Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 517 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Novinka - Tesoro EuroSabre II
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: středa 01. červen, 2011 18:47    Předmět: Citovat

Seefka 12x10 má cca 650 gramů.Na tu válku bych šel do týhle v Jílovím mě brala 1 krejcar 1800 ve 40cm maj tam lepší hlínu jak tady unás Shocked
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: čtvrtek 02. červen, 2011 13:39    Předmět: Re: Který vzít ??????? Citovat

compel napsal:

Myslel jsem,že jsem s tou 37čkou kuriozita,ale na vás asi nemám Surprised
Je mi jasné,že s tím asi nehledáte mince,docela by mě zajímalo po čem tak velkém s tím v takových hloubkách pátráte Wink Nebo s tím chodíte kvůli pokrytí co největšího prostoru ?


Ano, hlavně jde o pokrytí. V oblastech, kde je třeba hlavně separovat, tak na to je tato cívka nevyužitelná, ale jinak nemám problém najít i malinké cíle Wink
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dietrich
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2011
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: úterý 26. červenec, 2011 9:59    Předmět: Citovat

Ještě se vrátím k tomu napájení, jakým krmením máte u ES2 nejlepší zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: úterý 26. červenec, 2011 20:13    Předmět: Citovat

Dietrich napsal:
Ještě se vrátím k tomu napájení, jakým krmením máte u ES2 nejlepší zkušenosti?


Já 7 nabíjecích tužkovek v bloku mám to ještě doma kdybys měl zájem tak to prodám za simbolickou cenu Cool

Můžu ti poslat i fotky jak to vypadá není to žádná prasečina profesionální práce Wink
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SHORTY



Registrace: 12.6. 2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Rakovník

PříspěvekZaslal: středa 27. červenec, 2011 13:38    Předmět: Citovat

Dietrich napsal:
Ještě se vrátím k tomu napájení, jakým krmením máte u ES2 nejlepší zkušenosti?


Já jsem sice ES II nedávno prodal,ale nejvíc se mě osvědčili tyto AKU:
http://eshop.bateria.cz/primarni-baterie/nabijeci-baterie-a-nabijecky-baterii/ostatni-nabijeci/vapex-digimate---280-block-84v.html
_________________
Ať to pípá SHORTY.
XP Deus,Gar.ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: pátek 29. červenec, 2011 14:00    Předmět: Citovat

Mně u těch dobíjecích vadí, že se to dlouho tváří, že to je téměř plně nabitý a pak to zničeho nic zdechne. Takže pokud si vzpomenu, tak kupuji obyčejnou alkalickou devítku
_________________
E-Trac, ProPointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
staryzajic



Registrace: 21.1. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 21. únor, 2014 18:38    Předmět: Citovat

Pánové proč se už dlouho nediskutuje o Euro Sabre ???
Detík upadl do zapomnění jako nějaká sračka nebo už je tak moc překonaný? Já jsem s ním stále velmi spokojený, okamžitá odezva a dobré rozlišení. Má minus v tom že když je oranice tak nejde do hloubky, cívka musí být těsně nad povrchem. Ale mám ho rád.

Zdraví Zajíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 24. říjen, 2016 7:28    Předmět: Citovat

Tohle fórum taky pěkně utichlo...kluci, s překvapením jsem zjistil že se ES2 už neprodává...byl nějaký důvod? Vždyť se prodával jen chvíli... Kamarád sním hledá...má jen základ koncentriku a co se týče hloubky nálezů,není to žádná hitparáda...která cívka ES2 mnohem víc zlepší?
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 28. říjen, 2016 9:06    Předmět: Citovat

Kluci,už jsem se jednou ptal ale možná si nikdo nevšiml...nevíte důvod konce prodeje ES2? Zas tak dlouho se neprodával a v nabídce jsou mnohem starší kusy...a taky...vy kdo hledáte s ES2,je ta verze s menší koncentrickou průser? Jaký je rozdíl pokud by se vyměnila cívka...Jinak proč průser...nepřipadá mi že by šel nějak do hloubky,ale třeba je to jen můj dojem,kamarád stím hledá,já s Tejónem s větší Sefkou Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D-man
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.6. 2014
Příspěvky: 235
Bydliště: Morava

PříspěvekZaslal: pátek 28. říjen, 2016 18:51    Předmět: Citovat

Tento previt je průser s každou cívkou. V této cenové kategorii asi nejmizernější detektor vůbec. Testoval jsem ho se SEF 30x25.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 28. říjen, 2016 20:42    Předmět: Citovat

Tos mě teda překvapil a kamaráda asi nepotěším Smile napíšu to takhle,když začínal,měl Silvra,měl ho super zmáknutého s tou plnou 20cm cívkou,rozeznal zvuky a mince byla radost tahat...pak jsem začal já pokukovat po lepším detíku a on viděl že jdu do té nejlepší mašiny od Tesora, Tejónu...a on to udělal taky,jenže mu nesedl a vadila mu i váha detíku,byl zvyklý na 1kg detík a tak ho prodal a koupil ES2. Mě osobně taky ten detík nepřesvědčuje ale on se sním snaží...občas i nějaký ten stříbrňák padne ale ve velmi malých hloubkách. Neměl radši zůstat u Silvra třeba s nějakou jinou cívkou? Ať už sefkou30x25,nebo té větší spider? Neudělal by líp?
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 28. říjen, 2016 22:06    Předmět: Citovat

Náhodou, ESII je dobrý RELIC Exclamation detektor a jeho odpověď na železo je pro toho, kdo na železo chodí, téměř nepřekonatelná.

Jinak mám pocit, že šlo o vynález (dočasné oživení původního ES) čistě pro některé evropské trhy, protože Tesoro tento detektor snad nikdy oficiálně nepředstavilo (nemají ho ani na oficiálním webu). Tvůj dotaz, proč skončil, by asi byl lépe zodpovězen zástupcem zn.Tesoro pro ČR, tj. LP. Wink Idea
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 29. říjen, 2016 8:37    Předmět: Citovat

No právě...RELIC detektor...ale jak je na tom na malé mince,na drobné věci,jakou sním máte zkušenost...já neříkám že sním nenajde,ale co se týče hloubky,připadá mi nepřesvědčivý...i co se týče rozlišení kovů...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 29. říjen, 2016 13:45    Předmět: Citovat

Tak hledat se s ním určitě dá, ale žádný polař to není, tam je až nepříjemný. V lese to byla jiná muzika, tam už jde o detektor s velice dobrým užitným poměrem. Na určité speciální lokality a hledání je pak doslova výborný. Zkoušel jsem ho chvíli + ho nosil dlouho Ditrich, se kterým jsem něco naběhal a mě teda seděl (v rámci výše řečeného) a ani on na něj nedal dopustit. Naprosto čitelná odezva. Řekl bych, že až zhmotňuje železo nebo kysané zelí, které je pod sondou, lépe, než cokoliv jiného. Na mince to moc není. Pokud jde o hloubku, u Tesor vždy byla limitující základní koncentrika, se kterou měla všechna Tersora prakticky stejné hloubkové maximum. S 30x25 DD H.O.T. nebo sefkou, která se stala populární právě v době počátku uhasínání "éry" ESII si, pokud dobře vzpomínám, poskočilo ESII dost kupředu a určitě se vyrovnalo jiným Tesorům ze stejné cenové hladiny - Cibola, Golden uMax aj. Wink Ale oproti Tejonu nesrovnatelné. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 06. listopad, 2016 17:46    Předmět: Citovat

Kluci,tak jsem to tu vše několikrát pročetl,a stejně nejsem o moc moudřejší:Rád bych kamarádovi pomohl aby se nemusel ES2 zbavovat protože s tou základní koncentrickou to opravdu na poli není žádná hitparáda. Jestli tu jsou majitelé nebo i bývalí majitelé ES2,napište sem názory na jiné cívky(větší koncentriku,Sefku atd) na ES2.

A taky,kdyby tu byl majitel ES2 který ji vcelku ovládá z okolí Kopřivnice,Novojičínska do 100km a nevadilo by mu se podělit o zkušenosti a rozumy někde na louce a tak(záleží na domluvě) prosím,písni do SZ. Přijeli by sme Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
anko



Registrace: 24.8. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: úterý 10. leden, 2017 5:03    Předmět: Citovat

Chodil jsem ho ,s koncentrikou a ultimátkou. S ultimatkou byl docela dobrý i na hloubku,vzrostl počet koleček ,ale co mu nejvíc chutnalo byly bronzy.Já už kolikrát uvažoval,že si ho pořídím znovu.Snad to bylo frekvencí,nebo audiem páč ty bronzíky loupal přesvědčivěji než Tejon, u kterého musí být disk. sakra nízko ,aby neschoval drobnou bronz. jehličku. Používal jsem často jen audio bez disk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cepin



Registrace: 4.9. 2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pátek 20. leden, 2017 16:03    Předmět: Citovat

Ja uz mam ES2(zakladni sonda) taky par let...sice moc nechodim, ale jsem s nim spokojenej. Tedka se poohlizim po Detech 38x30 S.E.F. nebo Detech Ultimate 33 .....chtel bych pridat na hloubce...
Nemate nekdo porovnani obou typu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: sobota 21. leden, 2017 18:00    Předmět: ESII Citovat

Jediné rozumné řešení je pořídit si originál Tesoro velkou cívku, do uvedených šuntů bych nešel. Je to ale taky koncentrika.

Sic nevím, jestli se ještě nabízí, nikde jsem ji dlouho neviděl, ale jednou jsem ji vč. ES vlastnil a bylo to dělo, dokonce bez marketingových pojmenování jako S.E.F. či Ultimate! A tehdy jsem ji i s tou ultimatkou porovnával a samozřejmě ultimatka propadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cepin



Registrace: 4.9. 2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pátek 17. únor, 2017 15:13    Předmět: Citovat

No jo, ale kde ji sehnat...Nemas aspon nejaky oznaceni/foto?
diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 18. únor, 2017 11:50    Předmět: Citovat

Tak na LP se pořád prodávají obě velikosti koncentrik...ta větší za 4500,- což je pálka.Já osobně na Tejónu přešel z menší koncentriky na střední SEFku která je dost u Tejónistů oblíbená. Ale je pravda že koncentrika má mnohem přesnější zaměření cíle pod sebou na střed,Sefka většinou ukáže trochu bokem(nebo spíše se sní hůř zaměřuje) ale jinak parametry zlepšení větší koncentriky oproti menší neznám... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro EuroSabre II Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO