Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 955 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Stabilita Explorerů XS, II, SE
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2007 21:52    Předmět: Citovat

xanopus napsal:
Ešte osobná skúsenosť, „neskladujte“ detektor v zloženom stave, (cievka opretá o podlahu), prečo? Pretože v dôsledku nerovnomerného tlaku prístroja dochádza po dlhšom čase takéhoto „skladovania“ k nepatrnej deformácii, a o problém máte postarané ...
Takže radšej žiadne zložené detíky opreté cez zimu o skriňu. Smile


Ahoj, to se mi moc nezdá. Tím nechci samozřejmě říct že nemáš pravdu, ale detektory tak běžně skladuju nějakej ten rok a zatím bez problému.
Nestalo se ti spíš že někdo cívku "trošku" příšlápl když šel kolem a tím se poškodila?
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2007 21:56    Předmět: Ještě jednou k té stabilitě... Citovat

Ještě jednou k té stabilitě Exploreru SE, trošku jsem si hrál s nastavením a můžu říct že velkem vliv na prozvuky má typ nastavený v RESPONSE. Pokud je tam Normal dá se to snést, pokud se dá long nebo smooth tak je to nepoužitelný. Samozřejmě změnou tohoto nastavení prozvuků neubude, ale zvuky nejsou potom tak "nahusto" za sebou. Další poznatek - mokrá tráva + manuálně nastavená citlivost = prakticky samé prozvuky. Jediné řešení v mokré trávě je přepnout citlivost na automat.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xanopus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 335

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2007 22:11    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
xanopus napsal:
Ešte osobná skúsenosť, „neskladujte“ detektor v zloženom stave, (cievka opretá o podlahu), prečo? Pretože v dôsledku nerovnomerného tlaku prístroja dochádza po dlhšom čase takéhoto „skladovania“ k nepatrnej deformácii, a o problém máte postarané ...
Takže radšej žiadne zložené detíky opreté cez zimu o skriňu. Smile


Ahoj, to se mi moc nezdá. Tím nechci samozřejmě říct že nemáš pravdu, ale detektory tak běžně skladuju nějakej ten rok a zatím bez problému.
Nestalo se ti spíš že někdo cívku "trošku" příšlápl když šel kolem a tím se poškodila?


Ahoj, mne sa zase nezdajú tie "prozvuky" na mokrej tráve, nič také som zatiaľ nepozoroval, nebudeš mať poškodený stroj ? ? ?

Ono pri takejto elektronike platí že čo kus to originál, hlavne cievky, i keď rozdiel nemusí byť veľký a hneď zjavný, ale prídeš do špecifickej situácie a ukáže sa...
A to i napriek faktu, že nejde o lacnú čínsku maketu, a Minelab ich robí v ťažkých sériách... Smile

K detektoru skladovanému v zloženom stave, bol v skrini, neviem kto by v skrini naň šliapal, na cievke položené nič težké nebolo, takže to vychádza len na tlak toho detíku...
Ale možno, - ako vravel jeden učený rabín, - „Vážení, všetko je inak“ ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2007 7:07    Předmět: Citovat

xanopus napsal:

Ahoj, mne sa zase nezdajú tie "prozvuky" na mokrej tráve, nič také som zatiaľ nepozoroval, nebudeš mať poškodený stroj ? ? ?


To nevím jak to mám poznat, dva po ruce nemám. Prostě v lese kde je porost a je po dešti, nebo ráno rosa musím dát automat na citlivost jinak mám signál na každém kroku. Samozřejmě pomůže i stažení citlivosti pod určitou úroveň ( asi 20-22), ale nejlepší je ten automat. Tak to někdo kdo máte taky SEčko vyzkoušejte a dejte vědět.

xanopus napsal:
K detektoru skladovanému v zloženom stave, bol v skrini, neviem kto by v skrini naň šliapal, na cievke položené nič težké nebolo, takže to vychádza len na tlak toho detíku...
Ale možno, - ako vravel jeden učený rabín, - „Vážení, všetko je inak“ ... Very Happy


Hmm, tak to máš pravdu že ve skříni se většinou nechodí - ovšem to nevylučuje že v té skříni někdy někdo stál Very Happy Very Happy Very Happy
Ne vážně, mě se tahle teorie nepotvrdila.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2007 20:43    Předmět: Citovat

Ahojte,já mám EX II a problém s mokrou trávou jsem taky nikdy neměl.Zkoušel jsem dokonce cívku i ve vodě a taky se nic nedělo.Je sice pravda že jsem teď o jednu cívku přišel,nějakou záhadnou poruchou,ale mám novou a detík je absolutně super.Už s ním chodím třetí rok a jsem a jsem hodně spokojenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6755
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2007 21:46    Předmět: Citovat

Můj SE mi taky v mokré trávě nějak výrazně neblbne. Je pravda, že chodím na sens na 3/4. Maximální citlivost téměř nepoužívám, protože okolo Prahy je tolik rušivých frekvencí, že se mi detektor při každém položení na zem (cívka kolmo na půdu) promění v generátor náhodných kvíků.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tripitaka



Registrace: 8.5. 2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pátek 01. červen, 2007 0:47    Předmět: Citovat

pan 33: ad špatná cívka. Není mezi cívkou a její krytkou napadaná hlína a jiné nečistoty? Stejný problem už někdo řešil a po vyčištění to přestalo. Pak si po americku zalepil okraje krytky chemoprenem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pan 33
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.1. 2007
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: pátek 01. červen, 2007 22:07    Předmět: Citovat

Tripitaka-100% ne,já jsem blázen po každém hledání detík pečlivě očistím.Kryt sondy sundávám pokaždé když se vrátím s akce,už jen kvůli klíšťatům které občas za kryt zapadnou. Já si deď myslím že je to uvolňené vinutí,asi údery o pařezy a podobně. Jen mi pořád nejde na rozum že ta cívka je schopna hledat 2-3 hodiny bez blbnutí.Teď od nové sezóny jsem dal novou a chodím jen s ní a ještě se nestalo,abych měl problém. Tu starou demolovat nebudu,ale nechám si ji na choulostivé akce,třeba pod vodu atd.Já jsem zjistil,že pokud s tou poškozenou nehýbu tak je zvuk OK. Jakmile s ní potom začnu mávat,tak Jean Michael Jarre je úplný chudák.Fakt jedinej průser je že se to neprojeví hned ale po již zmiňovaném čase.Jakoby se to vinutí na nějaký čas ukotvilo a pak povolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO