Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 863 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 10. červenec, 2012 17:13    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
Nějaké nové info ze zahraničních webů : nová větší aktualizace V3 má být koncem tohoto roku , ale prý už za poplatek. Cívka 11" koncem tohoto, začátkem příštího roku a měla by byt volitelná už i při koupi nového stroje. Kdo chcete kupovat Déčko, asi bych počkal.


Ahoj Meku,

no nějak z toho Tvého sdělení nejsem moudrý. Mluvíš o V3 - tedy Spectře V3 ? Ta má mít možnost dalšího placeného upgrade? No ona byla za poplatek i modernizace těch prvních V3 na V3i. Ta volitelná cívka při koupi se také týká V3? A Íčko - pardon Déčko, to bude asi Deus, že ?

Nebo se to celé týká Ďouse a V3 zamená třetí verzi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: úterý 10. červenec, 2012 18:30    Předmět: Citovat

fanu napsal:
mek71 napsal:
Nějaké nové info ze zahraničních webů : nová větší aktualizace V3 má být koncem tohoto roku , ale prý už za poplatek. Cívka 11" koncem tohoto, začátkem příštího roku a měla by byt volitelná už i při koupi nového stroje. Kdo chcete kupovat Déčko, asi bych počkal.


Ahoj Meku,

no nějak z toho Tvého sdělení nejsem moudrý. Mluvíš o V3 - tedy Spectře V3 ? Ta má mít možnost dalšího placeného upgrade? No ona byla za poplatek i modernizace těch prvních V3 na V3i. Ta volitelná cívka při koupi se také týká V3? A Íčko - pardon Déčko, to bude asi Deus, že ?

Nebo se to celé týká Ďouse a V3 zamená třetí verzi?


Very Happy jj Déčko= Deus a V3 má být označení akzualizace na Deus . Whites neovládám,nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červenec, 2012 20:42    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
fanu napsal:
mek71 napsal:
Nějaké nové info ze zahraničních webů : nová větší aktualizace V3 má být koncem tohoto roku , ale prý už za poplatek. Cívka 11" koncem tohoto, začátkem příštího roku a měla by byt volitelná už i při koupi nového stroje. Kdo chcete kupovat Déčko, asi bych počkal.


Ahoj Meku,

no nějak z toho Tvého sdělení nejsem moudrý. Mluvíš o V3 - tedy Spectře V3 ? Ta má mít možnost dalšího placeného upgrade? No ona byla za poplatek i modernizace těch prvních V3 na V3i. Ta volitelná cívka při koupi se také týká V3? A Íčko - pardon Déčko, to bude asi Deus, že ?

Nebo se to celé týká Ďouse a V3 zamená třetí verzi?


Very Happy jj Déčko= Deus a V3 má být označení akzualizace na Deus . Whites neovládám,nevim


A to jsem si chtěl koncem prázdnin koupit Deuska. Tak to teda asi radši počkám na ty vylepšení a udělám si radost na ježíška. Jen doufám že nebude ještě vyšší cena Shocked , nemáš ještě nějaké další info? Dík
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec, 2012 12:05    Předmět: Citovat

Jen doufám že nebude ještě vyšší cena Shocked , nemáš ještě nějaké další info? Dík[/quote]

Jo, má být delší spodní tyčka Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec, 2012 12:14    Předmět: Citovat

[/quote]

Jo, má být delší spodní tyčka Very Happy Very Happy[/quote]

Very Happy dík.
neví někdo kolik stálo to poslední vylepšení. Kdybych přece jen nevydržel, tak abych věděl s čím tak zhruba počítat
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec, 2012 12:50    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:


Jo, má být delší spodní tyčka Very Happy Very Happy[/quote]

Very Happy dík.
neví někdo kolik stálo to poslední vylepšení. Kdybych přece jen nevydržel, tak abych věděl s čím tak zhruba počítat[/quote]

Doteď to bylo zadáčo. Toto má být prý něco většího a už za prašule. Myslím, že to ale nějaka finanční šupa nebude. Spíš bych počkal a zvolil jako základní cívku tu 27 cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pátek 13. červenec, 2012 12:56    Předmět: Citovat

aha, já si říkal, že bych prodal detíky co mám doma a vzal ten hloubkáč se dvěmi cívkami a shaft a měl bych dva deusy, kdyby semnou šel někdo z rodiny... Moja chtěla nechat VKčko, ale deus by byl lepší a lehčí
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dietrich45



Registrace: 1.8. 2009
Příspěvky: 54
Bydliště: Gross Priesen geb 62

PříspěvekZaslal: neděle 09. září, 2012 8:18    Předmět: Citovat

Tak jsem přemýšlel jakou berlu koupit Minelab 3030 nebo Deuse.
Můj Fisher 1270 už je veterán a ta váha nic moc.Včera ráno jsem zajel do Práglu a koupil XP váha super a odpolední hledání ještě lepší.Myslím že to byla dobrá volba.
Wink
_________________
XP Deus, Fisher 1270.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mr-tomas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.9. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 09. září, 2012 12:19    Předmět: Citovat

Myslím že chyba. Měl sis CTX nejdříve vyzkoušet. Wink
_________________
Minelab CTX 3030, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 09. září, 2012 17:26    Předmět: Citovat

Také si myslím... Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dietrich45



Registrace: 1.8. 2009
Příspěvky: 54
Bydliště: Gross Priesen geb 62

PříspěvekZaslal: pondělí 10. září, 2012 15:43    Předmět: Citovat

Já myslím že není špatnej, dosahově průměr ale 875 g váha. Super na moje zhuntovaný rameno.Hluboko nekopu takže mě to nevadí.
Ještě to umět trochu poštelovovat , digitála jsem ještě neměl.V neděli jsem ho hoďku povodil 8 minciček a malinkej odznáček mysliveckýho spolku Auscha.
Takže naprostá spokojenost.
Mamuta CTX hmotnost 2,36 kg Deus +-1,5 kg! Wink
_________________
XP Deus, Fisher 1270.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. září, 2012 22:45    Předmět: Citovat

Já ti nevím. Měl jsem to CTXko v ruce a byl jsem velice překvapenej. Jelikož váží asi ještě o půl kila víc, než můj E Trouš, tak jsem si myslel, že mi urve ruku. Ale hodně mě překvapil, pocitově byl lehčí, než ten můj... Kdežto u Djůse se zase říká, že je nevyváženej a větší cívka ti urve ruku. Nevím, třeba je to kec, ještě jsem ho s větší cívkou v ruce neměl...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dietrich45



Registrace: 1.8. 2009
Příspěvky: 54
Bydliště: Gross Priesen geb 62

PříspěvekZaslal: úterý 11. září, 2012 19:52    Předmět: Citovat

Já si myslím že je to blbost prostě jsem ani po 4 hodinách v lese necítil únavu.Kamarád který má Fishera 1270 jako mám já toho měl dost. V nálezech barevných kovů jsem mu to natřel na 100%.
Tak nevím ale myslím že se žabožroutům Djůs povedl ,až na tu cenu. Laughing
Ale za kvalitu se asi platí. Very Happy
Minelaba jsem moc chtěl ale jsem spokojenej. Wink
_________________
XP Deus, Fisher 1270.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. září, 2012 15:09    Předmět: Citovat

Pořád přemýšlím, jestli koupit Deuse. V poslední době mě totiž hodně nalomil GM4. Byl jsem ve Kdyni na polygonu s kámošema. Jeden měl Deuse, druhej GMP a já AT PRO. Procházel jsem si to s Deusem, kterej neznám a nastavení tovární, pak s GMP a taky s ATPRO. Nejvíc signálů bylo s GMP nastaveného od majitele, pak DEUS(základní cívka) a poslední bylo AT PRO. Co bylo ale nejhorší, tak když jsem pár minut mával s Deusem(displej v druhé ruce) a pak jsem si vzal mé AT PRO, tak jsem ho skoro neunesl. Ta hmotnost je strááášně znát.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. září, 2012 15:37    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Pořád přemýšlím, jestli koupit Deuse. V poslední době mě totiž hodně nalomil GM4. Byl jsem ve Kdyni na polygonu s kámošema. Jeden měl Deuse, druhej GMP a já AT PRO. Procházel jsem si to s Deusem, kterej neznám a nastavení tovární, pak s GMP a taky s ATPRO. Nejvíc signálů bylo s GMP nastaveného od majitele, pak DEUS(základní cívka) a poslední bylo AT PRO. Co bylo ale nejhorší, tak když jsem pár minut mával s Deusem(displej v druhé ruce) a pak jsem si vzal mé AT PRO, tak jsem ho skoro neunesl. Ta hmotnost je strááášně znát.

Pokud si vzpomínám, AT Gold detekoval všechny cíle, mimo prvního. A to, co předvedl s čedičem, to nepředvedl tak luxusně žádný jiný detektor ve Kdyni. Na separačce byl horší, protože jsem neměl malou cívku.
Ale, představ si, že Tvé AT Pro dokáže separovat velice dobře. Záleží na nastavení. Běžně dokáže např. detekovat koníčka uvnitř podkovy. Víš to vůbec?! A ta váha zase není až tak velká v porovnání s velikostí cívek. Pokud osadíš Deuse 2D cívkou 24x28 cm a jednotkou, jsem na Tebe zvědav, co bude po chvilce těžší.
Oba detektory patří ke špičkám výrobců, oba mají své. Je to Tvůj názor, osobně ho respektuji, jen jsem musel napsat i ten svůj. Já osobně už rok s AT Pro nechodím, protože hledám s AT Gold, ale ten nedokáže vydiskriminovat větší železa. Próčko ano. A dosahově? Dosahově je Deus lepší. Ale ne vždy.
Tak Garretta nehaž hned do žita.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. září, 2012 18:15    Předmět: Citovat

Já ATčko do žita nehážu a váha mi nikdy nevadila, jen jsem napsal postřeh, že když jsem mával Deusem a pak ATčkem, tak to bylo hodně cítit, ale to by bylo cítit s asi každým detektorem který má kolem 1,5kg. Prostě s malou sondou je vyvážení celkem dobré, nebo aspoň díky muší váze nevyváženost nevadí. Na čediči byl bezkonkurenčně nejlepší ATPRO. Neber to tak, že mám něco proti AT, dal mi spoustu krásných nálezů, jen prostě chci zas o kousek dál, ale nevím, co bude lepší. A to že Gold bral vše je možné, ale já srovnával ATPRO a ten ve srovnání např s GM4 co tam měl Dan v dosahu pohořel.
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. září, 2012 19:13    Předmět: Citovat

Feri napsal:
LIKE3R napsal:
Pořád přemýšlím, jestli koupit Deuse. V poslední době mě totiž hodně nalomil GM4. Byl jsem ve Kdyni na polygonu s kámošema. Jeden měl Deuse, druhej GMP a já AT PRO. Procházel jsem si to s Deusem, kterej neznám a nastavení tovární, pak s GMP a taky s ATPRO. Nejvíc signálů bylo s GMP nastaveného od majitele, pak DEUS(základní cívka) a poslední bylo AT PRO. Co bylo ale nejhorší, tak když jsem pár minut mával s Deusem(displej v druhé ruce) a pak jsem si vzal mé AT PRO, tak jsem ho skoro neunesl. Ta hmotnost je strááášně znát.

Pokud si vzpomínám, AT Gold detekoval všechny cíle, mimo prvního. A to, co předvedl s čedičem, to nepředvedl tak luxusně žádný jiný detektor ve Kdyni. Na separačce byl horší, protože jsem neměl malou cívku.
Ale, představ si, že Tvé AT Pro dokáže separovat velice dobře. Záleží na nastavení. Běžně dokáže např. detekovat koníčka uvnitř podkovy. Víš to vůbec?! A ta váha zase není až tak velká v porovnání s velikostí cívek. Pokud osadíš Deuse 2D cívkou 24x28 cm a jednotkou, jsem na Tebe zvědav, co bude po chvilce těžší.
Oba detektory patří ke špičkám výrobců, oba mají své. Je to Tvůj názor, osobně ho respektuji, jen jsem musel napsat i ten svůj. Já osobně už rok s AT Pro nechodím, protože hledám s AT Gold, ale ten nedokáže vydiskriminovat větší železa. Próčko ano. A dosahově? Dosahově je Deus lepší. Ale ne vždy.
Tak Garretta nehaž hned do žita.

Františku ty víš co ti zase chci říci. Už jen to že tu se baví o opravdových detektorech XP!! Denně nakupuji v potravinových velkoobchodech a tam chodí v různých reklamních krabicích otcové a matky rodin. Jeden den mají na sobě lipánka a druhý den krabici jihlavanky. Prostě dělají ze sebe za pár šestek idioty. Nedopadni tak!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. září, 2012 19:17    Předmět: Citovat

LIKE3R napsal:
Já ATčko do žita nehážu a váha mi nikdy nevadila, jen jsem napsal postřeh, že když jsem mával Deusem a pak ATčkem, tak to bylo hodně cítit, ale to by bylo cítit s asi každým detektorem který má kolem 1,5kg. Prostě s malou sondou je vyvážení celkem dobré, nebo aspoň díky muší váze nevyváženost nevadí. Na čediči byl bezkonkurenčně nejlepší ATPRO. Neber to tak, že mám něco proti AT, dal mi spoustu krásných nálezů, jen prostě chci zas o kousek dál, ale nevím, co bude lepší. A to že Gold bral vše je možné, ale já srovnával ATPRO a ten ve srovnání např s GM4 co tam měl Dan v dosahu pohořel.


Zkus ještě si pujčit třeba GM4 a jit si zahledat na pole. S XP se nedá zase srovnat na zvukovou odpověď předmětu. AT neznám, neposoudím. Joooo polygonek to je jiná, když víš co žehliš Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 8:58    Předmět: Citovat

[quote="Petr67"]
Citace:

Františku ty víš co ti zase chci říci. Už jen to že tu se baví o opravdových detektorech XP!! Denně nakupuji v potravinových velkoobchodech a tam chodí v různých reklamních krabicích otcové a matky rodin. Jeden den mají na sobě lipánka a druhý den krabici jihlavanky. Prostě dělají ze sebe za pár šestek idioty. Nedopadni tak!

Petříku, povídej, co chceš. AT Golda tam vidělo v akci více lidí. A já nemám důvod lhát.
A pokud máš nějaké problémy s Garrettem, tak si je měj.
Já si svůj názor na Tebe udělal.
Ty neztrapňuješ mě, ale sebe.
Tak v tom pokračuj i dál.
Doufám, že se někdo, kdo viděl Golda v akci ozve.
Ale Ty stejně neuvěříš a dál budeš plkat o starých typech detektrů Garrett ještě za 20 let, pokud se toho oba dožijeme.
Tak Zdař Bůh.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 9:58    Předmět: Citovat

Viděl jsem Golda, resp. slyšel, protože zkoušky na dvou kamenech pro mne nebyly zajímavé. Ale slyšet, potažmo vidět neznamená ještě vědět Wink Zvlášť k hektickému prostředí kde nebylo zcela zřejmé co operatér vlastně dělá s detektorem. Takže za mě bez komentáře.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 41, 42, 43  Další
Strana 34 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO