Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 590 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Golden Mask pohledem a testováním Habánů
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 22:17    Předmět: Citovat

Ahoj Habáne...ten GM 3+ to viděl vše v turbu,nebo normal...Díky za odpověď...jinak musím potvrdit,že u Tejona je lepší mít zem trochu v plusu...o tom jsem se přesvědčil už ve Kdyni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 22:59    Předmět: Citovat

Ähoj!
Ano viděl to vše v turbu/bez turba je to dosahem stejné jako trojka a dvojka.Jenom ještě upřesním u toho Tejóna to bylo ve skutečnosti do mínusu,protože zem byla dost mineralizovaná-to platí i u Vaquera.Já to na hledání dělám tak,že si vyrejpnu díru a hodím tam nějakej fufník tak aby to bylo za dosahem normálního odladění pak pomalinku přidávám na zemi dokud to nebere a ještě ozkoušímm vedle jestli je to klidné při chůzi.Myslím,že to za tu jednu díru stojí za to Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 23:02    Předmět: Citovat

Mohu potvrdit, že při experimentování s GPčkem, jsem dostal takovou ránu, že jsem si připadal jako bučící zvířátko, zasažené ohradníkem... Shocked Shocked
Řekl bych, že to muselo být mnohem více, než 100V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golden Mask



Registrace: 9.1. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: neděle 22. listopad, 2009 23:43    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Nelze srovnávat detektory pulsní a detektory s harmonickým signálem,prostě proto že puls je ve špičce velmi krátký a jeho výkonostní efekt proto malý.Já samozřejmě nevím jestli schema z geotechu sedí,ale tam jde o zapojení které by asi těžko prošlo našimi normami,a nejde o rušení,ale o klasifikaci bezpečnosti.Mimochodem určitě to není "bandido" to znám taky,ale je to stejná koloběžka.CE certifikát má kdejaký čínský šunt a je vyloženě nebezpečný a o Bulharských normách mám stejné pochybnosti,je to prostě východ.

Krátké?? Většina PI je 100Hz frekvenci do 2kHz vědět, co to znamená? 100Hz - Že jedna sekunda PI má nejméně 100 impulsy z více než 100 voltů, to je to krátká?
V Evropské unii jednat stejné zákony, pokud jde o elektronické zařízení, můžu prodat své detektory kovů v řadě evropských zemí - Británie, Itálie, Francie, Litva, Řecko, Španělsko, Belgie, Německo a ve všech těchto zemích působit stejné zákony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 1:17    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Tak tohle už jsem viděl mnohokrát,tendenčně upravené výsledky testování které mají podpořit prodej nově nabízené detektory a pohanit ty dřívější které nabízí někdo jiný.F1270 znám důvěrně jak z venku tak zevnitř a testoval jsem nejeden stroj za různých podmínek,a tak mizerné výsledky může mít jen nemocný detektor.Krm toho cívky k němu jsou jen 8" a 10".Advantage sice neznám zevnitř ale viděl jsem spoustu při testování v Kdyni a jinde a vždy patřil k těm nejhlubším.Tesora se těmto detektorům nepřiblížila ať byla v rukou kohokoli.Mask3 neznám a pokud souhlasí aspoň zhruba schema na geotechu pak tu vidím jiný problém.Napětí 100Všš na oscilátoru už není bezpečné napětí v podmínkách v jakých se detektor používá.Na to jsou normy a výrobce i prodejce má mít certifikát o bezpečnosti od příslušného úřadu.Z hlediska náchylnosti na rušení je takto vysoké vysílací napětí výhoda,už míň je to výhodné na spotřebu a zejména žížaly se asi diví co se děje když se nad nimi přežene hledač s Maskem Laughing .


Zdravím pane Krčil!
Moc se ve mně pletete.Testování více detektorů jsem udělal na požádání a vzal jsem si sebou do služby jen ty,které považuji za velmi dobré na hloubku.Nechápu proč bych měl něco manipulovat,když všechny najdete na prodejně mé manželky!Dokonce jsem si ani nedovolil při přidání na "zemi" testovat v nastavení,v kterém by nebylo možné chodit.Ta velká cívka k F1270 je Excelerátor.Cíle jsou ještě stále v zemi tak jestli jste v praze zavolejte mi na tel: 774174458 a já vám to rád předvedu.Ve středu mám opět službu pak je vyndám a vezmu na testování do Krásného údolí. Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 8:15    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Cíle jsou ještě stále v zemi tak jestli jste v praze zavolejte mi na tel: 774174458 a já vám to rád předvedu.Ve středu mám opět službu pak je vyndám a vezmu na testování do Krásného údolí. Cool
To je blbost vyndavat. V Krásném Údolí udělej jiný polygon a ten pražský nechej zrát a sedat. Mimochodem v jednom má Jokr pravdu - Tesora ani C-scope ve Kdyni toho moc nepředvedly. Může to být pro tebe výzva a vezmi je na podzim do Kdyně. Je pravda, že výsledky z rukou zkušeného uživatele mohou být úplně jiné, než výsledky nováčka, nebo člověka, který neumí nastavit zem ani po roce.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 9:22    Předmět: Citovat

Krátké?? Většina PI je 100Hz frekvenci do 2kHz vědět, co to znamená? 100Hz - Že jedna sekunda PI má nejméně 100 impulsy z více než 100 voltů, to je to krátká?
V Evropské unii jednat stejné zákony, pokud jde o elektronické zařízení, můžu prodat své detektory kovů v řadě evropských zemí - Británie, Itálie, Francie, Litva, Řecko, Španělsko, Belgie, Německo a ve všech těchto zemích působit stejné zákony.[/quote]

100Hz je perioda opakování mnohem kratšího pulsu,je to základ pulsní technologie,do cívky se vyšle velmi krátký puls a sleduje se průběh vybíjecí křivky cívky po několikanásobně delší dobu.Co se týče zákonů o bezpečnosti byly v čechách jedny z nejpřísnějších,jak je to dnes nevím,ale podle dnešní situace soudím že se kašle na vše,pokud jde o peníze,a o ty jde v první řadě.Chtěl jsem jen ukázat na možný problém,kdyby se v tom někdo začal šťourat jak z hlediska bezpečnosti,tak reálně při zapnutém detektoru.Spousta lidí vydrží i pecku ze zásuvky,někteří ne.Ve všech jmenovaných státech se dětem prodávají jedovaté hračky a elekropřístroje s číny,které by nevyhověli normám v mnoha ohledech,proč by měl být detektor vyjimkou.Za normálních podmínek se není čeho bát,jen bych dával bacha na konektor,tam při manipulaci při zapnutám detektoru a při poškození může dojít k maléru nejpravděpodobněji.No a ty žížaly třeba nebudou mít revma Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 9:48    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Habáni napsal:
Cíle jsou ještě stále v zemi tak jestli jste v praze zavolejte mi na tel: 774174458 a já vám to rád předvedu.Ve středu mám opět službu pak je vyndám a vezmu na testování do Krásného údolí. Cool
To je blbost vyndavat. V Krásném Údolí udělej jiný polygon a ten pražský nechej zrát a sedat. Mimochodem v jednom má Jokr pravdu - Tesora ani C-scope ve Kdyni toho moc nepředvedly. Může to být pro tebe výzva a vezmi je na podzim do Kdyně. Je pravda, že výsledky z rukou zkušeného uživatele mohou být úplně jiné, než výsledky nováčka, nebo člověka, který neumí nastavit zem ani po roce.
Tak teď jsem Tě nepochopil...to měla být narážka na mě???s tím odladěním země po roce???byli tam Tesora dvě a oba jsme měli skoro stejné výsledky...tak že v zemi to asi nebylo...tak nevím na co narážíš...ve Kdyni jsme testovali ze základní cívkou a s tou jsme na ty věci prostě nedosáhli...Habán testoval s cívkou 12x10 H.O.T a to je o něčem jiném...nebo jsem to špatně pochopil Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 10:13    Předmět: Citovat

Zdravím pane Krčil!
Moc se ve mně pletete.Testování více detektorů jsem udělal na požádání a vzal jsem si sebou do služby jen ty,které považuji za velmi dobré na hloubku.Nechápu proč bych měl něco manipulovat,když všechny najdete na prodejně mé manželky!Dokonce jsem si ani nedovolil při přidání na "zemi" testovat v nastavení,v kterém by nebylo možné chodit.Ta velká cívka k F1270 je Excelerátor.Cíle jsou ještě stále v zemi tak jestli jste v praze zavolejte mi na tel: 774174458 a já vám to rád předvedu.Ve středu mám opět službu pak je vyndám a vezmu na testování do Krásného údolí. Cool[/quote]

Zdravím,
víte já vás osobně neznám,ale vím jak obtížné je udělat objektivní testy a jak snadné je ty testy ovlivnit.Možná jste světlá vyjimka,ale u prodejce předpokládám automaticky snahu chválit vlastní zboží a naprosto to chápu.Ozval jsem se jen kvůli tomu,že výsledky Advantážky a 1270 jsou jiné než obvykle vídané na všech předchozích srovnávacích testech s detektory Tesoro.Příčin může být mnoho,třeba zrovna v tom,že cívka Excelerátor je určená na detekci větších předmětů s větším záběrem a ne těch drobotin.1270 by na tyto cíle slušela 8" cívka mnohem víc.Krom toho každámu detektoru,podle kmitočtu a typu cívky a způsobu zpracování signálu atd... atd.,chutnají jiné materiály a jiné předměty víc,a jiné míň.Proto za jakž takž objektivní lze považovat testy v Kdyni,protože je tam vidět snaha o širší srovnání v detekci různých typů předmětů a v různých hloubkách apod.K větší dokanalosti chybí ještě srovnání na různých typech půd a při různé úrovni vlhkosti ale to už fantazíruju a hlavně,nebýt Vladivojů a jejich,zdůrazňuji,nezištné obětavosti není ani to.Jinak za nabídku zůčastnit se testu děkuji ale do středy si těžko najdu čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 11:12    Předmět: Citovat

Zdar Gringo

Přijeď se na ten detektor podívat. Kluci tady ji byly, mašina to není zázračná a porovnávaly jsme s Tvým posledním modelem "hranatá sonda". (testy cca 3hodiny v lese - cíle z našeho poligonu a to co kluci dotáhly sebou)

Detektor jde prostě hluboko, to mu nelze upřít. Pokud zvládneš správně nastavovat úroveň tresholdu, je těžké ho porážet. Přístroj pokládám za ne příliš vhodný pro uplné začátečníky. Což možná ale platí i o Jokrech? Pokud z nich tedy chceš dostat maximum.

Tak se drž chlape Marek

P.S : Co se týče testů, na 1 kčs se GM 2, 3 a 3+ dostal vždy a na všech lokalitách na 35 cm. Což u detektoru za 9500kč, respektivě 11 000 a 14 900kč považuji za mimořádné. Osobně si myslím že v poměru cena výkon je nejlepší GM2. Je to ale samozřejmě subjektivní. Čas určitě ukáže jak budou hledači s mašinkou spokojní. Taky by si měl každý uvědomit že dosah není všechno. Myslím že test GM který jsem dělal s Liborem a jenž je k vidění na www.lovecpokladu.cz je maximálně objektivní. Nevím co víc se dalo udělat. To video s prázdnou dírou ti ještě natočíme Laughing
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
stagnov



Registrace: 17.11. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 12:41    Předmět: Citovat

Je holt velice těžké pochopit že v jednoduchosti je síla a za slušnou cenu lze pořídit "hloubkáč" a mnoho prodejců a dokonce i výrobcům konkurenčních značek tento detík leží v krku. Pana Mlejnského znám velice dobře osobně a jeho testu na LP věřím. Dnes mi psal dokonce Gary Brun z Minelabu a prý si na ty Bulhary musí posvítit a případně i něco okopčit ale má to být tajné tak pssst.. Vyjádření známého testaře jménem Norfolk Wolf se mi bohužel nepodařilo získat neb při neodborné manipulaci s Golden Maskem se mu na pět minut zastavil kardiostimulátor a musel být hospitalizován. Naštestí už je v pořádku . Detektor je to jistě na určité věci dobrý a já přeji všem kdo si ho pořídili aby byli plně spokojeni... s úctou Stagnov
_________________
STAGNOV.. E-TRAC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 13:32    Předmět: Citovat

To Stagnov: Odkud se známe, přezdívka mi nic neříká. Což tedy není nic nenormálního, jelikož jsem docela slušný sklerotik. Dobře si pamatuju pouze obličeje, je ale někdy fopá že si je zařadím k jinému obličeji.

Co se týče Garyho, co vlastně teď dělá? Nějak jsem stratil nit jak to s ním vlastně vypadá. Údajně od Minelabu odešel?

Co se týče Vlka, přez email se sním znám cca 4 roky. Je to myslím docela zajímavý človíček. Že má kardiostimulátor jsem tedy opravdu nevěděl, pokud to ale nemyslíš jako ftípek? Laughing

Marek
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
stagnov



Registrace: 17.11. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 13:41    Předmět: Citovat

Máro až se zase uvidíme tak si jistě vzpomeneš Wink jinak s Wolfem to byl trochu trapný vtípek a myslím že je zdravý jako řípa jinak co dělá Gary netuším trochu jsem ho nejspíš naštval Very Happy at se daří ..
_________________
STAGNOV.. E-TRAC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 13:55    Předmět: Citovat

Já Garyho hodně respektuji. Je to myslím jeden z nejzajímavějších lidiček který se dnes u detektorů motá. Pro mě je to stejná ikona jako třeba Troy nebo Giford. Podobných ikon již moc není.

Nakonec všechny velké značky pohltí nadnárodní společnosti, o to víc bude zajímavější sledovat práci podobných Krčilů, Lilovovů, Gusefů atd atd Very Happy
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 14:10    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Za normálních podmínek se není čeho bát,jen bych dával bacha na konektor,tam při manipulaci při zapnutám detektoru a při poškození může dojít k maléru nejpravděpodobněji.No a ty žížaly třeba nebudou mít revma Laughing .

„A já bych to práskla, velebnosti.“na Hygienu ČR, Zeleným i prezidentovi……, že nám tu GM vyhubí žížaly, ono to nebude asi taková bomba, jak se prezentuje, žádné kladné ohlasy z ciziny jsem neslyšel, to by ty detíky nestačil vyrábět a žádná reklamní masáž by nebyla nutná. Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 14:33    Předmět: Citovat

Habani, já teda GM nemám, ale to co jsi tu napsal, jsem už četl snad o všech detektorech které se v čr prodávaj. Už mi to připadne jako jedna ohraná písnička. Je nepodstatný jestli GM má tebou deklarované vlastnosti nebo nemá, ale podívej se prosímtě do fóra jak to pak vypadá. Předpokládám že jsi slušný poctivý člověk, tímhle "Horst Fuchstovstvým" si podle mě dost kazíš prestiž. Chápu Tvoje nadšení, ale uvědom si že jsi prodejce, tak by si podle toho mohl vystupovat.
Všimni si že sem chodí třeba Jokr za Jokry, Ferri za Garretty, White's za White'sy atd. ale podobný příspěvky se tu od nich neobjevují.
Chtěl bych tě proto poprosit aby ses neurazil, ale aby sis rozmyslel jak se tu prezentuješ a nějak se "zkorigoval". Chce to trochu nadhledu.
Vidíš sám že takové přispěvky, touto formou podané vedou ke sporům které se nedají řešit.
Díky za pochopení. b.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 17:05    Předmět: Citovat

To Stagnov: Tak alespoń naznač odkud? Nejezdil jsi na hřebečnou?
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
stagnov



Registrace: 17.11. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 17:47    Předmět: Citovat

Už jsem ti napsal Smile
_________________
STAGNOV.. E-TRAC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elmara



Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: Jílové u Prahy Pražská 572

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 18:21    Předmět: Citovat

No zdar chlape!

Doufám že máš čas na hledání. Pozdravuj všechny místňáky Laughing

Elmara
_________________
http://www.lovecpokladu.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pondělí 23. listopad, 2009 19:43    Předmět: Citovat

To Elmara,
nezpochybnil jsem dosah Masku ale výsledky testu Advantage u F1270.Prostě je oba považuji za detektory na hloubku a z 10"cívkou 1270 bere tu kačku v 35 taky a to z ticha,nikoli na hranici tresholdu.Možná máte nějakou která je nějak nemocná nebo jí prostě nevyhovují místní podmínky kvůli rušení.Já jich ale testoval po opravě (i nových) několik a všechny dosahově vynikali.Ta hloubka není závratná abych se jí nedalo věřit,jen je to prostě něco za něco.Má-li detektor rychle reagovat na zamořených místech,přesně diskriminovat ,stíhat identifikaci a ještě udržet hloubku na špičce,tak pak je to fuška.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO