Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 521 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začátečník
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 08. červen, 2007 16:35    Předmět: Citovat

seef napsal:
Chardon: Dělal jsi to z kýble, nebo z víka? Já se k tý výrobě pořád nějak nemůžu dokopat. Ale když píšeš, že se to tak osvědčilo, tak se do toho asi taky pustim. Kupovat originál kryt za neceých pět stovek mi přijde fakt moc.


Dělal jsem to ze dna kyblíku,protože vrch mi tam nějak neseděl.Víko na původních ,,komunistických" primalexech bylo normální, jen s jednou hranou,ale ty dnešní mají několik bočních hran a proto všelijak možně i nemožně sedí na cívce.
Kryt ze dna má pouze dva nedostatky.
1. Je bílý.
2. Šířka sedí perfektně,ale na délku je dno z každé strany o 1cm delší.

Ten, kdo se přes tyto ,,kosmetické vady" dokáže přenést tak jako já, ušetří pět stovek,uchrání cívku a eliminuje falešné signíáy na minimum.
PS:Vůbec mně nes..e, že se mi zajíci smějí, hlavně že to plní účel.A vo tom to je ...nebo ne? Wink
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 09. červen, 2007 17:25    Předmět: Citovat

Tak me napada, jestli by se nedal udelat kryt z plazoveho hazeciho talire Very Happy
Návrat nahoru
seef
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.8. 2006
Příspěvky: 1648
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: sobota 09. červen, 2007 18:09    Předmět: Citovat

Mjk napsal:
Tak me napada, jestli by se nedal udelat kryt z plazoveho hazeciho talire Very Happy


No, na oválné cívce mého ACEu by to byl asi trochu problém... Very Happy Very Happy

chardon: Ať se smějou klidně i srnky! Jen co bude trochu času, tak to jdu vytvořit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ahasver
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 10:05    Předmět: Citovat

Zdravím všechny Hledače a hlavně Mjk.Docela bedlivě jsem sledoval Mjk-ův boj s koupí vhodného detektoru(skoro až se zatajeným dechem Very Happy).Jsem v podobné situaci jenže skoro už půl roku, ale je to spíš tím že šetřím stále na lepší a lepší.Už sem byl rozhodnutej pro IDX Tuning a po přečtení diskuse zas nevím a váhám mezi již uvedeným a M6.Jsou, co se týče dosahu, opravdu srovnatelné ? ? ? Díky
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 10:41    Předmět: Citovat

Dosah není všechno! Musíš uvažovat v širším spektru. Na co ti bude detektor s velkým dosahem, když bude mít horší všechny ostatní vlastnosti (diskriminace, rozlišení kovu v zamořeném prostředí, displaj, těžší ovládání apod...). Já jsem vlastnil, jak IDX TUN. i M6 a rozhodně ti můžu doporučit M6. Jednoduché ovládání i pro začátečníka, automatické odladění půdy, multitón, dobrá diskriminace, velký dosah, možno dokoupit spoustu příslušenství.
prostě pokud se rozhoduješ mezi těmito dvěma, tak jednoznačná volba je M6.
Návrat nahoru
Ahasver
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 10:49    Předmět: Citovat

Pro Habros - Moc děkuju za odpověď
Návrat nahoru
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 12:59    Předmět: Citovat

To Habros. Ahoj, skutečně je M6. o tolik lepší než IDX tuning? Není lepší mít možnost si manuálně odladit ground než jen zapnout nebo vypnout automat jako u M6? Jak ti držely u M6 stabilitu VDI čísla? Docela mi vadí když M6 zahlásí barvu a nějaké konkrétní číslo a pak při kopání a vyzvedávání cíle se toto číslo změní třeba i o 10 až 15 řádů. Podotýkám že se nad cílem ani kolem něj nenacházely žádné další kovy ani minerály.Můžeš se k tomu ještě vyjádřit? Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 15:49    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že m6 je jednodušší na ovládání a je i stabilnější než idx, kde elektronika je překopaná nějakým německým výrobcem a je "vyšponovaná" na maximumum. Neříkám, že je idx hrozné to zcela jistě nemůžu říct, ale s M6 je práce pohodlnější a jednodušší bez ztráty kvalit jaké má idx. Jinak co se týče určení Vdi čísel kovu, tak tento údaj nemusí být vždy přesný a nedokáže to ani žádný jiný detektor, důvodem je např. vysoká koroze větších železných kovů, pozice kovu v půdě, mineralizace půdyanebo také hloubka v jaké se objekt nachází. Takže jak vidíš těch okolností je spousta a často je možný i jejich souběh. Neexistuje dokonalý detektor, vždy jde o zkušenosti operátora.
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 16:55    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes šel po dvou dnech hledat. Při předchozím hledání jsem nic nenašel a tak jsem byl trochu na rozpacích. Nemám žádné zkušenosti (jen něco vyčtené) a hledání s detektorem se teprve učím. Dneska se poprvé zadařilo. Nic moc na chlubení, jedna fólie od čokolády, jedna mosazná nábojnice do pistole, Omnia víčko, jeden slepý patron, kus vidlí, obrovský hřeb neurčitého původu a použití, štulna do podkovy a na závěr olověná koule cca 16 mm asi do historické pušky. Chodil jsem po poli, lesem a po cestách. Celkem pěkný "špacír", ale hlavně jsem se přesvědčil, že to funguje a chyba je jen v mé neznalosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 18:01    Předmět: Citovat

Ahasver: Dik Smile
Drtikol: Gratuluju, co nekdy nekam vyrazit spolecne?

Dneska jsem byl poprve hledat jinak nez sam:) Spolezne
s Makumbou jsme projeli cast jednoho lesika, i kdyz sem nic
poradneho nenasel, stejne super Smile

Odpoledne jsem vyrazil jeste jednou sam a nasel 1860 krejcarek Smile

na M6 si nemohu stezovat, ale ano, zadne ID neni na 100%. Dneska me Makumba zakopal ruzne cile na oznacena mista a ja zkousel signal, no, stribrnacek bych nekopal, mel fakt divnej signal pro me Very Happy, budu muset holt kopat tedka vse nez se naucim odposlouchavat poradne tony.
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 19:28    Předmět: Citovat

Mjk:

Dík za nabídku, bylo by to fajn, ale Liberec je pro mě z ruky.
[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 19:42    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Mjk:

Dík za nabídku, bylo by to fajn, ale Liberec je pro mě z ruky.
[/b]
----------- Twisted Evil U brna--směrem na Břeclavsko? Jsem jen zvědav Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4682

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 19:42    Předmět: Citovat

Mjk: Pro mě je svým způsobem Liberec taky z ruky. Ale teď tam jezdím a budu jezdit pracovně ještě aspoň 3 měsíce. Stavíme tam nový Globus. V nejbližší době tam rozhodně nebudu mít čas zajít hledat, ale až se bude končit, tak bych štěstí s detektorem pokusil i tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 19:55    Předmět: Citovat

cortes
Západně od Brna 20 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 20:20    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
cortes
Západně od Brna 20 km
----- Twisted Evil Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 21:13    Předmět: Citovat

To Habros - dík za vyjádření. Je perfektní že jsi mohl oba stroje vyzkoušet a porovnat. Já pouze M6,protože - znáš to,kolik detektorů vyzkoušíš tolikrát jsi člověkem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 21:24    Předmět: Citovat

To Mjk - Co to bylo za stříbro co mělo divnej signál? Myslím že jedna z předností M6 je, že v multitonu stříbro hlásí naprosto perfektně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 21:41    Předmět: Citovat

quad napsal:
To Mjk - Co to bylo za stříbro co mělo divnej signál? Myslím že jedna z předností M6 je, že v multitonu stříbro hlásí naprosto perfektně.


Jo taky se divím.Snad jen jestli to byla nějaká mince hodně malého průměru.Jinak sám s M6 hledám a vím že stříbrné mince o průměru kolem těch 3 centimetrů a víc mi M6 hlásí naprosto jasným tónem a ID číslem nad +90.Možná ještě byla mince zakopána na hranici dosahu,jinak fakt nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 22:21    Předmět: Citovat

Menší stříbrné mince (2mm) mají VDI+26. Není stříbro jako stříbro. Ahoj
Návrat nahoru
beny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.3. 2006
Příspěvky: 1348
Bydliště: Görkau

PříspěvekZaslal: neděle 10. červen, 2007 22:24    Předmět: Citovat

habros napsal:
Menší stříbrné mince (2mm) mají VDI+26. Není stříbro jako stříbro. Ahoj


Nemá tam být uvedeno 20 mm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO