Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 930 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Názory a zkušenosti Rutus Solaris.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 07. srpen, 2007 23:45    Předmět: MIXD mód. Citovat

Zdravím Kolegové!
Tak jsem na to konečně přišel,v neděli jsem si byl s kolegou kopnout
Já s Rutusem a kolega s Ace250 nechtělo se nám v tom vedru jet nikam daleko tak jsme šli na stará místa kde už asi nejspíš nic nebude ale co kdyby Laughing Došli jsme na místo starého rozpadlého kamenného baráku který býval údajně starým hostincem. Znáte to kolem samej bordel šrot hřebíky panty mříže a spoustu jinýho železa!Místo svoje už dávno dalo alespoň jsem si to myslel. Jelikož chodím v MIX All módu už jenom z toho důvodu že chodí hlouběji než Motion mód a to je bez debat! tak jsem si říkal že vyzkouším MIX mód Disc stejně mi nic jiného nezbývá! Diskriminátor jsem si nastavil asi dva mm za půlku vynuloval a začal pomalu luxovat lehké pípání železa a najednou zmena tónu kouknu na displej a mezi tím pípáním "barva" kopu odhazuju hřebiky a drobný šrot znovu přejedu místo cívkou zase pípání železa a mezi tím barva! Asi v pěti cm mincička krejcárek 1881 po několika minutach dalšího hledání pak ještě třikrát a další krejcárky! Měl jsem z toho velkou radost ! Kolega ten jenom lamentoval a kopal samý železo! Takže po osmy měsících co mám Rutuse jsem zase přišel na něco nového teda alespoň pro mě a těším se opět na stará místa která jsou zamořená různým šrotem kde jsem neměl trpělivost hledat a naslouchat různým zvukům starých želez! Tak mnoho zdaru všem Páni kolegové!
Přeje Šnědro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: středa 08. srpen, 2007 18:55    Předmět: Citovat

Tak to ti teda gratulujem! Hned tento vikend si to vyskusam. Normalne neverim co vsetko sa da z Rutusu vymackat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. srpen, 2007 21:02    Předmět: Citovat

Ahoj Bask!
Určitě to vyzkoušej! chodí to pěkně dneska opět krejcar a pak nějaká mince která je špatně čitelná Hledání
Hlavně cesty mě bavi víc než kdy před tím Laughing
prostě pohodička pohoda
Jo a dej vědět až to vyzkoušíš Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 8:25    Předmět: Potlačení železa Citovat

Zdravím, mám tento detektor taky pár měsícu a mam pocit,že na potlačení železa nereaguje.když dam šrot je vše přijato, dam uroveň 1 vse prijato a tak se děje i uroven 2 . Funguje to jen pri otočení DISC. mužete poradit,dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 9:38    Předmět: Citovat

Ahoj Fritz!
Máš pravdu taky jsem měl vždycky pocit že ta Úroveň 1a 2 moc nefunguje ale mám jí preventivně pořád zapnutou na 2.
Jak jsem tady již psal chodím v programu Mixmod s diskriminací a tam mi to železo diskriminuje v pohodě ! Jinak taky záleží jak velký železný předměty chceš diskriminovat protože ty úrovně jsou spíš na takovy malý věci jako rezavý řebíky zbytky drátů atd.myslím že v Motion módu to chodí celkem dobře. Ale neznamená to že ti na ten šrot nebude detektor reagovat! bude ale ale zvuk už by neměl bejt čistej bude takovej prskavej a zastřenej. Ono to chce chodit často hledat a poslouchat a poslouchat Very Happy Jedině praxí poznáš jak to všechno funguje to je jedinej recept! Já chodím hodně a stejně pořád přicházím na nový a nový věci a to mě na tom taky baví tak dej zase vědět až to vyzkoušíš! Wink
Taky bych potřeboval jít hledat s někým kdo má Rutuse a porovnat jak jsou na tom tyhle detektory myslím kus od kusu!
Tak se zatím měj Ahoj Šnědro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 9:45    Předmět: Zkouška Diskriminácie! Citovat

Ahoj Bask!
Tak jak si dopadl? Už si to vyzkoušel tu diskriminaci chodit v železe zamořeném prostředí? Dej vědět jsem zvědavej jak ti to chodí!
Zatim Čus!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 20:36    Předmět: Citovat

čao Šnědro.

Taky chodím v Mixnodu,jen mě zajímalo proč to vlastně nejde tak jak píšou v návodu, je tam pokud je to na uroven 2,tak je železo potlačeno automaticky bez točeni DISC. A MIX s DISC mě občas začne přidavat na hlasitosti jen tak, tak ho musím ubrat nebo vynulovat a je na chvilku klid. MIX ALL to nedela, hlasitost tak nekolísá. DISC mám kousek za pulkou stejně jak si tu popisoval. Jinak sem spokojen, kolega kterj mě k tomu přivedl má 250 Gareta, tak chodíme stále spolu. Tyto detíky se nemaj radi jak sou cívky kousek od sebe tak hulákaj. Sem v tom hledání uplnej zelenáč tak jak říkaš chodit a naslouchat. Jo a jestě se mě stává, že se mě hlásí železo do středu jako barva. Confused Kopu jak to hovado a podkova, kolega říká,, zas noruješ" ale mnohokrát se to vyplatilo i když to pak odvezl pirotechnik. Hledání spolu, není špatnej nápad a skusit co hlásí jen je to troch z ruky jsem moravak. Leda bys zajel na trochu vínka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 17. srpen, 2007 23:26    Předmět: Citovat

Ahoj Fritz!
Tak co píšeš s tou hlasitostí je docela divný to mě nedělá!
Já když to přepnu do Mix disc tak se nic nezmění ani hlasitost jen
mi stichne ten zvuk All módu a jakoby se to víc soustředí na barvu a tam krásně poznáš rozdíl mezi barvou a železem.
Železo je takový obyčejný pípnutí a barva má takový dvojitý zvuk.
Ta diskriminace je fakt divná taky jsem si myslel ze začátku že to potlačí všechno železo ale není to tak prostě to potlačí jenom drobnější želízka jak jsem psal. To že ti to ukáže barvu na podkovu je úplně normální to ti
udělá každej detektor ono totiž hodně záleží na tvaru předmětu a taky na velikosti a váze! Když bude pod cívkou třeba ocelová podložka trochu větší velikosti tak ti taky ukáže skoro čistou barvu takže to musíš taky vykopnout . Prostě kulatý věci nebo věci co jsou do půlkruhu jako třeba podkova ti budou ukazovat vždy barvu s tím nic nenaděláme Crying or Very sad
ale je to najednu stranu dobře s tím velkým železem protože by si přecházel třeba nože bodáky pistole atd. Laughing
Ale i to se dá diskriminovat musel by si to naprogramovat Exclamation
To je popsaný pod odstavcem "Systém non Motion" To jsou ty kouzla s jednotkami což mě taky moc neleze do hlavy Confused Zkoušel jsem to venku na stole a funguje to! ale v praxi jsem to raději nezkoušel Very Happy
Jinak já taky chodím s kámošem co má ACE250 taky se rušíme ale to je normální ,druhej kámoš má Whita IDX tam je to trochu lepší no chce to pro jistotu chodit dál od sebe! Škoda že jsi tak daleko mohli by jsme to vyzkoušet a pak by se vidělo. I když to vínko je lákavý to je fakt Very Happy ale je to přece jenom z ruky ale na moravu se taky chystám konkrétně do Vranova nad Dyjí tam je krásně Cool a kámoš tam má příbuzenstvo jezdí tam každý rok na dovolenou tak bych tam mohl i přespat. No tak se zatím měj a dej zase vědět kdyby byl nějakej problém a nebo se zkus ještě poradit s prodejcem měl by o tom taky něco vědět!
Ahoj Šnědro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: sobota 18. srpen, 2007 20:12    Předmět: Citovat

Hoj Šnědro!

Zejtra rano razím hledat, mám čas jen v nedělu jinak se stále maká. Ve Vranově mám ségru bydlí tam pod hrází, jednou je tam smete voda Laughing .
Ten dvojtej zvuk uz sem slysel ale byla to střela, kulka,flak 37 a ta má hliníkovou rozbusku našroubovanou ve špici tak sem myslel, ze je to zelezo a hliník jako dohromady Confused . V All modu mě to na potlačený železo jen zahučí v tom mám jasno, taky sem skoušel vše na stole a skouším dál tak je dobrý to ještě prokonzultovat s kolegou Shocked . Koukam, že Ty si asi spisovatel máš tu čánku jako hrom. Tak dikec a jak nebudu něco chápat Confused tak se ozvu Shocked
ciao Fritz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: sobota 18. srpen, 2007 20:44    Předmět: Citovat

Snedro, to hladanie s diskriminaciou v Mix mode som vyskusal a mal si pravdu, ide to krasne. Nebol som ale na dakej zelezom zamorenej lokalite.

Inak, ta diskriminacia "uroven 1 / uroven 2", to sa mi zda, ze moc nefunguje ani mne. Neskusal som porovnavat tieto urovne navzajom, ale mam tam pre istotu stale zapnutu uroven 2. Ja hladam vecsinou v motion rezime. Nepouzivam ale ani diskriminaciu pomocou otocneho kolieska DISC. Zelezo jednoducho pocujem, ale nekopem. Mam pocit, ze ak diskriminujem pomocou DISC, tak niektore hrdzave zeleza mi aj tak signalizovalo a to dost rozpacitym signalom a vzdy som potom bol trochu v pomykove, co som to zas nasiel. Ked diskriminaciu nepouzivam, tak je zelezo zelezom a ja ho jednoducho prejdem a hladam iny pekny signal farby. Ale ako hovoril Snedro, daktore vecsie a hrdzave zeleza mi aj tak vzdy signalizuje ako farbu, ale to je vraj bezne pri vsetkych detektoroch. Vdaka tomu som ale minule vykopal napriklad plechovy zvoncek, ci prapodivny noz na neviemco, ale aj podkova je bezna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 19. srpen, 2007 20:56    Předmět: Citovat

Tak to jsem moc rád že jse shodneme Kluci Laughing
Já už chodím pouze v Mix módu buď s diskriminací když je v okolí hodně železa nebo bez když je to neznámej terén většinou v lese abych měl přehled o tom co je hloubš Smile V Motion módu nechodím vůbec jak jsem již psal prostě to nechodí tak hluboko teda alespoň mě Crying or Very sad několikrát jsem to zkoušel třeba mice v hloubce 10cm Mix mód jí bere uplně s přehledem krásně zahlásí "Barvu" Přepnu do Motion a buď to jí nezahlásí vůbec! nebo jí musím Tzv. ukřižovat aby se vyloudil nějakej zvuk a to ještě spíš zvuk železa. Tak proto raději chodím vMIX Exclamation Dneska jsem se byl cournout kolem políček vypadalo to že mají zaseto tak jsem nechtěl moc provokovat tak jsem chodil jen z kraje pole. Jen jsem tam vlezl tak hned signál a pěknej 1/4 krejcárek 1851 a pak ještě jeden Krejcar 1858 Very Happy jinak samá barevná droboť zbytky Blomb náboje atd.
Tak se zatím mějte Šnědro!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 9:54    Předmět: dotaz Citovat

Ahoj, chtěl bych odzkoušet Rutuse, jestli by to bylo možné a vidět ho v akci. Uvažuji o něm. Je někdo ochotný předvést svůj stroj a je z okolí Zlína, Uherského Hradiště, Západní Slovensko, Trenčín relativně přijedu kamkoli.
Dík P.
Návrat nahoru
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 15:47    Předmět: Re: dotaz Citovat

pavel1167 napsal:
Ahoj, chtěl bych odzkoušet Rutuse, jestli by to bylo možné a vidět ho v akci. Uvažuji o něm. Je někdo ochotný předvést svůj stroj a je z okolí Zlína, Uherského Hradiště, Západní Slovensko, Trenčín relativně přijedu kamkoli.
Dík P.



Ahoj Pavle! Problém by to asi byl jelikož jsem až z Ústí nad labem Wink
A nemáš v blízkosti nějakého prodejce kterej by ti ho rád předvedl? Nebo
počkat na nějakej sraz a tam s nim určite někdo bude!
Jo ještě jsi se ptal na ten kabel viď? No tak mě už neblbne ale jenom proto že jsem ho přemotal aby dole nebyla velká smyčka a nahoře jsem ho stáhnul elektrikář. stahovačkou a mám klid ! Ale nevím co bych dělal kdybych ho musel každou chvíly skládat !
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 18:02    Předmět: Citovat

Nazdar v Brne má Moltas prodejce mrkni na net. Brno, tel. 602 881 963
ing. J.Válek,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 18:03    Předmět: Citovat

http://www.detektor.cz/odkazy.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pátek 09. listopad, 2007 18:09    Předmět: Citovat

Do Brna to mám kousek, ale v tomhle pocasí se me uz hledat nechce. Sad
Já su s ním spokojenej, mozná je to tím,ze sem jinej neměl Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 21:48    Předmět: Citovat

Ahojte, já vím že mám jít za prodejcem ....., ale už mám konkrétně s ..... zkušenost (to raději budu běhat po polích s dřevěným klackem a místo cívky budu mít pokličku). Takhle jsem už kupoval první detik a takovou chybu nikdy neudělám (později vysvětlím jak to vyšumí). A nejvíc mě může naštvat v diskuzi o Rutusu jak ho tam někdo chválí až do nebes a připojí tam telefonní číslo, zavolám tam a ozve se mi Válek z Brna snad majitel šicí dílny a prodejce detiků (najdu nick a dám ho tady).
Chtěl bych si Rutuse odzkoušet a konzultovat s nestrannou osobou.

Pavel
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 22:12    Předmět: Citovat

ne nick, ale link a je to Válek

http://forum.detektory.cz/read.php?f=0&i=10772
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 22:23    Předmět: Citovat

pavel1167 napsal:
ne nick, ale link a je to Válek

http://forum.detektory.cz/read.php?f=0&i=10772
--A ten dělá pro Moltáše pokud se nepletu. pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 22:28    Předmět: Citovat

Je to nohsled Moltaše a Šnelzera
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO