Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 310 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

MD 3030
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> MD 3030
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 22. duben, 2007 18:06    Předmět: MD 3030 Citovat

Má už někdo zkušenosti s touto novinkou od MD?
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 22. duben, 2007 18:52    Předmět: Re: MD 3030 Citovat

habros napsal:
Má už někdo zkušenosti s touto novinkou od MD?

Novinka? Tady je ke stažení anglický field test z roku 2005 http://www.pulsar-electronics.co.uk/classifieds/3030_Field_Test.pdf
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 22. duben, 2007 19:09    Předmět: Citovat

Myslel jsem novinku na domácím trhu. Dosavaď jsem neviděl MD 3030 u nikoho z tuzemských prodejců v nabídce. Jinak díky za odkaz, jdu se na to mrknout.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 22. duben, 2007 19:27    Předmět: Citovat

To mcmlxxx

Já jsem myslel, že je to číňan, nějaký nástupce MD 318. Ale to je asi blbost, co? Výrobce je Pulsar - electronics v anglii? U nás stojí 4600, to je slušné. Pro začátečníky to nevypadá zle, takový jednoduchý, konstrukčne docela slušný analog.
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: neděle 22. duben, 2007 20:01    Předmět: Citovat

habros napsal:
To mcmlxxx

Já jsem myslel, že je to číňan, nějaký nástupce MD 318. Ale to je asi blbost, co? Výrobce je Pulsar - electronics v anglii? U nás stojí 4600, to je slušné. Pro začátečníky to nevypadá zle, takový jednoduchý, konstrukčne docela slušný analog.


no, tak to vypadá, že MD3030 jsou dva druhy Smile Na e-bay se jeden prodává a vypadá podobně jako MD318, ten co jsem na něj posílal link zase vypadá úplně jinak.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben, 2007 8:36    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:
habros napsal:
To mcmlxxx

Já jsem myslel, že je to číňan, nějaký nástupce MD 318. Ale to je asi blbost, co? Výrobce je Pulsar - electronics v anglii? U nás stojí 4600, to je slušné. Pro začátečníky to nevypadá zle, takový jednoduchý, konstrukčne docela slušný analog.


no, tak to vypadá, že MD3030 jsou dva druhy Smile Na e-bay se jeden prodává a vypadá podobně jako MD318, ten co jsem na něj posílal link zase vypadá úplně jinak.


Ach jo za chvilku se v těch značkách nevyzná ani odborník, ta čína v tom dělá binec. Měj se Ahoj
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben, 2007 12:50    Předmět: Citovat

habros napsal:
To mcmlxxx

Já jsem myslel, že je to číňan, nějaký nástupce MD 318. Ale to je asi blbost, co? Výrobce je Pulsar - electronics v anglii? U nás stojí 4600, to je slušné. Pro začátečníky to nevypadá zle, takový jednoduchý, konstrukčne docela slušný analog.


Tím MD3030 jsi myslel tohle? http://images.channeladvisor.com/Sell/SSProfiles/20054918/Images/MD3010_profile_web.jpg

b.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 23. duben, 2007 13:32    Předmět: Citovat

Ahoj
Ne, ten první link co jsi posílal, tak ten je správný. Ten druhý je na nějaké MD 3010, které vidím poprvé. Tady je odkaz na českého prodejce
http://www.detektory.net/view.php?cisloclanku=2007040801. Čau
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 07. květen, 2007 22:33    Předmět: Citovat

ja s MD 3030 hledam asi 3 dny:-) ale oproti BK PRO co sem mel predtim je to trochu rozdil...MD ma lepsi diskriminaci a trosku vetsi dosah. Jedina vec co me stve je sroub co drzi civku, nejde poradne dotahnout, furt se vracel zpatky, tak sem tam dal sroub z WC prkna a v poho:-)
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 08. květen, 2007 10:22    Předmět: Citovat

O tomto detektore už som čítal pred rokom na maďarských fórach, bol som prekvapený, keď tam uvádzali mince z hĺbky 40cm. Potom mi došlo, že dole v maďarsku je dosť veľa piesočnatej pôdy, z ktorej je reálne vybrať mincu z vačšej hĺbky. Existuje aj iný detektor pod týmto názvom - digitál, ten bude asi Čínsky. Za tú cenu je to slušný stroj. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 08. květen, 2007 18:48    Předmět: Citovat

u.k. napsal:
ja s MD 3030 hledam asi 3 dny:-) ale oproti BK PRO co sem mel predtim je to trochu rozdil



Tak to zas taková bomba asi nebude co, no ta cena by tomu nasvědčovala.
Návrat nahoru
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: úterý 08. květen, 2007 20:45    Předmět: Citovat

u.k. napsal:
.....co me stve je sroub co drzi civku, nejde poradne dotahnout, furt se vracel zpatky, tak sem tam dal sroub z WC prkna a v poho:-)

Ahojky
tento problém se dá dočasně řešit "namazáním" gumových obručí kolem šroubu - mezi cívkou a tyčí - rozpuštěnou kalafunou. V případě použití acetonu jako rozpouštědla kalafuny pozor na potřísnění okolních dílů Wink .
Luboš od Kolína
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 08. květen, 2007 23:06    Předmět: Citovat

Lubos napsal:
u.k. napsal:
.....co me stve je sroub co drzi civku, nejde poradne dotahnout, furt se vracel zpatky, tak sem tam dal sroub z WC prkna a v poho:-)

Ahojky
tento problém se dá dočasně řešit "namazáním" gumových obručí kolem šroubu - mezi cívkou a tyčí - rozpuštěnou kalafunou. V případě použití acetonu jako rozpouštědla kalafuny pozor na potřísnění okolních dílů Wink .
Luboš od Kolína


Very Happy mas ho taky?
Návrat nahoru
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 8:03    Předmět: Citovat

Ahojky,
tento typ detíku nemám a neměl jsem, začínal jsem s AD318B od Moltaše a připevnění cívky bylo konstrukčně řešeno stejně Rolling Eyes . Protože jsem se s tím dost natrápil a nenašel jsem odvahu k radikální výměně šroubu, tak jsem zvolil tohle řešení, které mi někdo poradil.
Luboš od Kolína
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2007 9:05    Předmět: Citovat

Lubos napsal:
Ahojky,
tento typ detíku nemám a neměl jsem, začínal jsem s AD318B od Moltaše a připevnění cívky bylo konstrukčně řešeno stejně Rolling Eyes . Protože jsem se s tím dost natrápil a nenašel jsem odvahu k radikální výměně šroubu, tak jsem zvolil tohle řešení, které mi někdo poradil.
Luboš od Kolína


me vubec tyhle dva detiky prijdou az moc podobne....???!!! Jak se hleda s AD? Taky jsem o nem uvazoval....
Návrat nahoru
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: středa 13. červen, 2007 21:00    Předmět: Citovat

Jaký ma tento detektor skutečný dosah na minci (1Kč,-) ve vzduchu.Zkoušel to někdo?
http://www.detektory.net/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2007032005
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červenec, 2007 16:28    Předmět: Citovat

lubator napsal:
Jaký ma tento detektor skutečný dosah na minci (1Kč,-) ve vzduchu.Zkoušel to někdo?
http://www.detektory.net/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2007032005


Zdarec na současnou 1 Kč to reaguje v pohodě do 18 cm. SENSITIVITY mam nastavenou na 3/4 pak uz je to nekdy az moc citlivy.
Návrat nahoru
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 07. říjen, 2007 13:53    Předmět: Citovat

Tak mi stále není jasno kdo to Md 3030 co se prodává na Detektorgoldu vyrabí Anglie nebo čína, dneska jsem o něm četl v časopise detektorteam a tam ho celkem chválili ale ptám se protože jsem měl MD 3009 a to byl detík z číny a byl na ho... ale tohleMd 3030 mi připadá dost slušné za tu cenu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: neděle 14. říjen, 2007 16:19    Předmět: Citovat

Tak co máte už někdo nějaké nové poznatky k tomuto detektoru jsem na to hodně zvědavej ozvěte se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 26. únor, 2008 22:44    Předmět: Citovat

Mám ho týždeň, je to varianta MD 3030, samozrejme čína, tu sa predáva pod označením L24BK. Za tú cenu - no nekúp ho! Very Happy

http://www.maplin.co.uk/Search.aspx?criteria=L24BK&DOY=15m2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> MD 3030 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO