Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 508 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

golden
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Golden uMax
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:17    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Bombero napsal:
Pokud vše klapne, tak by Goldík měl dorazit na přelomu října a listopadu.............................. já ho například beru ohledně jeho skvělé diskriminaci na chození na zabordelených lokalitách

Ahoj Bombero, už máš Golden uMax doma? Zajímámá mě, jak jsi spokojen v těch zabordelených lokalitách, protože mě se zrovna Golden na až absurdně zabordeleném břehu upuštěné přehrady zrovna dvakrát neosvědčil. Byl doslova přehlcen až přestával úplně umět i to, co jinak umí perfektně, třeba separovat. Dohledával jsem si tam sám po sobě Pro-pointerem !!! a sbíral z povrchu to co Golden přecházel! Shocked Shocked


Zdar grimmi,
zatím jsem ho ještě něměl možnost na takovýchto zabordelených lokalitách otestovat, neb bohužel jsem pořád dlouhodobě nemocný. Byl jsem zatím všhovšudy dvakrát venku a na normálních lokalitách bylo vše vcelku bez problémů, chodil jsem loučky a lesík, chvilku políčko a docela se dalo. Chodil jsem v diskriminaci s potlačením železa a strojek fungoval vcelku tak jak by měl, jediné co se mi nepozdávalo, řekl bych že dost lže na hodně skorodovaném větším železe, ale je fakt že jsam s ním byl jak říkám zatím dvakrát.
Až budu v pořádku, tak bych chtěl navštívit ta má políčka na kterých by se mělo projevit to proč jsem ho kupoval, ale jestli to dopadne tak jak jsi psal, tak to bych byl hodně rozčarovaný Sad Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:17    Předmět: Citovat

tak to gratulačka..1270 je dělaná přece jenom na jiné věci.

--------------
grimmi ..napsal jsem her bombero SZ na DG..tak se tu snad ukáže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:19    Předmět: Citovat

Ha..už je tu Laughing S tím starým železem má problém hodně detektorů,ale je to daň za to že kopeme každý náznak barevného kovu..a tak je to správné Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:25    Předmět: Citovat

..je fakt že když jsem s ním byl na druhém hledání, tak jsme byli společně s Jürgenem, Benym a Janem, tak na konci když jsme si porovnali co kdo našel, tak jsem dopadl oproti klukům jak chudý příbuzný a to jsem kopal vše, neb se pořád snažím naposlouchat ten čtyřtón a grimmi s tím naposloucháním máš pravdu, tóny jsou opravdu posazeny hodně blízko u sebe Sad .
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:28    Předmět: Citovat

cortes napsal:
tak to gratulačka..1270 je dělaná přece jenom na jiné věci.

Přesto si pořád stojím za tím, že oproti mojí bývalé X-T70 je lepší. Ale to bylo asi kusem. Už psal nový majitel Terry, že byla měsíc v Irsku na servisu, jenom další zmetek. A s 1270 jsem toho zatím pořád našel nejvíce za svou kariéru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:51    Předmět: Citovat

cortes napsal:
měl by mět nějakou charakteristickou odpověď na zlato.. jak to vypadá v praxi...?

Zlato by měl brát hned ve stejném audio tónu jako železo, fólie atp. a lepší kousky až jako pultab. Když už nějaké zlato zachytí, tak tam kde má být i skutečně je. Ta tzv. zvýšená citlivost na zlato je podle mne jen snížený práh diskriminace při nastavení na IRON. Tzn. že při nastavení na iron, ještě pouští okrajová železa, která jiná podobná Tesora, při stejně nastavené diskriminaci už nepouští. V podstatě to potvrzuje Bomberovo zmíňka o lhaní na větší železa. Aby totiž i ta větší železa neprošla, respektive neprocházela víc, než je obviklé, je třeba dát disc. až nad IRON, je tam taková malá šipčička mezi IRON a 5cent (tak ještě o kus nad ní). V tomto místě podle mne diskriminuje stejně, jako jiná Tesora už při nastavení IRON. Citlivost na zlato je tedy jen tento fígl, který v našich podmínkách naráží na úplně jinou míru bordelu, než jaký mají v Američke. Wink
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne pondělí 16. listopad, 2009 8:15, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 22:59    Předmět: Citovat

Dík za rozepsání se Laughing
Myslel jsem ale toto ..cituji-Zlaté předměty jsou detekovány zvláštním kvákavým signálem..Je to tak?Tak by bylo jednoduché rozpoznat zlato
Díkes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 23:12    Předmět: Citovat

to grimmi - přesně na té šipečce jsem měl nastavíno Wink
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 23:16    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Dík za rozepsání se Laughing
Myslel jsem ale toto ..cituji-Zlaté předměty jsou detekovány zvláštním kvákavým signálem..Je to tak?Tak by bylo jednoduché rozpoznat zlato
Díkes

Pokud vemeš za kvákavý signál druhý ze čtyř tónů, který je společný pro celou množinu cílů, nejen pro zlato, tak jo. Kváká o sto péro Laughing

To Bombero: tak asi na tom něco bude, že některé kousky železa ty Tesorácké diskriminátory rádi pouští. Už když jsem testoval DeLeon, tak jsem taky o tom psal, že se mu líbí hlavně železa tvaru mincí a prstenů, které rád zahlásí aniž by šlo o nějaké totální zrezlouny a které jiný detektor normálně odmítne. Holt ten dělá to a ten zas tohle... Wink
Ještě jsem si vzpomněl na jednu maličkost, kterou budou mít asi všechna Tesorka společnou. Poměrně málo mu stačí, aby vydal signál přetížení - neschopnosti zaměřit cíl a vyžaduje přizvednout cívku a to i na opravdu prťavé cíle. To se mi taky tak výrazně s jiným detíkem nestalo. Tohle normálně nevadí, ale protože tento stav identifikuje Golden umax dvojpípem, tak v zamořeném je těch pípů už trochu víc než málo.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: sobota 14. listopad, 2009 23:31    Předmět: Citovat

to grimmi - Ještě jsem si vzpomněl na jednu maličkost, kterou budou mít asi všechna Tesorka společnou. Poměrně málo mu stačí, aby vydal signál přetížení - neschopnosti zaměřit cíl a vyžaduje přizvednout cívku a to i na opravdu prťavé cíle. To se mi taky tak výrazně s jiným detíkem nestalo.

Tak tohle mohu jen potvrdit, také se mi to moc nezamlouvá, jak píšeš občas i to pozvednutí moc nepomáhá Sad .
Jsem opravdu moc zvědavý až ho vezmu na tu lokalitu co mám vytipovanou, jak se v tom množství bordelu bude chovat, myslím tím hlavně separaci.
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 11:41    Předmět: Citovat

Omluvte sníženou kvalitu záznamu, porucha není na vašem příjmači, to záznam je pořízen mo(de)bilním telefonem Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=4AKOHgRyMuE
http://www.youtube.com/watch?v=GQnTzViRM4s
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 12:25    Předmět: Citovat

..grimmi díky za video, ta pasáž se zvukem to je tedy síla, jakou jsi měl při tom nastavenou úroveň diskriminace a na kolik jsi měl citlovost?
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 13:11    Předmět: Citovat

Citlivost 9-10, tedy bez zesilovačů, diskriminace na tu šipečku nad železem. Když jsem dal sens na 7 a disc naplno, zlepšilo se to jen o chlup, protože hodně těch zvuků způsobovalo to dvojpípnutí při přetížení, které funguje i u oddiskriminovaných cílů. Po tom signálu OVERLOADu se mi zdá, že má detektor delší dobu obnovení a to pak způsobuje zhoršenou separaci.

Takto zamořený byl jen pruh cca 3x10 metrů, ale bylo tam moc pěkných koleček a bylo tam už hrabáno nějakým mrcasem, který si tam ani neškrtl, jen rozkopal pár želez po okolí, na místech kde kopal jsem vždy vytáhl to co tam on nenašel. Zhruba 3 hodiny jsme luxovali ten pruh, vytahal jsem několik pěkných koleček, až už jsem nebyl schopen dostat jedinný signál, který by šlo zaměřit ke kopání. Skaj s CS3MX ale kopal vesele dál a stále v bordelu tahal další mincičky. Ještě před soumrakem jsem si proto doběhl do auta pro mé MXT, vrátil se na pláž a tam, kde jsem 3 hodiny luxoval a skončil s beznadějí v očích, jsem vytáhl za 30 minut ještě jedno stejné množství pěkných cílů. Žádné srovnávání ale není předmětem této diskuze Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 16:23    Předmět: Citovat

Grimmi díky za info, moc jsi mne nepotěšil, ale uvidíme jak se bude chovat Goldík na mojich políčkách, pokud by to bylo hodně špatné, tak bych to skusil ještě pořešit nasazením jiné špulky - http://www.lovecpokladu.cz/civky-tesoro/sonda-20cm-koncentricka-pro-radu-umax-325 , ale uvidíme až po odzkoušení Wink .
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 20:50    Předmět: Citovat

Ještě, abych vás o něco neochudil.
Dneska jsem musel být hodný a zůstat doma. Very Happy
Vzešel z toho airtest, což nemusím připomínat, že je test o ničem, ale může si ho udělat doma každý ve stejných podmínkách, takže porovnávací hodnota pro fanoušky excelovských tabulek by tu byla. Wink

Diskriminační režim - sensitivita plný MAX BOOST
(Detektor lehce nestabilní a pobrukuje)

2 heller 1898 (20mm): .................... 22cm
3 krejcar 1666 Leopold I. (21mm): ... 24cm
1 Kčs 1981: .................................... 26cm
25Kčs 1965 Ag (35mm): .................. 28cm
Arsenbronzový knofl (29mm): .......... 27cm
Nábojnice Mannlicher (50mm): ......... 28cm
Kroužek ohlávky (53mm a 5mm síla): 34cm


Diskriminační režim - sensitivita 10 (bez MaxBoost)

2 heller 1898 (20mm): .................... 19cm
3 krejcar 1666 Leopold I. (21mm): ... 19cm
1 Kčs 1981: .................................... 21cm
25Kčs 1965 Ag (35mm): .................. 22cm
Arsenbronzový knofl (29mm): .......... 23cm
Nábojnice Mannlicher (50mm): ......... 23cm
Kroužek ohlávky (53mm a 5mm síla): 28cm

V AM režimu jsem netestoval, jelikož s MaxBoostem se detektor choval nestabilně, Treshold neměl vyrovnaný tón a výsledky byly někde spíš ke hranici diskriminačního režimu bez použití zesilovačů.[/u]
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne pondělí 16. listopad, 2009 8:17, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 21:23    Předmět: Citovat

[quote="grimmi"]Ještě, abych vás o něco neochudil.
Dneska jsem musel být hodný a zůstat doma. Very Happy
Vzešel z toho airtest, což nemusím připomínat, že je test o ničem, ale může si ho udělat doma každý ve stejných podmínkách, takže porovnávací hodnota pro fanoušky excelovských tabulek by tu byla.
---------------------------------------------------------------------
Souhlasím s tebou--))
Raději udělej test ..zerzavé želézka a drahé kovy Rolling Eyes Tam už to o něčem vypovídá.Dosah není všechno..(myšleno u vysokofrekvenčních detíků)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 21:28    Předmět: Citovat

Někdo má rád vdolky, jiný zase holky. Viking VK40 separuje jak tvůj Troy a stejně se prodává ACE 250 lépe.... Wink
Apropo, já separační barva/železo dělal, jenže to už nestačí popsat, to bych musel točit Laughing Wink Možná zítra.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 21:47    Předmět: Citovat

šak tak jsem to myslel.Vikinga jsem v ruce nedržel(ty troy ano?)..ale už od pohledu se mě
to není nic pro mě.
určitě jsi poznal,že mě jde u detektorů i o váhu,vyvážení ,zpracování,bez prozvuků.. atd..na co druzí třeba ani nehledí.
---------------
Ten gold..Při jakém nastavení přestane brát rezavé hřebíky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 22:31    Předmět: Citovat

To je právě ten problém. Než se zbavíš hřebíků, už nebereš ani stříbrňáky. Ale počkej 10 minut, udělal jsem narychlo video separace. Ale fakt narychlo doma. Wink Už to uploaduju.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 15. listopad, 2009 22:43    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
To je právě ten problém. Než se zbavíš hřebíků, už nebereš ani stříbrňáky. Ale počkej 10 minut, udělal jsem narychlo video separace. Ale fakt narychlo doma. Wink Už to uploaduju.

Stříbrňáky,ale myslíš nějaké opravdu malučké..Když vzpomenu na cortese tak jsem s ním nacházel dost stříbrných penízků.Diskriminaci jsem míval těsně pod iron...Tam to docela fungovalo..i když jsem se někdy na tom starodávném hřebu nebo skobičce popletl..
Drobnůstky to je moje Rolling Eyes
Ps..tak to bude na goldu něco špatně.Já jsem měl dnes odrušené hřebíky a tu kulatinku a bralo to vše co jsem testoval..i ten zlatý tenký řetízek..s přehledem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Golden uMax Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO