Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 993 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 10:46    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Viděl jsem Golda, resp. slyšel, protože zkoušky na dvou kamenech pro mne nebyly zajímavé. Ale slyšet, potažmo vidět neznamená ještě vědět Wink Zvlášť k hektickému prostředí kde nebylo zcela zřejmé co operatér vlastně dělá s detektorem. Takže za mě bez komentáře.

Pravdu díš. Ale byli tam i tací, kteří Golda velice bedlivě sledovali. A jejich vyjádření mě zajímá.
Tady přece nejde o to, který detektor je lepší. To na polygonu nikdy nezjistíš. Jen chci Petrovi prezentovat názor od toho, kdo to viděl a sledoval celou dobu. Nic víc, nic míň.
Hlavně, že jsme si spolu. grimmíku, dobře zahledali Very Happy
A co se týče čediče, nešlo jenom o to, že je cíl detekován na kameni a pod kamenem, ale o to, že je detekován na kameni a současně pod dalším kamenem Very Happy
To bylo asi nejzajímavější z celého testování.
Až v terénu se ukáže, za co detektor stojí, když vyhodnotíš cíle, o nichž vůbec nic nevíš a nehledáš s vyšponovanou mašinou jasně definovaný uložený cíl.
A vůbec, rád jsem Vás všechny viděl Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 10:58    Předmět: Citovat

Na čedič a testy na něm mám vlastní názor. Nutno být na konkrétní lokalitě a najít!

Myslím si, že AT Gold není vůbec špatný, zvlášť s ohledem na jiné displejové bazmeky s podobnou cenovkou. Být o dva chlupy levnější, bylo by to ještě lepší.
Polygon skutečně vypípal celej, kromě jedničky, která je hodně na hraně dosahových možností i mnohem, na dosah lepších detektorů. Dobrá práce.

Na koníka v podkově bych parafrázoval Benyho otázku: A kolik jsi s ním těch koníků v podkově našel? Very Happy Wink

Za zahledání se omlouvám Feri. Vyčítal jsem si to ještě v neděli doma. Určitě jsem tě zklamal. Embarassed
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 11:02    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Myslím si, že AT Gold není vůbec špatný, zvlášť s ohledem na jiné displejové bazmeky s podobnou cenovkou. Být o dva chlupy levnější, bylo by to ještě lepší.
Polygon skutečně vypípal celej, kromě jedničky, která je hodně na hraně dosahových možností i mnohem, na dosah lepších detektorů. Dobrá práce.

Za zahledání se omlouvám Feri. Vyčítal jsem si to ještě v neděli doma. Určitě jsem tě zklamal. Embarassed

No, těšil jsem se, ale výpadek jsem vyplnil předváděčkou a pokecem, takže nakonec se to i povedlo.

Děkuji za objektivnost. Jak jsem říkal i při testu, takhle bych normálně nehledal. Akorát ten čedič, ten Goldík doopravdy zvládá. Je to taky dáno GND oknem.

Přemýšlím, že asi navštívím nějakou čedičem zaplavenou lokalitu, ale bez pulzáku Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 11:05    Předmět: Citovat

Ještě jsem předešlou reakci doplnil.

btw .... to GND okno je vyjímečná a velmi dobrá funkce, kterou jinde nevidno!
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 11:12    Předmět: Citovat

Ano, pouhá simulace pro zhodnocení univerzálnosti přístroje. Nenašel jsem ani jeden stříbrný. Já raději zlato.

Škoda, že to ve Kdyni bylo tak krátké.
Grimmíku, zítra jdu na dohlédávku. Tak drž palce. Třeba se i nějaký Ag koniček objeví. Je to i pravděpodobné. Ve 40 cm, na čediči a s vypnutým detektorem Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dietrich45



Registrace: 1.8. 2009
Příspěvky: 54
Bydliště: Gross Priesen geb 62

PříspěvekZaslal: pátek 14. září, 2012 19:00    Předmět: Citovat

Zdravím a k Deusovi musím říct že je fakt super na barvu , hledání pohodové protože v ruce nic necítím.Ale to nastavení neumím to vyštavit na maximum poradí někdo.Zatím chodím na program Deus fast. Crying or Very sad
_________________
XP Deus, Fisher 1270.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. prosinec, 2012 10:47    Předmět: Citovat

Tak mi včera dorazil objednaný futrál na IPod na jogování a běhání, docela mne ta věcička zaujala, tak jsem to objednal. 160,- kč není zas tak moc Smile.
Jednotka do ní pásne justy prdy, ale skvěle v něm drží, tak se alespoň nebudu muset bát že ji někde ztratím. Ještě jsem to v terénu nezkoušel, ale myslím si že by to mohlo fungovat, uvidíme Very Happy .

http://imgshack.cz/images/06242431176347435407.jpg
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec, 2012 15:54    Předmět: Citovat

Ahoj chtel jsem se zeptat jake to je kdyz se hleda pouze se sluchatky.Prodavaji to bez jednotky a me by zajimalo jestli je v tom rozdil.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec, 2012 18:28    Předmět: Citovat

V hledání rozdíl není,akorát ten,že se řídíš podle zvuku.Rozdíl je v nastavení-na sluchátkách nastavíš základní funkce detektoru-což většinou stačí,ale na sluchátkách není funkce expert,kde se dá nastavení ještě více upravit,což třeba já v některých případech používám.Dále když bude nová aktualizace,tak ti to někdo do těch sluchátek musí nahrát:známý,prodejce.
Když jsem ho kupoval já,tak tahle možnost nebyla,ale dnes bych to "možná" koupil takhle a radči si koupil větší 27cm cívku,která má být k mání někdy v průběhu ledna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec, 2012 22:30    Předmět: Citovat

Moc dik za odpověd.Dá se na sluchtkách nastavit zvuky Gold maxx??
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2012 19:23    Předmět: Citovat

Nevím jak to myslíš.Zvuky jsou stejné,jestli myslíš třítón-na sluchadlech jsi můžeš počet tónů nastavovat.Ale GMP má ty zvuky takové měkčí-sladčí (nevím jak to popsat).Zkoušel jsem měnit rozsahy zvuku a takový pěkný jsem nenaladil.To ale na sluchátkách naladit nejde.
Mrkni na stránky prodejce,kde to dost podrobně popisuje...



EDIT:Teď jsi nejsem jistý,jestli jde na sluchátkách nastavit počet tónů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2012 20:34    Předmět: Citovat

Nekde jsem se docetl ze Deus ma v nastaveni profil Goldmaxx.Goldika jsem mel a chtel bych ho i v Deusu.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2012 21:36    Předmět: Citovat

Majiteľia Deusov napíšte aký máte dojem z detektora.Trebárs aj v porovnaní z inými.Ste spokojný alebo to neni až taký zázrak.Poznáte aj lepšie detektory?Zaujíma ma taký celkový dojem.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2012 21:53    Předmět: Citovat

Octavius napsal:
Nekde jsem se docetl ze Deus ma v nastaveni profil Goldmaxx.Goldika jsem mel a chtel bych ho i v Deusu.
Ano ten program tam je...Tady máš nějaké info
http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=51269&mm=2&xb=2&vd=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2012 22:49    Předmět: Citovat

simsa moc dik za odpovedi.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2012 12:18    Předmět: Citovat

sm napsal:
Majiteľia Deusov napíšte aký máte dojem z detektora.Trebárs aj v porovnaní z inými.Ste spokojný alebo to neni až taký zázrak.Poznáte aj lepšie detektory?Zaujíma ma taký celkový dojem.
Je to v podstatě Goldmaxx se širokou škálou nastavení parametrů - od frekvence po typ půdy nebo výkonu. Myslím, že v módu expert a výkonu 3 jde o něco hlouběji než GMP . Ale na to musíš mít základní jednotku - jen se sluchátky z toho máš v podstatě GMP s možností přepnutí třeba na Gmax II. Vyvážený je špatně - příliš těžká cívka. Ideální na polní droboť. Do lesa a na čistší pole bych asi volil E-trac, který i při své váze chodí asi nejhlouběji z toho, co jsem mohl posoudit. Na separačním polygonu byl ale potichu na místech, kde Deus hlásil stříbrňáčky mezi hřebíky. Vždycky je něco za něco a je potřeba mít více detíků, nebo se specializovat na jeden typ lokality.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2012 13:29    Předmět: Citovat

Je ten krám bez jednotky nějak náročnej na nastavení (ladění)? Chci si koupit něco lehoučkýho, pokud možno výkonýho a takovýho, co zapnu a jdu. Když už urvu nějakej čas, tak bych chtěl hledat a ne se srát s nastavováním..
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2012 15:21    Předmět: Citovat

Bábo.Deusa mám ale nejako sa nemôžem s ním zžiť.Preto sa pýtam na názory iných.Najprv som mal malú cievku a teraz len tú veľkú.Je to moc fajnový stroj.Asi je to aj o povahe hľadača Leštený povrch,tlačítka,bojím sa že ho zničím Smile Ked mám ruky od blata a mám niečo nastavovať,tak mám zábrany Rolling Eyes Mám ho dosť dlho na to aby som si zvykol a nezvykol som si.A tých káblikov čo je k nemu treba pri nabíjaní.Verím že sú ľudia ktorým ide o výkony detíka a nezaujíma ich blbosti ako je spomínaný lesk a tlačítka a jemnosť celého stroja.Stále viac som presvedčený že detík je pre inú povahu ako som ja.Radšej sa vzdám hlbky a separácie pre pohodu z hľadania.Dík za názor
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2012 16:45    Předmět: Citovat

To Seef...Pavle stačí opravdu ho zapnout a jít...Ale...
Jde o to nastavení např. včera...
Byli jsme na čediči a byl to takový ten hnusný.Les byl pěkný,ale s 10 cm vrstvy listí.Čedič a ještě -10 cm hloubky pryč.Měl jsem klasický nastavení a bylo ticho.Ani píp.Potom jsem upravil nastavení a začal signál za signálem.Já toho experta využívám dost.
Ale ono se stačí domluvit s někým kdo má jednotku,upravit si to a dát do paměti.Mělo by se to nahrát i do sluchátek a potom zase jenom pustíš a jdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2012 16:51    Předmět: Citovat

To sm...
Deuse mám rok.Půl roku jsem si drbal hlavu a litoval,že jsem ho koupil.Potom se to nějak otočilo a dneska bych už neměnil.Pořád se mám co učit,ale už jsme kamarádi...Ale věřím,že někomu prostě nesedí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 41, 42, 43  Další
Strana 35 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO