Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 455 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mám Garrett ACE 250
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slavek4060



Registrace: 8.4. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pátek 02. červen, 2006 0:11    Předmět: Mám Garrett ACE 250 Citovat

Ahoj, moc se Vás tady nevyjadřuje....tak jsem si ho pořídil také Laughing, je to mašinka na první pohled milá Laughing .....teď mě dá práci se to vše naučit Confused ....u detíku bylo mimo jiné pridáno i instruktáž. DVD....škoda, že né v češtině Crying or Very sad , ale poradím si s tím.....hledám někoho z Hradce Králové, kdo má zkušenost a poradí, popř.můžem vyrazit spolu.. Smile ... ještě jsem s ním nikde nebyl, .....tichá radost...napiště....dík.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 25. červenec, 2006 20:31    Předmět: Testy v souhrnu porovnání cena výkon Citovat

Absolutní 1. mezi levnějšími detektory je RUTUS SOLARIS(špičkové parametry a slušná výbava) na 2. až 3. místě určitě Garrett ACE 150(oproti Garrett Ace 250 lepší cena a stejné vlastnost) a Garrett ACE 250(trochu dražší ale výborné parametry) o 4. a 5. místo se dělí Discovery 3300 a Bounty Hunter Quick Draw II (výborná výbava ale horší parametry při dosahu a určení)


Tyto informace vzešly z náštěvy a pokecání p.Šnelzerem (40 let praxe v oboru). Very Happy
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 26. červenec, 2006 23:14    Předmět: Citovat

ty Brainscan, nebo jak že se to jmenuješ. Tyto tvoje taky testy čtu již asi na pátým místě. Prosím tě, omez svoji skrytě otevřenou reklamu, řekni nám, s čím hledáš sám, jestli vůbec hledáš a táááákkkkk..... Razz Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 28. červenec, 2006 13:02    Předmět: Citovat

Si trapny Brainscan alebo Moltas alebo jak...
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 12. srpen, 2006 0:48    Předmět: Hledám s Garrett 250 Citovat

krokodill napsal:
ty Brainscan, nebo jak že se to jmenuješ. Tyto tvoje taky testy čtu již asi na pátým místě. Prosím tě, omez svoji skrytě otevřenou reklamu, řekni nám, s čím hledáš sám, jestli vůbec hledáš a táááákkkkk..... Razz Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy


Nazdárek

Já osobně začal hledat s detektorem od Zetexu (který stále vlastním cca 5let)
potom z časových důvodů jsem hledání omezil a nyní asi cca 4měsíce hledám s Garettem 250.Já netvrdím že je Rutus,Garrett atd. nejlepší detektor na světě ale za ty prachy nic lepšího na trhu není.Na druhou stranu bych je nikdy nesrovnával s detektory za 25tisíc jak to dělá p.Moltáš(jiná cenová kategorie).

Co dodat nazávěr:

Hledání není o detektoru ale o štěstí Laughing
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 21. srpen, 2006 21:35    Předmět: Citovat

Jak se vám líbí hodnocení od Boba Smitha.?(Poslední vložený článek)
Prima, ne? Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 04. září, 2006 19:59    Předmět: Re: Hledám s Garrett 250 Citovat

Brainscane: a co se ti zda v porovnani lepsi ten zetex nebo ten garrett mimochodem jakyho mas zetexe?
Návrat nahoru
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: neděle 10. září, 2006 17:22    Předmět: Re: Testy v souhrnu porovnání cena výkon Citovat

Brainscan napsal:
Absolutní 1. mezi levnějšími detektory je RUTUS SOLARIS(špičkové parametry a slušná výbava) na 2. až 3. místě určitě Garrett ACE 150(oproti Garrett Ace 250 lepší cena a stejné vlastnost) a Garrett ACE 250(trochu dražší ale výborné parametry) o 4. a 5. místo se dělí Discovery 3300 a Bounty Hunter Quick Draw II (výborná výbava ale horší parametry při dosahu a určení)


Tyto informace vzešly z náštěvy a pokecání p.Šnelzerem (40 let praxe v oboru). Very Happy


Pana Šnelcera znám . Nevěřím že by takto hodnotil detíky . Sad
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ssmajor
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. září, 2006 15:36    Předmět: Citovat

já mam ACE 150 a bomba. Potkal sem v lese jednoho šoumena s RUTUSEM a byl to spíš brutus. Říkal že to posere všechny detektory a málem sem se z toho po.... já. Za boha to nešlo naladit a na stříbrný prstýnek to téměř nereagovalo. Asi bych do podobnýho no name nevrazil ani korunu. Mám pocit, že autorizovaný prodejce bRUTUSE se toho potřebuje nějak zbavit.
Návrat nahoru
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. září, 2006 18:47    Předmět: Citovat

ssmajor napsal:
já mam ACE 150 a bomba. Potkal sem v lese jednoho šoumena s RUTUSEM a byl to spíš brutus. Říkal že to posere všechny detektory a málem sem se z toho po.... já. Za boha to nešlo naladit a na stříbrný prstýnek to téměř nereagovalo. Asi bych do podobnýho no name nevrazil ani korunu. Mám pocit, že autorizovaný prodejce bRUTUSE se toho potřebuje nějak zbavit.


Nějak je nás tu hafo Brňáků Smile Tak se budu těšit až vás někde potkám Very Happy
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kolera
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 23. září, 2006 12:34    Předmět: umí to ACE 250? Citovat

Chtěl bych si koupit Treasure Ace 250 na takový běžný "pokladohledačství" a zjistit, jestli mě to bude bavit, ale taky bych chtěl využívat detektor na lokalizaci vodovodního potrubí (1-1,5m v zemi) a telefoních kabelů a el. drátů vedoucích v zemi, popř. ve zdi. Dokáže tohle vůbec lokalizovat laciný stroj jako třeba Ace 250?
A nikde jsem se nedočetl, jestli umí tyhle mašinky hledat i věci pod sněhem? Odpoví někdo? Dík. kolera
Návrat nahoru
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: sobota 23. září, 2006 19:54    Předmět: Re: umí to ACE 250? Citovat

kolera napsal:
Chtěl bych si koupit Treasure Ace 250 na takový běžný "pokladohledačství" a zjistit, jestli mě to bude bavit, ale taky bych chtěl využívat detektor na lokalizaci vodovodního potrubí (1-1,5m v zemi) a telefoních kabelů a el. drátů vedoucích v zemi, popř. ve zdi. Dokáže tohle vůbec lokalizovat laciný stroj jako třeba Ace 250?
A nikde jsem se nedočetl, jestli umí tyhle mašinky hledat i věci pod sněhem? Odpoví někdo? Dík. kolera


Vodovodní potrubí tak hluboko ne . Na elektrické dráty a podobné věci se používá poněkud jiná technologie .

Ve sněhu se zajisté hledat dá ale okrádáš se o dosah který tvoří sníh .. Ne každá obvodařina snese práci hluboko pod nulou .. dochází k rozladění .. nevím jestli zrovna ACe snáší - 10 stupňů .-) Já používám Ace 250 na rychlý průzkum lokality s velkou cívkou .. zda má cenu se vůbec zdržovat .. No snad sem ti něco řekl .
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 30. září, 2006 20:22    Předmět: Re: Hledám s Garrett 250 Citovat

Jindra napsal:
Brainscane: a co se ti zda v porovnani lepsi ten zetex nebo ten garrett mimochodem jakyho mas zetexe?


Nazdárek

Zetexe už nemám koupil ho kamarád který také začíná hledat.Porovnávat se to moc nedá protože Zetex byl pulsní(lepší hledání mezi skálama atd.) detektor.Jediný rozdíl by byl při hledání větších železných předmětů kde byl Zetex lepší ale na druhou stranu Ace 250 je lepší v hledání menších předmětů z barevných kovů.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 30. září, 2006 20:32    Předmět: Re: Testy v souhrnu porovnání cena výkon Citovat

trew napsal:
Brainscan napsal:
Absolutní 1. mezi levnějšími detektory je RUTUS SOLARIS(špičkové parametry a slušná výbava) na 2. až 3. místě určitě Garrett ACE 150(oproti Garrett Ace 250 lepší cena a stejné vlastnost) a Garrett ACE 250(trochu dražší ale výborné parametry) o 4. a 5. místo se dělí Discovery 3300 a Bounty Hunter Quick Draw II (výborná výbava ale horší parametry při dosahu a určení)


Tyto informace vzešly z náštěvy a pokecání p.Šnelzerem (40 let praxe v oboru). Very Happy


Pana Šnelcera znám . Nevěřím že by takto hodnotil detíky . Sad


Nazdárek

Já netvrdím že p.Šnelzer vytváří nějaké pořadí mezi detíky ale dokáže o detících chvíli hovořit a má je vyzkoušené.Pokud člověk dobře poslouchá může si o jednotlivých typech lecos odvodit a stoho vyšlo mé hodnocení Very Happy
Návrat nahoru
trew
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.6. 2006
Příspěvky: 219
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: neděle 01. říjen, 2006 9:21    Předmět: Re: Testy v souhrnu porovnání cena výkon Citovat

Brainscan napsal:
trew napsal:
Brainscan napsal:
Absolutní 1. mezi levnějšími detektory je RUTUS SOLARIS(špičkové parametry a slušná výbava) na 2. až 3. místě určitě Garrett ACE 150(oproti Garrett Ace 250 lepší cena a stejné vlastnost) a Garrett ACE 250(trochu dražší ale výborné parametry) o 4. a 5. místo se dělí Discovery 3300 a Bounty Hunter Quick Draw II (výborná výbava ale horší parametry při dosahu a určení)


Tyto informace vzešly z náštěvy a pokecání p.Šnelzerem (40 let praxe v oboru). Very Happy


Pana Šnelcera znám . Nevěřím že by takto hodnotil detíky . Sad


Nazdárek

Já netvrdím že p.Šnelzer vytváří nějaké pořadí mezi detíky ale dokáže o detících chvíli hovořit a má je vyzkoušené.Pokud člověk dobře poslouchá může si o jednotlivých typech lecos odvodit a stoho vyšlo mé hodnocení Very Happy


To už zní líp . Jo to je Šnelzer a ty jsi si udělal dojem . Beru . Smile
_________________
Jarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. leden, 2007 17:55    Předmět: Garret Citovat

Chci se zeptat,nejspíše je to blbost. Zkoušeli jste někdo ponořit cívku do vody? Mi teď totiž přišel katalog od tesoro a tam je v tabulce doporučeného použití hledání ve sladké-mělké vodě. Je to psáno u všech modelu,tak se chci zeptat,jestli to funguje u ostatních detíků,nebo je to jen u modelů tesoro. Chci ACE 150ku,ale možnost ponoření cívky pod vodu bez poškození mě láká.
Návrat nahoru
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden, 2007 18:01    Předmět: Citovat

Všechny cívky jsou vodotěsné Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. leden, 2007 19:18    Předmět: Citovat

To znamená,že můžeš mašinu ponořit dejme tomu 20 čísel pod vodu? Sorry,že se tak ptám,ale fakt vúbec netuším jak to funguje. Moje šunka ma úplně jinou cívku,takže té stačí mokrá tráva a je konec s hledáním
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 12. leden, 2007 19:20    Předmět: Citovat

Myslím ponořit pod vodu celou mašinu a projíždět břeh? Dejme tomu do hloubky 20-30cm
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 12. leden, 2007 22:40    Předmět: Citovat

savky- pod vodu u tesora můžeš dát vše ,ale jenom jednou Very Happy ,ale vážně- cívka je vodotěsná ,kábl take pokud není narušený..takže možeš až po řídící jednotku..dál ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO