každém detíku vědět co nejvíc objektivních informací, né dojmů. A nikdo nemá chuť se s někým přít a hádat. Teda vlastě - aspoň já určitě ne. A přitom s klidem napíšu, že kolikrát, když jdeme na noční hledání, tak se hledá v kuse třeba od 20 - 21:00 třeba do 4 - 5 hod ráno. A když napsal Juraj toto:
Juraj napsal:
Hľadal som pri teplote +3, +1 a batéria v hlavnej jednotke približne 20 hodín (reproduktor som nepoužíval), sluchátka tiež 20 hodín ale cievka sa vybila skôr. Záleží na frekvencii, ktorú používaš. Zvolil som max. výkon TX Power 3 a vtedy tá cievka po 4 hodinách skončí...
tak potom setsakra zvažuješ, jak kdo co napíše. Né o tom, že Tobě vydrží 10 hodin, je mi jasné, že jsi tím pádem hledal na TX Power 2, možná 1, ale jak se to projeví na separaci, dosahu... Takže já bych asi z těch 10 hodin strach měl. A za třetí, když se podíváš na moje příspěvky, tak téměř vždycky píšu odlehčeně, se smyslem pro humor, nikoho nenapadám. I Tobě jsem odpověděl s rozchechtaným smajlíkem a tudíž jsem to myslel ve stylu lehčí, veselejší odpovědi. Pokud jsi to vzal tak, že Tě napadám jako neobjektivního kritika, nebo že překrucuji Tvoje slova, tak se Ti tímto omlouvám, ale vážně jsem to myslel jen jako zlehčení. Tož sa nečerti a piš dál Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. duben, 2010 18:18    Předmět: Citovat

Rozdíl mezi TX2 a TX3 (expert mód pro nastavení citlivosti) jsem zkoušel jen jednou a to při testu na sockačku v 25cm, osobně jsem nepociťoval žádnej rozdíl (asi něco dělám blbě nebo to možná žádnej zázrak není, to nevím, ale na druhou stranu, jestli to žere baterku 2x rychlejc, tak by to mělo být znát), takže chodím v optimálu TX2.
Byl jsem teď 2x hledat, pokaždý na tři hodiny a u baterky v cívce mám počet dílků 2/3, sluchátka i jednotka hlásí plný nabití.
Na separaci tam je zvlášt nastavení obnovovací rychlost, nastavení 0-5 přičemž čim vyšší číslo, tim rychlejší odezva. Z přednastavených programů je zřetelný že Goldmax má 2 a Gmax 1. Do svýho programu co sem nastavoval podle sebe, jsem si dal taky hodnotu 2, páč pokud se nejedná o silně zamořenou lokalitu, tak to bohatě stačí a při vyšší hodnotě se pak zbytečně ztrácí na dosahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: úterý 27. duben, 2010 19:19    Předmět: Citovat

Tak za dnešek nějaký postřehy ohledně lokalit s čedičem.
Detík jde bez problému odladit, aby čedič při hledání nijak nerušil, na hloubce to nijak neubere, pokud pod cívkou zrovna ten kámen neni.
Když je mincička vedle čediče, Deus ji bez problému vidí, problém začíná až ve chvíli, kdy je nad velkým kamenem. V zemi kde tyhle kameny tvoří základ a na nich je vrstva hlíny, jsem byl rád, když sem našel soc. kačku tak v 11-12cm a ještě házela dost divný ID a bzučelo to do železa, v případě že je kuruna pod kamenem, není šance jí detekovat.
Ovšem jestli jsem dobře četl, tohle je problém každýho detíku, takže pokud lokalita není čedič ze základu a jedná se jen o kameny, který se sem-tam někde povalujou, tak to pro Deuse není problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 27. duben, 2010 19:28    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
kokerss napsal:
mek71 napsal:
Já zase chci detektor,aby mi vyhovoval a splňoval moje požadavky.Všechny zkušenosti a dojmy od majitele detektoru ovlivňují moje rozhodování.Cena mě nezajímá Very Happy


Doufám,že se dojedeš pochlubit! Wink


Do těch Vašich zlatých dolů si vezmu jen zbíječku,UNC a Tatru Very Happy Very Happy


Laughing Laughing Laughing Kecale Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 25. květen, 2010 7:42    Předmět: Citovat

Asi nie každému sadne, aj keď je cena nehorázna:

http://pristroje.hyperinzerce.cz/detektory-hledace-kovu/inzerat/3423733-xp-deus-nejvykonejsi-detektor-na-trhu-nabidka/

a ešte má aj české menu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: středa 26. květen, 2010 19:59    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Asi nie každému sadne, aj keď je cena nehorázna:

http://pristroje.hyperinzerce.cz/detektory-hledace-kovu/inzerat/3423733-xp-deus-nejvykonejsi-detektor-na-trhu-nabidka/

a ešte má aj české menu.


Deus je prostě obdoba všech ostatních XP a pokud někomu starý XP neseděli, tak z Deuse asi hold musí bejt zklamanej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. květen, 2010 0:35    Předmět: Citovat

Mě teda Deus neoslovil z hlediska té futuristické skládačky a ještě zbytečnější bezdr. cívky.Ale vubec bych ho jinak nezatracoval... třeba jednou v Kdyni ostatní vejtahy pěkně potrápí Twisted Evil Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 03. srpen, 2010 17:25    Předmět: Citovat

Tak jak se hledá s Deusem?Léta utíkají a vím prdlajz Confused Wink
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: úterý 03. srpen, 2010 18:06    Předmět: Citovat

Stejně jako s každym jinym XP, jen tu je prostě určitej komfort navíc a univerzálnost. Jinak za dobu co ho mám, těch pár měsíců,.. s ním nebyl ani jeden problém. Nicméně kamarád mi psal, že mu praskla loketní opěrka. Je pravda, že její materiál se zdá bejt takovej křehčí, takže při tvrdšim zacházení se to asi může stát. Jinak dosahově na stejný úrovní jako starší modely XP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 03. srpen, 2010 18:15    Předmět: Citovat

Dosah bych ani větší nečekal.Spíš by mě zajímala separace v železe jestli tam se to dostalo dál,pokud jsi to skoušel oproti těm starším XPéčkám.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: úterý 03. srpen, 2010 19:29    Předmět: Citovat

Jasně, je tady nastavitelná rychlost odezvy, takže do míst, kde je hodně železnýho odpadu si to můžeš vyšťavit do takový úrovně, že to je snad úplně instantní... a naopak do lesa to stahuju na minimum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kar



Registrace: 26.1. 2008
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pátek 06. srpen, 2010 12:00    Předmět: Citovat

Je tu někdo, kdo by dokázal porovnat Deuse s Minelab Explorerem ?
Dosah bude pravděpodobně menší ale separace bude lepší. Když chodím převážně pole a kopu drobotinu tak by byl pro mě lepší ?

Zase aby mě nemrzelo že při občasných návštěvách lesa nebudu kopat oproti jiným detíkům extrémní hloubky.

Dokáže někdo poradit ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: sobota 07. srpen, 2010 22:50    Předmět: XP a čedič... Citovat

Apollo444 napsal:
Tak za dnešek nějaký postřehy ohledně lokalit s čedičem.
Detík jde bez problému odladit, aby čedič při hledání nijak nerušil, na hloubce to nijak neubere, pokud pod cívkou zrovna ten kámen neni.
Když je mincička vedle čediče, Deus ji bez problému vidí, problém začíná až ve chvíli, kdy je nad velkým kamenem. V zemi kde tyhle kameny tvoří základ a na nich je vrstva hlíny, jsem byl rád, když sem našel soc. kačku tak v 11-12cm a ještě házela dost divný ID a bzučelo to do železa, v případě že je kuruna pod kamenem, není šance jí detekovat.
Ovšem jestli jsem dobře četl, tohle je problém každýho detíku, takže pokud lokalita není čedič ze základu a jedná se jen o kameny, který se sem-tam někde povalujou, tak to pro Deuse není problém.


Znám jednu lokalitu,kde základ tvoří pouze čedič.Hledal jsem tam s XP Gold Maxx Power a nezaznamenal jsem tam žádný problém ve smyslu rušení,snížení dosahu a pod.Osobně si myslím,že používat "sockačku" k testování kvalit detektoru je nesmysl ! Tato mince má tak specifické složení,že se jí odezvou nepodobá žádný barevný kov ve spojení s oxidací vzniklou přirozeným pobytem v půdě a tudíž jsou závěry z testů za jejího použití zkreslující a matoucí Shocked


Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:45, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Apollo444
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2009
Příspěvky: 254
Bydliště: Mladá B.

PříspěvekZaslal: sobota 07. srpen, 2010 23:24    Předmět: Citovat

Brachu, nenech se čedičem zmást, taky sem si myslel co ty a byl sem o tom i po několika hledání přesvedčenej, ovšem pokud je základ opravdu čedičovej (ne že se jen sem tam povaluje nejakej kámen), tak odladit se to sice povede, ale dosah rapidně klesne a ještě k tomu ty předměty, který by se jindy hlásily jako barva, budou mít nejasnej signál. Jinak s Deusem na drobotinu určitě neuděláš chybu, nemyslím že je moc detíku, co tomu můžou konkurovat a když půjdeš do lesa, zvolíš si nižší frekvenci a pomalejší dobu odezvy a tim zvýšíš dosah. Na druhou stranu co se čistě dosahu týče, určitě budou detíky, který v týhle disciplíně XPčku nakopu zadek, ale pokud je člověk hlavně na drobotinu a sem tam zajde les, XP Gold/Deus je dle mýho názoru ideální volba. Osobně jsem s nim nad míru spokojenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: sobota 07. srpen, 2010 23:55    Předmět: Citovat

Apollo444 napsal:
Brachu, nenech se čedičem zmást, taky sem si myslel co ty a byl sem o tom i po několika hledání přesvedčenej, ovšem pokud je základ opravdu čedičovej (ne že se jen sem tam povaluje nejakej kámen), tak odladit se to sice povede, ale dosah rapidně klesne a ještě k tomu ty předměty, který by se jindy hlásily jako barva, budou mít nejasnej signál. Jinak s Deusem na drobotinu určitě neuděláš chybu, nemyslím že je moc detíku, co tomu můžou konkurovat a když půjdeš do lesa, zvolíš si nižší frekvenci a pomalejší dobu odezvy a tim zvýšíš dosah. Na druhou stranu co se čistě dosahu týče, určitě budou detíky, který v týhle disciplíně XPčku nakopu zadek, ale pokud je člověk hlavně na drobotinu a sem tam zajde les, XP Gold/Deus je dle mýho názoru ideální volba. Osobně jsem s nim nad míru spokojenej.


O čediči se přít nebudu a časem možná dospěji ke stejnému závěru,co Ty.V současnosti jsem naoplátku dospěl k poznání,že bezdrátová technologie snižuje dosah.Zjednodušeně řečeno:bezdrátová sluchátka nejsou schopna reprodukovat audiosignál tak kvalitně,jako sluchátka drátová.Zní to divně,hloupě a nelogicky.Př.v ideálním případě narazíš na hluboko uloženou minci za použití "dráťáků".Sundáš je,aplikuješ "bezdrát" a nic.Vrátíš původní a signál...Je to zajímavé,vášnivé Embarassed


Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:46, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Juraj



Registrace: 7.2. 2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. srpen, 2010 9:06    Předmět: Sluchátka Citovat

Bezdrôtové sluchátka k Deusovi si berú signál z cievky, nie z hlavnej jednotky.
_________________
DÉUS XP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. srpen, 2010 11:34    Předmět: Re: Sluchátka Citovat

Juraj napsal:
Bezdrôtové sluchátka k Deusovi si berú signál z cievky, nie z hlavnej jednotky.


Ja,ja-to je možné.Ten můj poznatek ohledně "drátů a bezdrátů" se týkal modelů XP,které jsem vlastnil(GMaxx 2,GoldMaxx Power a Adventis 2) a zapoměl jsem to uvést-sorry.
Deus neznám a zřejmě nikdy nepoznám...


Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. srpen, 2010 15:21    Předmět: Citovat

pytlak123 napsal:
Apollo444 napsal:
Brachu, nenech se čedičem zmást, taky sem si myslel co ty a byl sem o tom i po několika hledání přesvedčenej, ovšem pokud je základ opravdu čedičovej (ne že se jen sem tam povaluje nejakej kámen), tak odladit se to sice povede, ale dosah rapidně klesne a ještě k tomu ty předměty, který by se jindy hlásily jako barva, budou mít nejasnej signál. Jinak s Deusem na drobotinu určitě neuděláš chybu, nemyslím že je moc detíku, co tomu můžou konkurovat a když půjdeš do lesa, zvolíš si nižší frekvenci a pomalejší dobu odezvy a tim zvýšíš dosah. Na druhou stranu co se čistě dosahu týče, určitě budou detíky, který v týhle disciplíně XPčku nakopu zadek, ale pokud je člověk hlavně na drobotinu a sem tam zajde les, XP Gold/Deus je dle mýho názoru ideální volba. Osobně jsem s nim nad míru spokojenej.


O čediči se přít nebudu a časem možná dospěji ke stejnému závěru,co Ty.V současnosti jsem naoplátku dospěl k poznání,že bezdrátová technologie snižuje dosah.Zjednodušeně řečeno:bezdrátová sluchátka nejsou schopna reprodukovat audiosignál tak kvalitně,jako sluchátka drátová.Zní to divně,hloupě a nelogicky.Př.v ideálním případě narazíš na hluboko uloženou minci za použití "dráťáků".Sundáš je,aplikuješ "bezdrát" a nic.Vrátíš původní a signál...Je to zajímavé,vášnivé Embarassed


Já myslím,že to nebude zase taková tragédie s tím dosahem a signálem za použití bezdrátů! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pytlak123



Registrace: 1.1. 2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: pátek 13. srpen, 2010 0:22    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
pytlak123 napsal:
Apollo444 napsal:
Brachu, nenech se čedičem zmást, taky sem si myslel co ty a byl sem o tom i po několika hledání přesvedčenej, ovšem pokud je základ opravdu čedičovej (ne že se jen sem tam povaluje nejakej kámen), tak odladit se to sice povede, ale dosah rapidně klesne a ještě k tomu ty předměty, který by se jindy hlásily jako barva, budou mít nejasnej signál. Jinak s Deusem na drobotinu určitě neuděláš chybu, nemyslím že je moc detíku, co tomu můžou konkurovat a když půjdeš do lesa, zvolíš si nižší frekvenci a pomalejší dobu odezvy a tim zvýšíš dosah. Na druhou stranu co se čistě dosahu týče, určitě budou detíky, který v týhle disciplíně XPčku nakopu zadek, ale pokud je člověk hlavně na drobotinu a sem tam zajde les, XP Gold/Deus je dle mýho názoru ideální volba. Osobně jsem s nim nad míru spokojenej.


O čediči se přít nebudu a časem možná dospěji ke stejnému závěru,co Ty.V současnosti jsem naoplátku dospěl k poznání,že bezdrátová technologie snižuje dosah.Zjednodušeně řečeno:bezdrátová sluchátka nejsou schopna reprodukovat audiosignál tak kvalitně,jako sluchátka drátová.Zní to divně,hloupě a nelogicky.Př.v ideálním případě narazíš na hluboko uloženou minci za použití "dráťáků".Sundáš je,aplikuješ "bezdrát" a nic.Vrátíš původní a signál...Je to zajímavé,vášnivé Embarassed


Já myslím,že to nebude zase taková tragédie s tím dosahem a signálem za použití bezdrátů! Wink


Osobně si myslím,že MP Husqwarna 266 není schopna...i když jsem to neviděl a nevyzkoušel.Nic,pohoda.

K polemice o sluchátkách:
Na toto téma píši na DW a sem,mimo to chodím do práce a dělám na bytě,takže ztrácím přehled,co jsem kam napsal.
Bavíme se o hraničních signálech za použití 1 typu detektoru a 2 druhů sluchátek(drátové a dezdrátové XP) na jednom cíli.
V životě člověka,potažmo hledače nastanou situace,kdy dojde k tzv.něchtěným testům.Př.:sejdou se 3 špičkové detektory u 1 hraničního signálu.Jeden nález detekoval,2. se nechytá a třetí ho vezme po hodině ladění-stane se a majitel 2. se chytá za hlavu.
To samé se mi stalo s "dráty a bezdráty".
Již 5 let chodím hledat do sadu 15x25m,který byl kdysi něčím.Mám to štěstí,že ho vlastní má dobrá známá a tudíž tam hledám sám.Byly doby,kdy jsem tam za 5 návštěv kopl 180 mincí RU (fotky mám,můžu poslat) Dodnes,když tam vyrazím po dešti(zvyšuje se vodivost),tak kopnu +-10 mincí a sem tam nějaký odznak.
K věci-za dobu tam strávenou znám z toho plácku každý cm.Jsou tam pozůstatky laviček a pár zakopaných mincí,které mám uchované k testování dosahů a citlivosti detektorů a přídavných cívek.
Zkrátka a jednoduše-běhám tam s XP Adventis 2(mimo jiné-měl jsem tam Garretty,Whites,Fisher,Minelab a all top modely XP,krom Deuse) a střídám drátová a bezdrátová sluchátka XP.Pravda je taková,že s "drátem" slyším signály,které bezdrátová sluchátka nezaznamenají.
Tohle je téma na pár listů A4,ale kdo by to četl,respektive psal.Snad je výše uvedené napsáno srozumitelně a doporučím jediné:testujte,zkoušejte a nikdy neříkejte nikdy...
Závěrem:vezmu-li v úvahu poměr,cena a výkon,tam mi drátová sluchátka v hodnotě-280,-Kč vyznívají nějak lépe.Daň za volnost pohybu rád složím a skládám(bezdrátová sluchátka jsem dávno prodal)
Obávám se,že Mě Oťas z DW zastřelí,ale nemohl jsem to nenapsat.Je fakt,že jsem u něho koupil vše,s čím v posledních letech hledám a jeho přístup+vše okolo je neuvěřitelný v kladném slova smyslu.
PS:vím,že tento názor nezastáván sán a tak nějak doufám,že se podobně smýšlející kolegové přidají.
Zdar,jdu makat...


Naposledy upravil pytlak123 dne středa 01. prosinec, 2010 16:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 41, 42, 43  Další
Strana 19 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO