Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 579 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mám Garrett ACE 250
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 21:14    Předmět: Re: Militarie a nábojnice Citovat

Citace:

Chcem sa spýtať, máte niekto skúsenosti s GARRETT-om pri hľadaní militarií, u niekoho "šrot" pre mňa zdroj zábavy-zbierky nábojov a nábojníc Wink
Chystám sa kúpiť si detektor, mne sa zdá, že by som lepšie urobil, keď kúpim 250-ku, než 150 -ku Garretta Question
Mal som predtým robený Tracker PI2, ruský vynález, len mi po roku ostal pokazený, poslal som opraviť známemu cez internet, žiaľ, kašle na to a nevrátil mi ani pokazený, nieto opravený Mad
Keď ešte fungoval, chytal nábojnice do asi 5cm hlbky, napr. Mauser 7,92x57 čo som bol rád... takže ak Garrett berie mincu na 23 cm, potom predpokladám, že aj náboj, alebo nábojnicu do 20 cm nájde, čo väčšinou stačí.


Jestli chceš opravdu hledat jen náboje a militárie,myslím že by měl ace 150/250 bez problému stačit.Stejně náboje nebývají moc hluboko a na větší železa jde ace určitě hlouběji než 20 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 21:50    Předmět: Citovat

Do 40 cm se dostane v pohodě - vykopal jsem takhle jeden den dvě radlice Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ss2men
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 170
Bydliště: Hunsdorf

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 7:49    Předmět: Citovat

ja som pri vykopávaní časti pluhu z pol metrovej hlbky zlomil krompáčik Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 8:46    Předmět: Citovat

250tka se slušně vyzná na šrotovišti se základní cívkou 9x12 a když leží více mincí u sebe, je to takový hezký zvuk Wink Na překovené místa dobrý stroj, jinak je to povrchová záležitost. Ještě me mate pin-point, křížem a stejně 5-10 cm mimo objekt.
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 11:54    Předmět: Citovat

Začínal jsem s ACE 250 a tolik mincí sem ani ve snu nečekal! Rolling Eyes Laughing
Ten pinpoint je o zvyku,nesmí se zapínat nad předmětem,jinak 1kčs sem kopal asi z 20cm hloubky,což je docela slušný! Wink
Jako začátek bohatě stačí!!!!! Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 16:14    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Začínal jsem s ACE 250 a tolik mincí sem ani ve snu nečekal! Rolling Eyes Laughing
Ten pinpoint je o zvyku,nesmí se zapínat nad předmětem,jinak 1kčs sem kopal asi z 20cm hloubky,což je docela slušný! Wink
Jako začátek bohatě stačí!!!!! Hledání

když zapneš pin-point nad předmětem, tak je hlucho, Taky jsem si dlouho zvykal, že musím vyjet a znovu najet Smile
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 16:16    Předmět: Citovat

Taky jsem sním chodil a dnes mě mrzí, že jsem ho prodal. Určitě si nezaslouží tolik facek kolik jich od některých dostal. Tahal jsem i z půl metru náboj do kanónu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mobius
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 19:26    Předmět: Re: Militarie a nábojnice Citovat

[quote="robins"]
Citace:

Jestli chceš opravdu hledat jen náboje a militárie,myslím že by měl ace 150/250 bez problému stačit.Stejně náboje nebývají moc hluboko a na větší železa jde ace určitě hlouběji než 20 cm.


No... je to jasné, že ak nájdem aj niečo iné, zaujímavé, nezahrabem to naspäť Very Happy ale hej, ide hlavne o záľubu v militariách... ono sa to aj tak prelína aj s historiou, záleží, aké staré militarie sa podarí nájsť.. Taký hrot šípu z luku, alebo kuše by som veéľmi rád našiel Wink čo síce veľmi nedúfam, ale čo ak ?

Chcel by som tiež poradiť v rozhodovaní, ktorý typ kúpiť, či 150, alebo 250. Je to rozdiel v cene asi 2500 Sk... čo som našiel možnosti nákupu na Slovensku... čo pri mojom príjme.. Crying or Very sad je dosť podstatné, pretože ženatý koníčkar to musí aj v rodinnom okruhu nejako obhájiť Wink
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 19:42    Předmět: Re: Militarie a nábojnice Citovat

[quote="mobius"]
robins napsal:
Citace:

Jestli chceš opravdu hledat jen náboje a militárie,myslím že by měl ace 150/250 bez problému stačit.Stejně náboje nebývají moc hluboko a na větší železa jde ace určitě hlouběji než 20 cm.


No... je to jasné, že ak nájdem aj niečo iné, zaujímavé, nezahrabem to naspäť Very Happy ale hej, ide hlavne o záľubu v militariách... ono sa to aj tak prelína aj s historiou, záleží, aké staré militarie sa podarí nájsť.. Taký hrot šípu z luku, alebo kuše by som veéľmi rád našiel Wink čo síce veľmi nedúfam, ale čo ak ?

Chcel by som tiež poradiť v rozhodovaní, ktorý typ kúpiť, či 150, alebo 250. Je to rozdiel v cene asi 2500 Sk... čo som našiel možnosti nákupu na Slovensku... čo pri mojom príjme.. Crying or Very sad je dosť podstatné, pretože ženatý koníčkar to musí aj v rodinnom okruhu nejako obhájiť Wink


Ja jsem nějakou dobu měl ace 150 a známý vlastnil 250 a rozdíl byl jenom v tom že 250 má pinpoint a na displeji rozlišuje předměty do více segmentů.Podle mě vše na co dosáhne 250 dosáhne i 150 s tím rozdílem že u 250 je lepší dohledání a rozlišení na displeji.Záleží na tom jestli si chceš připlatit za trochu lepší komfort,jinak jsou oba detektory stejné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fix1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.5. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Střední Morava

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 19:51    Předmět: Citovat

Koupil jsem ace 150 právě kvůli tomu rozdílu ceny a nelituji.Koupil jsem si k němu ruční dohledávač na elektriku md-12 za 200kč na dohledávání a chrochtám si. Cool
_________________
Všude dobře,tak co doma...
ACE 150+velká cívka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
meht
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.12. 2007
Příspěvky: 120
Bydliště: všude doma

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 14:53    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes poprvé letos vyšlápl na jednu starou cestu s Ace 250. Země ještě místy zamrzlá, ale v pohodě jsem během 2 hodin ze země vytahal asi 10 minciček,2x soc.koruna,5x německé feniky ze začátku 20.stol a 3x RU krejcary.Všechny asi tak v 15 cm,tak si myslím že celkem pohoda na ty podmínky a počasí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 17:02    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Taky jsem sním chodil a dnes mě mrzí, že jsem ho prodal. Určitě si nezaslouží tolik facek kolik jich od některých dostal. Tahal jsem i z půl metru náboj do kanónu.


Ten den co sem ho prodával sem ho šel ještě otestovat,aby nedošlo k tomu,že by mě někdo druhej den volal,že detektor špatně fonguje atd. Exclamation Rolling Eyes
Ten den sem ho prubnul u jedné lesní cesty a odměnil se mě německým odznakem (utočný tankový)!!!!! Wink Ten tankáč byl po vyčištění jako novej,prostě nádhera Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation
Úplně sem znejistil s prodejem a uvažoval jsem,že si ho nechám! Dodneška se mlátím do hlavy,že sem ho prodal,protože sem si ho mohl nechat jako záložák Rolling Eyes Exclamation
Byl to můj první détík a trochu srdeční záležitost Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pátek 25. leden, 2008 19:40    Předmět: Citovat

Našiel som svoje prvé sockačky, konkrétne 1957, 1959 a 1970.
Skúsil som dosah ACE na 1 Kčš v pôde. Zaujímala ma hlavne hĺbka 20 cm v lesnej pôde.
Bralo ju spoľahlivo so stabilným ID.
Inak čítal som myslím na stránke Garrett, že starý predmet zachytí detektor lepšie ako čerstvo zakopaný. Čo je na tom pravdy?
Ešte som pridal meranie vo vzduchu. Cez sondu som prestrčil pravítko.
V režime all m. a na plnú citlivosť: 27 cm na každý prechod, na 30 cm niekedy pri rýchlom pohybe.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: úterý 29. leden, 2008 13:02    Předmět: Citovat

cornus napsal:
Našiel som svoje prvé sockačky, konkrétne 1957, 1959 a 1970.
Skúsil som dosah ACE na 1 Kčš v pôde. Zaujímala ma hlavne hĺbka 20 cm v lesnej pôde.
Bralo ju spoľahlivo so stabilným ID.
Inak čítal som myslím na stránke Garrett, že starý predmet zachytí detektor lepšie ako čerstvo zakopaný. Čo je na tom pravdy?
Ešte som pridal meranie vo vzduchu. Cez sondu som prestrčil pravítko.
V režime all m. a na plnú citlivosť: 27 cm na každý prechod, na 30 cm niekedy pri rýchlom pohybe.

Zkoušel jsem ACE 250-ku v létě na horách (půdní typ - hnědá půda kyselá, vlhkost jsem nezjišťoval):
soc. koruna - 12- 13 cm Mad
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: úterý 29. leden, 2008 13:19    Předmět: Citovat

Skus to aj na vzduchu. Bol by zaujímavý ten pôdny koeficient.
V mojom konkrétnom prípade by to bolo pôda/vzduch 20/27- 0,74 (74%).
Niekde som čítal názor, že dosah záleží aj od nastavenia detektora z výroby.
Všetky mince doteraz som kopal z hĺbky max 15 cm, myslel som že ich hlbšie neberie preto som robil ten test.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 16:59    Předmět: Citovat

Pokud jsem četl správně,projít stejný místo i s původní malou cívkou má určitě smysl.Já koupil 250 hned s oběma a byl jsem vždycky jen s tou velkou.Malá zůstala neškrábnutá.Tak to jsem evidentně něco zaspal.Určitě to letos napravím-pokud zdraví dovolí-a podám hlášení.Já totiž žil v domění,že větší musí být lepšíˇ-(asi mě zblbnula manželka svým výkladem o velikosti Laughing Laughing Laughing )-takže za to vlastně může ona!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 18:44    Předmět: Citovat

Tá tvoja malá je vlastne stredná. Ona je ešte jedna menšia 4,5 palcová sniper cievka.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO