Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 689 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett 2500GTI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bobika



Registrace: 7.10. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha, Min.Explorer, 37 let

PříspěvekZaslal: pondělí 24. září, 2007 23:16    Předmět: Citovat

Pánové, vzniknuvší debata je sice obsáhlá, nicméně nic říkající k tématu o zkušenostech s tímto detektorem.
Vezmu-li to objektivně, tak tato "hádka" vznikla díky přispění "pajika", který detektor nějakou dobu měl v užívání a na základě svých krátkodobých poznatků dokázal vyřknout ortel nad tímto detektorem..
Závěrem k zamyšlení... Je toto jeho tvrzení natolik hodnotné, abychom se jím zabývali a nechali si předhazovat takovéto závěry..???
Každý má svůj po nějaké době (ať už delší, či kratší) detektor nějakým způsobem "očichaný" (otázkou je , jestli je operátor schopen detektor poznat/slyšet/) v celkovém projevu a jestli ho dokáže vnímat...
Toť vše co jsem k tomu chtěl říci a brou noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bobika



Registrace: 7.10. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha, Min.Explorer, 37 let

PříspěvekZaslal: pondělí 24. září, 2007 23:34    Předmět: Citovat

Ještě bych dodal, že nejsem prodejce a ani distributor detektorů ale pouze uživatel ne pouze tohoto výrobce... (mj. Minelab, Fischer, Mikel/ ale to není podstatné/ ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pondělí 24. září, 2007 23:54    Předmět: Citovat

tibko napsal:
pedro1871 - jěstě PS: to abych si už podal inzerát: Vyměním šunku F75 za kvalitní Minelab II nebo SE!!! Laughing
/ Tím ale nechci zhazovat majitele Minelabů!!! To jenom jako pro Very Happy /

nic neměň a počky na výsledky z Kdyně, - byl, viděl, spokojen - netvrdím že je F75 lepší než explorer II, nebo SE, ale je min. srovnatelný, v nečel horší, v nečem lepší Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 25. září, 2007 9:23    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
tibko napsal:
pedro1871 - jěstě PS: to abych si už podal inzerát: Vyměním šunku F75 za kvalitní Minelab II nebo SE!!! Laughing
/ Tím ale nechci zhazovat majitele Minelabů!!! To jenom jako pro Very Happy /

nic neměň a počky na výsledky z Kdyně, - byl, viděl, spokojen - netvrdím že je F75 lepší než explorer II, nebo SE, ale je min. srovnatelný, v nečel horší, v nečem lepší Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Idea
...Souhlasím s tím co napsal snajpr...Počkej ...F75,explorer,quattro...Každý s těchto detektorů má něco --Nebo nemá--- co ho činí oproti tomu druhému lepší nebo horší... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pedro1871
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 2:29    Předmět: Citovat

stevedetection napsal:
U nás máme také príslovie, keď už slušne povedané "trepať....."


Tak to asi poriadne trepes na svojich strankach: Spoločnosť STEVEDETECTION je výhradným predajcom výrobkov Garrett pre Slovenskú republiku.



Na strankach garrett.cz sa ale docitame nieco ine:

Jako reakci na četné dotazy našich odběratelů bych chtěl objasnit, že firma Traco International spol. s r.o. je jediným autorizovaným distributorem firmy Garrett Electronics, Inc. z USA pro Českou a Slovenskou republiku

Tak kto tu najviac trepe?
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 8:17    Předmět: Citovat

Berte to s nadhľadom!!! Ozaj teraz, keď sa začíname "zohrávať" s F75, tak ju nevymením!!! Ale na tie výsledky z Kdyně som ohromne zvedavý. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pajik
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2007
Příspěvky: 680
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 8:52    Předmět: Citovat

Tibko, nečekej z Kdyně ale něco převratného. Myslím, že žádný z detektorů nebude jasným vítězem. Na hloubkovém polygonu řada detektorů našla vše, co tam bylo. Na tipovacím polygonu šlo rozhodněnejen o vykonnost detektoru ale i hlavně o zkušenost človíčka, co jej ovládal. Na určovacím polygonu to byla v řadě případů, co jsem mohl vidět, loterie. No a na tom posledním diskriminačním, tam vyhrál, aniž jsem viděl výsledky a pokud si mohu tipovat, rozhodně pan Jokr svojí velkou zkušeností a asi i svým detektorem, který je na tohle výborný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 10:35    Předmět: re Citovat

JOO pan Jokr umí..a jsem rád,že jsem ho poznal...Po vlastním nastavení trošku chňapl i ten můj penízek vedle železa..a to nedokázal každý.Vlastně to bola ukázka toho v jakém bordelu hledám. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pedro1871
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 13:48    Předmět: Citovat

Steveho ste nasrali tak si zalozil vlastne forum. Aby mu tam niekto nerobil to co robi vsade on tak tam dal aj taketo stevehrabopravidla:




Vedenie fóra si však vyhradzuje právo tieto príspevky akokoľvek meniť, v prípade potreby mazať a upravovať. Jeden používateľ - jedno konto.Nevytvárať nový nick pred informáciou administrátorovi o zmene, v opačnom prípade sa môže stať že bude stať, že bude starý aj nový nick zablokovaný! Je zakázaná akákoľvek reklama, uverejňovanie www adries.Je zakázané používanie akýchkoľvek živých linkov kt. vedú mimo tejto stránky.V prípade opakovaného porušovania má administrátor právo zablokovať konto natrvalo, zaradiť IP adresu na tzv. "blacklist" - čiže medzi nepovolené IP adresy.



Davam tu "zivy" link dufam ze som nieco neporusil: http://www.stevedetection.sk/forum/viewtopic.php?t=16
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 18:15    Předmět: predmet Citovat

pedro1871, ako si si všimol celá stránka je vo výstavbe. Ta stránka sa pripravovala dávno pred tým, ako sme začali "komunikovať". A forum je jej súčasťou,su to štandardné pravidla. Prečo si ich nezverejnil celé. Ale samozrejme,vyber si čo sa ti hodí. Evidentne si tu nasraty ty. Prajem pekný deň Laughing. Ozaj, inak nech sa ti darí! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
pedro1871
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 26. září, 2007 21:08    Předmět: Citovat

stevedetection napsal:
pedro1871, ako si si všimol celá stránka je vo výstavbe. Ta stránka sa pripravovala dávno pred tým, ako sme začali "komunikovať". A forum je jej súčasťou,su to štandardné pravidla. Prečo si ich nezverejnil celé. Ale samozrejme,vyber si čo sa ti hodí. Evidentne si tu nasraty ty. Prajem pekný deň Laughing. Ozaj, inak nech sa ti darí! Laughing Laughing Laughing


Co to ma robit s tym ze stranka je vo vystavbe? Ty mas vsade 2mena a viac. Ty davas vsade "zive" linky na podporu "svojich" detektorov. Ty vykrikujes ze Pajik sa snazi presadit "konkurencne" detektory ak nie je spokojny s G2500.

Vybral som presne to co ty porusujes vsade kam ides ale od ostatnych to u seba striktne pozadujes.Ak su to pre teba standardne pravidla preco ich sam vsade porusujes?

PS: Ja nasraty? Prosim ta pekne a kvoli comu? Nasraty by si mal byt ty ze ta na detektorwebe sprdli ze si tam pod inymi menami nahanas zakaznikov. Ty tu robis z ludi volov a obvinujes z toho Pajika. Ak nevies o com je rec precitaj si celu temu pekne od zaciatku a zamysli sa nad sebou. Teraz ked nie Pajik ta ja budem tercom tvojich fantazmagorii? Pre mna za mna balamut ludom hlavy ale ak si myslis ze ini nechodia na rozne fora a nevidia co predvadzas... Nechal by som ta aj dalej excelovat. Mna len pobavilo ako si sa z Pajika snazil urobit nieco co si sam......Staci si ta vygooglovat a kazdy si urobi o tebe obraz za par minut.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. září, 2007 10:15    Předmět: Citovat

Drahy pedro1871, tým že si si prečítal pravidla, znamená že si u mňa registrovaný, ale žiadny nick pedro1871 som na svojej stránke nevidel. Ver tomu, že dobrá zábava je na oboch stranách. Ukáž mi jedno forum, kde som nezavesil svoj link, bez dohody s adminystrátorom. Takže mojko, troška ti nejde Laughing Laughing .
Návrat nahoru
pedro1871
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. září, 2007 13:22    Předmět: Citovat

Zase tvoje genialne konspiracie, tak ako v pripade Pajika! Odpoved je ale jednoducha:Tvoje pravidla tam boli pristupne aj pre neregistrovanych. Nie som na tvojom fore registrovany a ani po tom netuzim. Ak by som tam aj mal nejake ine meno, bolo by to nie co uplne ine ako predvadzas ty. Ty mas v cudzich forach dve a viac mien na to, aby si mohol predvadzat to co predvadzas. Myslim ze aj na svojom fore budes mat niekolko mien, aby si si lepsie presadzoval to svoje. Akurat ti to tam nikdo nebude moct hodit do ksichtu ako na detektorwebe .

stevedetection napsal:

Ukáž mi jedno forum, kde som nezavesil svoj link, bez dohody s adminystrátorom. Takže mojko, troška ti nejde



To si myslis ze nemam inu robotu ako zistovat vsetky tvoje prezyvky co si kedy a kde pouzil? Mne uplne staci to co ti dokazali doteraz. Rob si co chces ale neobvinuj z toho druhych. Je to u teba paranoia alebo chces aj ty niekoho silou mocou nachytat, ked uz tebe klepli po prstekoch ako malemu chlapcekovi? Debatu smerujes uplne inde. Citis moznost zviditelnit svoje forum? Traaaaaapne

Dodatocne zamknut forum na citanie a snazit sa zo mna urobit nieco co si sam? Si naozaj na zamyslenie. Tipujem ta na adolescenta. Mas stastie ze internet znesie vsetko.
Ked uz si tak vyskakoval ako chlapcek na piesocku, dal som si tu robotku preklepnut si ta. Vysvetli tu ludom preco o tebe v Garrette nic nevedia? Tvrdis ze mas vyhradne zastupenie pre Slovensko? Zaujmave... Nezabudni to tam rychlo zmazat tak ako si zamkol to svoje forum a potom tvrdil ze som tam registrovany, lebo inak by som tvoje paradne pravidla nemohol citat.


Tema je znacne OFF. Takze myslim ze je na case vratit sa k povodnej alebo ju ukoncit. Ak chces, Steve tak si otvor na svoju osobu uplne novu, aby sme tuto venovanu G2500 nespinili takymto odpadom.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. září, 2007 16:12    Předmět: predmet Citovat

Ach jaj, toto už začína byť nuda. No pokiaľ viem tak tam je uzavretá užívateľská skupina, ktorá je prístupná iba pre registrovaných užívateľov. A to by som mal o tom vedieť keď som tam admin Laughing . To si akože fakt taký naivný. Čo myslíš, kto si na DW presadzuje svoje záujmy? Je to komerčná stránka, tak isto ako moja Laughing . Troška porozmýšľaj. Ale to je na inú debatu a toto už fakt nie je o GTI 2500, takže s touto rozpravou končím a som zvedavý, čím ešte obohatíš túto debatu ,o)))). Troška si aj prečítaj po sebe a skús hodiť aj niečo iné ,o))). No keď si si ma už tak preklepol, tak ešte už len potrebuješ zistiť, že kde tie Garretty ""vyrábam"". Laughing Nepotrebujem si zamykať dodatočne fórum, ktoré som už prebral zamknuté. Máš pravdu, net znesie. No prácičku si odviedol a dúfam ,že sľúbenú zľavu dostaneš. Tato debata s nejakým verklíkom, čo sa stále opakuje ma už tiež nebaví, takže s touto rozpravou končím ,o)))).
Návrat nahoru
Lukas
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad, 2007 22:55    Předmět: Citovat

Dobrý den dámy a pánové, má tady někdo vážný zájem si povídat o GARRET 2500?
Přečetl jsem přispěvky a jsou téměř všechny OT.
L. Sad
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad, 2007 23:01    Předmět: Citovat

Lukas napsal:
Dobrý den dámy a pánové, má tady někdo vážný zájem si povídat o GARRET 2500?
Přečetl jsem přispěvky a jsou téměř všechny OT.
L. Sad


Docela rád bych se o něm něco dozvěděl. je to jeden z mála detektorů, které jsem ještě neměl v ruce a jsem na něj moc zvědavý. Jenže četl jsem recenze prodejců a rozporuplné názory na zahraničních webech. Rád bych slyšel něco od někoho kdo ho má a žije u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 16. listopad, 2007 23:18    Předmět: Citovat

Já ho mám asi měsíc. Jsem byl jenom pár krat s nim a je to můj první detektor. Jsem s ním spokojený, ale zatím nepouživám moc funkcí.
Docela dobře rozlišuje barevné kovy a mi to stačí.
Návrat nahoru
ricco
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 17. listopad, 2007 20:57    Předmět: Citovat

Ahoj mam ho tiez len asi mesiac zatial ho len testujem a suhlasím z Lukas na rozlisovanie kovov ma peknu presnost .Hlbkovy dosah je rozny kolko uzivatelov tolko nazorov co sa mi podarilo vybrat z najvadsej hlbky hlinikova klucka z dveri 50-55 cm a pumpa z bicykla ta bola asi pri 65cm drobnosti nabojnice a podobne okolo 30-35 mincu sa mi zatial najst nepodarilo takze to neviem .
Návrat nahoru
Lukas
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 19. listopad, 2007 0:05    Předmět: Citovat

Rad bych věděl jestli má někdo zkušenosti s TH Eagle Eye. Dokáže detektor rozlišovat kovy při větší hloubky?
Dá se zjistit jak je to hluboko?
L.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 20. listopad, 2007 9:01    Předmět: Citovat

To tu vážně není nikdo, kdo by byl ochotný napsat něco víc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett 2500GTI Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO