Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 280 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett 2500GTI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6751
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 17. září, 2007 22:15    Předmět: Citovat

Pajik: a to jsem dneska na tom místě, kde jsi hrabal cca 10 cm od Tvé díry kopnul malé stříbrné srdíčko - leželo vedle zátky od piva... Ale je pravda, že jsem měl obutou 4x7" DD. Za tři hodiny jsem tam vyzobal ještě 74 mincí, bohužel žádná Ag Sad
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 8:20    Předmět: Citovat

Tak to blahopřeji, však také Explorer je špička a ty také. Garret má k němu, myslím hodně daleko, už i z toho důvodu, že je G2500 minimálně přes 6 let, ne-li mnohem více, žádné velké inovace během té doby Garreti ani nepředvedli v této třídě, takže bych řekl, že to i odpovídá výkonům těch detektorů. Rozhodně se tento detektor v současné době nevyplatí kupovat, to mohu s odpovědností říci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 9:38    Předmět: predmet Citovat

No Baba už si taký borec ako jeden na istom webe, len on to zvládne za hodinu. Sa normálne divím,že keď si prebehol ponad mince s tým tvojím zázrakom ti mince nezačali z metra skákať von samé. Ako vážne sa začínam dobre baviť. V podstate a je GTI 2500 vlastne detektor? Very Happy Very Happy Very Happy Presne som vedel k čomu tato debata smeruje. Vy ste tak GTI 2500 asi videli iba s vrtuľníka. Ono ani nemá zmysel na takéto demagogické bludy reagovať. Tu je nejaký link na testy detektorov a tam teda ten Váš zázrak moc slávne nedopadol http://www.polbox.com/d/dark/.
Beriem to ako dosť úbohý pokus. A želám nech sa darí.


Naposledy upravil Anonymní dne úterý 18. září, 2007 12:15, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Bobika



Registrace: 7.10. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha, Min.Explorer, 37 let

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 12:13    Předmět: Citovat

To Pajik: Netuším, sice jak máš g 2500 dlouho , ale než začneš vynášet takovéto ortele, bylo by možná dobré, dát detektor přezkoušet.
Já jsem s ním spokojen (až na tu váhu) a je zřejmé, ten tvůj je nějaký "chabrus".
Jinak se začínám taky docela dobře bavit... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 12:46    Předmět: Citovat

Steve, já vím, máš nějaký detektor, tak prostě je nejlepší na světě, i kdyby nic nenašel. Já jsem si jej chtěl koupit, tak nevidím důvod, proč bych jej hanil, jen píšu to, co vidím a a jak reaguje detektor. Nejdřív jsi měl plno řečí o tom, jak korunu najde snad v půl metru, ale když vidím sám na vlastní oči, že je to slabota, tak to neřeším ( a v nastavení to rozhodně není). Že je to starý detektor, to také řešit nemusím, prostě je to fakt. Že nic jiného Garretti za tu dobu nevymysleli, je také fakt a že ve Kdyni nijak hloubkově nezazářil proti slabším detektorům je také fakt. Belgický či polský testy at dopadly dobře či špatně beru s rezervou, protože ty si mohou vycucat z prstu. Víc to rozebírat nebudu, protože není co a o čem. A ty nálezy Bábovi mohu jen potvrdit, sám jsem v té lokalitě 2 dny předtím byl, takže vím, o čem píše. Ale tobě je vše jasný předem, takže nač to pitvat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 12:54    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Tak to blahopřeji, však také Explorer je špička a ty také. Garret má k němu, myslím hodně daleko, už i z toho důvodu, že je G2500 minimálně přes 6 let, ne-li mnohem více, žádné velké inovace během té doby Garreti ani nepředvedli v této třídě, takže bych řekl, že to i odpovídá výkonům těch detektorů. Rozhodně se tento detektor v současné době nevyplatí kupovat, to mohu s odpovědností říci.



Len poznámka: pokiľ mám dobé informácie, stevedetection je predajca týchto detektorov, možno by aj poradil, poprípade vzal ho na otestovanie - to je len môj návrh, dohoda je medzi vami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 12:55    Předmět: Citovat

Bobiku, je to docela možný, že je to aušus, také bych si to myslel, když vidím, že tobě funguje ke spokojenosti. Mám však jednu pochybnost a to je ten lonský test, vždyt se sám podívej na to a uvidíš, jak ve větších hloubkách dotyčný majitel G2500 nic nenašel a to tam jiné detektory téměř za poloviční cenu našly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 13:03    Předmět: Citovat

Tibko, díky za nabídku, nemysli, mě to taky štve, že to není pravé ořechové. Garreti se mně líbily, ale prdím na to, ani ne tak z toho důvodu, že by mohla být vada na tom, co mám, ale hlavně z toho důvodu, že je to starý typ. Přeci jen chci dát peníze za něco, co není až tolik starý vývojově.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bobika



Registrace: 7.10. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha, Min.Explorer, 37 let

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 13:16    Předmět: Citovat

pajik: Ono hlavně záleží na tom, kolik s ním má jeho majitel nachozeno a jak ho má naposlouchaný (délky tónu a intenzity, chování threscholdu atd). Bylo by přeci bláhové si myslet, že vezmu detík do ruky a hned s ním budu tahat věci z hlubin. - tolik k testům (jakýmkoliv).
To že máš nějakou starou mašinu, mě jen utvrzuje v tom, že je
nějaká pochroumaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 16:27    Předmět: predmet Citovat

Toto už vážne útočí na inteligenciu všetkých zúčastnených!

1. tvoja rekcia: pondělí 10. září, 2007 15:30 Předmět: Citovat
Moje prvni zkušenost s G 2500 GTI zatím nic moc. Zahrabal jsem současnou 1,- korunu do písku , do hloubky 20 cm, a ani nepípnul a to ani v ALL Metalu při citlivosti nastavené továrně nahoře. Dále mně vadí jedna věc, že si každou chvíli bezdůvodně pípne, ať již klepnutím o rameno nebo jen tak vlivem půdy (pravděpodobně, použil jsem automatické odladění). Občas se mi stalo, že signalizoval vizuálně i zvukově předmět, kopu, kopu a nic. Pin Poitr signalizuje jasným signálem na střed jámy, ale pak mi došlo, že si se mnou jen tak hraje. Našel jsem sice na jiných místech nějakou minci Cu, náboj a nějaké plechovky a šrot Fe, ale musím se s ním ještě více pomazlit a eliminovat rušivé vlivy. Bohužel s tou hloubkou mě zklamal, at nastavuji, co chci na korunu hlouběji nešel. Použil jsem dodávanou DD cívku.

2. reakcia a vážne perly hovoreného ba dovolil by som si povedať aj oborného slova sú tu.
úterý 18. září, 2007 12:46 Předmět: Citovat
Steve, já vím, máš nějaký detektor, tak prostě je nejlepší na světě, i kdyby nic nenašel.Já jsem si htěl koupit, tak nevidím důvod, proč bych jej hanil, jen píšu to, co vidím a a jak reaguje detektor. Nejdřív jsi měl plno řečí o tom, jak korunu najde snad v půl metru, ale když vidím sám na vlastní oči, že je to slabota, tak to neřeším ( a v nastavení to rozhodně není). Že je to starý detektor, to také řešit nemusím, prostě je to fakt. Že nic jiného Garretti za tu dobu nevymysleli, je také fakt a že ve Kdyni nijak hloubkově nezazářil proti slabším detektorům je také fakt. Belgický či polský testy at dopadly dobře či špatně beru s rezervou, protože ty si mohou vycucat z prstu. Víc to rozebírat nebudu, protože není co a o čem. A ty nálezy Bábovi mohu jen potvrdit, sám jsem v té lokalitě 2 dny předtím byl, takže vím, o čem píše. Ale tobě je vše jasný předem, takže nač to pitvat.

No máš pravdu, ale tu z nás robíš dobrých volov. To ako vážne si myslíš, že si nevieme dať dohromady o čo tu vlastne išlo? 10. GTI2500 máš a 18. len rozmýšľaš, že si ju kúpiš(a teraz sa začni vykrúcať,že si ju mal požičanú,alebo podobne). Nabudúce si aspoň pamätaj čo píšeš,aby si nevypadal pre tých čo majú pamäť nejak divne. Domá mám aj iné detíky a nie len Garrett. Dokonca mám aj E. XS a dobré poznám jeho reálne možnosti, preto som sa dosť bavil. GTI 2500 musí byť vážne dobrá mašinka, keď si niekto dá robotu, aby sa nanovo registroval a potom si tu krásne kontroval. U nás máme také príslovie, keď už slušne povedané "trepať....." tak by si si mal aspoň pamätať čo trepeš na začiatku. Ozaj skús si s tou sockou, urobiť test vo vzduchu.

Osobne sa nikdy neznížim k tomu,aby som predvádzal vo svojom obchode to čo tu predvádzaš ty. Jednoducho ja som zmierený s tým, že konkurencia bola, je a bude. Ty si ako na tom,máš s tým asi dosť vážny problém. Je to do smiechu používať tieto praktiky. Zabudol si že tu ľudia vedia aj myslieť a každý z nás si tu urobí s toho vlastné závery.

Povedal by som že dosť nešťastný pokus o zviditeľnenie nejakéj značky ,o)))).

Tibko, kedykoľvek ti poskytnem hociktorý detektor na testovanie,lebo na testovanie su samotný detektoristi a nie predajcovia. Ja osobne som za nestrannosť.
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6751
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 17:11    Předmět: Re: predmet Citovat

stevedetection napsal:
No Baba už si taký borec ako jeden na istom webe, len on to zvládne za hodinu. Sa normálne divím,že keď si prebehol ponad mince s tým tvojím zázrakom ti mince nezačali z metra skákať von samé. Ako vážne sa začínam dobre baviť. .


Milý stevedetection, neskákaly samy a ještě dneska mě bolí stehna a záda. Ono tam kromě těch mincí bylo taky spousta olůvek, tub a dalšího šrotu. Bylo by těch mincí ještě podstatně víc ale když vytáhneš sedmdesátou čtvrtou bezcennou minci, tak tě to zkrátka přestane bavit. Ještě jich tam dost zbylo - jestli tě baví kopat plívy, můžu tě tam pozvat. Dno je drobný štěrk, takže když pípne signál, opřeš se o lopatku a během deseti vteřin máš minci. A o třicet centimetrů vedle zase píp a tak pořád dokola. Vážně to není žádný kumšt, jen už je to pak otrava.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6751
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 17:15    Předmět: Re: predmet Citovat

stevedetection napsal:
[Dokonca mám aj E. XS a dobré poznám jeho reálne možnosti, preto som sa dosť bavil.


Také já se dobře bavím, protože jsi se s XS evidentně nic nenaučil Laughing
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 17:37    Předmět: predmet Citovat

No naučil som sa tak, že GTI 2500 mi plne postačuje a ak už prejsť na iný detík, tak potom na niečo z úplne inej cenovej kategórie ako detektory o ktorých sa tu bavíme. Laughing Laughing Cool
Návrat nahoru
Bobika



Registrace: 7.10. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha, Min.Explorer, 37 let

PříspěvekZaslal: úterý 18. září, 2007 19:04    Předmět: Citovat

Pánové, nějak mi uniká smysl debaty v posledních příspěvcích...
Nevím, jak se mám vyjádřit, ale myslel jsem že jde o zkušenosti s daným detektorem ... Pokud vím, tak Bába onen detektor nemá, pajik ho zpočátku (dle předešlého) měl a nakonec z něj vylezlo, že by ho chtěl koupit = v podstatě nulová zkušenost s chováním detektoru.
Nemám co k tomu říci, snad jen to, že jsem zbytečně strávil několik minut psaním svých řádek k tomuto tématu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 9:30    Předmět: Citovat

Bobika, já ho mám ještě pořád, teda zatím, než si koupím jiný. Čekám po Kdyni, kde budu moci uvidět detektory v akci. Řečičky o tom, že ten či onen je nelepší, když to nevidíš na vlastní oči, jsou značně subjektivní
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 19. září, 2007 9:40    Předmět: Citovat

Steve, já ani nevím, co je konstruktivního na tvých příspěvcích. Dozvěděl jsem se akorát, že se stále dobře bavíš, že Explorer je na prd a že já si rozporuji, jen nevím v čem. Jak jsem chodil, tak jsem popsal, objektivně, nezakrytě. Co jsem se dočet jinde, to jsem vyhodnotil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pátek 21. září, 2007 12:37    Předmět: Citovat

pajik napsal:
Steve, já ani nevím, co je konstruktivního na tvých příspěvcích. Dozvěděl jsem se akorát, že se stále dobře bavíš, že Explorer je na prd a že já si rozporuji, jen nevím v čem. Jak jsem chodil, tak jsem popsal, objektivně, nezakrytě. Co jsem se dočet jinde, to jsem vyhodnotil.


mas pravdu pajo
musim se do toho take vlozit a upresnit zahranicnimu kolegovi situaci ja jsem na tom rybniku byl take a muzu jen vse potvrdit i to stribrne srdicko co nasel baba jsem mel v ruce divim se kolego v sk
ze jsi tak udiven poctem minci ktere se daji najit ve vypustenem rybniku behem hodiny to mi nejak nesedi vzhledem k tvojim znalostem a urcete i praxi ale u vas asi skacou sami ven ze
nekam jsem sem posilal prispevek ohledne G 2500 bohuzel nedosel a nechce se mi to psat znova tedy kratce jestli vsechny g 2500 chodej jako ten pajuv tak jsou to vyhozeny prachy
mozna je tam nejaka zavada nevim mel jsem G 1350 a me se v nem rozjizdely desky a pak to delalo blbosti po nekolikatem rozdelani me dosla trpelivost a zafixoval jsem to tavnou tycinkou a byl pokoj
musel jsem poridit jinou civku aby jsem nekam dosahl POWER DD pak to slo lepe ta G 2500 by si take za ty penize zaslouzila rovnou tu DD
dale jsme ho zkouseli na klasickyho komance u me na zahrade ve 28cm
a ani si nepip byl v zeru naprosto bez disk. a na max citlivost nepomohlo ani tlac all metal spise vzdy naopak jsem zvedavej jestli ho nekdo veme do kdyne na testy posledne tam snim nekdo maval ale nic moc vrc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 21. září, 2007 14:02    Předmět: Predmet Citovat

Pajík, ja som sa zas od teba dozvedel že najprv GTI 2500 máš a potom ,že si ho chceš kúpiť. A s toho, že ho máš-nemáš a niečo si videl si usúdil,že je absolútne na prd a vlastne,že keď si videl ako s pár centi na rybníku ste vykopávali mince s Ečkom, tak to je zas skvelá mašina. ďalej som sa dozvedel, že keď ti niekto predloží nezávislé testy, tak vlastne tie ťa nezaujímajú, lebo si ich niekto môže vycucať s prstu a že vlastne veríš iba tomu čo vidíš. Takže položme si otázku, na čo si niektorý ľudia dávajú tu robotu testovať nejaký detektor? Samozrejme, keby to boli testy,ktoré by GTI 2500 zhovädili, tak by boli super,že. No a keby som tu aj ja ešte pridal nejaké dosahy, to už by ste si len prišli na svoje. Tak potom by som ti vedel už len doporučiť jedno, kúp si s každého detektora jednu vzorku, nauč sa s tým detektorom pracovať a potom si urob vlastné testy.

vrcinak, položme si otázku koľko si za svoj detektor dal a čo si k tomu dostal. potom si prosím ťa daj tú robotu a porovnaj si trošku ceny.
Návrat nahoru
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 21. září, 2007 15:37    Předmět: Citovat

Steve, já ho ještě mám, protože jej mám půjčený. Ze začátku se mi líbil displej a hlavně to, že umí zobrazovat nejen hloubku ale i velikost předmětu orientačně. Jenže, když vidím, jak na tu proklamovanou hloubku nedosáhne, a s citlivostí je nějaký vachrlatý, tak to raději sáhnu po jiném. Mám vyhlídnuté dva typy, ale raději ti psát nebudu které, protože by jsi zase napsal své obvyklé, že se dobře bavíš a že dělám reklamu jiným detektorům
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 21. září, 2007 15:42    Předmět: Citovat

Steve - a k těm cizím testům v jiných zemích. Co si mám o nich myslet, když v belgickém testu několika desítek detektorů různých značek Garretty zcela vybouchly a v jiném (v tom, co si napsal ty) polském zase zazářily. Proto raději sázím na vlastní oči, co uvidím, tomu věřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO