Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 586 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

golden
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Golden uMax
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 16:16    Předmět: golden Citovat

ahoj jiz nejakou dobu se rozhlizim po dobrem analogu do 15. Tenhle a nekolik cscopu(3mx,5mx) a fisa 1270 jsou posledni ve vyberu. Muzete prosim napsat k tomuto detiku sve postrehy? Me nejvic oproti ostatnim zaujal multitonem, separaci - co ostatni parametry podle vas? Dekuju
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 17:36    Předmět: Citovat

Koukni do sekce Jakej si mám koupit detektor, či jak se to jmenuje. Tam je o něm celý vlákno. Wink
_________________
Pavel
Jokr 007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 17:40    Předmět: Citovat

jen ještě pro upřesnění 3 mx - i když je cenově daleko níže než ostatní je v mém výběru díky svojí konstrukci, která je vychvalována jako opravdu outdorová....nevím jaké je srovnání v jiných parametrech.....pro toto Tesoro pro změnu mluví také naprosto bezkonkurenční váha oproti ostatním, zase prý C Scopy mají jedny z nejkvalitnějších cívek, oproti tomu Fisher jde prý zase nejvíce do hloubky......každopádně Tesoro Golden uMax je multiton s dobrou separací ostatně však jako asi i jiné analogy....teď mne zajímá jak je na tom se stabilitou, dosahem....ne jestli ho má super, ale jestli ho má na mince a jinou droboť dostačující, nebo zda socka ve 20cm je ztracená atp....díky za info Idea
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 17:42    Předmět: Citovat

seef napsal:
Koukni do sekce Jakej si mám koupit detektor, či jak se to jmenuje. Tam je o něm celý vlákno. Wink


ježiš díky já než jsem dopsal toto tak jsi poslal odpověď....pohledám dle Tvé rady děkuju
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 18:11    Předmět: Citovat

tak z vlákna jsem se bohužel nedozvěděl nic - protože vše bylo ve fázi objednávání a Elmara psal, že bude testovat na podzim - tak se snad brzo dočkáme......jen jeden poznatek, že prý Tesora jsou hloubkově "druhá liga" což přecházím bez komentáře.....tak pokud by se k tomuto vláknu dostal Elmara tak prosím o info z testu.

děkuji
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 19:54    Předmět: Citovat

Musíš chvilku počkat. Asi první ho bude mít Bombero, tak snad pak napíše nějaké postřehy. Já bych ho chtěl taky, ale zatím to nějak nevychází...
Jinak F1270 mám skoro rok a velká spokojenost. Po dlouhodobém užívání XP100 a velkém zklamání z Terry 70 je to zatím nejlepší detík. Tesoro Golden je popisován velmi pozitivně a rád bych ho vyzkoušel a pokud by se osvědčil, tak jej měl jako záložní (dokud jsou peníze Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 20:21    Předmět: Citovat

Pokud vše klapne, tak by Goldík měl dorazit na přelomu října a listopadu, je již objednán. Samozřejmě pak dám vědět Smile Exclamation
Jinak k té hloubce, dle mého názoru hloubka není alfou a omegou, já ho například beru ohledně jeho skvělé diskriminaci na chození na zabordelených lokalitách. A ostatně jak je u většiny Tesor známo, jsou to většinou detíky na pole či louky, nebo plážové hledání. I když při dokoupení patřičné špulky by se dalo i o tomto tvrzení polemizovat, tak asi tak Wink Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 20:50    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Musíš chvilku počkat. Asi první ho bude mít Bombero, tak snad pak napíše nějaké postřehy. Já bych ho chtěl taky, ale zatím to nějak nevychází...
Jinak F1270 mám skoro rok a velká spokojenost. Po dlouhodobém užívání XP100 a velkém zklamání z Terry 70 je to zatím nejlepší detík. Tesoro Golden je popisován velmi pozitivně a rád bych ho vyzkoušel a pokud by se osvědčil, tak jej měl jako záložní (dokud jsou peníze Wink )


myslíš, že nebudeš po 1270 sklamanej? prej to je jeden z nejlepších analogů vůbec......
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 20:52    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Pokud vše klapne, tak by Goldík měl dorazit na přelomu října a listopadu, je již objednán. Samozřejmě pak dám vědět Smile Exclamation
Jinak k té hloubce, dle mého názoru hloubka není alfou a omegou, já ho například beru ohledně jeho skvělé diskriminaci na chození na zabordelených lokalitách. A ostatně jak je u většiny Tesor známo, jsou to většinou detíky na pole či louky, nebo plážové hledání. I když při dokoupení patřičné špulky by se dalo i o tomto tvrzení polemizovat, tak asi tak Wink Exclamation


jak říkáš - můj názor je taky ten - na co mi je že uvidí můj detík do metru, když mince a droboť která mne zajímá tam stejně není - teda většinou Smile
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: středa 07. říjen, 2009 20:56    Předmět: Citovat

Patrososos napsal:
Kolecko napsal:
Musíš chvilku počkat. Asi první ho bude mít Bombero, tak snad pak napíše nějaké postřehy. Já bych ho chtěl taky, ale zatím to nějak nevychází...
Jinak F1270 mám skoro rok a velká spokojenost. Po dlouhodobém užívání XP100 a velkém zklamání z Terry 70 je to zatím nejlepší detík. Tesoro Golden je popisován velmi pozitivně a rád bych ho vyzkoušel a pokud by se osvědčil, tak jej měl jako záložní (dokud jsou peníze Wink )


myslíš, že nebudeš po 1270 sklamanej? prej to je jeden z nejlepších analogů vůbec......

1270 by nešla pryč. Tesoro by byl jako záložní a občas pro ženu - je lehký. S hloubkou oproti F1270 se asi nebude moct srovnávat. Ale ta vychvalovaná separace by mohla být zajímavá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. říjen, 2009 16:35    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Patrososos napsal:
Kolecko napsal:
Musíš chvilku počkat. Asi první ho bude mít Bombero, tak snad pak napíše nějaké postřehy. Já bych ho chtěl taky, ale zatím to nějak nevychází...
Jinak F1270 mám skoro rok a velká spokojenost. Po dlouhodobém užívání XP100 a velkém zklamání z Terry 70 je to zatím nejlepší detík. Tesoro Golden je popisován velmi pozitivně a rád bych ho vyzkoušel a pokud by se osvědčil, tak jej měl jako záložní (dokud jsou peníze Wink )


myslíš, že nebudeš po 1270 sklamanej? prej to je jeden z nejlepších analogů vůbec......

1270 by nešla pryč. Tesoro by byl jako záložní a občas pro ženu - je lehký. S hloubkou oproti F1270 se asi nebude moct srovnávat. Ale ta vychvalovaná separace by mohla být zajímavá.


takže s 1270 spokojenost? .....teď už mám tedy jen dva kandidáty na analog tohle a 1270....a teď babo raď Laughing
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. říjen, 2009 17:29    Předmět: Citovat

Já měl 1270 tři roky a byl s ní moc spokojený,ale že by byla pravda o její unikátní hloubce-to bohužel nebyla!!!Vrátil bych se k ní,je to dobrý detektor,ale hloubka po zkušenosti s jinými stroji=lepší průměr,nic zázračného(ale mluvím o standartní 20cm koncentrice),jelikož jsem mincičkář.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 19:10    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Pokud vše klapne, tak by Goldík měl dorazit na přelomu října a listopadu.............................. já ho například beru ohledně jeho skvělé diskriminaci na chození na zabordelených lokalitách

Ahoj Bombero, už máš Golden uMax doma? Zajímámá mě, jak jsi spokojen v těch zabordelených lokalitách, protože mě se zrovna Golden na až absurdně zabordeleném břehu upuštěné přehrady zrovna dvakrát neosvědčil. Byl doslova přehlcen až přestával úplně umět i to, co jinak umí perfektně, třeba separovat. Dohledával jsem si tam sám po sobě Pro-pointerem !!! a sbíral z povrchu to co Golden přecházel! Shocked Shocked
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Patrososos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2009
Příspěvky: 180
Bydliště: západ stř. čech

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 20:14    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Bombero napsal:
Pokud vše klapne, tak by Goldík měl dorazit na přelomu října a listopadu.............................. já ho například beru ohledně jeho skvělé diskriminaci na chození na zabordelených lokalitách

Ahoj Bombero, už máš Golden uMax doma? Zajímámá mě, jak jsi spokojen v těch zabordelených lokalitách, protože mě se zrovna Golden na až absurdně zabordeleném břehu upuštěné přehrady zrovna dvakrát neosvědčil. Byl doslova přehlcen až přestával úplně umět i to, co jinak umí perfektně, třeba separovat. Dohledával jsem si tam sám po sobě Pro-pointerem !!! a sbíral z povrchu to co Golden přecházel! Shocked Shocked


no tak to koukám Shocked - já jsem nakonec šel do 1270 a včera se vyplatilo.....v naprosto ukrutným bordelu se zapnutým silencerem a v iron disku na 8 a bylo tam ag...takže super, ale přesto mě Grimmi překvapuješ s Tvým poznatkem - věřil jsem, že by mohl být Golden o něco lepší...
_________________
kdo hledá najde - občas !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 20:26    Předmět: Citovat

V čem? Podle mne jsou mnohem lepší Tesora než toto. Krom toho, o zlatě si taky můžu s G. umaxem nechat zdát. Moje testovací zlaté řetízky vůbec nevidí a jiný drobný gold není o nic míň železo jako u detektorů bez GOLD v názvu, vidí ho jen díky diskriminátoru, který je v pozici IRON naladěn o něco níž než jiné modely, tudíž lecos ještě pustí, tím je vlastně diskriminace železa méně kvalitní a pokud nechceš slyšet zvučné kameny, musíš jít v diskriminaci až na pozici čtvrťáku a to se připravuješ o sakra pěkné nálezy. Skaj mě dnes převálel s CS3MX, chodil za mnou a tahal pro mne neviditelná kolečka. Wink Very Happy
(upozorňuji ale na opravdu extrémě těžký terén)
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 21:21    Předmět: Citovat

no nemůžu s goldem sloužit..ale pokud je jen půlka toho co jsi napsal pravda..taaaak jsem rád ,že jsem ho nekoupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 21:36    Předmět: Citovat

Hoj Cortíku. Stojím si za tím a mám svědka. Na to abych ho nedokázal správně poštelovat už mi přeci jen něco rukou prošlo. Na druhou stranu, mám ho zapůjčen na čtrnáctidenní otestování a tak je jasné, že ho nenaposlouchám. O to se ani nesnažím, já jdu pro každou barvu a proto taky chci ať napíše Bombero, který už s ním asi chodí déle. Wink Ten čtyřtón naposlouchat je pro mne dost těžký, tóny jsou relativně blízko u sebe a já se svou hluchotou je jen těžko rozlišuju. Nepoznám jestli mi zpívá druhý nebo 3 tón ale paradoxně už poznám, když a co v tónu poněkud škobrtá. Spolehlivě jsem se třeba za jeden den naučil po sluchu na 80% poznat trhací zátku a jiné. V místech nezamořených je velmi pohodový, tam oceňuji stabilitu, dalo se i na max boost celkem v pohodě. V bordelu, v jílovitém podloží obohaceném sem tam o uhlí v půdě se to vážně nedá, každý cíl jsem si doslova vydřel půlhodinou strávenou na 30x30cm čtverci. kdybych jen normálně šel, což jsem zkusil také, sbíral to Skaj za mnou. Rolling Eyes
Notch okna jsou přiznejme si, prakticky nepotřebná. Alespoň u nás, kde je tolik rozličných cílů. A s tím goldem? Už věřím jen skutečně vysoké frekvenci. Kolem 10-15kHz, pokud nemám cívku 8" a menší, se zlato opravdu nekoná se žádným detektorem, ať se jmenuje GOLD nebo ne.
Ale nechci předbíhat, ještě mám další týden na zkoušení
Very Happy
Mám i nějaká videa, ale nejde mi to dostat z telefonu do PC, zrovna s tím laboruju.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 21:58    Předmět: Citovat

měl by mět nějakou charakteristickou odpověď na zlato.. jak to vypadá v praxi...? Mě by ani nevadilo ,že bere blbě dnešní zlato..řetízky ... ale v zamořeném bych řekl,že se má chovat jinak..asi jsi ho přehltil--))Škoda že přežíváš tak daleko..děláš věci co mě baví.
Já se zlatem problém nemám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:00    Předmět: Citovat

Hmmm...taky jsem ho chtěl mít a nakonec se kamoš v Kanadě na mě vykašlal: Že by jsem neprohloupěl... Wink A to se jeden prodejce velice čertil, když jsem tvrdil, že prodejci si své zboží vychvalují, aby prodali. Názory prodejců neberu jako objektivní. Ale o tomhle detíku se zatím vědělo tak málo, že informace od nich byly jediné. No, jsem zvědavý jak se s ním "zachodí" Bombero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:04    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Já se zlatem problém nemám Wink


Já jo, žádné nemám Laughing
Mj. jak jsem Ti minulý týden posílal nějaké fotky, tak byla dohledávka a přizval jsem na pomoc F75 a dostal jsem strašně na prdel. A v takových věcěch dostávám na prdel strašně nerad. Takže na cestě je Goldmaxx Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Golden uMax Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO