Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 967 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett AT Pro
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 20:32    Předmět: Citovat

grimmi>A máš to Very Happy Musím se wendyho zastat, garrett je dobrý detektor vždyť už je v nezměněné podobě krom barvy vyráběn čtvrt století. A ty náleze co s ním byly před lety se s dnešníma nálezama nedá srovnat. V čem to asi bude Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 20:42    Předmět: Grimmimu Citovat

grimmi -promin že k tvým 4924 přízpěvkum jsem břídil ,jsi asi skutečně zkušený hledač-víš já nemám potřebu se vypisovat po webech-moc to ani neumím to přiznávám (to víš tatula co koupil počítač k vuli děckum do školy-no prostě "buran" -počítačový negramota Very Happy Embarassed )asi jsem tě nepochopil a chtěl jsem se trochu zastat Garrettku-zkrátka mi pripadalo že se z nich jen vysmíváš - Rolling Eyes pokud tomu tak není a mýlím se ,tak se ti teda omlouvám a Grimmi kup si teda AT PRO-budeš se pak taky bít za "strýčka Garrettka"-čau a nic ve zlém Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 20:53    Předmět: PETR 67 Citovat

Peto -ja su taky Peta(Wendy je přezdívka)dík že jsi se mně zastal Wink -Díky kááááááámo hledači-čau a pěkné nálezi ti přeji W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 20:58    Předmět: Citovat

Mno, já jsem taky Petr (světe div se, grimmi je přezdívka) Very Happy - což je vedlejší, ale....... vzhledem k tomu, že jsi právě pochválil největšího opovrhovače Garrettama tady na fóru, kterej o nich nikdy nic pěkného nenapsal a dělá si z tebe šoufky, tak mi tu něco smrdí. Buď si to u něj nedovolíš, páč je taky Ostravak nebo má petr67 druhej účet wendy a sám sobě nahrává, anebo je to spiknutí proti mě.
Omlouvám se, já tě bral vážně a respektoval jsem tvůj názor, ale ty jsi ještě větší šprýmař než já.
_________________
člověk s FBS technologií


Naposledy upravil grimmi dne sobota 02. duben, 2011 21:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 21:00    Předmět: Re: PETR 67 Citovat

wendy napsal:
Peto -ja su taky Peta(Wendy je přezdívka)dík že jsi se mně zastal Wink -Díky kááááááámo hledači-čau a pěkné nálezi ti přeji W.
Ježišmarjá, já su tak dojatý. Já sa asi rozbulím... muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
WhiteWolf
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.5. 2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 21:09    Předmět: Citovat

..trochu srandy na odľahčenie:

http://www.youtube.com/watch?v=Y0asjvLRK6A&feature=related
_________________
WhiteWolf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 21:21    Předmět: Citovat

Grimmi-Peto -jesli Peta 67 si ze mne dělal prču Sad ( -no tak dobře mi tak-nečtu web pozorně Embarassed sejmul jsi mně Very Happy -teda jsi tvrdý kalibr ty "vzpurnáku jeden Very Happy "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 21:39    Předmět: Citovat

wendy napsal:
Grimmi-Peto -jesli Peta 67 si ze mne dělal prču Sad ( -no tak dobře mi tak-nečtu web pozorně Embarassed sejmul jsi mně Very Happy -teda jsi tvrdý kalibr ty "vzpurnáku jeden Very Happy "

Neber si to tak, fakt mi je jedno kdo co má za hůlku, jen jsem takový šašek fóra. Ale na druhou stranu, někdy to myslím vážně a nikdo mi nevěří Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 22:01    Předmět: Petr 67 Citovat

Peto já si to neberu Very Happy Maš pravdu -každý si bude asi hájit detík s kterým hledá -já chtěl tomu taky -žádný poznatek jsem nepřinesl ale konfrontaci jsem určitě vyvolat nechtěl -ale na Garrettky dopustit nedám a zdálo se mi že Grimmi je dlouhodobě haní-no ale myslím že jsme si to vysvětlili Wink Přeju chlapi nálezy ze kterých budete mít radost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 22:07    Předmět: Citovat

wendy> Grimmi nic nehaní, jen se snaží vlákno které by mohlo zaniknout pro nesledovanost udržet při životě. Je to báječný kluk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: sobota 02. duben, 2011 23:25    Předmět: Citovat

Peto-já myslím že to vlákno má dosti příznivcu-At Pro je nový detík a kluci kteří třeba dotet chodili ze 150 či 250 a chtějí posílit -že pro ně to je detík , který by je mohl zaujmout i tím že si nemusí zvykat na jiné ovládání -na které jsou zvyklí z řady ACE-já také zkoušel např .F-75 od kámoše-je to určitě výborný detík a chtěl jsem do něj jít -nakonec jsem se však rozhodl pro AT PRO-právě z duvodu velice podobného ovládání z řadou ACE(samo že i z duvodu ceny) -měl jsem 250a stále i mám- s větší cívkou 9/12 a při mých srovnávacích testech bylo AT PROčko mnohem lepší a hned při druhém a třetim hledání s ním na místě mnoho krát projitém se žlutáskem jsem našel 3 stříbrnáky Poldíka které 250 neviděla -už jsem tam totiž jeden našel a AT našlo ty zbývající Very Happy jsem s ním velmi spokojen -samozřéjmě "nikdo a nic není dokonalé-na každém i na všem by se chybička našla" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 9:53    Předmět: Citovat

Pánové, video opět nebude.
Ale připravuji na zpracování test z Kdyně.
Hloubkový i separační.
Během týdne by měl být na našich stránkách.

Petříku (67), fakt se těším, až si někde sednem u piva Very Happy
Pro ostatní, co chtějí video opakuji: je jich tolik na webech. Stačí se jen snažit.

Kčs ve 30 cm, opravdu si myslíte, že je to vtip?

Grimmi, kamaráde, na ty šutry s sebou vemu i černouška. Připrav so "rozumné" předměty na test.

wendy, díky za zastání. Ale nech měkteré jedince rýpat. Oživuje to téma. A také to vypovídá o zájmu o detektor.

Vždy se těším na další příspěvek. Kdybych nechtěl, nemusel bych přece Garretty jakýmkoli způsobem moderovat. Dělám to ze zájmu, ale částečně i z komerčních důvodů, takže v tom není žádný idealismus.
Baví mě to. Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 10:17    Předmět: Citovat

Feri napsal:
...ale částečně i z komerčních důvodů, takže v tom není žádný idealismus...
Tak, a pravda je venku. Zamknout vlákno, bo je reklamní a komerční a Feriho za nekalou soutěž zavřít, až zčerná... Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 10:21    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Feri napsal:
...ale částečně i z komerčních důvodů, takže v tom není žádný idealismus...
Tak, a pravda je venku. Zamknout vlákno, bo je reklamní a komerční a Feriho za nekalou soutěž zavřít, až zčerná... Wink


Copak by se Ti po mě nestýskalo Question
Dovedeš si představit, že by to pal komentoval jen Petr 67?
Pak by to mělo tu pravou úroveň Rolling Eyes
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 11:43    Předmět: Citovat

Feri napsal:

Grimmi, kamaráde, na ty šutry s sebou vemu i černouška. Připrav so "rozumné" předměty na test.

Feri, já už se tak moc těším, až přijedeš....ani nevíš jak. Ale musíme se domluvit na termínu dopředu, aby si Lenka stihla vzít v práci dovolenou a připravit pro tebe chutný guláš z pytlíku. Very Happy
A sím, sím. Může být tím předmětem na test neolitický hrot z pazourku? Víš, že v Evropě se jeden z nejlepších pazourků pro výrobu nástrojů vyskytuje v Grimes Graves (Nebo-li česky Grimiho hroby) v Anglii? Very Happy Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 13:13    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
Feri napsal:

Grimmi, kamaráde, na ty šutry s sebou vemu i černouška. Připrav so "rozumné" předměty na test.

Feri, já už se tak moc těším, až přijedeš....ani nevíš jak. Ale musíme se domluvit na termínu dopředu, aby si Lenka stihla vzít v práci dovolenou a připravit pro tebe chutný guláš z pytlíku. Very Happy
A sím, sím. Může být tím předmětem na test neolitický hrot z pazourku? Víš, že v Evropě se jeden z nejlepších pazourků pro výrobu nástrojů vyskytuje v Grimes Graves (Nebo-li česky Grimiho hroby) v Anglii? Very Happy Wink


Grimmi, samozřejmě, že může!!
Akorát ho nenajdem, tak si označ místo, kam ho ukládáš.
Nebo zamotáš za tisíc let archeologům hlavu tak,
že to vůbec nerozdejchaj Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
wendy



Registrace: 19.5. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdek místek

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 17:26    Předmět: Citovat

Feri -rádo se stalo Very Happy -těším se na nové poznatky z testíku které připravuješ -předem díky a at se kluci daří Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pondělí 04. duben, 2011 18:07    Předmět: Citovat

wendy napsal:
Feri -rádo se stalo Very Happy -těším se na nové poznatky z testíku které připravuješ -předem díky a at se kluci daří Wink

No to by si nás mohl pozvat na nějakou předváděcí akci detiku když si z F-M,hlavně Petra67, Very Happy též přijedu to občíhnout.(jak ho potápíš v rybníku) Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 8:33    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
wendy napsal:
Feri -rádo se stalo Very Happy -těším se na nové poznatky z testíku které připravuješ -předem díky a at se kluci daří Wink

No to by si nás mohl pozvat na nějakou předváděcí akci detiku když si z F-M,hlavně Petra67, Very Happy též přijedu to občíhnout.(jak ho potápíš v rybníku) Cool Laughing Wink


Myslíš tak nějak, jako jsem utopil Bomberovi jeho Pro-Pointera Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: úterý 05. duben, 2011 10:17    Předmět: Citovat

Feri napsal:
scorpion napsal:
wendy napsal:
Feri -rádo se stalo Very Happy -těším se na nové poznatky z testíku které připravuješ -předem díky a at se kluci daří Wink

No to by si nás mohl pozvat na nějakou předváděcí akci detiku když si z F-M,hlavně Petra67, Very Happy též přijedu to občíhnout.(jak ho potápíš v rybníku) Cool Laughing Wink


Myslíš tak nějak, jako jsem utopil Bomberovi jeho Pro-Pointera Very Happy Very Happy Very Happy


To mi radši ani nepřipomínej, ty jeden sadisto Very Happy Very Happy Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett AT Pro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Další
Strana 13 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO