Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 520 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

F-75 ltd
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 30. říjen, 2009 18:45    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Air test je test na vzduchu - ten je na 99% stabilnejší a na 99% rovnaký v čechách aj na slovensku. Dá sa v ňom porovnať hlavne "vyžarovaný výkon" detektora. Keď v danom nastavení jednotlivých parametrov môj XY detektor "vidí" na 30cm vo vzduchu, mal by - na vzduchu a za rovnako nastavených parametroch vidieť aj Tvoj detektor. Ak to nevie, je znížený výkon spôsobený rozptylom súčiastok, alebo iným nastavením parametrov než som mal ja.
Ináč: kúpim si auto s výkonom 200 koní, max rýchlosťou 320km/hod. Aj keď nebudem jazdiť touto max rýchlosťou, mám istotu, že mi tých - povedzme 160 "dá" hocikedy. Ak si kúpim iné auto - s výkonom 60 koní a max rýchlosťou 160 km/hod, nie je isté, či Ti tých 160 aj "dá".
Čiže ak mi detektor "vidí" na 35cm, mám istotu, že v dobrých podmienkach mi bude vidieť aspoň na 20cm. Konkrétne - Eureka mi videla v air 10 Sk na 20cm, v zemi som nemal šancu na 15cm. Kecy o tom, že na vzduchu vidí detektor na 20cm a v zemi mi ten istý urobí 35cm sú blbosť, nakoľko zem bude klásť väčší odpor šíreniu elmag vĺn než vzduch.
Proste - pre mňa aj air test veľa vypovedá - hlavne v tom vyžarovanom
výkone. Je to môj názor, a vždy si rád pozriem air testy.

No, z vlastní zkušenosti mohu říct, - testovali jsme dva typy detektorů: zatímco na vzduchu měly oba cca stejný dosah v půdě byl jeden o hodně lepší. Ten rozdíl dosahu vzduch-půda tam byl poměrně malý.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skaj
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 922
Bydliště: Egerland

PříspěvekZaslal: pátek 30. říjen, 2009 19:14    Předmět: Citovat

tibko napsal:
...Dá sa v ňom porovnať hlavne "vyžarovaný výkon" detektora. Keď v danom nastavení jednotlivých parametrov môj XY detektor "vidí" na 30cm vo vzduchu, mal by - na vzduchu a za rovnako nastavených parametroch vidieť aj Tvoj detektor. ...


..jasně, Tibko, tuhle teorii také znám. Mě jde hlavně o to, že v praxi, venku v terénu, jsou ti výsledky airtestů naprosto k ničemu (můj názor, nikomu nevnucuji), protože při hledání působí řada proměnných faktorů, které jsou naprosto individuální a mnohdy neopakovatelné. Znám minimálně dva hledače, jejichž airtesty pohřbily můj detík hluboko do hnoje, ale v praxi jsem po nich ještě dlouho a velmi úspěšně vyzobával konkrétní lokalitu....
_________________
XP GMP, EQX 800
Co jsem chtěl říci, jsem řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 31. říjen, 2009 0:19    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch_popup?v=mG3PmskfWdw
http://www.youtube.com/watch_popup?v=vqn97TIfS-0
http://www.youtube.com/watch_popup?v=FylD7MSKcpU
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jackies
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.5. 2008
Příspěvky: 390
Bydliště: 1968

PříspěvekZaslal: sobota 31. říjen, 2009 1:36    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=mG3PmskfWdw
http://www.youtube.com/watch_popup?v=vqn97TIfS-0
http://www.youtube.com/watch_popup?v=FylD7MSKcpU


ten chlapík je divnej Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: sobota 31. říjen, 2009 10:33    Předmět: Citovat

Když vezmete prázdný kýbl . Nalijete do něj 20% koktejlu různých přírodních faktorů které působí při hledání a nebudu je jmenovat (nestačilo by vlákno) 20% přípravy a výběru místa vzhledem k historii a možnosti něco najít.20% důslednosti a pečlivosti hledače ,30% štěstí a náhody a 5 % opravdového zaujetí , tak vám zbývá 5% elektroniky detíku. V podstatě je už jedno jakým klackem tu směs zamícháte .Důležité je to, že na dně kýble je nález . Některým jedincům našeho druhu však stačí jen to míchání a nález je pro ně pouze bonusem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: sobota 31. říjen, 2009 18:53    Předmět: Citovat

skaj napsal:
klata napsal:
... první airtesty v nových režimech mně velice příjemně překvapily...


Už dlouho se marně snažím dopátrat, jakou vlastně mají airtesty vypovídací hodnotu. Zatím jsem to nezjistil, protože podle mě naprosto nulovou. Tím Ti ovšem nechci nijak kazit radost z nového detíku, jde jen o to, že teprve až v terénu poznáš, cos vlastně koupil za stroj.... Takže:hledej a potom se s námi poděl o výsledky (a můžeš se svěřit i s výsledkem airtestu versus praxe Very Happy )...


S normální F75 už mám nějaký ten pátek odchozený,takže můžu srovnávat.Jinak potvrdil se zvýšený dosah i v terénu,sockorunu v 35cm bere v nových režimech s přehledem,v klasickém dE ji nevidí.
Kopat hlubší díry určitě nebudu Laughing ale zůstane rezerva při nějaké vegetaci nebo ledabylém mávání.
_________________
Coinstrike,F75 Ltd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: sobota 31. říjen, 2009 20:08    Předmět: Citovat

klata napsal:
skaj napsal:
klata napsal:
... první airtesty v nových režimech mně velice příjemně překvapily...


Už dlouho se marně snažím dopátrat, jakou vlastně mají airtesty vypovídací hodnotu. Zatím jsem to nezjistil, protože podle mě naprosto nulovou. Tím Ti ovšem nechci nijak kazit radost z nového detíku, jde jen o to, že teprve až v terénu poznáš, cos vlastně koupil za stroj.... Takže:hledej a potom se s námi poděl o výsledky (a můžeš se svěřit i s výsledkem airtestu versus praxe Very Happy )...


S normální F75 už mám nějaký ten pátek odchozený,takže můžu srovnávat.Jinak potvrdil se zvýšený dosah i v terénu,sockorunu v 35cm bere v nových režimech s přehledem,v klasickém dE ji nevidí.
Kopat hlubší díry určitě nebudu Laughing ale zůstane rezerva při nějaké vegetaci nebo ledabylém mávání.

Zkus soc. korunu v JE nebo PF.
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 17:54    Předmět: Citovat

Tak jsme dneska trochu testovali a porovnávali E-Trac vs. Fisher F 75 Ltd, s kolegou jsme se shodli na tom že detiky jsou výkonově +- stejné,E-Trac trošku lepší v separaci, diskriminaci, Fisher F 75 Ltd lepší v dosahu s novým hloubkovým programem. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 18:11    Předmět: Citovat

To koukám, že E-trac líp separuje, F75 je v tomhle šikovný. Co máš na E-tracu za špulku?
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 18:51    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
To koukám, že E-trac líp separuje, F75 je v tomhle šikovný. Co máš na E-tracu za špulku?

Zakladní 11".DD.Jen o chloupek lepší. Laughing Wink


Naposledy upravil scorpion dne čtvrtek 19. listopad, 2009 10:01, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: středa 18. listopad, 2009 20:08    Předmět: Citovat

klata napsal:
skaj napsal:
klata napsal:
... první airtesty v nových režimech mně velice příjemně překvapily...


Už dlouho se marně snažím dopátrat, jakou vlastně mají airtesty vypovídací hodnotu. Zatím jsem to nezjistil, protože podle mě naprosto nulovou. Tím Ti ovšem nechci nijak kazit radost z nového detíku, jde jen o to, že teprve až v terénu poznáš, cos vlastně koupil za stroj.... Takže:hledej a potom se s námi poděl o výsledky (a můžeš se svěřit i s výsledkem airtestu versus praxe Very Happy )...


S normální F75 už mám nějaký ten pátek odchozený,takže můžu srovnávat.Jinak potvrdil se zvýšený dosah i v terénu,sockorunu v 35cm bere v nových režimech s přehledem,v klasickém dE ji nevidí.
Kopat hlubší díry určitě nebudu Laughing ale zůstane rezerva při nějaké vegetaci nebo ledabylém mávání.
A o tom to je i u mne , pokud jsem si chtěl udržet svou hloubku v terénech kde chodím ( humus křoviny ostružiny vysoká vegetace a pod.) tak je ten boost ideální , nebudu muset tlačit špulku za každou cenu do zeměkoule. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 14:59    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Tak jsme dneska trochu testovali a porovnávali E-Trac vs. Fisher F 75 Ltd, s kolegou jsme se shodli na tom že detiky jsou výkonově +- stejné,E-Trac trošku lepší v separaci, diskriminaci, Fisher F 75 Ltd lepší v dosahu s novým hloubkovým programem. Laughing Wink


Zlatý prstýnek na rezavém hřebíku F75 Ltd nevidí,E-Trac ano.Jinak je to opravdu skoro nastejno.Sockorunu v 25cm braly oba stroje s min. 20cm rezervou.
_________________
Coinstrike,F75 Ltd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: pátek 20. listopad, 2009 17:54    Předmět: Citovat

A jak vám jdou zalé řetízky, mě s malou cívkou co je origo k ltd v pohodě. Ta cívečka je vážně labůžo. Teď ji chodím ve vypuštěných rybnících a fakt moc hezký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
madrid
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.9. 2008
Příspěvky: 416
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 13:56    Předmět: Citovat

Rajčák napsal:
A jak vám jdou zalé řetízky, mě s malou cívkou co je origo k ltd v pohodě. Ta cívečka je vážně labůžo. Teď ji chodím ve vypuštěných rybnících a fakt moc hezký.


Tak teď už vím od koho jsou všude ty stopy když někam přijedu. Laughing
_________________
Kdekoliv, cokoliv, kdykoliv....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: pátek 04. prosinec, 2009 14:08    Předmět: Citovat

Dnes jsem byl na staré pláži otestovat tu 5" DD cívku,kdo neviděl neuvěří,v Bc režimu je stabilní,naprosto bez prozvuků.
Mince jsem kopal běžně v 25cm,prstýnky taky bere Laughing ,separace výborná,s klasickou cívkou tam předtím vůbec nešlo chodit.
_________________
Coinstrike,F75 Ltd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pátek 04. prosinec, 2009 19:21    Předmět: Citovat

klata napsal:
scorpion napsal:
Tak jsme dneska trochu testovali a porovnávali E-Trac vs. Fisher F 75 Ltd, s kolegou jsme se shodli na tom že detiky jsou výkonově +- stejné,E-Trac trošku lepší v separaci, diskriminaci, Fisher F 75 Ltd lepší v dosahu s novým hloubkovým programem. Laughing Wink


Zlatý prstýnek na rezavém hřebíku F75 Ltd nevidí,E-Trac ano.Jinak je to opravdu skoro nastejno.Sockorunu v 25cm braly oba stroje s min. 20cm rezervou.
Ahoj , při testíku , který jsem si dělal na zahradě mi to vzalo manželky zlatý řetízek namotaný na těžce rezavém hřebíku docela s přehledem , tak nevím jestli to nebyl nějaký fenomén . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
klata
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.11. 2006
Příspěvky: 396
Bydliště: FM

PříspěvekZaslal: pátek 04. prosinec, 2009 19:35    Předmět: Citovat

Armon napsal:
klata napsal:
scorpion napsal:
Tak jsme dneska trochu testovali a porovnávali E-Trac vs. Fisher F 75 Ltd, s kolegou jsme se shodli na tom že detiky jsou výkonově +- stejné,E-Trac trošku lepší v separaci, diskriminaci, Fisher F 75 Ltd lepší v dosahu s novým hloubkovým programem. Laughing Wink


Zlatý prstýnek na rezavém hřebíku F75 Ltd nevidí,E-Trac ano.Jinak je to opravdu skoro nastejno.Sockorunu v 25cm braly oba stroje s min. 20cm rezervou.
Ahoj , při testíku , který jsem si dělal na zahradě mi to vzalo manželky zlatý řetízek namotaný na těžce rezavém hřebíku docela s přehledem , tak nevím jestli to nebyl nějaký fenomén . Wink


On tam nějaký signál byl,ale asi bych to nekopal.
_________________
Coinstrike,F75 Ltd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 10:00    Předmět: Citovat

Teraz po všetkých chválach na F75 LTD a GM3 by ma zaujímalo ich porovnanie. Cena u oboch je veľmi rozdielna - ale úžitná hodnota jedného aj druhého - vzhľadom k cene? Ak mi GM3 "urobí" podobnú, alebo "len" na 80% tú istú službu tak.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: neděle 28. únor, 2010 17:53    Předmět: Citovat

Nejako sa nemôžem trafiť do diskriminácie železa,ako to máte nastavené?Ja to musím mať dosť nízko.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 28. únor, 2010 20:46    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Teraz po všetkých chválach na F75 LTD a GM3 by ma zaujímalo ich porovnanie. Cena u oboch je veľmi rozdielna - ale úžitná hodnota jedného aj druhého - vzhľadom k cene? Ak mi GM3 "urobí" podobnú, alebo "len" na 80% tú istú službu tak.... Laughing

Si dovolím reagovat ještě na předchozí dotaz. Teď když už ruch kolem toho bulhara utichl, bych s klidem řekl, že kdybych si měl jeden z nich vybrat zadarmo, tak i když je 75LTd jistě celkově vyzrálejší detektor s velkou přidanou hodnotou v podobě velké funkční výbavy (nechci teď srovnávat rozdílnou koncepci analog vs digitál) a zřejmě podá celkově více "standardizovaný" výkon na širokém spektru lokalit, já bych si vzal raději a s klidem v duši GM3.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Fisher F75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO