Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 952 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zero0
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 29. květen, 2006 13:40    Předmět: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?
Návrat nahoru
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: pondělí 29. květen, 2006 14:32    Předmět: Citovat

Ahojky Very Happy
zkus se podívat do Odkazů a tam si klikni na odkaz "České stránky o detektorech včetně prodejců"
Zkráceně:

www.chladek.cz
www.detekt.cz
www.detektor.cz
www.detektory.cz
www.detektory.net
www.detektorweb.cz
www.poklad.cz
www.zetex.cz

Luboš od Kolína
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: pondělí 29. květen, 2006 14:41    Předmět: Citovat

ještě jsem pozapomněl Rolling Eyes

www.conrad.cz
www.garrett.cz
www.xpdetektory.cz

a můžeš si taky trochu zagooglovat Very Happy

http://www.google.com/search?hl=cs&q=detektor+kov%C5%AF&btnG=Hledat&lr=lang_cs

tak a včíl mudruj sám Very Happy

Luboš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: neděle 10. září, 2006 17:31    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

Zero0 napsal:
Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?


Já to mosím odlehčit . Pokud nevíš kde koupit detektor jak chceš pak něco hledat Smile???
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 13:31    Předmět: Citovat

Ma z Vas hledacu,nekdo zkusenost s koupi detektoru na www.detektor-prodej.cz Question Diky za odpoved.
Návrat nahoru
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 17:01    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

Zero0 napsal:
Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?


chyba chyba Začína to tady dwebovatět.Nechceš poradit nějaký lokality? vztek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 17:29    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

yetti napsal:
Zero0 napsal:
Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?


chyba chyba Začína to tady dwebovatět.Nechceš poradit nějaký lokality? vztek


Poraď aj mne, ale do 200m do domu Laughing Laughing Ináč asi by to malo ísť do "Café" lebo sa to nejak množí. Rolling Eyes
Asi to chce pred vkladanie fotiek do fora dať vlákno na všetky odkazy na poradenie pri kúpe + všemožné diskusie čo áno/nie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 19:31    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

Zero0 napsal:
Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?


Já poradím za 5 Kč . Ale ať nežeru poradím zdarma. V obchodě .
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 19:48    Předmět: Citovat

mates2001 napsal:
Ma z Vas hledacu,nekdo zkusenost s koupi detektoru na www.detektor-prodej.cz Question Diky za odpoved.
....Já si objednala DK na wwwDetektoweb Very Happy ,který mě byl doručen do 3 dnu službou PPL až do domu Very Happy Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 9:05    Předmět: Citovat

Astoret napsal:
mates2001 napsal:
Ma z Vas hledacu,nekdo zkusenost s koupi detektoru na www.detektor-prodej.cz Question Diky za odpoved.
....Já si objednala DK na wwwDetektoweb Very Happy ,který mě byl doručen do 3 dnu službou PPL až do domu Very Happy Wink


Diky,myslim ze s detektorwebem by nemel byt problem,ale me zajimaji zkusenosti s detektor-prodej,ma tam totiz hodne slusny ceny,hlavne PrizmIII Wink

PS:mela jsi uz pred XP-ckem jiny detik,nebo je to tvuj prvni Question
Návrat nahoru
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 15:18    Předmět: Citovat

Mates2001...Detektor zn.XP je muj první(hledám teprve pár měsícu)...Ale už jsem měla možnost hledat i s jiným typem detektoru(dříve než jsem si pořídila vlastní).Dvakrát jsem byla hledat se svým známym ze Slovenska,který hledá s ZETEX ALFA...Co se týká značek detektoru,tak i já dlouho váhala...neměl mě kdo poradit...zvolila jsem XP ADX250,na který si stále ještě zvykám,ale když je štěstí,tak i hledač amater najde LaughingV detektorech se nevyznám,tak nemohu posoudit,který je ten nej... Wink
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 16:02    Předmět: Citovat

Kde a co koupit:-)))). Nejlépe na inzerát, poměr cena výkon určitě nejlepší. A detektor??? Když ani nenapíšeš na co ho chceš, tak to je těžkýSmile. Projdi si tady diskuze a uvidíš. A až budeš vědět co chceš hledat a kolik chceš investovat a jestli dig. nebo analog, tak se ptej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 16:24    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Kde a co koupit:-)))). Nejlépe na inzerát, poměr cena výkon určitě nejlepší. A detektor??? Když ani nenapíšeš na co ho chceš, tak to je těžkýSmile. Projdi si tady diskuze a uvidíš. A až budeš vědět co chceš hledat a kolik chceš investovat a jestli dig. nebo analog, tak se ptej.
.......To bylo na mě?.....Pokud AN0....,tak já nejsem ta správná osoba Laughing Pouze sleduji tohle téma a reagovala jsem na dotaz...
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 20:54    Předmět: Citovat

[/quote].......To bylo na mě?.....Pokud AN0....,tak já nejsem ta správná osoba Laughing Pouze sleduji tohle téma a reagovala jsem na dotaz...[/quote]

Ne nebylo. na zadavatele tématu. Já vím, že máš XP250. Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 21:21    Předmět: Citovat

Petronius... Very Happy AHA...já usnula u PC...tak reaguji se zpožděním Rolling Eyes
Návrat nahoru
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 23:26    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

yetti napsal:
Zero0 napsal:
Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?


chyba chyba Začína to tady dwebovatět.Nechceš poradit nějaký lokality? vztek

Já bych to nechal běžet...................Každej nějak začínal nééééééééééé..........Nemusíte bejt nasraný na každýho kdo si chce koupit deták...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysak Veverka
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 1595
Bydliště: Pardubicko

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 23:34    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

[quote="Mysak Veverka"]
yetti napsal:
Zero0 napsal:
Poradíte mi prosím někdo, kde se dá zakoupit detektor kovů v ČR nebo spíše objednat?


chyba chyba Začína to tady dwebovatět.Nechceš poradit nějaký lokality? vztek

Já bych to nechal běžet...................Každej nějak začínal nééééééééééé..........Nemusíte bejt nasraný na každýho kdo si chce koupit deták...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad[/quote
taky to dělá admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hlavně.......Za takový hezký stránky by potřeboval........................... Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. září, 2007 6:36    Předmět: Re: Kde se dá zakoupit nějaký detektor kovů? Citovat

Mysak Veverka napsal:

Já bych to nechal běžet...................Každej nějak začínal nééééééééééé..........Nemusíte bejt nasraný na každýho kdo si chce koupit deták...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Pravda, pravda. Začátky bývají pro jednoho těžší než pro druhého. Ať začíná s hledáním detektorem, nebo hledáním na netu. Někdy je lepší žádná odpověď než nepovedený blábol. chyba chyba chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. září, 2007 10:49    Předmět: Citovat

Tak to si pánové nerozumíme.Já nejsem na nikoho nas*anej, že si chce koupit detektor.Ale když už se dostal na tyhle stránky, a zvládnul registraci - tak mě neříkejte, že nenašel i jiný stránky, kde si ten detektor může objednat.

Tomu fakt nerozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. září, 2007 16:04    Předmět: Citovat

nebo na aukru, tam prodávají detektory ti co nenašli do měsíce zlatý poklad a celkem za levňocha!
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO