Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 531 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Golden Mask 3+ field test
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 9:29    Předmět: Citovat

Hele, nechci se nikoho zastávat. Dan-Habán, i s Habánkou, troufám si říct, mí fajn kamarádi, se kterými jsem se již párkrát setkal, pokecal, zasmál, zařvali si u kytatry.... Jokr taktéž kamarád, se kterým jsem také něco veselých hodin zažil. Ale s těmi fotkami je to pravda, ať už to sem vloží jeden nebo druhej nebo třetí a vkládá to sem z jakékoliv, třeba recesní pohnutky, tak faktem je, že některé fotky mohou vyvolat různé reakce. A je také fakt, že jsme se dohodli na tom, že nálezy si ukazovat nebudeme, právě ze zmíněných důvodů. Nechci bejt za pruďasa, ale tady se fakt zastávám Jokrova názoru, že takovéto fotky, byť vložené se sebelepším úmyslem mohou tento web poškodit... Crying or Very sad
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)


Naposledy upravil krokodill dne úterý 01. prosinec, 2009 9:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 9:38    Předmět: Citovat

Proč já se furt do všeho s.ru, i když se mě to netýká - to mi vysvětlete muhehe
Přesně tak, jakkoliv myšlená fotka škodí. Pak se ale divím, že nikomu nevadí třeba Quaderbergovi fotky výstavní sbírky porcelánových zátek - vždyť nezáleží na důvodu vložení jak píšeš muhehe Wink
Já jen aby to nebylo jak s těma Topolánkovejma vánocema - když dárek, tak pro všechny muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 9:41    Předmět: Citovat

Jj, pravdu máš, také by tu neměly možná bejt. Když metr, tak stejnej pro fšechny muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 10:32    Předmět: Citovat

Mě k té reakci vyprovokovala až ta poznámka s flexkou.Vím že to byl fór,ale jisté státní orgány nemají smysl pro humor.Z tohoto hlediska si myslím že ty zátky jsou neškodné,chce to jen trocha autocenzury a vědomí že nepřítel stále naslouchá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 10:50    Předmět: Citovat

Poslušně hlásím ty rezavé hřebíky jsem smazal,ale Tonak si je zkopíroval,k...a to bude průser. Laughing Laughing Wink
No mě spíše vadí ty reklamní letáčky nebo časopisy, ať stým jde Golden mask do p..e. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 11:11    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Poslušně hlásím ty rezavé hřebíky jsem smazal,ale Tonak si je zkopíroval,k...a to bude průser. Laughing Laughing Wink
No mě spíše vadí ty reklamní letáčky nebo časopisy, ať stým jde Golden mask do p..e. Rolling Eyes


Jo hřebíky jsou prů..r,je to chladná zbraň Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 11:18    Předmět: Citovat

To máš pravdu, on jako Bulhar nezná naši mentalitu a neví, jak na nás tyhle reklamy fungujou. Myslím si, že si tím tady u nás dost sám uškodil. Viz.: příslušné diskuze Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 11:52    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Tohle byla spíš ale taková legrace, či recese, která má vztah k sobotním rozhovorům jackiese a Habána u nás na louce. Jackiesovi se velmi líbila Habánova vlastní vymazlená F1270, ostatně komu ne ...... a protože nikdo nesbíráme válku, toto měl být podle mne způsob, jak Jackiese odradit, aby o 1270 neškemral - samozřejmě brané jako vtip Very Happy


Musím přiznat,že jsi to trefil Smile F1270ku mám rád,jde na spoustu cílů dost hluboko a tahle je navíc trochu "pomazlená" :wink:Kačku bere v pohodě přes 30cm a jak psal výstižně Jokr "z úplného ticha".Vypnul jsem jí na inzerci,ale když bude Jackies chtít tak protože projevil zájem když tam ještě byla-nechám mu jí. Rolling Eyes
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 12:05    Předmět: Citovat

Habáni-Pokud by jsi měl porovnat Golden Mask 3 ..12 kHz a tesoro Lobo..na ty nejmenší stříbrňáčky na pole do bordelu.A jaká je váha ?..Můžeš i na meil.
Díky.


Naposledy upravil cortes dne úterý 01. prosinec, 2009 12:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 01. prosinec, 2009 12:05    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Pánové, dovolím si vstoupit do debaty. A několika otázkami shrnout to, co mě zajímá ze všech tří témat, zde založených, o detektoru GM3+:

Je škoda, že v tabulce testovaných detektorů chybí XP Goldmaxx power. Považuji jej za jeden z nejvýkonějších strojů, co jsou na trhu, ať už na hloubku nebo i citlivost na drobnosti. Je GM3+ citlivý na droboučké předměty (př.: rozlámané Ag kolečko, 2-3mm střípky)? Takovouhle droboť já beru z Goldmaxxem cca z 10-15cm.
Pak, GM3 a GM3+ (v tabulce měli celkem shodné výsledky) se mě jeví jako celkem levné detektory. 11tis. a necelých 15tis. Narozdíl od XP Gmp, který stojí 25tis. Jak je to možné? Jsou-li výsledky na stejné úrovni, ne-li ještě lepší.

Zmiňuji tady hlavně XP Gmp, protože jsem si jej nedávno koupil a to hlavně kvůli jedné akci, kterou lze obrazně převzato za takové malé testování považovat: Na jednom políčku se nachází hodně takových, výše zmiňovaných, Ag střípků. Nalezl jsem je tam s F1270. S tímto detíkem bych to nazval povrchový sběr, max. do 5cm. Přizval jsem pak na pomoc F75. Ta šla o hodně hlouběji, kde už jsem si z F1270 nešáhl. Proto jsem se rozhodl pro nákup XP Gmp. Kde si F75 nešáhla, Goldmaxx bral. Jak jsem psal 10 až 15cm, podle velikosti zlomku. No a na závěr jsem tam xzal XP100. Ten si nebral ani to, co F1270. Max. musela být droboť na povrchu a to ještě kolmo plochou k cívce. Jak byla trochu natočená, tak ticho. Jenže nyní to vypadá, že i s XP Gmp je vysbíráno. Takže hledám něco ještě účinějšího.


Ahoj! Musím znovu zdůraznit,že ta tabulka bylo moje malé testování během víkendové služby na patolce.Všechny detektory co jsem tam testnul jsou mé vlastní a cíle jsem volil na přání,které jsem dostal v SZ.Je to čistě neobjektivní test na silně mineralizované navážce!!Na normální půdě jsou výsledky mnohem lepší!! XP gmp nevlastním.XP gmp jsme testovali s GM2 a GM3 na moravě a v praze je to velice dobrý detektor,ale GM jde dohnat do větších hloubek.Musím ještě zdůraznit že Turbo u GM3plus je určené pro auto-groundbalanc do silné mineralizace!
Největší přínos je GM2 s cenou pod deset. Cool
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO