Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 645 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Názory a zkušenosti Rutus Solaris.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: neděle 11. listopad, 2007 22:49    Předmět: Citovat

Ahoj koukal jsem na ten odkaz a řeknu ti že to jsou žvásty lidí který ten detektor asi nikdy nedrželi v ruce já ho mám a jsem s nim spokojenej ale na druhou stranu bych si ho nedovolil srovnávat např. s Minelabem a s whitem i když se dosahově hodně blíží to jsem si mohl vyzkoušet na srazu v Kdyni!
Jenže tam to byl extrém! Což můžou kolegové co tam byli potvrdit!
Byli to extrémní hloubky se kterými se v praxi setkáš jen zřídka kdy!Takže co se týče mně tak rutus neodsuzuju! myslím si že je to to za ty prachy slušná mašina. Odsuzovat něco jenom proto že to disajnově moc nevypadá je taky blbost a hlavně díky tomu je to za tyhle prachy! Měl jsem v ruce Garretta 2500GTI půjčil jsem si ho jen proto že jsem si ho chtěl sám koupit kde na jedněch stránkách o něm píšou že je to nejspíše nejlepší detektor na světě Laughing Od kamoše jsem se dozvěděl že to vůbec nechodí tak jak by mělo! nevěřil jsem dokud jsem ho nedržel v ruce! Pak ale všechny moje iluze šli ta tam ! To snad MDčko co jsem měl hledalo líp! Tak čemu má vlastně člověk věřit? Prostě není nad to si to všechno vyzkoušet a ohmatat sám! Pak už jen záleží na prodejci jestli bude ochotnej toto zkoušení s vámi absolovovat! Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad, 2007 8:13    Předmět: Citovat

Nazdar,tak to mam za to,ze sem ti poslal odkaz.Pokut si ho chceš vošahat a skusit tak přijed do Olbramovic u Mor krumlova líp ti pomoct neuním. Nebudu tu psat nejaky keci když s jinym detikem skušenost nemám, jak sem už psal, sem s ním spokojen. Stejne je to hlavne o tom naucit se naslouchat co ti říká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad, 2007 8:21    Předmět: Citovat

Mě s vybíraním taky nikdo nepomoh a když tak, na nej nebudu hnusnej, já to myslel dobře. O tom pánovi co s ním máš problém nic nevím tak mě s ním neházej do jednoho pytle. Nazdar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad, 2007 20:58    Předmět: Citovat

Ten Rutus se pořád dokolečka řeší, ale řekněte mi: Není jednodušší koupit si po vyzkoušení použitej značkovej detektor (Fisher, Minelab, Tesoro, Jokr)? Přijde vás to na zhruba stejný peníze (maximálně 2-3 tisíce navíc, což nejsou v horizontu několika let neznamená vůbec nic) a nemusíte nic řešit. Aspoň já jsem nikde neviděl diskuze typu: "Funguje ten Fisher 1236 nebo ne?"

Neříkám, že Solaris je na nic, ale proč se pořád mučit pochybnostma, když může čověk koupit za trochu větší peníze léty prověřenou věc? Nebo snad nevěříte, že ten detektor umí něco, co tyhle značkové starší modely neumí?
Návrat nahoru
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: pondělí 12. listopad, 2007 22:17    Předmět: Citovat

Ahoj všem,co se zde z posledních témat dočítám mě uvádí do rozpaků,neboť si chci RS koupit a nevím čemu tedy věřit. Embarassed Má tady vůbec někdo odzkoušeno co všechno tento stroj umí, jakých dosahů je vlastně RS schopen v reálu. Razz Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fritz



Registrace: 21.7. 2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Wolframitz- 1967

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 7:52    Předmět: Citovat

Čaute, zatim co sem kopal nejvíc, tak to byl minomet granat byl 40 cm. Zapíchnutej ne na plocho. A mužu vam říct,že tech 40cm byla fuška samej kamen a kořen, jinak je stejne vše do 20cm. To je moje skušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: úterý 13. listopad, 2007 8:28    Předmět: Citovat

Zdravím,taky bych měl pár slov k tomuto detektoru,osobně ho nevlastním,má ho kamarád co mi ho několikrát půjčoval,ale nedávno jsem si koupil Fishera 1236 za 10000,- podotýkám že jeho Rutus stál 13500,- A s Fisherem jsem se mohem rychleji sžil,dle mého názoru má mnohem lepší diskriminaci i bez zapnutí silencer,po jeho zapnutí-prskání a rušivé odezvy prakticky zmizí = nesrovnatelné!!Hloubkový dosah možná srovnatelný,ale fisher je na tom o nějáký cm zřejmě lépe..Dále 1236 má velice dlouhý kabel k cívce,z důvodu sundavací jednotky-další nesmírná výhoda,váha Fishera je také nižší a zpracování narozdíl od polského detíku mnohem lepší-skladnost,ovládání jednou rukou na teleskopické Z tyči se západkami-u Rutusu se tyč dotahuje puze jednou umělohmotnou matkou..A v neposlední řadě bude asi potencionálního kupce zajímat výdrž baterii ta je u fishera téměř neuvěřitelných 40-50h z důvodu absence displeje,je na 2 9V .Rutus je na 6 tuškovek a ty sežere za poloviční dobu max.20-25h.Rutus zobrazí stav baterek na displeji,plné nabití baterek netrvá dlouho,zachvíli ukazuje kolem 66%,tam se docela drží,ale náhle jste na 30% a na další hledání je lepší ho nabít...Můj závěr je,že bych poláka domů nechtěl!Jak jsem čuchnul ke kvalitě,nedám na Fíšu dopustit.
PS:Nejsem prodejce,jen spokojený zákazník Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: středa 14. listopad, 2007 23:23    Předmět: Citovat

fettgesicht napsal:
Ten Rutus se pořád dokolečka řeší, ...

...aspoň já jsem nikde neviděl diskuze typu: "Funguje ten Fisher 1236 nebo ne?"


Ono je to skor o tom, ze pochybnosti maju len ludia co Rutus nemaju a povecsine ho vlastne ani nevideli. Prave takyto ludia vytvaraju o "kacerovi" zly obraz. Tych hlasok typu: "poliaka by som si nikdy nekupil, lebo je z polska", alebo "rutus je zly, lebo to nie je minelab", na to sa neda reagovat. Nedokazem si predstavit, ze by som sa ja tlacil do diskusie napriklad o Fischerovi (ktoreho som nikdy nevidel) a donekonecna tam vypisoval aky je zly pretoze je skaredy a nema teplomer s vodotriskom. Pri Rutuse to je vsak takmer pravidlo. Vzdy sa najde "odbornik" ktory vie odkial vietor fuka. Neviem, ci je Rutus ta najlepsia investicia za dane peniaze, ale co je dolezite, majitelia su s nim spokojny. Tie negativa co riesia, su skor drobnosti, ake predsa riesia majitelia kazdeho detektora. Tak preco... ?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 8:40    Předmět: Citovat

To Bask: Rutuse Ti nerozmlouvám,je na každém co si vybere za značku...Jen by sis měl uvědomit že lepší detík vyžaduje nějákou investici a není to jak ponožky za 5kč od rákosky,který můžeš vyhodit,detík ti prostě nějákou dobu musí vydržet a jeden z faktorů kromě zacházení je i zpracování...jinak jestliže vlastníš firmu na výrobu baterek tak tě jistě nezajímá spotřeba..a jestli jseš rád středem pozornosti a baví tě nosit neskladnej detík,nelze jen doporučit!!! Laughing Laughing Jak jsem již psal kámoš ho vlastní,párkrát jsem s nim chodil,ale i on když viděl 1236x2,uznal Fisherovi přednosti Exclamation Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 11:25    Předmět: Citovat

Tio: No nevim co si mám myslet, jestli si mám vybírat detik podle vzhledu, provedení, skladnosti. Já diváky nemám rád tak vzhled nehraje roli, skladnost taky není problem, provedení tady trochu bych váhal, ale Rutus je po stránce důležitých věcí OK-si myslím. Jednou jsem Rutuse měl v ruce a neměl jsem z něj zas tak špatný pocit. Sleduji tuhle diskuzi z důvodu zjištění spokojenosti majitelů Růtusů, protože bych si ho chtěl vyzkoušet v akci a popřípadě pořídit jako třetí detektor.
Věštšinou pěkná ženská bývá hloupá a u detektorů to funguje stejně.
Návrat nahoru
tio



Registrace: 30.10. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: JC

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 12:51    Předmět: Citovat

To Pavel 1167: Vidím že jsi asi nečetl můj předchozí článek,kde jsem uvedl jiné přednosti 1236x2,kromě skladnosti..já si hodím na záda malej batůžek,než dojdu k lokalitě,nikdo netuší co v něm nesu a nemávám klackem jak na prvního Mája Laughing ale to nevadí,mě do toho vlastně nic neni a každej svýho štestí stůjce..jinak detík bych se ženskou nesrovnával,detíky tak často neměním Laughing jsem věrnej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. listopad, 2007 14:22    Předmět: Citovat

Tio: ahoj, čtu opravdu všechno a cením si toho, že jsi začal srovnávat Fíšu s Rutusem a rád bych se dozvěděl jak vidíš kvalitu diskriminace s poměrem hlobky určovaného předmětu či barvy a další nezanedbatelný prvek a to rychlost reakce detektoru. Já věřím, že Tvůj Fíša je kvalitní stroj a ani na chvíli jsem o tom nezapochyboval a proto bych rád uvítal více porovnání ne vzhledové, ale pracovní. Dík.
Návrat nahoru
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 8:07    Předmět: Citovat

Ahoj všem,tak jsem si koupil RS a šel ho hned s kámošem zajet,on má XP to co našel on jsem našel s RS taky dokonce i mrňavé kousky hliníku půl centimetru i méně, zatím jsem byl dvakrát na lovu tak RS moc neovládám ale zajímá mě toto.Jak dlouho vám vydrží baterky? Laughing mě šest hodin a je po nich používám 700ma.Někdo se tady ptal na odezvu nebo co, tak ta je řekl bych rychlá okamžitá. Pro snedra,snedro to jsem já jak jsem se tě dotazoval na RS chtěl jsi vědět až RS koupím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 10:03    Předmět: Citovat

Mates: Ahoj, ty baterie jsou slabé, chtělo by to 2700mA a velmi dobré zkušenosti mám se Sony bateriemi NiMh 1,25V. Porovnával jsem výdrž GP, Hahnel, Sony). Mám dotaz jestli ten kamarád s XP za tebou ještě něco najde. Já mám Garretty 150, GTP 1350 a zjistil jsem že nechávám po sobě mince, které kopou kamarádi co jdou za mnou, ale také s Garrettama. Proto uvažuji o RS a zjišťuji vše o kvalitě hledání a dokonalém vyluxování.
Návrat nahoru
Mates



Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: U Vrchlabí

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 15:33    Předmět: Citovat

Pavel1167: Ahoj,mám baterky NiMh 1500mA ještě jsem je tam nedal, ale prubnu je.Jiné zatím kupovat nebudu, raději je prostřídám. Laughing O tom dokonalém vyluxování sní asi každý ale zřejmě to nikdy nebude dokonalé, Confused záleží na tom jak rychle postupuješ vpřed při mávání,dokonce jsem zjistil když přijdeš z jiné strany má to jiný zvuk,nebo se to ztratí, Razz asi záleží i na vlhkosti půdy, to nemám zatím ověřeno a další okolnosti,otočení předmětu k sondě, nastavení detektoru atd. EmbarassedPíšeš že kamarádi za tebou kopou mince, nepíšeš o tom jestli jsi se tam vrátil než to kopnul a znovu to projel?Já můžu říct jenom to co jsem psal předtím,to co najdu najde taky nebo obráceně.Prostě se mi nestalo že bych něco nezachytil a on ano. Jiné zkušenosti či testy s někým kdo má třeba Garretta či jiný stroj nemám. Zatím jsem byl pouze dvakrát na mrcasu, ale budu dále testovat RS s XP Gold Maxx a jistě se ozvu znovu s novými poznatky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 19:20    Předmět: Citovat

Jé nazdárek Mates!
Tak sis ho nakonec pořídil Wink Tak vítej mezi majitele RS!
K těm baterkám já používám GP2700 nejsou špatný vydržej mi tak 2až3 kopání po 5hodinách když chodím každej den! jinak mají hroznou schopnost samovybíjení! Tak když třeba tři čtyři dni nechodíš
hledat tak jejich stav klesne na polovinu!!! Crying or Very sad Pak k tomu jak říkaš že když přijdeš jiným směrem k hledanému předmětu a má to jinej zvuk než třeba z leva nebo z prava tak je to většinou na 100% šajzka proto předmět musíš tzv. ukřižovat když je to mince nebo čistá barva tak to má hezkej čistej zvuk ze všech stran! Někdy to může z jedný strany zapraskat nebo to má horší zvuk , koukneš na displej, a nesmí ti stupnice klesnout na železo to znamená na první 4políčka! když to jde nad ně kopej Občas se takhle chovaj stříbrňáky když jsou třeba na stojato ale i jiný mince Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 19:36    Předmět: Citovat

GPčka nic nevydrží...podívej se do fora o baterkách....tam jsou nějaké co jsem kupoval i já...a spokojenost...
Normální alk. baterky mají třeba na Quattru držet asi 14 hodin..a mě vydrží 18-20 hodin. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 20:33    Předmět: Citovat

Do Rutusa strkam NiMH energizer 2300 mAh a beha to furt! Teda presnejsie si predstav, ze ked jeden viked nabeham tak 4-5 hodin tak buduci vikend si to mozem urcite zopakovat bez nabijania. Myslim, ze s tymito baterkami by sa snad dalo hladat aj na dalsi vikend, ale to uz neriskujem a nabijem ich. Fakt si dobre drzia energiu. Ak by som hladal len jeden vikend, tak myslim, ze by som ich nedokazal s Rutusom vybit. Nezere az tak vela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bandidos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.11. 2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 20:49    Předmět: Citovat

pro Pavel 1167: Jestli by v Tobě uzrálo přesvědčení,nebo přemýšlíš,že koupíš Rutuse,tak se mi ozvi na mail. Idea Psal jsem Ti soukromou zprávu,ale nevím jestli Ti došla. LaughingČau a ozvi se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: středa 28. listopad, 2007 21:36    Předmět: Citovat

cortes napsal:
GPčka nic nevydrží...podívej se do fora o baterkách....tam jsou nějaké co jsem kupoval i já...a spokojenost...
Normální alk. baterky mají třeba na Quattru držet asi 14 hodin..a mě vydrží 18-20 hodin. Rolling Eyes


Jo Cortes máš pravdu už jsme se o těch GPčkách nekde bavily vím že jsi je měl taky! Jsou to pěkný sračky! Rolling Eyes A nestály tenkrát zrovna korunu! chyba
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Rutus SOLARIS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO