Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 503 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tejón

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. duben, 2007 19:52    Předmět: Tejón Citovat

Zajímaly by mě vlastnosti Tejona, jak se s ním pracuje, jestli má tak výbornou diskriminaci jak se tvrdí, jak je to se zvukovým rozlišováním kovů, co dosah atd..... Prosím majitelé Tejona podělte se o zkušenosti. Díky
Návrat nahoru
endy



Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: středa 18. duben, 2007 22:54    Předmět: Citovat

Zdravím
Koukni se na stránky Tesora a tam na test v terénu k tomuto detektoru.Ta stať o rezavých hřebících mě odradila.Mám pocit,že bych jen kopal a kopal.Tento detektor by měl být jednotón,alespoň co sem vyčetl.
Zvukový rozlišení má snad jenom Golden Max a Euro Sabré to se už však nevyrábí.Podle toho co tam píšou nejdou odlaďovat větší železa a když začnu stupňovat diskriminaci zmizej mě i některé barevné kovy.(vše podle nastavené diskriminace).Alespoň co se týče mě chci mít přehled o tom jestli je pod sondou železo,nebo barva.Jestli mě detík má rozeznat i druh barvy to snad ani nepotřebuju.Stejně kopu i alobaly i když mají většinou specifický tón.Člověk nikdy neví a takovej čistej tón nekopat?...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kosatka



Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Sokolovsko

PříspěvekZaslal: pondělí 03. září, 2007 19:43    Předmět: Tesoro Citovat

Je tomu asi tak šest dní co jsem poprvé vzal do ruky tesoro tejón a je to nádhera,dvojí rozlišení,váha a vše co tento detektor dělá podle mne opravdu dost dobrým detektorem.Je pravda ŽE NEMŮŽU srovnávat protože sem začátečník ale tento detektor opravdu stojí za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 03. září, 2007 19:52    Předmět: Citovat

Koukni sem--http://detektory.hantec.cz/clanky/tesoro-tejon-53.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kosatka



Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Sokolovsko

PříspěvekZaslal: pondělí 03. září, 2007 20:24    Předmět: tesoro tejón Citovat

Článek jsem samozřejmě četl ale teď nevím jaký je tedy tvůj názor pokud máš zkušenosti s tímto detektorem a moc děkuji za tak rychlou odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 03. září, 2007 20:31    Předmět: Re: tesoro tejón Citovat

kosatka napsal:
Článek jsem samozřejmě četl ale teď nevím jaký je tedy tvůj názor pokud máš zkušenosti s tímto detektorem a moc děkuji za tak rychlou odpověď.
Nemám skušenost přímo s tímto detektorem..3 roky jsem hledal s cortesem..Tesoro není nej nej na hloubku..,ale co se týče diskriminace je jednička.Zatím jsem nepoznal lepší značku na hledání v bordelu.Taky jsem se na tejon kokal..Prodávám M6 a chci jít spátky do tesora (hloubka není všechno)....Sem ti moc nepomohl Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: pondělí 03. září, 2007 20:37    Předmět: Re: tesoro tejón Citovat

Naprosto souhlas.

Na hloubce Tesoro "pokulhava" ale diskriminace je proste spica Smile

A odladeni velkeho kusu zeleza? Co je to velky kus? Smile
Pokud ale vim,tak opravdu velke rezave zelezo "prorazi" diskriminaci
snad u vsech detiku. Ale to jen prodavam jak jsem koupil - jinak receno od par kamosu jsem to takto slysel.

Pokud to neni pravda tak se omlouvam Embarassed
_________________
Michal
-------
Minelab X-terra 705,Bullseye II
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kosatka



Registrace: 17.8. 2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Sokolovsko

PříspěvekZaslal: úterý 04. září, 2007 17:02    Předmět: tesoro tejón Citovat

Cortesi děkuji i za toto.Já nemám nahledáno moc hodin ale co se týká rozlišení je to super,pravda je že větší kus železa má snahu hlásit jako barevný kov ale dá se to doladit a nemusíš kopat pokud nechceš já netoužím poželeze z války takže mám trochu ulechčenou práci.Co se týká dosahu tak bych taky neřek že je to nejhorší podle mne předčí mnoho i dražších detektorú ale je to jen můj názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 04. září, 2007 17:06    Předmět: Re: tesoro tejón Citovat

kosatka napsal:
Cortesi děkuji i za toto.Já nemám nahledáno moc hodin ale co se týká rozlišení je to super,pravda je že větší kus železa má snahu hlásit jako barevný kov ale dá se to doladit a nemusíš kopat pokud nechceš já netoužím poželeze z války takže mám trochu ulechčenou práci.Co se týká dosahu tak bych taky neřek že je to nejhorší podle mne předčí mnoho i dražších detektorú ale je to jen můj názor.
--Ne nejhorší...Ale průměr...Beru to na malé mincičky.Tejona bych si taky rád skusil..Jak prodám ten můj tak budu brát cortese nebo tejon.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 03. únor, 2009 19:32    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=xRiOlkPxCns
http://www.youtube.com/watch?v=8RILJhFZulQ
koncentrická vs. DD cívka,DD cívka špatně nebo vůbec bez signálu když je skoba,hřebík ve vodorovné poloze. Cool
Zkoušel jsem i E-Trac,už sháním koncentricku,ale žádna od Minelabu není. Crying or Very sad vztek
http://www.youtube.com/watch?v=O5M1H0Uc0Q0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 04. únor, 2009 13:14    Předmět: Tesoro+hloubka Citovat

Ahoj kucí!
Já už si dlouho říkám, že se chystám prolomit ledy, co se hloubky týká u tesora. Mám na mysli modely Cortes, Vaquero, Tejon, Cibola. Very Happy Byl jsem na pár srazech a srovnával se svým starým Vaquerem a myslim si, že hloubka není průměrná, ale přinejmenším nadprůměrná Cool . Vaquero s DD cívkou(12x10) čmuchá hloubku dost dobře a se standardní cívkou to není o hloubce ale o diskriminaci. Hodně diskriminuješ, hodně přejdeš! Co myslíte ostatní, kecam nebo ne? Very Happy
Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 04. únor, 2009 14:12    Předmět: Re: Tesoro+hloubka Citovat

irwing napsal:
Ahoj kucí!
Já už si dlouho říkám, že se chystám prolomit ledy, co se hloubky týká u tesora. Mám na mysli modely Cortes, Vaquero, Tejon, Cibola. Very Happy Byl jsem na pár srazech a srovnával se svým starým Vaquerem a myslim si, že hloubka není průměrná, ale přinejmenším nadprůměrná Cool . Vaquero s DD cívkou(12x10) čmuchá hloubku dost dobře a se standardní cívkou to není o hloubce ale o diskriminaci. Hodně diskriminuješ, hodně přejdeš! Co myslíte ostatní, kecam nebo ne? Very Happy
Čus IRWING

Jak hledáš v All metal,tak cívka DD je super. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 03. červenec, 2009 21:55    Předmět: Citovat

Už někdo vyzkoušel Tesoro Tejon ve slané vodě a pláže, jak se mu daří, Hledání děkují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO