Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 519 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Názory a zkušenosti Rutus Solaris.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 22:57    Předmět: Citovat

A jak to máš s těma dosahama na vzduchu?V jednotlivých modech. Question Shocked
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: středa 20. únor, 2008 16:33    Předmět: Citovat

Tak je to asi stejné, záleží na každém jedinci, co bere za ještě dobrý signál a co ne.Mot.-Pro mě je dobrý signál na sockorunu 27cm na vzduchu, ale jde to i dál ale potom to prská.MotD.-Pro mě 16cm zase to jde i dál ale prská.MotA.- to samé jato MotD. MixA.-Pro mě 24cm zase to jde i dál ale prská. Jinak jak píšeš odkopnu svrchní část hlíny a signál je čistší, tohle dělám když mi to právě jenom prská. Jinak minule při hledání jsem se setkal s místem, kde bylo hodně čediče a to byl pro mě problém, detík se nedal a nedal odladit v Mot.modu nesmysl, tak MotD.to šlo ale zase mizerný dosah. Tak jsem volil MixA taky to nešlo trápil jsem se s tím a nemohl jsem najít vůbec místo kde by detík neřval, nakonec jsem volil zvednutí cívky, asi do dvaceti cm a nulování a ejhle ono to ztichlo, sem tam se ozval čedič ale šlo to.Určitě to tady někdo řeší. Já jsem zatím nečetl vše co tu je pořád to tu přibývá. Rolling Eyes

Naposledy upravil Mates dne středa 20. únor, 2008 22:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 20. únor, 2008 19:48    Předmět: Citovat

chlapi co tadz ctu o rutusovy zdase zeje to dobry detektor chtel jsem ho zakoupit ale nezdalo semi to polsko Rolling Eyes
Návrat nahoru
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. únor, 2008 12:44    Předmět: Citovat

Mates napsal:
Tak je to asi stejné, záleží na každém jedinci, co bere za ještě dobrý signál a co ne.Mot.-Pro mě je dobrý signál na sockorunu 27cm na vzduchu, ale jde to i dál ale potom to prská.MotD.-Pro mě 16cm zase to jde i dál ale prská.MotA.- to samé jato MotD. MixA.-Pro mě 24cm zase to jde i dál ale prská. Jinak jak píšeš odkopnu svrchní část hlíny a signál je čistší, tohle dělám když mi to právě jenom prská. Jinak minule při hledání jsem se setkal s místem, kde bylo hodně čediče a to byl pro mě problém, detík se nedal a nedal odladit v Mot.modu nesmysl, tak MotD.to šlo ale zase mizerný dosah. Tak jsem volil MixA taky to nešlo trápil jsem se s tím a nemohl jsem najít vůbec místo kde by detík neřval, nakonec jsem volil zvednutí cívky, asi do dvaceti cm a nulování a ejhle ono to ztichlo, sem tam se ozval čedič ale šlo to.Určitě to tady někdo řeší. Já jsem zatím nečetl vše co tu je pořád to tu přibývá. Rolling Eyes


Záleží na tom jak ladíš zem! Jak jsem zjistil tak každý jinak Shocked Myslím že jsem to tady už psal čedič se mi daří docela úspěšně odlazovat ale chce to trochu grif Smile Jak ladím Já: Dám si Ground na střed, zmáčknu prostřední čudl,ukáže se mi nulování OK cívka 10cm nad zemí,pustím čudl pak bez jakého koli mačkání otočím Ground lehce do prava detektor buď stichne nebo má snahu se ještě trochu rozlaďovat a hodně reaguje na čedič Pak v tomhle okamžiku znovu zmáčknu prostřední čudl jestliže se mi pořád ukazuje nulování OK znovu pustím čudl a zase lehce pootočím do prava pak čedič reaguje minimálně hlavně bez prozvuků takže čistě pípne pouze na šutr a nemá snahu se rozlaďovat a pobroukávat

P.S. Lehce pootočit znamená max 1-2mm!!!!!
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. únor, 2008 12:52    Předmět: Citovat

rici napsal:
chlapi co tadz ctu o rutusovy zdase zeje to dobry detektor chtel jsem ho zakoupit ale nezdalo semi to polsko Rolling Eyes


Riči!
Všechno co je z Polska nemusí bejt špatný Cool Wink
V každý zemi na východě nebo na západě jsou šikovný,zručný a vynalézavý lidi a konkrétně majitel a výrobce Rutusu je hodně znalej a chytrej člověk alespoň co jsem jsem slyšel od lidí kteří se zabývají detektorama už řadu let !
Ale jestliže jsi měl na mysli Nákup v Polsku tak k tomu by ti mohl něco říct Bandidos Wink
Zatím se Měj !
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. únor, 2008 15:31    Předmět: Citovat

Ahoj, toto ladění co zde popisuješ, to jsem dělal taky a dělám, četl jsem to tady, někomu jsi to tu radil a fakt to funguje, díky. Ale je to možný že jsem to odfláknul, nemám toho mnoho nechozeno víš.Taky si myslím že tam asi bylo hodně rozpadlého železa nebo co, protože stupnice lítala sem tam od železa na čedič a detík řval jak o pouti, prostě hrůza. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. únor, 2008 17:10    Předmět: Citovat

Mates napsal:
Ahoj, toto ladění co zde popisuješ, to jsem dělal taky a dělám, četl jsem to tady, někomu jsi to tu radil a fakt to funguje, díky. Ale je to možný že jsem to odfláknul, nemám toho mnoho nechozeno víš.Taky si myslím že tam asi bylo hodně rozpadlého železa nebo co, protože stupnice lítala sem tam od železa na čedič a detík řval jak o pouti, prostě hrůza. Confused

Tohle mě dělá taky! Twisted Evil To znamená ,podle mě ,že je tam moře zrezlého malého šrotu,kousek pod povrchem.Zkoušel jsem to jednou kopat a byly tam např.voj,otvíráky na konzervy,klíč od vrat apod.Větší zrezavělé kusy železa se ti ohlásí jako barva když je to ve větší hloubce a jak je to blíž tak to začne lítat tak jak každy rez.železo.Chce to víckrát mávnout z několika stran,aby se ti to ukázalo .Jak to lítá-asi rez.železo.Šnědro,je to tak? Question Idea
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.


Naposledy upravil bandidos dne čtvrtek 21. únor, 2008 21:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. únor, 2008 17:16    Předmět: Citovat

snedro napsal:
rici napsal:
chlapi co tadz ctu o rutusovy zdase zeje to dobry detektor chtel jsem ho zakoupit ale nezdalo semi to polsko Rolling Eyes


Riči!
Všechno co je z Polska nemusí bejt špatný Cool Wink
V každý zemi na východě nebo na západě jsou šikovný,zručný a vynalézavý lidi a konkrétně majitel a výrobce Rutusu je hodně znalej a chytrej člověk alespoň co jsem jsem slyšel od lidí kteří se zabývají detektorama už řadu let !
Ale jestliže jsi měl na mysli Nákup v Polsku tak k tomu by ti mohl něco říct Bandidos Wink
Zatím se Měj !

S majitelem fabriky na Rutuse jsem několikrát po tel.mluvil a je to velice ochotný a zdvořilý člověk. Exclamation Pomohl mi s koupením i když přímo z toho nic neměl.Takový protipol jednoho pána který Rutuse prodává u nás...S ním jsem taky jednal... Twisted Evil
Šnědro Ty jsi na ten Mix.Právě jsem skončil zkoušení MixD na vzduchu.Zkoušel jsem stříbrňáky,měď,bronz a jinou barvu-Na displeji se to chová tak jako v Motion i ve větší dálce +- 2-3 políčka,Ale zvuk je takový vysoký s takovým zapištěním.V motion je zvuk jednoton.Dělal jsem to proto,že se chci naučit odlišit/jestli to v zemi jde/barvu od rez.železa.Rez.železo mě připadlo že je ten zvuk takové ostré cvaknutí,nebo ten zvuk není tak vysoký,zkoušel jsem rez.železo i naklonit při mávání a tam to trochu napodobilo i barvu.Blby je že dosah klesl v MixD oproti Motion.Jak se dá vůbec v Motion poznat rez.železo od barvy?Jenom tak že to lítá víc než 3políčka?Mince, barva ve větší vzdálenosti praskají ve zvuku tak jako rez.železo ,ale lítají jen na max.3políčka.Napiš co Ty nato? Twisted Evil Myslel jsem že už to trochu zvládám,ale ... Laughing. MixD mě zaujal tím odlišením tonů,ale ty dosahy... Twisted Evil Evil or Very Mad Hodil by se na pole,kde to není hluboko protože je to přeoraný nahoru a dolu? Shocked
Díky moc za Tvou trpělivou odpověď. Exclamation Embarassed
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: sobota 23. únor, 2008 13:29    Předmět: Citovat

bandidos napsal:
Mates napsal:
Ahoj, toto ladění co zde popisuješ, to jsem dělal taky a dělám, četl jsem to tady, někomu jsi to tu radil a fakt to funguje, díky. Ale je to možný že jsem to odfláknul, nemám toho mnoho nechozeno víš.Taky si myslím že tam asi bylo hodně rozpadlého železa nebo co, protože stupnice lítala sem tam od železa na čedič a detík řval jak o pouti, prostě hrůza. Confused

Tohle mě dělá taky! Twisted Evil To znamená ,podle mě ,že je tam moře zrezlého malého šrotu,kousek pod povrchem.Zkoušel jsem to jednou kopat a byly tam např.voj,otvíráky na konzervy,klíč od vrat apod.Větší zrezavělé kusy železa se ti ohlásí jako barva když je to ve větší hloubce a jak je to blíž tak to začne lítat tak jak každy rez.železo.Chce to víckrát mávnout z několika stran,aby se ti to ukázalo .Jak to lítá-asi rez.železo.Šnědro,je to tak? Question Idea


Jo jo je to tak jak to lítá tak je to většinou šit!
Další věc a velkej problém je to rozpadající se železo který zní tak nějak rozprskaně ! Pak ale nastává další dilema kopnout to nebo ne? asi záleží na lokalitě na které hledáš když očekáváš válku tak je to jasný Kopat!
Můžou to bejt různý součástky do zbraní atd. A nebo taky jenom halda hřebíků Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pátek 29. únor, 2008 18:06    Předmět: Rutus a zlato Citovat

Všechny zdravím!
Provedl jsem malý testík/na vzduchu-venku chčije /Twisted Evil / na tenké zlaté řetízky.viz.obr.

Výsledek: zlatý řetízek vlevo- signál až těsně nějakých 5cm nad cívkou, lítalo to až na 2 políčko do železa.
zl.řetízek vpravo-signál o poznání lepší díky plošce čtyřlístku,dokud nebyla ozn.hloubka na spodní stupnici ,lítalo to až na 3 políčko do železa,jakmile se chytlo první políčko v hloubce,signál se ustálil na 4 políčku.
Záleží určitě na poloze a rozprostření řetízku.Pro mě jednoznačný závěr:Jakmile to lítá 4-2 políčko může to být také takováhle věcička za zlata!V neděli jsem měl takovýhle signál na poli a šel jsem dál,protože jsem si řekl že je to URČITĚ ještě ne moc zkorodované železo... :?Takže poučení:tohle-KOPA,KOPAT,KOPAT! Idea 8OJakou Vy máte chlapi zkušenost? Idea Shocked Příště zkusím zlaté prstýnky.
Exclamation Laughing Jinak dnes kukněte na to- http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=14253&mm=3&xb=1&vd=1 jak Minelab nechytá takovéhle zlato asi vůbec.Takže buďme rádi že máme Rutuse!
[img]
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.


Naposledy upravil bandidos dne sobota 01. březen, 2008 15:32, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: sobota 01. březen, 2008 9:28    Předmět: Citovat

Ahoj, já našel na koupališti stříbrný řetízek ale už se nepamatuji kde na stupnici to ukazovalo.Je dost malej a byl přetrženej dal bych sem třeba fotku ale nevím jak. :lol
_________________
Neřeš to zapni detík a hledej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: sobota 01. březen, 2008 15:29    Předmět: Citovat

Mates napsal:
Ahoj, já našel na koupališti stříbrný řetízek ale už se nepamatuji kde na stupnici to ukazovalo.Je dost malej a byl přetrženej dal bych sem třeba fotku ale nevím jak. :lol

stříbro není takový problém horší je to ze zlatem ,když skáče do železa Twisted Evil
Jinak si najdi: http://imgup.eu/nahrat-obrazek.html
obrázek si zmenši ve zoner studiu tak na 70kb,jinak to roztáhne celou obrazovku!Jak budeš chtít dát obr.tak klikni nahoře na Img a potom vlož obrázek. Laughing
[/img]
_________________
Rutus Solaris, Tesoro Lobo H.O.T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: pondělí 03. březen, 2008 14:17    Předmět: Citovat

Nějak se mi nedaří sem dát tu fotku. Sad Tak to nechám koňoj. Laughing
_________________
Neřeš to zapni detík a hledej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 03. březen, 2008 18:45    Předmět: Re: Rutus a zlato Citovat

bandidos napsal:
Všechny zdravím!
Provedl jsem malý testík/na vzduchu-venku chčije /Twisted Evil / na tenké zlaté řetízky.viz.obr.

Výsledek: zlatý řetízek vlevo- signál až těsně nějakých 5cm nad cívkou, lítalo to až na 2 políčko do železa.
zl.řetízek vpravo-signál o poznání lepší díky plošce čtyřlístku,dokud nebyla ozn.hloubka na spodní stupnici ,lítalo to až na 3 políčko do železa,jakmile se chytlo první políčko v hloubce,signál se ustálil na 4 políčku.
Záleží určitě na poloze a rozprostření řetízku.Pro mě jednoznačný závěr:Jakmile to lítá 4-2 políčko může to být také takováhle věcička za zlata!V neděli jsem měl takovýhle signál na poli a šel jsem dál,protože jsem si řekl že je to URČITĚ ještě ne moc zkorodované železo... :?Takže poučení:tohle-KOPA,KOPAT,KOPAT! Idea 8OJakou Vy máte chlapi zkušenost? Idea Shocked Příště zkusím zlaté prstýnky.
Exclamation Laughing Jinak dnes kukněte na to- http://www.detektorweb.cz/index.4me?s=show&lang=1&i=14253&mm=3&xb=1&vd=1 jak Minelab nechytá takovéhle zlato asi vůbec.Takže buďme rádi že máme Rutuse!
[img]


To že ti jde zlato mírně do železa je možné. U Fishera je těsně nad železem, ale díky celkem široké škále čísel je nějakých 7 čísel nad železem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 21. březen, 2008 18:54    Předmět: Citovat

caute vsetci! chcel by som vas poprosit o radu! chcem si kupit detik, ale nemam ziadne skusenosti. uvazoval som bud nad ace250, alebo rutus. poradite niekto?
Návrat nahoru
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: úterý 01. duben, 2008 19:31    Předmět: Citovat

Ahoj, SNEDRO pokud to není tajemství tak mi napiš na co přezbrojuješ?Už tě omrzel RS ? Že ho prodáváš. Razz
_________________
Neřeš to zapni detík a hledej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben, 2008 21:54    Předmět: Citovat

Právě teď jsem na aukru narazil na Rutuse (prodávající jarda64) a u něj jsou napsané tyto dosahy:

Mince (nový 50 hal) 33 cm (jasný signál + výpis na LCD, žádné bezvýznamné jemné zvýšení tónu!)
Mince 1 Cent 35 cm
Zlatý prsten, prům. 21 mm 40 cm
Mince (20 Kč) do 38 cm
Mince měděná pr. 32 mm do 45 cm
Spona (bronz) 60 cm

Zdá se mi to hodně nebo Rutuse podceňuju?
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. duben, 2008 23:04    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
Právě teď jsem na aukru narazil na Rutuse (prodávající jarda64) a u něj jsou napsané tyto dosahy:

Mince (nový 50 hal) 33 cm (jasný signál + výpis na LCD, žádné bezvýznamné jemné zvýšení tónu!)
Mince 1 Cent 35 cm
Zlatý prsten, prům. 21 mm 40 cm
Mince (20 Kč) do 38 cm
Mince měděná pr. 32 mm do 45 cm
Spona (bronz) 60 cm

Zdá se mi to hodně nebo Rutuse podceňuju?


to jsou ale určitě dosahy naměřené air testem jinak si myslím že takové dosahy v zemi nemají ani mnohem dražšší a kvalitnější detíky
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 18. duben, 2008 7:46    Předmět: Citovat

Ahoj Sallyku!
To víš nepodceňuješ! Je to nesmysl i ve vzduchu Shocked
To jsou Moltašovo udávané parametry Laughing
Já to mám vyzkoušený do 25 cm čistej signál !
Pak už bych to nekopal něco se ozve ale slabě ale nekopeš to bohužel!
Ale já jsem spokojenej Ale to víš že pokukuju po něčem lepším ale je to o penězích vždyť to víme né? Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: sobota 19. duben, 2008 9:30    Předmět: Citovat

Díky za odpovědi hned jsem klidnější pohoda .
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO