Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 984 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mám Garrett ACE 250
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: sobota 15. prosinec, 2007 22:01    Předmět: Citovat

bobanx napsal:
i kdyz zrovna nemiluji znacku garret mam radost ze tato akce zpristupnila moznost hledani i takovym kteri nemaji na detektor za 20 tisic vim ze se hodne diskutuje o novych hledacich a novych dirach Very Happy ale kazdopadne vsem novym garretakum preji hodne stesti pri hledani a hodne nalezu Very Happy

Teď si nejsem moc jistej, jestli si to myslel vážně, nebo ironicky. Já osobně z toho teda radost nemám. Pokud se chtěl někdo vážně zajímat o hledání a něco mu to ,, říkalo ", tak si našel cestu k detektoru i bez akcí v Globusu. Teď si detík jenom kvůli AKCI v suprmarketu (protože co je v akci to přece musí být super i když mi to nic neříká a vůbec to nepotřebuju), koupí asi spousta lidí buď pro sebe, aby si našli nějakej poklad, nebo pro děti k vánocům. To bude děr, to bude nadávání na hledače, to bude .....SMUTNEJ PŘÍBĚH. Sad Tak to vidím já.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: sobota 15. prosinec, 2007 22:06    Předmět: Citovat

Alespoň by k těm detektorům měli přibalovat nějakej leták, kde by se psalo, jak se při hledání chovat, co dělat a co nedělat, kde se smí hledat a kde se nesmí nehledat.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 16. prosinec, 2007 16:52    Předmět: Citovat

Já bych to neviděl tak černě. Akce je dobrá pro ty,co si toho garreta koupit chtěli a hledali nejlevnější zdroj,což si myslím,že akce v Globusu je. Ostatním,co k hledání vztah nemají bude stejne stát někde ve skříni a akorát přibyde inzerátů typu Zn.Nevhodný dárek.Co se týče děr,tak u detíku je i instruktážní DVD,kde je ukázáno,že vykopanou díru je za sebou potřeba zahrabat.K tomu aby jsi strávil celé dny kopáním alobalů na plážích,plechovek v lese a brodění se v bahně na poli potřebuješ víc,než jen to,že ti ten detík koupí někdo pod stromeček.Hodně fajn nálezů do toho příštího roku všem přeje savki!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 16. prosinec, 2007 16:59    Předmět: Citovat

Petr z kopečku,neříkej,že jsi ho ještě nebyl vyzkoušet. Very Happy
Návrat nahoru
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 16. prosinec, 2007 17:49    Předmět: Citovat

Savki napsal:
Já bych to neviděl tak černě. Akce je dobrá pro ty,co si toho garreta koupit chtěli a hledali nejlevnější zdroj,což si myslím,že akce v Globusu je. Ostatním,co k hledání vztah nemají bude stejne stát někde ve skříni a akorát přibyde inzerátů typu Zn.Nevhodný dárek.Co se týče děr,tak u detíku je i instruktážní DVD,kde je ukázáno,že vykopanou díru je za sebou potřeba zahrabat.K tomu aby jsi strávil celé dny kopáním alobalů na plážích,plechovek v lese a brodění se v bahně na poli potřebuješ víc,než jen to,že ti ten detík koupí někdo pod stromeček.Hodně fajn nálezů do toho příštího roku všem přeje savki!

Tak budu doufat, že máš pravdu Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2007 16:06    Předmět: Citovat

Pánové nevíte jestl v Globusu v Brně je ještě mají??( 250dynu) Shocked
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 26. prosinec, 2007 19:33    Předmět: Citovat

Savki:
Co píšeš na tom něco je, ale nezapomínej na začátečnické štěstí a to docela funguje:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jerry.M
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2007
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: neděle 30. prosinec, 2007 22:00    Předmět: Citovat

Pre tých, čo sa ešte len rozhodujú.http://www.youtube.com/watch?v=2cTS5zqbtjw&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2007 1:25    Předmět: Citovat

Vlastním Garett 250ku od května 07.Začal jsem tomu věnovat strašně moc času a když byla chvilka,vypravoval se na místa,která jsem uznal za vhodné.Spoustu času jsem proseděl hltavě u netu,kde jsem pročítal,hledal,bádal místa,kam bych se rád podíval.Těch míst je obrovská řada a je jen o dobrém tipnutí a štěstí,co najdeme.Každé toto možné místo má svoji minulost a to by každý měl mít na paměti...Neříkám,že ten,kdo si koupí nějaký detík v akci v hyper,super bude jen hltavě přerývat a znehodnocovat tak okolí,ale stává se mě,že kvůli Glóbusu atd.dostávám jako majitel Garettu 250 sprchu urážek od kolegu,kteří mají detík v hodnotě třeba i 60 000,- a nelíbí se jim tato propaganda.Najednou je pro ně takový člověk jen rozmazlený měšťák,co chce za málo peněz hodně muziky atd.Uznejte,že mě to dost mrzí a uráží,ale doba je taková....Moc mě štve,že jsem neměl možnost vlastnit detík tak v roce 1992-98...,ale konec koncu i já jsem si pořídil za málo peněz hodně muziky,takže můžu jen říct novým majitelům detíku:"Snažte se vnímat okolí a historii,pač jste po X letech prví,co vykopou danou věc".. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2007 13:17    Předmět: Citovat

To máš jedno,protože i mezi lidma s detíkama za 60 tisíc jsou Hyjeny!Vždy záleží na každém z nás. To že má detík za 60klacků z něj nedělá lepšího člověka. Navíc objednat si nový detík přes internet nevyžaduje studium historie,ani přísahu na nějaký etický kodex.Market pouze zaplácnul díru v tom,co je momentálně módní a z čeho půjdou vytřískat nějaké peníze.
Návrat nahoru
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2007 14:17    Předmět: Citovat

Nedá se nic dělat,je jasné,že tento koníček se stal velmi vyhledávaným a koupě detektoru z hyper,super tomu jen nahrává tak,jako koupě tenisové pálky...Ano,opravdu nezáleží na detíku,ale na lidej.Boužel Ti,kteří vlastní na svůj poměr výrazně lepší detektor,budou tento nadpoměr vždy dávat najevo.Nemluvím o celku,ale o určitém počtu lidí.Člověk,který ze začátku tvrdí,že mě žluták stačí na 90% nálezu a po delší době to vše poplivá,není podle mě úplně v pořádku...No nic kluci,silvestr se pomalu blíží,tak frčíme na přípravy..Užite si ho jak uznáte za vhodné a hezký vstup do nového roku 2008...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2007 15:15    Předmět: Citovat

Průzkumníku,chtěl jsem se tě zeptat,nebyl si prozkoumat brněnskou přehradu? Ve zprávách před časem říkali,že prý ji o několik metrů vypustili. Jinak Všem pěkné nálezy do toho nového roku.
Savki
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pondělí 31. prosinec, 2007 19:36    Předmět: Citovat

PruzkumnikAce250 napsal:
,ale stává se mě,že kvůli Glóbusu atd.dostávám jako majitel Garettu 250 sprchu urážek od kolegu,kteří mají detík v hodnotě třeba i 60 000,- a nelíbí se jim tato propaganda.

Co to máš za kolegy? Na Garrety tu už několikrát plivli, ale i také je i pochválili. Sám jsem ho měl a lituji, že jsem si ho nenechal. Urážky? To snad ne. Připadá mi to, že pláčeš ne na špatném hrobě, ale přímo na špatném hřbitově. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: úterý 01. leden, 2008 10:26    Předmět: Citovat

za ty prachy no nekupte to Smile
Mám jej taky, nestidím se za to. Dlouho jsem řešil jaký pořídit a prostě na radu všech jsem pořídil žlutého draka. Je jasný že na jaro už budu mávat s jiným, ale ten první krok, ten první rok jsem to musel lámat s nečím co me ukáže jestli to je to co zaujme pozici v mém volném čase ...
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: úterý 01. leden, 2008 12:27    Předmět: Citovat

Ano,ano...Já nejsem typ,co by si něco takového připustil a nedám na svého žluťáska dopustit.Nenechal mě v nesnázích nezdaru a vždy se k dané lokalitě postavil čelem.... Laughing Momentálně uvažuji o silnější cívce,ale o výměně detíku nee....Co si myslíte o cívce 9x12? a základní cívce garettu...polepším si?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: úterý 01. leden, 2008 13:10    Předmět: Citovat

Savki:Přehrada je upuštěná,ale nikdy jsem tam nebyl.Nedělá mě dobře,když se nemůžu soustředit při hledání tím,že jsem na otevřeném místě plném čumilů...Taky podle mě dost vyhledávané místo pro hledání..Popravdě jsem tam nebyl minulý rok ani na procházce.Dnes ale razíme na procházku právě na přehradu.... Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 20:19    Předmět: ACE 250 Citovat

K vánocům jsem dostal ACE 250 a na silvestra jsem ho zkoušel v terénu. Našel jsem podkovu, mosaznou nábojnici a protektorátní korunu z r.1941. Potom ještě různý kousky měděnýho plechu a nějaký šrot. To vše asi za 1 hodinu. Dosah pro mě dostatečný a sedělo i rozlišení kovu na displeji. Co jsem od toho čekal to splňuje. Kopal jsem do 30cm a víc snad ani nechci.
Návrat nahoru
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 22:30    Předmět: Citovat

Víc to ACE ani neumí Laughing
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 23:13    Předmět: Citovat

Mezi svátky jsem šel na kop,ale prostě zmrzlá zem.Jak dokáže někdo kopat do takové země,ten má obdiv...Momentálně omrkávám lokality a dělám udržbu detíku.Přemýšlím o změně barvy na něco víc výrazného Laughing ...... Laughing .Moc se mě líbí Tvůj tunáč Jerry,ale nejsem si jist,zda by to nebyl problém u reklamace....Ještě stihnout pořešit tu silnější cívku,ale spíš bych na to potřeboval nějaké info.Né +...-,ale jestli se to OPRAVDU vyplatí.... Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 10:16    Předmět: Citovat

Velká cívka má trošku větší dosah (opravdu jen trošku, pár cm.), ale hlavně má větší záběr na plochu. Už se to tu někde psalo. Já osobně taky velkou 9 x 12 " sháním, ale vypadá to že budu muset jít do nové, protože něco použitého se nedá sehnat. Alespoň mě se to nedaří. Budiž to důkazem toho, že k něčemu je a proto se ji nikdo nechce zbavovat. Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO